Liebherr

Товары, представленные брендом:

Новинка
Холодильник Liebherr TB 1400
Холодильник Liebherr TB 1400
В наличии
Код товара: 187595
11 999 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187595

Малогабаритний холодильник Tb 1400 призначений як для побутового, так і для професійного застосування. Він гармонійно вписується в офісний інтер"єр, може використовуватися в якості міні-бару в готелях, а також як дачний варіант. Завдяки продуманій конструкції є можливість розмістити його впритул до стіни.

Холодильник Liebherr CU 3331
Холодильник Liebherr CU 3331
Нет в наличии
Код товара: 199975
16 199 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 199975

Технологія SmartFrost
Завдяки використанню технології SmartFrost на внутрішніх стінках і на заморожених продуктах утворюється значно менше інею. Технологія дозволяє значно рідше розморожувати холодильник. Гладкі внутрішні стінки легко миються. Запінені випарник в морозильній камері забезпечує рівномірне охолоджування і сприяє заощадженню електроенергії.

Полку для пляшок
Полку для пляшок з привабливим дизайном пристосована для практичного зберігання напоїв. На полиці можна компактно розмістити пляшки.

система CoolPlus
Завдяки функції CoolPlus температура холодильної камери може знижуватися протягом декількох годин, тим самим забезпечуючи дбайливе заморожування продуктів харчування. Додатково ця функція служить для надійного підтримання необхідної температури в морозильній камері при температурі навколишнього середовища від + 10 ° C до + 16 ° C (зимовий режим).

контейнери FrostSafe
Висувні контейнери FrostSafe відрізняються особливо високою дією і закритою конструкцією. Завдяки цьому в контейнерах довше зберігається холод при відкриванні дверей. Прозора передня панель контейнера забезпечує оптимальний огляд зберігаються в ньому заморожених продуктів.

система VarioSpace
У всіх морозильниках з технологією NoFrost і SmartFrost висувні контейнери і прозорі полки витягуються легко і зручно. Це дозволяє використовувати всі переваги практичною системи VarioSpace, з якої в морозильній камері буде достатньо місця для розміщення заморожених продуктів великого розміру.

Прозорі контейнери для овочів і фруктів
Прозорі контейнери для овочів і фруктів досить місткі і добре проглядаються. При цьому вони легко миються.

Морозильная камера Liebherr GN 2723
Морозильная камера Liebherr GN 2723
Нет в наличии
Код товара: 199947
29 997 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 199947

Морозильна камера Liebherr GN 2723 - передовик «морозильного» справи, незамінна річ для кожної сім"ї, в якій думають про своє здоров"я. Обсяг камери дорівнює 224 літрам при корисної глибині в 63 см. Потужна і містка модель GN 2723 дозволяє протягом цілого року якісно зберігати велику кількість заготовлених в сезон натуральних продуктів. Управління морозильної шафи Liebherr електронне, кнопкове, гранично просте і зрозуміле навіть дитині. Температура встановлюється з точністю до градуса і індексується на зовнішньому світлодіодному дисплеї MagicEye. Отдельностоящую морозильну камеру Liebherr можна з легкістю вбудувати в нішу або встановити впритул до стіни, конструктивні особливості моделі GN 2723 дозволяють це зробити. Камера оснащена аварійної звукової та оптичної сигналізацією, яка відразу ж сповістить вас про виявлення неполадок в роботі морозильника або нещільно закритих дверях. Ваші продукти в морозильній камері Liebherr в цілковитій безпеці! GN 2723 - правильні, грамотні інвестиції в здоров"я сім"ї.

Морозильна камера Liebherr GN 2723 - надійна техніка німецького виробника, яка надовго збереже свіжість заморожених продуктів. Модель GN 2723 - це неперевершений дизайн, економічність і ефективна робота.

Камера з корпусом білого кольору і повністю гладкими внутрішніми поверхнями проста в догляді. Сім висувних контейнерів добре продумані для організації продуктів. Висоту поличок з загартованого скла можна змінювати, тому в камері легко помістяться продукти нестандартних розмірів. Сенсорна панель з електронним управлінням і захистом від дітей відображає поточні настройки, а датчик відкритих дверей не дозволить залишити дверцята відчиненими.

Обсяг і габарити
Корисний об"єм морозильної камери становить 221 літр. Вона зручно вмістить продукти для великої родини і збереже їх свіжість. Liebherr GN 2723 - окремостояча модель з габаритами 60 x 164.4 x 63 см. Білий колір і лаконічні дизайнерські ручки створюють легкий універсальний дизайн для інтер"єру будь-якого сти

Морозильная камера Liebherr GN-3023
Морозильная камера Liebherr GN-3023
Нет в наличии
Код товара: 199945
35 310 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 199945

Можливість встановлення впритул до стіни або в готову нішу
Акустична сигналізація нещільно закритих дверей морозильної камери
Оптична та акустична сигналізація несправностей
Матеріал корпусу: сталь
Дизайн: SwingLine-Design
Транспортувальні ролики і ручки ззаду
Ручка з вбудованим штовхачем
Регульовані за висотою ніжки: 2

Холодильник Liebherr T 1414
Холодильник Liebherr T 1414
Нет в наличии
Код товара: 187546
9 599 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187546

Двокамерний холодильник Liebherr білого кольору, висотою 85 см., Проводиться на заводі в Болгарії і має розташовану вгорі морозильну камеру. Обсяг холодильника і морозильника становить 108 і 14 літрів відповідно. Габаритні розміри приладу складають - 85.0x50.1x62 см. Liebherr T 1414 має низьке електроспоживання - 186 кВт * год / рік, тому його енергоефективність відповідає високому класу A +
ФУНКЦІЇ:
Камера BioFresh: немає; Система SuperCool: немає; Система CoolPlus: є; Тип управління: механічне управління; Індикатор температури холодильної камери: немає; Сигналізація при несправності: немає; Сигналізація при відкритих дверях: немає;
ОСОБЛИВОСТІ:
Вентилятор: немає; Ручка: є; Установка впритул до стіни: є; Дизайн: SwingDesign; Матеріал корпусу: сталь; Регулювальні ніжки: 2; Транспортувальні ролики позаду: немає; Транспортувальні ручки ззаду: немає;
ОСНАЩЕННЯ холодильного відділення:
Освітлення холодильної камери: плафон на боковій стінці (Standart); Хромована полиця для пляшок: немає; Кількість полиць в холодильній камері: 2; Кількість ящиків для овочів і фруктів: 1; Полички: 1; Відділення для консервів повне: 2; Відсік для яєць: є; Матеріал полиць в холодильній камері: ударостійке скло; Матеріал дверних полиць: скло в пластмасовій рамці;

Морозильная камера Liebherr G 1213
Морозильная камера Liebherr G 1213
Нет в наличии
Код товара: 187409
8 999 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187409

Морозильна камера Liebherr G 1213 - головний помічник на вашій кухні в боротьбі проти синтетичних, напханих нітратами привізних продуктів. З морозильною камерою G 1213 ви цілий рік будете харчуватися натуральними овочами і фруктами, пекти пироги і варити компоти дітям зі справжніх ягід, зібраних або куплених в сезон і правильно заморожених в Liebherr. Обсяг камери - 98 літрів, і цього цілком достатньо. Конструктивні можливості дозволяють розташувати окремий морозильник Liebherr G 1213 впритул до стіни або вбудувати в нішу. Морозильна камера оснащена звуковим і оптичним сигналами, які своєчасно сповістять вас про несправності в роботі приладу і забезпечать продуктам 100% збереження. Управління в Liebherr G 1213 електронне, кнопкове, просте та інтуїтивно зрозуміле. Температурні показники в камері виводяться на цифровий дисплей MagicEye і встановлюються з точністю до градуса.

З морозильною камерою Liebherr G 1213 замороженому з"їсному "багатству" не страшна "несанкціонована" розморозка. Навіть після повного знеструмлення будинку камера збереже продукти свіжими протягом 26 годин. За рік безперервної роботи Liebherr G 1213 спожить всього 190 кВт/год, що відповідає економному класу енергоспоживання А +. Морозильник не шумить і не "гарчить" навіть при повній завантаженості відсіків.

Потужність заморожування морозильної камери Liebherr G 1213 дорівнює 11 кг на добу. Внутрішній простір заповнений трьома місткими контейнерами з прозорою фронтальною частиною. Технологія VarceSpace дозволяє вільно змінювати розташування ящиків, звільняючи додаткове комфортне місце для великогабаритних продуктів. Liebherr G 1213 завдяки інтелектуальній системі SmartFrost потребує розморожування всього 1-2 рази на рік. Продукти не покриваються інеєм, не примерзають один до одного, на стінках морозильної камери не наростає льодяна кірка. Технологія SuperFrost, якою також оснащена морозильна камера Liebherr, дозволяє одночасно глибоко заморозити (при -32С) велику кількість свіжих натуральних

Морозильная камера Liebherr GN 1066
Морозильная камера Liebherr GN 1066
Нет в наличии
Код товара: 187405
13 599 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187405

Cистема NoFrost
Система NoFrost гарантує тривале зберігання продуктів в морозильній камері без утворення льоду і інею. Заморожування здійснюється за допомогою холодного циркулюючого повітря, а що утворюється при цьому волога виводиться з морозильної камери.

Режим SuperFrost
Режим SuperFrost - ідеальне рішення для швидкої і правильної заморозки. Температура в морозильній камері знижується до -32 ° C, таким чином, створюється «резерв холоду» необхідний для швидкого заморожування з максимальним збереженням вітамінів. Після закінчення процесу заморозки пристрій автоматично повернеться до звичайного режиму роботи.

Контейнери FrostSafe
Висувні контейнери FrostSafe відрізняються особливо високою дією і закритою конструкцією. Завдяки цьому в контейнерах довше зберігається холод при відкриванні дверей. Прозора передня панель контейнера забезпечує оптимальний огляд зберігаються в ньому заморожених продуктів.

Система VarioSpace
Система VarioSpace - єдиний простір морозильної камери. Висувні контейнери і прозорі полки легко витягуються, і це дозволяє зберігати в морозильній камері найоб"ємніші продукти.

Морозильная камера Liebherr GN 2323
Морозильная камера Liebherr GN 2323
Нет в наличии
Код товара: 187371
21 999 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187371

Система NoFrost гарантує тривале зберігання продуктів в морозильній камері без утворення льоду і інею. Заморожування здійснюється за допомогою холодного циркулюючого повітря, а волога виводиться з морозильної камери.

Режим SuperFrost - ідеальне рішення для швидкої і правильної заморозки. Температура в морозильній камері знижується до -32 ° C, таким чином, створюється «резерв холоду» необхідний для швидкого заморожування з максимальним збереженням вітамінів. Після закінчення процесу заморозки пристрій автоматично повернеться до звичайного режиму роботи.