Liebherr

Товары, представленные брендом:

Новинка
Морозильная камера Liebherr GP 2733
Морозильная камера Liebherr GP 2733
В наличии
Код товара: 199948
18 499 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 199948

Морозильна камера Liebherr GP 2733 - потужний і тихий агрегат, створений для правильної заморозки продуктів зі збереженням повного вітамінного складу та натуральності смаку. Морозильник GP 2733 має компактні зовнішні параметрами і місткість в цілих 224 літрів. У цій моделі Liebherr комфортно розміститься значна кількість натуральних продуктів, заготовлених і заморожених в сезон. Управління в морозильній камері GP 2733 електронне, просте і зрозуміле навіть дитині. Температуру можна налаштувати з точністю до градуса завдяки універсальній системі MagicEye, показники відображаються на світлодіодному зовнішньому дисплеї. Конструктивні особливості дозволяють з легкістю вбудувати морозильна шафа Liebherr GP 2733 в нішу або встановити впритул до стіни, якщо цього вимагає дизайн-проект вашої кухні. Попереджувальні акустична і оптична сигналізації морозильника Liebherr вчасно сповістять про несправності в роботі приладу, захистять продукти від незапланованого розморожування і псування.

Новинка
Холодильник Liebherr SBS 7212
Холодильник Liebherr SBS 7212
В наличии
Код товара: 187611
48 849 грн

Бренд: Liebherr

Код товара: 187611

Завдяки використанню сучасних професійних технологій охолодження морозильні камери Liebherr з системою NoFrost забезпечують тривале зберігання заморожених продуктів. Заморожування здійснюється за допомогою циркуляції охолодженого повітря, а волога, що утворюється при цьому, відводиться з морозильної камери. Завдяки цьому в морозильній камері не утворюється лід, а заморожені продукти не покриваються шаром інею. З системою NoFrost про розморожування морозильної камери можна забути.

Автоматичний режим SuperFrost
Автоматичний режим SuperFrost перетворює заморожування на просту і приємну процедуру. Температура в морозильній камері швидко знижується до - 32°С, створюючи таким чином "резерв холоду" необхідний для заморожування продуктів з максимальним збереженням вітамінів. Після того, як процес заморожування завершиться, максимум через 65 годин, морозильник повертається в звичайний режим з економним споживанням електроенергії.

Автоматичний режим SuperCool
При виборі автоматичного режиму SuperCool температура в холодильній камері підтримується на рівні 2°С впродовж 12 годин, що ідеально підходить для швидкого охолодження продуктів харчування.

Новинка
Холодильник Liebherr TB 1400
Холодильник Liebherr TB 1400
В наличии
Код товара: 187595

Бренд: Liebherr

Код товара: 187595

Малогабаритний холодильник Tb 1400 призначений як для побутового, так і для професійного застосування. Він гармонійно вписується в офісний інтер"єр, може використовуватися в якості міні-бару в готелях, а також як дачний варіант. Завдяки продуманій конструкції є можливість розмістити його впритул до стіни.