LG

Товары, представленные брендом:

Новинка
Контроллер LG CVCA
Контроллер LG CVCA
В наличии
Код товара: 206178

Бренд: LG

Код товара: 206178

Новинка
Телевизор LG 43UP81006LA
Телевизор LG 43UP81006LA
В наличии
Код товара: 207844
18 999 грн

Бренд: LG

Код товара: 207844

Справжній 4K UHD.
Нереальне занурення
Телевізори LG UHD перевершують всі ваші очікування. Насолоджуйтесь живим зображенням і реалістичною передачею кольору завдяки більшій, ніж в Full HD, точності пікселів.

Непередавані відчуття від перегляду
Справжній кінотеатр у вас вдома. FILMMAKER MODE і HDR забезпечують приголомшливий ефект занурення. Підключайтеся до улюблених стрімінговим платформ і дивіться улюблені фільми і серіали.

Швидка і проста настройка гри
Керуйте усіма параметрами в одному місці, використовуючи режими, оптимізовані для різних ігрових жанрів: FPS, RPG і RTS. Змінюйте контраст за допомогою стабілізації чорного і білого кольору для найкращої видимості.

Пориньте в гру
HGiG розпізнає якість зображення і продуктивність телевізора, а потім налаштовує HDR графіку для забезпечення максимального ігрового процесу.

Приголомшливий ефект присутності
Відчуйте себе на стадіоні. Технологія Bluetooth Surround Ready дарує відчуття присутності на трибуні.

Безсумнівна перевага для будинку
Просте підключення динаміків через Bluetooth для отримання справжнього бездротового об’ємного звуку. Всі дії звучать більш насичено і реалістично, створюючи атмосферу великої гри у вашій вітальні.

Елемент інтер’єру
LG UHD стане прикрасою домашнього простору. Естетичний дизайн тонкої панелі і рамки прекрасно доповнить будь-який інтер’єр.

Чудовий звук для будь-якого жанру
Навчаючись більш ніж на 17 мілліонаx точок аудіо, процесор визначає голос, ефекти і частоти, щоб потім оптимізувати звук за жанрами для більш повного занурення.

Блискуче рішення для якісної картинки
Датчик освітленості вимірює навколишне світло, а потім процесор точно налаштовує відображення тонів для досягнення оптимальної яскравості екрану. Інтелектуальне управління затемненням і алгоритм компенсації пікселів покращують контраст для більш темних зображень. А HDR-контент поліпшується за допомогою налаштувань яскравості, які перетворюють темніші сцени в сцени з приголомшливим контрастом,