LG

Товары, представленные брендом:

Новинка
Телевизор LG 65NANO996NA
Телевизор LG 65NANO996NA
В наличии
Код товара: 189767
62 999 грн

Бренд: LG

Код товара: 189767

Трансформація в якісний контент 8К
Завдяки алгоритмам глибокого навчання розумний процесор ?9 Gen3 8K аналізує контент, щоб забезпечити його максимальною глибиною. Всі регулювання відбуваються автоматично для отримання найкращого зображення і звуку, щоб кожен перегляд телевізора ставав незабутнім.

Дивіться все в найвищій роздільній здатності 8K
Використовуючи алгоритми глибокого навчання, LG NanoCell 8K перетворює контент 2K або 4K в найбільш реалістичне зображення 8K, підвищуючи деталізацію і чіткість. Насолоджуйтесь набагато більш чітким текстом і зображеннями з зменшеним шумом і підвищеної різкістю.

Чисті кольори в діапазоні RGB - запорука реалістичної якості зображення. В технології NanoCell використовуються наночастинки, які створюють чисті кольори за допомогою фільтрації тьмяних кольорів і підвищення чистоти спектру RGB.

З телевізором NanoCell всі сцени стали реалістичними завдяки живому кольору Pure Colors і чіткої контрастності Nano Black. Крім того, відеоряд і звуковий супровід стали ще більш оптимізованими і справжніми. Насолоджуйтесь кінотеатром у вас вдома і безлімітними розвагами разом з телевізором NanoCell.

Новинка
LG 21.5" 22MK430H-B IPS Black
LG 21.5" 22MK430H-B IPS Black
В наличии
Код товара: 180107
4 099 грн

Бренд: LG

Код товара: 180107

Full HD IPS монітор
Дозвіл 1080p Full HD в тандемі з IPS матрицею забезпечує чудове зображення, яке дозволяє насолодитися деталями під будь-яким кутом огляду.

AMD FreeSync
Поєднання технології AMD FreeSync робить процес гри приголомшливим - без перешкод і затримок. Дана технологія робить рухи персонажів більш плавними при максимально високих візуальних налаштуваннях. Не пропустіть ні секунди дії!

Динамічна синхронізація
Динамічний режим синхронізації дій дозволяє миттєво реагувати на дії супротивників і атакувати без затримки відображення. Він синхронізує ваші почуття з сценами в реальному часі в швидко розвиваються іграх, зводячи до мінімуму затримки введення.

Стабілізатор чорного
Стабілізатор чорного дає повну візуальну ясність, навіть в іграх, де Ви проводите багато часу в темряві. Технологія освітлює темні області, таким чином що ви змогли знайти ворогів, які переховуються в тіні і зреагувати першим.

Простий користувальницький інтерфейс
Екранне Управління просте і інтуїтивно зрозуміле. Ви можете налаштувати параметри відображення за допомогою декількох простих кліків.

Новинка
Стиральная машина LG F2V5HS0W
Стиральная машина LG F2V5HS0W
В наличии
Код товара: 199977
14 399 грн

Бренд: LG

Код товара: 199977

Інтелектуальна система визначення типу тканини
На згадку пральної машини закладена база даних з 20 000 можливих поєднань тканин. Аналіз цих даних дозволяє підбирати свій алгоритм прання для кожного типу білизни. Як результат - висока якість прання і на 18% менше пошкоджень тканини.

Турбота про здоров"я
Технологія LG Steam + видаляє віруси, бактерії і до 99.9% побутових алергенів, піклуючись про здоров’я вашої сім’ї.

Збільшена міцність
Елегантна двері з загартованого скла стійка до подряпин, відколів і високих температур. Ребра барабана виконані з нержавіючої сталі, що володіє антибактеріальними властивостями.

Сучасний і практичний
Перемикач з металевою обробкою став більш ергономічним, а символи на дисплеї крупніше.

Новинка
Холодильник LG GA-B509CQZM
Холодильник LG GA-B509CQZM
В наличии
Код товара: 187632
16 799 грн

Бренд: LG

Код товара: 187632

Технологія NatureFRESH
Додайте насолоди вашим почуттям з технологією NatureFRESH. Насолоджуйтеся свіжими продуктами.

Охолодження 24 години
Точний контроль температури.

Технологія DoorCooling
На 32% швидше і рівномірне охолодження у будь-якому відсіку холодильника. Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими.

Розумний контроль холодильника
З технологією SmartThinQ ви можете настроїти параметри температури у вашому холодильнику, активувати режим "Швидке заморожування" і самостійно діагностувати незначні проблеми безпосередньо зі свого смартфону.

Total No Frost
Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не вимагають розморожування холодильною і морозильною камер.

Smart Diagnosis
Технологія LG Smart Diagnosis допомагає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без виклику фахівця з сервісного центру додому.

Новинка
Холодильник LG GW-B509SMUM
Холодильник LG GW-B509SMUM
В наличии
Код товара: 187623
19 999 грн

Бренд: LG

Код товара: 187623

Технологія DoorCooling+
На 32%* більш швидке та рівномірне охолодження в будь-якому відсіку холодильника
Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими.

Тиха робота
Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж в попередніх моделях. Безшумна і надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома.

Smart Inverter* компресор
Smart Inverter компресор відрізняється економічністю і меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором.

Новинка
Холодильник LG GA-B509CETM
Холодильник LG GA-B509CETM
В наличии
Код товара: 187598
18 499 грн

Бренд: LG

Код товара: 187598

Модель GA-B509CETM представлена у чорному, білому та бежевому рішенні, оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Має задню металеву стінку Metal Fresh для додаткового охолодження. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost, зона свіжості з технологією Moist Balance Crisper і функцією регулювання рівня вологості. Клас енергозбереження холодильника – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та сенсорний дисплей E-Micom.

Микроволновая печь LG MS2044V
Микроволновая печь LG MS2044V
В наличии
Код товара: 160741
3 399 грн

Бренд: LG

Код товара: 160741