Lavka Games

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Lavka Games Канагава (КГ01)
Настольная игра Lavka Games Канагава (КГ01)
В наличии
Код товара: 190016
1 010 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190016

Навіть якщо у людини немає особливих талантів,
але він наполегливо опановує знанням, -
він не осоромиться перед іншими.
Японська мудрість

Художник в Японії, подібний до самурая, тільки в руках його не меч, а кисть. В середині XIX століття, майстер Хокусай відкрив в Канагава художню школу, щоб передати учням свої вміння і майстерність.

Учасникам настільної гри Kanagawa випаде честь відвідувати уроки Хокусая, а після застосовувати отримані знання на полотнах. І як знати, можливо, учням вдасться перевершити вчителя. Художник, який написав саме гармонійне полотно, стане переможцем гри.

ШКОЛА МИСТЕЦТВ
У японській школі вас не посадять за парти, мистецтво тут викладається на спеціальному килимку, на якому майстер буде розкладати карти уроків.

Одна карта - один урок. Зверніть увагу, що кожен урок (карта) складається з двох частин: ліва - студійна, а права - художня. За допомогою студійної частини уроку, гравці будуть отримувати кисті і модернізувати свій інвентар, а за допомогою художньої - малювати і збільшувати своє полотно.

ЩО МИ БУДЕМО МАЛЮВАТИ?
На тлі пейзажів різних пір року, ви будете малювати будівлі, дерева, людей і тварин. Все залежить від того, який урок Майстри ви освоїте краще за інших.

Кожна художня карта містить в собі тип пейзажу (гірський, лісовий, рівнинний, водний), час року, персонажа і окуляри гармонії. Полотно складається шляхом стикування карт в один ряд. Намагайтеся викладати карти полотна в певних послідовностях. За це художник буде нагороджуватися дипломами.

ДЛЯ КОГО ГРА
Kanagawa - дуже красива настільна гра, наповнена умиротвореною східній атмосферою. Добре підійде для затишного сімейного вечора за чашкою чаю або в компанії друзів. Безсумнівно, сподобається любителям позбирати карткові сети, шанувальникам живопису, і японської культури.

Комплектація
1 поле школи
4 початкових тайла
19 тайлів завдань
72 карти
15 фішок кисті
3 жетона шторму
1 фішка майстра
1 фішка помічника
Правила гри

Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
Нет в наличии
Код товара: 190012
1 213 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190012

Лондон - настільна гра на основі механіки побудови движка (Tableau Building). Друге видання має поліпшені геймплеєм і оформленням.

У 1666 році сталася страшна пожежа, що поглинув половину Лондона. Вам належить повернутися в минуле і відбудувати величне місто, отримуючи за свої діяння окуляри престижу.

Відбудова відбуватиметься за допомогою 101 карти різних кольорів, які відповідають одній або кільком типу міста: бежеві відносяться до економіки, блакитні - до науки і культури, рожеві - до політики, а сірі представляють собою жебраків.

Гравці будуть добирати карти з колоди або планшета, розвивати місто, керувати ним і купувати райони. Купувати споруди можна дешево, а можна взяти кредит, щоб відбудувати щось грандіозне. Будьте обережні, адже в міру відбудови вам будуть потрапляти маркери бідності, які віднімуть очки в кінці гри. Намагайтеся знаходити баланс між потужними будівлями і витратою ресурсів!

Гра закінчується при спустошенні колоди. Виконується підрахунок очок і визначається переможець, який отримає найбільше престижу!

Побудова движка в «Лондон» не дає тривалого результату. Його потрібно знову і знову запускати, при цьому не кожен раз вас чекає успіх! Гра підійде для тих, хто любить карткові стратегії і атмосферні історичні гри з якісним художнім оформленням.

Комплектація:
Ігрове поле;
101 карта міста;
20 карт районів;
4 фішки гравців;
48 жетонів грошей;
12 жетонів позик;
44 жетона бідності;
Правила гри