Lavka Games

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Lavka Games Канагава (КГ01)
Настольная игра Lavka Games Канагава (КГ01)
В наличии
Код товара: 190016
1 010 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190016

Навіть якщо у людини немає особливих талантів,
але він наполегливо опановує знанням, -
він не осоромиться перед іншими.
Японська мудрість

Художник в Японії, подібний до самурая, тільки в руках його не меч, а кисть. В середині XIX століття, майстер Хокусай відкрив в Канагава художню школу, щоб передати учням свої вміння і майстерність.

Учасникам настільної гри Kanagawa випаде честь відвідувати уроки Хокусая, а після застосовувати отримані знання на полотнах. І як знати, можливо, учням вдасться перевершити вчителя. Художник, який написав саме гармонійне полотно, стане переможцем гри.

ШКОЛА МИСТЕЦТВ
У японській школі вас не посадять за парти, мистецтво тут викладається на спеціальному килимку, на якому майстер буде розкладати карти уроків.

Одна карта - один урок. Зверніть увагу, що кожен урок (карта) складається з двох частин: ліва - студійна, а права - художня. За допомогою студійної частини уроку, гравці будуть отримувати кисті і модернізувати свій інвентар, а за допомогою художньої - малювати і збільшувати своє полотно.

ЩО МИ БУДЕМО МАЛЮВАТИ?
На тлі пейзажів різних пір року, ви будете малювати будівлі, дерева, людей і тварин. Все залежить від того, який урок Майстри ви освоїте краще за інших.

Кожна художня карта містить в собі тип пейзажу (гірський, лісовий, рівнинний, водний), час року, персонажа і окуляри гармонії. Полотно складається шляхом стикування карт в один ряд. Намагайтеся викладати карти полотна в певних послідовностях. За це художник буде нагороджуватися дипломами.

ДЛЯ КОГО ГРА
Kanagawa - дуже красива настільна гра, наповнена умиротвореною східній атмосферою. Добре підійде для затишного сімейного вечора за чашкою чаю або в компанії друзів. Безсумнівно, сподобається любителям позбирати карткові сети, шанувальникам живопису, і японської культури.

Комплектація
1 поле школи
4 початкових тайла
19 тайлів завдань
72 карти
15 фішок кисті
3 жетона шторму
1 фішка майстра
1 фішка помічника
Правила гри

Новинка
Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
В наличии
Код товара: 190012
1 213 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190012

Лондон - настільна гра на основі механіки побудови движка (Tableau Building). Друге видання має поліпшені геймплеєм і оформленням.

У 1666 році сталася страшна пожежа, що поглинув половину Лондона. Вам належить повернутися в минуле і відбудувати величне місто, отримуючи за свої діяння окуляри престижу.

Відбудова відбуватиметься за допомогою 101 карти різних кольорів, які відповідають одній або кільком типу міста: бежеві відносяться до економіки, блакитні - до науки і культури, рожеві - до політики, а сірі представляють собою жебраків.

Гравці будуть добирати карти з колоди або планшета, розвивати місто, керувати ним і купувати райони. Купувати споруди можна дешево, а можна взяти кредит, щоб відбудувати щось грандіозне. Будьте обережні, адже в міру відбудови вам будуть потрапляти маркери бідності, які віднімуть очки в кінці гри. Намагайтеся знаходити баланс між потужними будівлями і витратою ресурсів!

Гра закінчується при спустошенні колоди. Виконується підрахунок очок і визначається переможець, який отримає найбільше престижу!

Побудова движка в «Лондон» не дає тривалого результату. Його потрібно знову і знову запускати, при цьому не кожен раз вас чекає успіх! Гра підійде для тих, хто любить карткові стратегії і атмосферні історичні гри з якісним художнім оформленням.

Комплектація:
Ігрове поле;
101 карта міста;
20 карт районів;
4 фішки гравців;
48 жетонів грошей;
12 жетонів позик;
44 жетона бідності;
Правила гри

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190024

Рагнарек близький. На карту поставлена ??доля всього сущого. Неминуче руйнування або залишився шанс уникнути катастрофи? Норни, містичні істоти великої сили, вирішили не вдаватися до забуття і звернулися до богині Долі Урд, щоб знайти хоч якийсь можливий спосіб запобігти Рагнарек. Дивлячись глибоко в вируючі води, вона може передбачити, яке поєднання героїв, лиходіїв, битв, перемог і поразок може зупинити кінець світу - але чи знайдуть богині вірне рішення за відведений час? Вони повинні поспішити і знайти рятівний шлях до того, як все буде втрачено ...

У «God of War: The Card Game» гравці беруть на себе роль Норн, підбираючи різні комбінації героїв і подій, щоб зупинити Рагнарек. Кожна партія - це нова спроба знайти правильний ключ до спасіння Асгарда від руйнування. Гравці працюють спільно в втіленні могутніх героїв, таких як Кратос, Атрей, Мімір, Брок, Сіндрі і Фрейя. Вони борються з ворогами і босами з популярної відеогри «God of War», і поєднуються новим захоплюючим способом, кожен раз створюючи унікальний сценарій «Що, якщо ...?» під час партії. Якщо комбінація карт виявиться вдалою, перемога буде зараховано, а Рагнарек зупинений. Невдача ж означає, що норних доведеться повторити спробу, оскільки на викладеному шляху гравців чекають тільки смерть і руйнування.

Кожен квест в «God of War: The Card Game» складається з мозаїки карт, що відтворюють монстрів і локації з відеоігри. Мозаїка кожного квесту різна, а у карт по дві сторони для позначення уцілілої і зруйнованої частини мозаїки; крім того, у кожної карти є особливі властивості, які вступають в силу, якщо карта лежить горілиць. Розгадка квесту і знаходження переможного путіявляются ключем до перемоги.

У міру просування загального ігрового процесу, попередні квести впливають на те, що слідує за ними. У певні моменти гравці повинні вибирати, який квест вони будуть виконувати наступним. При розгадці квесту вони можуть отримати бонус, але квести, що команда обійшла стороною, приведуть до жахливих наслід

Настольная игра Lavka Games Крылья (Wingspan) (КРЯ001)
Настольная игра Lavka Games Крылья (Wingspan) (КРЯ001)
Нет в наличии
Код товара: 189982
2 087 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 189982

Ви любителі птахів - дослідники, спостерігачі за птахами, орнітологи та колекціонери - прагнуть виявити та залучити найкращих птахів до вашої мережі заповідників дикої природи. Кожен птах розширює ланцюжок потужних комбінацій в одному зі своїх середовищ (дій). Ці ареали зосереджені на кількох ключових аспектах зростання:

Набирайте жетони з їжею за допомогою спеціальних кісток у вежі з костями для птахів
Відкладайте яйця, використовуючи яєчні мініатюри в самих різних кольорах
Малюйте з сотень унікальних карт птахів і грайте в них

Переможець - гравець з найбільшою кількістю очок після 4 раундів.

Комплектація гри:
планшет цілей;
авіарій;
5 заповідників;
годівниця;
блокнот для підрахунку очок;
170 карт птахів;
16 карт Автоми
26 карт бонусів;
75 фігурок яєць;
5 дерев’яних кубиків;
40 дерев’яних фішок дій;
103 жетона корми;
8 жетонів цілей;
жетон першого гравця;
набір для швидкого початку гри (4 посібники та 10 нових карт птахів);
прикладна програма;
правила.