Lavka Games

Товары, представленные брендом:

Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
Настольная игра Lavka Games Лондон (ЛНД001)
Нет в наличии
Код товара: 190012
1 213 грн

Бренд: Lavka Games

Код товара: 190012

Лондон - настільна гра на основі механіки побудови движка (Tableau Building). Друге видання має поліпшені геймплеєм і оформленням.

У 1666 році сталася страшна пожежа, що поглинув половину Лондона. Вам належить повернутися в минуле і відбудувати величне місто, отримуючи за свої діяння окуляри престижу.

Відбудова відбуватиметься за допомогою 101 карти різних кольорів, які відповідають одній або кільком типу міста: бежеві відносяться до економіки, блакитні - до науки і культури, рожеві - до політики, а сірі представляють собою жебраків.

Гравці будуть добирати карти з колоди або планшета, розвивати місто, керувати ним і купувати райони. Купувати споруди можна дешево, а можна взяти кредит, щоб відбудувати щось грандіозне. Будьте обережні, адже в міру відбудови вам будуть потрапляти маркери бідності, які віднімуть очки в кінці гри. Намагайтеся знаходити баланс між потужними будівлями і витратою ресурсів!

Гра закінчується при спустошенні колоди. Виконується підрахунок очок і визначається переможець, який отримає найбільше престижу!

Побудова движка в «Лондон» не дає тривалого результату. Його потрібно знову і знову запускати, при цьому не кожен раз вас чекає успіх! Гра підійде для тих, хто любить карткові стратегії і атмосферні історичні гри з якісним художнім оформленням.

Комплектація:
Ігрове поле;
101 карта міста;
20 карт районів;
4 фішки гравців;
48 жетонів грошей;
12 жетонів позик;
44 жетона бідності;
Правила гри