KEENETIC

Товары, представленные брендом:

Бренд: KEENETIC

Код товара: 209557

Легендарний гігабітний інтернет-центр отримав Mesh Wi-Fi 6 AX1800 та незалежний аналізатор спектру Wi-Fi. Це оптимальне рішення для підключення бездротових клієнтів  Wi-Fi 6 з фактичною швидкістю до 900 Мбіт/с, а також надійного одночасного зв'язку в стандартах АС та N завдяки неперервному аналізу спектру та своєчасному переходу на найбільш вільні канали. Максимальна в лінійці продуктивність маршрутизації, оновлена служба IntelliQoS з приоритезацією трафіка за застосунками , подвоєний об'єм оперативної пам'яті для стабільної роботи USB-дисків, DLNA-сервера та вбудованого торрент-клієнта, актуальний набір VPN-серверів та клієнтів, включно з IPsec та Wireguard на швидкості до 200 Мбіт/с. Готовий до інтернет-підключення по активній оптиці через додатковий SFP-модуль та до побудови гігабітної безшовної WI-Fi-системи Keenetic. Найкраще поєднання функціональності, продуктивності, простоти налаштування та ціни - як для дому, так і для малого бізнесу.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188850

Дев’ять портів Gigabit Ethernet керованого Smart-комутатора в моделі Giant відкривають можливість організувати безшовну Wi-Fi-систему по офісному зразку, з надійним провідним з’єднанням між інтернет-центром і додатковими точками доступу Wi-Fi. При цьому залишаться вільні порти для підключення до мережі ресурсно містких або критичних пристроїв (таких як мережеві сховища, ігрові приставки, камери відеоспостереження) і навіть цілих мережевих сегментів з поділом по VLAN 802.1q.
Власний Mesh Wi-Fi класу AC1300 з чотирма FEM-підсилювачами оптимальний для переважної більшості бездротових клієнтів AC1200 / 1300 з практичної швидкості роботи до 700 Мбіт / с. Знімні антени з посиленням 5 дБі на увазі не пошук більш ефективних, а можливість їх виносу з монтажної шафи або навіть повне відключення власної Wi-Fi-частини.
Резервований доступ в Інтернет можливий з одним або декількома провайдерами відразу через Ethernet, оптичний модуль SFP і USB-модем 4G / 3G в будь-якій комбінації.  Продуктивності двоядерного 4-поточного процесора і апаратних прискорювачів досить для гигабитной швидкості Інтернету, різноманітних VPN-служб, роботи USB-дисків і додатків. Краще на ринку поєднання функціональності, швидкості, безпеки, простоти налаштування, підтримки і ціни - як для будинку, так і для малого бізнесу.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188848

Keenetic City - якісний двохдіапазонний маршрутизатор з Wi-Fi AC750 і керованим комутатором. Особливості: Високоточні друковані антени 5 дБі Динамічний вибір оптимального радіоканалу Wi-Fi Автоматичний розподіл клієнтів між діапазонами 2.4 і 5 ГГц Будь інтернет-тарифи до 100 Мбіт / с, MultiWAN, IPTV і Smart TV яндекс.dns і SkyDNS: захист від кіберзагроз та батьківський  контроль Налагодження та управління домашньою мережею через мобільний додаток My.Keenetic

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188839

Найдоступніший двохдіапазонний гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi класу AC1200 Wave2 і перемикачем передач режиму роутер / ретранслятор. Він позиціонується як модель, менш дорога, ніж Viva, і краще підходить для ситуацій, коли не потрібні USB-порти і додатки. Завдяки процесору MT7621, який ми встановлюємо в усі старші інтернет-центри, Speedster легко впорається з роллю єдиного або головного гигабитного роутера, обслуговуючого VPN, інтернет-фільтри і, наприклад, Wi-Fi-систему з кількох точок доступу і ретрансляторів. З іншого боку, в один клік перемикачем режиму, Speedster сам можна перетворити в ретранслятор, який ідеально, без додаткової настройки, увійде в гигабитную Wi-Fi-систему.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188836

З одного боку, Air може виступати як висококласний Wi-Fi роутер класу AC1200 у всіх ситуаціях, коли не потрібні USB-функції і швидкість Ethernet понад 100 Мбіт / с. З іншого боку, завдяки ручному перемикача режимів роутер / ретранслятор, ця модель оптимальна в якості ретранслятора Wi-Fi системи, як по кабелю Ethernet, так і за допомогою Mesh Wi-Fi.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188833

Keenetic Start - якісний маршрутизатор з Wi-Fi N300 і керованим комутатором. Особливості: Будь-які інтернет-тарифи до 100 Мбіт / с, MultiWAN, IPTV і Smart TV Високоточні друковані антени Wi-Fi з посиленням 5 дБі Динамічний вибір оптимального радіоканалу Wi-Fi яндекс.dns і SkyDNS: захист від кіберзагроз та батьківський контроль Налагодження та управління домашньою мережею через мобільний додаток My.Keenetic

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188818

В першу чергу, це саме та модель, куди можна вставити SIM-карту будь-якого оператора, щоб підключатися до мобільного інтернету де б то не було: на дачі або торговій точці, в орендованій квартирі або офісному центрі. Це може бути як основний єдиний канал, так і резервний до гигабитной виділеної лінії Ethernet, а з налаштуванням впорається навіть людина далека від IT. Для роботи на великій відстані від базових станцій замість доданих кімнатних LTE-антен передбачена установка опціональною вуличної MIMO-антени. В іншому це гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi класу AC1300 для тих, кому важливі висока швидкість маршрутизації, локальної мережі і VPN-з’єднань, USB-опції, додатки і взагалі вся функціональність KeeneticOS. Оптимальний варіант для мережевих накопичувачів, смарт-телевізорів і потокової передачі 4К-відео. При додаванні в мережу інших моделей Keenetic ідеально виступає як контролер безшовної Mesh Wi-Fi-системи.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188813

Найдоступніша в лінійці модель з вбудованим LTE/4G/3G-модемом Qualcomm Snapdragon X5, куди можна вставити SIM-карту будь-якого оператора, щоб підключитися до мобільного інтернету на дачі або торговій точці, в орендованій квартирі або офісному центрі. На великій відстані від базових станцій можна підключити вуличну LTE-антену. В іншому ця модель вміє те ж саме, що і всі інші моделі Keenetic, за вирахуванням функцій USB-інтерфейсу і дводіапазонного Wi-Fi. Тут є резервування інтернету через декількох провайдерів і режим WISP, VPN-клієнти (і навіть сервери) по всіх протоколах, хмарне управління через сервіс KeenDNS, VLAN’и і сегментація, фільтрація контенту і батьківський контроль, гостьова мережа і розклад роботи. Для розширення покриття бездротової мережі Runner 4G готовий до ролі контролера Mesh Wi-Fi-системи Keenetic.

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188782

Підтримує більше 150 моделей USB-модемів для основного або резервного підключення до Інтернету
Безперервний контроль зв’язку для роботи в режимі 24/7
Резервування підключення по Ethernet
Високоточні друковані антени Wi-Fi з посиленням 5 дБі
Яндекс.dns і SkyDNS: захист від кіберзагроз та батьківський контроль
Налагодження та управління домашньою мережею через мобільний додаток

Бренд: KEENETIC

Код товара: 188777

Wi-Fi AC2600 Wave 2 MU-MIMO 2,4 + 5 ГГц з підсилювачами та антенами 5 дбі
Будь-які інтернет-тарифи до 1 Гбіт/с, MultiWAN, IPTV та Smart TV
Порт SFP для підключення по оптоволоконному кабелю
USB 2.0 і 3.0 для модемів 3G / 4G / LTE / DSL, дисків, принтера або DECT-станції
Файловий сервер, DLNA, Time Machine, автономний торрент-клієнт Transmission
SkyDNS: захист від кіберзагроз та батьківський контроль