Intboard

Товары, представленные брендом:

Новинка
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82I
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82I
В наличии
Код товара: 209569
18 000 грн

Бренд: Intboard

Код товара: 209569

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I — це інтерактивна дошка з новою оптичною технологією. В основі роботи оптичної технології лежить використання чотирьох цифрових інфрачервоних камер, що розташовані у кутах дошки, а не стрічка з інфрачервоними датчиками. Ця модель інтерактивної дошки характеризується швидким відгуком на торкання, що сприяє комфортній роботі на ній. Як і на всіх інтерактивних дошках Intboard, є можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також користувачі можуть не заважаючи один одному виконувати усі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I підтримує до 10 одночасних торкань. Керування здійснюється за допомогою пальців руки, маркером або будь яким непрозорим предметом, що дозволяє використовувати її в навчальних закладах для дітей з обмеженними можливостями. Комплектація данної моделі розширена. Вона включає: 3 маркери, 1 телескопічну указку, спеціальний ластик для стирания. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I має керамічну поверхню білого кольору з можливистю писати сухостираємими маркерами. Поверхня дошки ідеально підходить для проекціювання зображення з проектора. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82I проста в обслуговуванні, має високу точність та надійність. Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою. Досить просте обслуговування, найвища точність, одноразове калібрування і можливість використання дошки як традиційної сухостираємої для письма маркером. Plug&Play – технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно вона перекладається як «включай і працюй». На практиці це означає, що використовувати дошку можна відразу після підключення до проектора та комп’ютера.

Новинка
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82X
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82X
В наличии
Код товара: 200195
15 500 грн

Бренд: Intboard

Код товара: 200195

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 - це найкраще за ціною пропозицію на ринку.  В інтерактивній дошці INTBOARD UT-TBI82 використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів.  Користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі.  Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків.  Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.  Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителеві використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 має матову керамічну зносостійку поверхню білого кольору з можливістю писати сухостираємими маркерами.  Поверхня дошки ідеально підходить для проектування зображення з проектора.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 - ідеальне рішення як для навчальних закладів так і для бізнесу.  Вона буде незамінна при проведення переговорів або презентацій.  Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 відрізняється простим обслуговуванням, високою точністю і надійністю.

Интерактивная доска Intboard UT-TBI80I-ST
Интерактивная доска Intboard UT-TBI80I-ST
Нет в наличии
Код товара: 209568
16 500 грн

Бренд: Intboard

Код товара: 209568

Інфрачервона технологія (IR), яка застосовується в роботі інтерактивних дощок, дає можливість комфортно працювати одночасно чотирьом користувачам. Також користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об'єктів і так далі.

Plug & Play — технологія, на основі якої працює пристрій. Дослівно воно перекладається як «включай і працюй». На практиці це означає, що можна використовувати дошку одразу після підключення до проектора та комп'ютера.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.

Досить просте обслуговування, висока точність, одноразова калібрування і можливість використання дошки як традиційної сухостираемой для письма маркером.

Интерактивная доска Intboard UT-TBI82S
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82S
Нет в наличии
Код товара: 200194
15 000 грн

Бренд: Intboard

Код товара: 200194

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82S - це найкраще за ціною пропозицію на ринку.  В інтерактивній дошці INTBOARD UT-TBI82S використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів.  Користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі.  Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків.  Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителеві використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) при роботі з дошкою.

Интерактивная доска Intboard UT-TBI82X-TS
Интерактивная доска Intboard UT-TBI82X-TS
Нет в наличии
Код товара: 189699
26 890 грн

Бренд: Intboard

Код товара: 189699

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 – це нова модель компанії, яка відрізняється наявністю додаткових функцій. INTBOARD UT-TBI82 – це сучасна інтерактивна дошка в якій використовується інфрачервона технологія (IR), завдяки чому з нею комфортно може працювати одночасно кілька користувачів. Користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції, серед яких зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі. Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків. Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.

Дана модель відрізняється наявністю функції «розумний лоток», яка дуже популярна серед користувачів. Функція «розумний лоток» дозволяє автоматично розпізнавати колір маркера, який використовується при роботі. Дана модель ідеально підходить для використання в навчальних закладах.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою.

Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 має керамічну зносостійку поверхню білого кольору з можливістю писати сухостираємими маркерами. Поверхня дошки ідеально підходить для проектування зображення з проектора. Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82 відрізняється простим обслуговуванням, високою точністю і надійністю.