Indesit

Товары, представленные брендом:

Новинка
Варочная поверхность Indesit RI 161 C
Варочная поверхность Indesit RI 161 C
В наличии
Код товара: 199997
9 099 грн

Бренд: Indesit

Код товара: 199997

Варильна поверхня від компанії HOTPOINT ARISTON забезпечує швидке і зручне приготування повсякденних і святкових блюд. Вона отримала корпус з габаритами 58 x 51 см, який відрізняється практичним і витонченим дизайном, який гармонійно поєднується з будь-яким сучасним інтер"єром. Плита має покриття з високоякісної склокераміки, яка надає дизайну особливу вишуканість. Матеріал відрізняється відмінними теплопроводящими властивостями і легко очищається від забруднень.

Варильна зона INDESIT RI 161 C оснащена 4 електричними конфорками, які швидко нагріваються і відрізняються рівномірним розподілом тепла. Вони мають різну потужність і діаметр : 1700 Вт, 180 мм; 1200 Вт, 145 мм (2шт.) і 2100 Вт, 210 мм. Зони нагріву мають індикацію залишкового тепла, завдяки якій ви завжди знатимете, чи остигнули вони до безпечної температури. Це зводить до мінімуму ризик обпектися і істотно підвищує безпеку при повсякденній експлуатації.

На фронтальній частині корпусу INDESIT RI 161 C розміщена зручна і проста для розуміння панель управління. Вона складається з набору сенсорних кнопок. Всього за пару натиснень ви зможете вибрати оптимальну потужність роботи пристрою і скористатися додатковими функціями. Встановіть таймер щоб запрограмувати час приготування кожного блюда. Передвстановлена опція блокування панелі управління запобіжить випадковому включенню або зміні налаштувань при натисненні.