Huion

Товары, представленные брендом:

Новинка
Графический планшет Huion Inspiroy RTS-300
Графический планшет Huion Inspiroy RTS-300
В наличии
Код товара: 220767
4 799 грн

Бренд: Huion

Код товара: 220767

Звільніть свою уяву на чудовому графічному планшеті.
Графічний планшет RTS-300 - сучасний, компактний та легкий. Доступний у кольорі Cosmo Black, графічний планшет відповідає потребам більшої кількості користувачів.

Виразіть свої ідеї на цій панелі, схожій на папір.
Дизайн панелі RTS-300 з повним покриттям забезпечує компактний графічний планшет достатньою робочою зоною, а поверхня із зоряною текстурою, схожою на папір, забезпечує враження малювання пером на папері.

Програмовані кнопки для більшої ефективності.
Шість програмованих клавіш, розміщених у верхній частині панелі, спрощують робочий процес користувачів, як лівою, так і правою рукою. Користувачі можуть визначати найбільш часто використовувані клавіші для більш високої ефективності роботи.

Нове цифрове перо, щоб втілити вашу творчість у життя.
Цифрове перо PW400 із абсолютно новою зовнішністю забезпечує зручне захоплення, а передова технологія пера робить малювання PW400 таким же природним, як і справжнім олівцем.

Основна технологія тонкого малюнка.
Завдяки передовій технології EMR без батарей цифрове перо PW400 не потребує батареї або заряджання. Крім того, користувачі можуть насолоджуватися точним контролем малювання ліній завдяки 8192 рівням чутливості до натискання та підтримки нахилу ±60°.

Плавні лінії точно йдуть за кінчиком пера.
Швидкість передачі даних RTS-300 підвищена та досягає 300 імп./с, а значить, лінії можуть бути намальовані плавно. Крім того, будь-яке введення на цьому графічному планшеті може бути негайно розпізнане, що робить його відмінним пристроєм не тільки для малювання, але і для гри OSU.

Двосторонній USB-C порт для мобільного малювання.
Порт USB-C на RTS-300 підтримує не тільки підключення до ПК, але й до телефону/планшету Android, дозволяючи користувачам швидко ввімкнути робочий режим.
*Підтримується версія Android 6.0 або вище, iOS зараз не підтримується.

Відмінний пристрій із відмінною сумісністю.
Незалежно від того, чи перебуваєте ви вдома, на робот

Новинка
Графический планшет Huion Inspiroy RTP-700
Графический планшет Huion Inspiroy RTP-700
В наличии
Код товара: 220766
7 599 грн

Бренд: Huion

Код товара: 220766

Зручний для перенесення графічний планшет.
Два класичні кольори, Twilight Blue та Cosmos Black, створюють почуття неповторності. При товщині 8,5 мм і вазі 637 г планшет легкий і зручний у перенесенні, що робить його чудовою підмогою для малювання в дорозі.

Цифровий малюнок став природнішим.
Як новий продукт, в якому використовується повністю покрита панель з точковою друкарською сіткою, графічний планшет RTP-700 дозволяє користувачам легко визначати робочу зону. Крім того, полікарбонатний матеріал панелі чудово імітує текстуру паперу, забезпечуючи природне та звичне відчуття малювання пером на папері.

Абсолютно нове цифрове перо PW400.
Ця цифрова ручка без батареї призначена для покращення якості малювання завдяки зручному захопленню та традиційному дизайну пера. Завдяки чутливій висоті 10 мм, точності ±0,3 мм та швидкості передачі даних 300 імпульсів за секунду PW400 точно та реалістично слідує рухам користувача при малюванні.

Тонне відтворення деталей.
Графічний планшет RTP-700, що має 8192 рівнів чутливості до натиску, забезпечує точне та природне відтворення ліній та штрихів з різною насиченістю та шириною. Крім того, підтримка нахилу ±60° допомагає більш динамічно додавати тіні.

Фіксуйте кожен штрих незалежно від того, як швидко ви малюєте.
При швидкості передачі даних до 300 імпульсів в секунду ідеї м’яко йдуть до панелі від наконечника пера, а малюнок буде точно відтворено без будь-яких затримок, що краще відповідає потребам професійної творчості.

Висока ефективність, що забезпечується сенсорними кнопками.
6 програмованих сенсорних клавіш та сенсорна смужка забезпечують швидший робочий процес і можуть бути запрограмовані на звичні вам поєднання клавіш для ваших улюблених програм та програм.

USB-C для легкого з’єднання.
Порт USB-C дозволяє легко і швидко підключати пристрій, не переймаючись правильною орієнтацією роз’єму кабелю.

Випробуйте більше з впевненою сумісністю.
Користувачі можуть випробувати більше за допомогою RTP-700, ос

Новинка
Графический планшет Huion Inspiroy RTE-100
Графический планшет Huion Inspiroy RTE-100
В наличии
Код товара: 220763
2 769 грн

Бренд: Huion

Код товара: 220763

Звільніть свою уяву на чудовому графічному планшеті.
Доступний у класичному чорному кольорі, графічний планшет виглядає просто та акуратно. Дизайн панелі з повним покриттям не тільки робить планшет компактнішим, але й забезпечує тактильні відчуття.

Втілюйте свої блискучі ідеї за допомогою панелі завтовшки 6,3 мм.
Стильний планшет RTE-100 тонший за телефон, він досить портативний, щоб його можна було носити з собою, куди б ви не пішли, і ідеально підходить для миттєвої фіксації швидкоплинних думок у будь-який час.

Вільно обертайтеся, створюйте шедеври із RTE-100.
Малювати на цьому графічному планшеті розміром 4,8x3 дюйма дуже зручно, оскільки співвідношення сторін робочої області близько до золотого перетину, а планшет можна легко повертати на 0°, 90°, 180° та 270°.

Намалюйте деталі.
Новий наконечник дозволяє писати природно і стабільно з точним контролем, начебто ви використовували звичайну ручку. Завдяки 8192 рівням чутливості до тиску за допомогою цього пера можна передати більше деталей ліній. Більше того, на стилусі є дві кнопки, яким можна призначити різні комбінації клавіш відповідно до ваших звичок.

Швидкість передачі >300PPS гарантує відсутність затримок.
Швидкість передачі даних RTE-100 становить понад 300 імп./с, що забезпечує високу точність та відсутність затримок при написанні чи малюванні.

Програмовані кнопки підвищують ефективність.
Чотири програмовані клавіші знаходяться у верхній частині RTE-100, вони підходять як для шульг, так і для правшів і дозволяють зручно регулювати розмір кисті та полотна.

Гнучкий та функціональний, RTE-100 відповідає більшій кількості потреб.
Крім ПК, RTE-100 також може працювати разом із пристроями Android, що дозволяє вам вільно малювати та писати, де б ви не знаходилися. Ви також можете використовувати RTE-100 для онлайн-навчання, ігор OSU або електронного підпису.

Підтримка декількох операційних систем та програмного забезпечення.
RTE-100 підтримує кілька пристроїв під керуванням систем Wind

Новинка
Графический планшет (светокопировальный) Huion L4S + перчатка
Графический планшет (светокопировальный) Huion L4S + перчатка
В наличии
Код товара: 186395
2 599 грн

Бренд: Huion

Код товара: 186395

LED планшет (світлокопіювальні) Huion L4S підійде як початківцю, так і професійному художнику. Ідеально підходить для створення ескізів, малювання, створення анімації, каліграфії, трасування зображень і багато іншого.

Зміна яскравості відбувається плавно, її зручно регулювати. Крім того, після відключення або перезапуску планшет запускається з тими ж налаштуваннями яскравості, як і в попередньому робочому сеансі.

Формат А4 і товщина в 5 мм, а також акрилова поверхня робить планшет схожим на скляну панель. Світловий потік - 110LM, дозволяє добре просвічувати навіть дуже щільний папір.

Новинка
Графический планшет Huion New 1060Plus + перчатка
Графический планшет Huion New 1060Plus + перчатка
В наличии
Код товара: 186379
5 399 грн

Бренд: Huion

Код товара: 186379

Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з накінечником
- підставка для пера
- 8 змінних накінечника з пристроєм вилучення
- MicroSD карта на 8GB
- USB кабель
- USB кабель для зарядки пера
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01

Професійний графічний планшет
Графічний планшет 1060 Plus обладнаний новою робочою поверхнею. New 1060 Plus має 12 швидких клавіш, що дозволяє працювати набагато швидше і зручніше.

Краща продуктивність
5080 ліній на дюйм і висока швидкість інтерфейсу (233 RSP) дозволяють створювати Ваші художні роботи максимально точно і плавно. 8192 рівня тиску дозволяють користувачеві контролювати товщину, прозорість і колір лінії. 12 експрес-клавіш на лівій і 16 програмованих клавіш на верхній частині планшета дозволяють Вам адаптувати графічний планшет під Ваше програмне забезпечення та підвищити швидкість і ефективність Вашої роботи.

Більш портативний
Цифрове перо графічного планшета може використовуватися не тільки як інструмент для малювання, але і в якості бездротової миші для PC. Більш того, після зарядки пера, протягом однієї години Ви можете насолоджуватися 800 годинами безперервної роботи. А легка вага і витончений корпус робить роботу більш зручною і приємною.

Вбудована 8G SD-карта
За допомогою MicroSD карти, яка додається до планшета цієї моделі, Ви легко і швидко зможете встановити драйвер і почати користуватися планшетом.

Новинка
Графический планшет Huion A3 + перчатка
Графический планшет Huion A3 + перчатка
В наличии
Код товара: 186375
5 199 грн

Бренд: Huion

Код товара: 186375

Комплектація: LED панель, блок живлення, рукавичка Cura CR-01, інструкція

Супер яскраве світло
LED планшет Huion з безліччю супер яскравих світлодіодних ламп з якими зможете бачити крізь дуже товстий папір.

Регульоване підсвічування
Світлокопіювальний планшет оснащений простою сенсорною кнопкою. Вам треба тільки доторкнутися до кнопки, потім ви можете включити/вимкнути світло і відрегулювати яскравість на власний розсуд. Діммірування відбувається поступово, а не в таких кроках, як низький, середній і високий. Крім того, після відключення або перезапуску планшет запускається з тими ж налаштуваннями яскравості, як і в попередньому робітнику сеансі.

Легкий і елегантний дизайн
LED планшет Huion А3 має товщину всього 7.33 мм

Спеціальна акрилова поверхня
Huion використовує спеціальну акрилову поверхню, яка робить планшет схожим на скляну панель, але набагато міцніше за скло.

Технологія захисту зору
Світлокопіювальний планшет Huion А3 підійде як початківцю, так і професійному художнику. У ньому використовується технологія захисту зору, яка ідеально підходить для створення ескізів, малювання, створення анімації, каліграфії, трасування зображень і багато іншого.

Простий в експлуатації
Для LED планшета не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення, вам просто потрібно підключити живлення, включити його, після чого ви зможете почати свою творчу роботу.

Новинка
Графический планшет Huion H610Pro V2 + перчатка
Графический планшет Huion H610Pro V2 + перчатка
В наличии
Код товара: 186374
5 499 грн

Бренд: Huion

Код товара: 186374

Комплектація:
- графічний планшет
- перо
- mini USB кабель
- підставка для пера
- 10 змінних наконечників
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01

Бестселер просто став краще
H610 Pro був найбільш продаваним Huion з моменту його першого випуску, тепер ми представляємо вам версію V2, яка відновила багато функцій!

Функція нахилу
Ручка з функцією нахилу підтримує ± 60 рівнів розпізнавання нахилу, як традиційні кисті. Ви можете насолоджуватися відчуттям реального письма і живопису.

Перо більше не вимагає зарядки
Перо PW100 є стильною ручкою без батареї, завдяки технології EMR (електромагнітний резонанс) вам більше не потрібно турбуватися про те, що батарея сяде.

Гладкі матеріали
Нова ручка має силіконове захоплення, завдяки чому її зручно тримати в руці, а її наконечник дуже міцний. Для покриття планшета використаний матеріал вищої якості, який забезпечує гладку паперову текстуру, захищаючи при цьому від подряпин.

Точність
8192 рівнів чутливості пера, висота зчитування 10 мм, дозвіл 5080LPI, 233PPS швидкість відгуку - дозволяють вам відчувати як точність, так і контроль.

Все у ваших руках
8 клавіш швидкого доступу на лівій стороні планшета і 16 програмованих клавіш у верхній частині активної області, а також дві кнопки пера - все легко настроюються. Ви можете встановити настройки на свій розсуд.

Сумісність
H610 Pro V2 сумісний з Windows (Windows 7 або новіше) і MacOS (MacOS 10.11 або новіше), також сумісним з основним програмним забезпеченням, таким як Adobe Photoshop, Clip Studio, Krita і багато інших. Цей планшет хороший для малювання, редагування фото/відео, дизайну і багатьох інших напрямків цифрового мистецтва.

Новинка
Графический планшет Huion H580X Black
Графический планшет Huion H580X Black
В наличии
Код товара: 176579
4 179 грн

Бренд: Huion

Код товара: 176579

Новинка
Графический планшет Huion H610X Black
Графический планшет Huion H610X Black
В наличии
Код товара: 176577
5 599 грн

Бренд: Huion

Код товара: 176577

Графический планшет Huion WH1409 V2 Black
Графический планшет Huion WH1409 V2 Black
В наличии
Код товара: 138790
11 653 грн

Бренд: Huion

Код товара: 138790

Графический планшет Huion HS64 ,Black
Графический планшет Huion HS64 ,Black
В наличии
Код товара: 138787
3 546 грн

Бренд: Huion

Код товара: 138787

Графический планшет Huion H1161 ,Black
Графический планшет Huion H1161 ,Black
В наличии
Код товара: 138783
6 333 грн

Бренд: Huion

Код товара: 138783