Hobby World

Товары, представленные брендом:

Настольная игра Hobby World Doom (915396)
Настольная игра Hobby World Doom (915396)
Нет в наличии
Код товара: 200242
2 570 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 200242

Welcome to Hell - причому в буквальному сенсі! Так, справжнісінька брама в пекло відкрита і сталося це лише через допитливість людської натури. В


ході секретних експериментів з стародавніми артефактами, знайденими на Марсі, вченим вдалося спочатку виявити, а потім встановити зв’язок з іншим виміром. Хто ж знав, куди саме це веде? Орди демонів різних рангів ввірвалися в наш світ з однією лише метою - знищити все живе.

Всюди лунають гучні сирени і оголошена загальна евакуація з марсіанського об’єкту А113, в зв’язку з пошкодженням куполу. Який же був жах, коли робітники і вчені марсіанської колонії, які нічого не підозрювали - вперше зустрілися віч-на-віч з могутніми демонами, що володіють неймовірною силою і можливостями ... Багато хто навіть не встигли зреагувати: заціпенівши від жаху, вони миттєво були розірвані або спалені на місці .

Для спроби стабілізувати ситуацію, в сектор був направлений загін елітних добре озброєних військових ОАК (Об’єднаної аерокосмічної корпорації). Їм протистоїть цілий Легіон пекла. Спробуйте зробити неможливе і виженіть прибульців назад у пекло!

Про гру
DOOM. Настільна гра" - це  частково кооперативна тактична гра для 2-5 гравців, створена на основі легендарної відеогри в жанрі шутер (англ. Shoot - "стріляти") Doom від компанії id Software, яка в момент виходу не тільки створила новий жанр та підняла планку якості, але і вразила всіх своєю брутальністю, буремним і жорстоким ігровим процесом, а також атмосферою. До того ж, про її популярність свідчить те, що навіть оригінальна гра 1993 року і досі популярна,  до того ж ми навіть не згадуємо про фільми та перевидання цієї видатної гри. У грі космодесантник поодинці кидав виклик ордам демонів на Марсі і використовував різну зброю, гаджети, броню і, звичайно ж, свої вміння, щоб дістатися через босів до брами і з останніх сил закрити її.

Перед вами друга версія настільного варіанту гри, практично повністю перероблена і переосмислена У ній один гравець представляє сили пекла

Настольная игра Hobby World Детская мафия (181946)
Настольная игра Hobby World Детская мафия (181946)
Нет в наличии
Код товара: 190037
175 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 190037

"Дитяча Мафія" є адаптованим для дітей варіантом класичної і всесвітньо відомої психологічної гри. Але нехай вас анітрохи не бентежить її "дитячість" - гра не піддалася ніяким спрощенням, а навіть навпаки, доповнилася цікавими правилами та нововведеннями. Єдина значуща відмінність від дорослої версії полягає в адаптованому дизайні і в тому, що всі дії відбуваються не в місті, а в лісі; замість мафії і мирних жителів у нас тепер відповідно хижаки і мирні тварини. Також в грі присутній ведмідь-ведучий, який стежить за грою, але не приймає в ній безпосередню участь.

Перед вами як і раніше одна з найцікавіших розмовних психологічних ігор, яка відмінно розвиває багато навички: дедукцію, пам’ять і уважність, логічне мислення, акторська майстерність, ораторське мистецтво і т.д. Правила досить прості в освоєнні, а провідним зможе бути навіть дитина завдяки спеціальному набору карт ведучого, який підказує черговість ходів і дій.

Як грати?
Тут все вам знайоме: гравці таємно отримують різні ролі, при цьому тільки хижаки знайомі один з одним. Вдень гравці розмовляють і намагаються обчислити хижака, щоб потім проголосувати за його вигнання. Вночі хижаки вибирають жертву і виганяють її. Так триває раунд за раундом, день за днем. Спілкування відбувається у вільній формі, так що вам доведеться думати над тим, що і як саме говорити, а також стежити за поведінкою інших гравців.

Дана версія гри пропонує цікаві унікальні ролі. Наприклад, серед хижаків є Лиса, яка може заборонити будь-якому гравцеві голосувати днем, а серед мирних - Орел, який може або перевірити роль будь-якого гравця, або вигнати його.

Різні комбінації ролей і персонажів роблять гру ще більш цікавою і неповторною.

Хто переміг?
Як і в класичній "Мафії", гравці перемагають командами, коли гравцям вдається виконати певну умову. Завдання мирних тварин - вигнати з лісу всіх хижаків з лісу. Хижаки ж перемагають, якщо їм вдається зрівняти кількість мирних звірів з кількість хижаків.

Комплектація
20 карт

Настольная игра Hobby World Зодчие (181932)
Настольная игра Hobby World Зодчие (181932)
Нет в наличии
Код товара: 189979
250 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 189979

Кращі зодчі всього світу були запрошені королем для будівництва нового прекрасного міста, величезного і величного. І ви входите в їх число! Почалася велика будова, але, так як архітекторів набралося досить, то їх особисті інтереси і гордість зіткнулися в цій великій будові дивного мегаполісу. Великий проект перетворився на справжню боротьбу за визнання і славу.

Кожен архітектор хоче побудувати найкрасивіші, дорогі і корисні будови в найбільш ласих кварталах міста. Відкритої ворожнечі між нашими героями, звичайно, немає, але способів нашкодити один одному знайдуть мільйон, відразу видно допитливі!
Але, якщо подумати, така боротьба піде тільки на благо міста, адже в ході цієї боротьби кожен квартал буде полироваться і ставати все багатшими! Залишилося тільки виявити найталановитішого зодчого і нагородити його!

Про гру
"Зодчі" - це захоплююча гра в карти в фентезійному сеттінгу, присвячена будівництву міста. Гравцям належить розігрувати свої карти будівель з руки і розташовувати їх максимально ефективно. У кожного будови є власна вартість, яка залежить від сусідніх будівель. По ходу гри потрібно намагатися збільшити вартість власних будівель і знизити вартість конкурентам, для чого можна використовувати різні здібності з карт будівель.

У вашому розпорядженні буде безліч будівель, які так необхідні місту: таверни з готелями, ратуші, аптеки, дозорні вежі і навіть академія магії! Причому всі карти унікальні і мають цікавим ефектом - деякі дозволять добирати карти, інші міняти розташування будівель, треті змінюють вартість будівель і т. Д.

Крім базових колод, гра також пропонує додаткові правила, за якими гравці зможуть скласти власні колоди для гри, що сильно урізноманітнює геймплей.

Комплектація
72 карти будівель
8 карт кварталів
8 жетонів захисту
Правила гри

Бренд: Hobby World

Код товара: 189978

"Каркассон: Мисливці та збирачі" - улюблені механіки і правила класичного "Каркассона", адаптовані до дикої атмосфері первісного світу. Тепер квадрати місцевості перестануть бути частиною карти і почнуть взаємодіяти з іншими механіками, змінюючи хід гри за допомогою, наприклад, різноманітних пасток і знань шаманів. Ставте тотеми свого племені, здобувайте їжу, полюючи на первісних тварин і збираючи плоди і коріння, приручити вогонь, щоб відлякувати хижаків. Очоліть плем’я, займіть кращі рибальські та мисливські угіддя і будьте напоготові - стародавній світ поспішає випробувати вас на міцність!

Як грати?
У настільній грі "Каркассон. Мисливці і збирачі" гравці по черзі складають карту первісної місцевості за допомогою спеціальних плиток - тайлів. На кожній плитці можуть бути розташовані різні об’єкти: річки, озера, ліси, менгіри - і тварини, які там водяться. В "Мисливці і збирачів" зустрічаються червоні олені, тури, мамонти і небезпечні хижаки - шаблезубі тигри, які конкурують за видобуток з вашими мисливцями. Щоразу після того, як ви добудовуєте карту, ви можете розмістити на новому тайлі свого одноплемінника або хатину. Поставлений на річку одноплемінник стає рибалкою, а якщо покласти його плазом в вільну низину з тваринами, то він перетвориться в мисливця. Щоб привести своє плем’я до процвітання і перемогти, вам доведеться мислити стратегічно і займати найвигідніші території.

Хто переміг?
Як завжди, перемагає гравець, який набрав найбільшу кількість очок до кінця гри. Кінець гри настає в той момент, коли на поле буде виставлений самий останній тайлік ... Якщо ви ще не знайомі з "Каркассона", то, по суті, вам доведеться спробувати розпорядитися вашими ресурсами так ефективно, як тільки це дозволяє ситуація (для цього знадобиться неабияка уважність і концентрація). Вибрати є з чого - ви можете освоювати різні області, вирішувати, захоплювати їх чи ні, ризикнути і спробувати завершити об’єкт або ж брати кількістю досліджуваних земель, можна навіть спробувати з

Бренд: Hobby World

Код товара: 189977

У Країні чудес трапився справжній переполох, але ж у нас і так все догори дном! Персонажі казки розбіглися зі сторінок глав і повернути їх на своє місце - завдання зовсім не просте. Мало того, хтось розповів їм про чарівні властивості пирога і зілля, і ті не забули скористатися можливістю: тепер у нас є величезний Березневий заєць і крихітний Грифон! Будь ласка, допоможіть швидше Алісі і Білому кролику відновити глави книги, повернувши на них знайомих персонажів. Але остерігайтеся Чеширського кота, він завжди раптовий і може перешкодити вашим планам ...

Про гру
"Аліса і шалений чаювання" - це карткова гра, яка заснована на творі "Пригоди Аліси в Країні чудес" Льюїса Керролла. Гравцям належить заробляти переможні очки, завершуючи карти глав придатними для неї персонажами, яких ще потрібно відшукати. Знайдені карти героїв і персонажів мають чарівними ефектами, які активно використовуються в грі. Щоб персонаж вліз в свою главу, він повинен бути правильного розміру - для цього його можна погодувати пирогом або дати зілля. А щоб змусити карти повернутися назад в книгу, потрібно розіграти карту глави - однак, будьте обачні, щоб не допомогти суперникам набрати очки.

Можна з упевненістю сказати, що перед вами незвичайна, захоплююча і самобутня карткова гра в цікавому сеттинге.

Як грати?
На ігровому столі знаходиться область чаювання - три ряди по три карти в кожному. На початку заповнений тільки середній ряд - в ньому знаходяться персонажі звичайного розміру. По ходу гри ці карти можуть зміщуватися вгору або вниз, в залежності від ефектів карт.

Всі гравці починають з трьома картами: двома картами головного героя і одного розділу книги. Гравці ходять по черзі, а сам хід складається з трьох фаз:

Пошук - ви берете одну карту або з колоди головних героїв, або зі стосу глав книги
Пригода - в цю фазу ви можете розіграти будь-яку кількість карт, важливо лише, щоб карти йшли по порядку появи, а останньою картою стала карта глави книги. Після неї хід закінчується,

Настольная игра Hobby World Runebound (1599)
Настольная игра Hobby World Runebound (1599)
Нет в наличии
Код товара: 189976
1 710 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 189976

Лорди збирають армії, стародавні злі сили пробуджуються, а по землях йде тремтіння. Прийшов дуже небезпечний час для людей - час могутності зла. Час страху для слабких і знедолених. Але також це час Героїв, готових зустрітися з темрявою лицем до лиця і принести світло надії в світ, затягнутий тінню.

Про гру
Вам і вашим друзям доведеться перевтілитися в справжніх героїв в фентезійному світі, повному монстрів, небезпек і скарбів. Подорожуйте там, де захочете: відвідайте Гори Відчаю, отважьтесь на похід в шепочуть Ліс або рушайте в магазин магічних предметів на дальній базар. Куди б ви не пішли, пригода вже чекає вас - і так як гра кожен раз буде відрізнятися від попередньої, вас чекає безліч унікальних пригод!

Настільна гра Runebound - настільний пригода в жанрі фентезі для 2-4 гравців, які зможуть відправитися в казковий світ, повний небезпек і пригод. Подорожуйте за течією бурхливих річок, досліджуйте темні і таємничі ліси, боріться зі всілякими монстрами, які наважаться перешкодити вам досягти головної мети пригоди! У випробуваннях вам допомагатимуть досвідчені союзники і зачаровані артефакти. Ви зустрінете підступних злочинців, не раз опинитеся в смертельній небезпеці. Зумійте з честю подолати всі перешкоди на шляху до вашої мети!

Кожен гравець починає в одному з міст і без нічого вирушає в дорогу. За переможених монстрів, які відрізняються складністю, ви отримаєте нагороди і безцінний досвід, за допомогою якого ви зможете розвинути свого героя. Подорожувати доведеться за кількома типами місцевості, іноді непрохідним. Отримані трофеї можна вигідно обміняти в містах на супутників і корисні речі, але до міста адже ще дістатися треба ... Крім цього, ви можете брати квести, а всім відомо, що справжні герої безкоштовно не працюють! Подорожуючи таким чином по світу, навчаючись новим навичкам і стаючи сильніше, ви повинні будете наблизитися до головної мети своєї пригоди.

Світ здивує вас своєю різноманітністю і взаємодією з гравцем, а гра - своєю пропрацьова