Hobby World

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Hobby World In Love (1082)
Настольная игра Hobby World In Love (1082)
В наличии
Код товара: 222381
850 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 222381

Новинка
Настольная игра Hobby World Воображарий. Вечеринка (915167)
Настольная игра Hobby World Воображарий. Вечеринка (915167)
В наличии
Код товара: 190036
425 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 190036

Багатьом полюбилася настільна гра "Воображарій" тепер вийшла в новому форматі "Воображарій: Вечірка". Це гра в асоціації, де кожен з гравців намагається набрати найбільшу кількість очок відгадуючи або показуючи зазначені слова або словосполучення. За допомогою цієї гри ви зможете весело провести вечір з друзями і близькими і дізнатися один одного ближче. Тепер в гру додається новий спосіб пояснення слів або словосполучень, описаних на 36 картках "вечірки". Грати в асоціації тепер ще веселіше!

Як грати?
Перед початком партії гравцям треба буде розв’язати, зі словами який складності вони гратимуть. Якщо з простими, то все картки повинні лежати синьою стороною вниз, якщо зі складними словами, тоді червоною стороною вниз. На кожній картці, крім десяти слів або словосполучень, є числове позначення - саме воно вказує, під яким номером будуть пояснюватися слова. Гравці вибирають ведучого гравця на цей раунд, він витягує дві карти з колоди, не показуючи їх іншим гравцям, і по сорочці залишилася верхньої карти визначає номер завдання. Після провідний вибирає доступний спосіб пояснення - розповідь, уявлення або вечірка - і намагається пояснити одне з витягнутих слів. Після закінчення часу або пояснення слова право ведучого передається гравцеві зліва.

Хто переміг?
Партія гри закінчується тоді, коли скінчилися всі картки, або коли один з гравців набрав необхідну кількість переможних очок. Переможні очки заробляються, коли гравець зрозуміло пояснює або правильно відгадує задані слова. Той з гравців, хто набрав найбільшу кількість переможних очок, оголошується переможцем.

Звертаємо вашу увагу, що для даної гри, крім рекомендованих, також підходять протектори розміром 66х91 мм.

Видання 2019 року відрізняється новим яскравим дизайном.

Комплектація
111 двосторонніх карт завдань
36 карт "вечірки"
27 карт дій (9 різнокольорових комплектів по 3 карти в кожному)
Пісочний годинник
Правила гри

Настольная игра Hobby World День сырка (1088)
Настольная игра Hobby World День сырка (1088)
Нет в наличии
Код товара: 222386
125 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 222386

У настільній грі «День сирка» мишки змагаються, хто набере більше всіх дірок від сиру? Гравці можуть самі вибирати стратегію – діяти обережно, розвідувати територію, і переконавшись, що все чисто – потроху красти сир; або навпаки ризикнути і кинутися на величезний шматок швейцарського сиру... з великою ймовірністю опинитися в мишоловці...

Отже, гравці намагаються перевершити один одного за кількістю зібраних сирних «дірок». Всі карти мають від 1 до 6 «дірок», і чим їх більше, тим вище ймовірність того, що з іншого боку ви знайдете мишоловку. Звичайно, іноді вертким і спритним мишкам вдасться підглянути, що ж з іншого боку... але іноді доводиться діяти на удачу! Мишка, якій не пощастило більше за всіх, і потрапила в три мишоловки – програє і всі вирушають назад додому – рахувати очки... Перемагає гравець з найбільшою кількістю сирних дірок!

Комплектація
36 карт
Кубик
Правила гри

Настольная игра Hobby World Взрывные котята 18+ (915187)
Настольная игра Hobby World Взрывные котята 18+ (915187)
Нет в наличии
Код товара: 222385
395 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 222385

«Вибухові кошенята» увійшли в історію краудфандингової платформи Kickstarter як перший проект, який підтримало понад 219 000 осіб.

Перед вами стратегічна версія російської рулетки, заряджена кошенятами. Гравці по черзі беруть картки з колоди, поки хтось із них не витягне вибухове кошеня. Решта карток у колоді потрібні, щоб не дати вибуховим кошенятам перебігти вам дорогу і, якщо пощастить, заманити їх до суперників.

Ця доросла версія гри нічим не відрізняється від базового видання, крім жартів і зображень — ми замінили їх на ризикованіші та масніші.

Увага! Це самостійна гра: для гри вп’ятьох вам не потрібен базовий набір «Вибухових кошенят». А якщо ви захочете зіграти у великій відв’язній компанії (до 9 гравців), змішайте колоду з дорослої версії з базовим набором — вони занявчально сумісні.

Ключові особливості гри:

«Вибухові кошенята 18+» – версія гучної карткової гри тільки для дорослих
Вирізняється ризикованими, а часом і масними ілюстраціями та жартами
Проєкт краудфандингового майданчика Kickstarter, де він побив усі рекорди та відразу ж закохав у себе понад двісті тисяч людей у всьому світі
Це стратегічна версія «російської рулетки», заряджена кошенятами — гравці витягують картки доти, поки один із них не натрапить на вибухового кошеня
Гра максимально проста в опануванні, вона чудово підійде для посиденьок із друзями
Кошенят можна взяти із собою до будь-якої поїздки завдяки компактній коробці

Склад:
56 карт
Правила гри

Настольная игра Hobby World Взрывные котята (915083)
Настольная игра Hobby World Взрывные котята (915083)
Нет в наличии
Код товара: 222384
395 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 222384

Ось вам загадка - разом з нами на Землі проживає більше п’ятисот мільйонів цих милих створінь, фото і відео з їх участю набирають неймовірну популярність в інтернеті, ми дуже любимо їх гладити, чесати їм позиками і лоскотати подушечки ніг ... Мова? звичайно ж? про улюблених котеек!

А запитували ви себе, про що вони мурличат ночами? Про що вони мріють? А головне, що відбудеться, якщо наймиліші кошенята доберуться своїми пухнастими лапками до ... вибухівки ?! Макака з гранатою, звичайно, викликає деякі побоювання, а наскільки буде небезпечний милий пухнастик, обв’язаний тротиловими шашками? Правильна відповідь - СМЕРТЕЛЬНО небезпечний! На жаль, котейки вже озброєні, і вам належить розібратися з цим вибуховим мілейшеством!

Про гру  
"Вибухові кошенята" - це гучний картковий хіт з майданчика "кікстартера", де він побив всі можливі рекорди і відразу ж закохав у себе понад двісті тисяч людей по всьому світу. Гра дуже проста в освоєнні і відрізняється унікальним дизайном, ви точно закохаєтесь в цих прекрасних мальованих кошенят!

Гра пропонує швидкий і динамічний ігровий процес, де вам доведеться зважувати ризики. Гра віддалено нагадує своїм принципом "російську рулетку" - гравці тягнуть по черзі карти з колоди, і, якщо їм трапляється один з вибухових котеек, то він тут же вибухає і вибуває з гри! Для того, щоб цього не сталося, можна використовувати різні карти або навіть їх комбінації.

Це дуже мила, незвичайна і смішна гра для справжніх кошатніков і любителів простих і динамічних настільних ігор.

Ігровий процес  
в центрі столу знаходиться колода карт, в якій, крім інших, є вибухові кошенята. У свій хід гравець може розіграти карту з руки, а потім повинен взяти верхню карту з колоди. Якщо попався вибуховий кошеня, то ви тут же вибуваєте з гри. Ви ж тільки вибухнули, між іншим!

Кожен гравець отримує на руки по вісім випадкових карт, серед яких одна спеціальна карта "знешкодити". За допомогою цієї карти ви зможете вижити, якщо витягніть вибухового

Комикс-игра Hobby World Зомби (717067)
Комикс-игра Hobby World Зомби (717067)
Нет в наличии
Код товара: 222370
395 грн

Бренд: Hobby World

Код товара: 222370