High Tech Aerosol

Товары, представленные брендом:

Спрей High Tech Aerosol Reel Cleaner Spray 500мл (3061) (4820159541911)
Спрей High Tech Aerosol Reel Cleaner Spray 500мл (3061) (4820159541911)
Нет в наличии
Код товара: 191963
268 грн

Бренд: High Tech Aerosol

Код товара: 191963

Професійний спрей - очищувач «HTA Reel Cleaner Spray» для обслуговування всіх видів риболовних котушок і спорядження. Продукт з сильним розчинюючим ефектом і очисною здатністю, готує деталі до подальшого догляду. Ідеально очищає, промиває і знежирює всі робочі поверхні від старого мастила, бруду та інших видів забруднень. Рекомендується для обробки деталей, що сполучаються, а також підшипників, вузлів, пазів, зубів шестерень і внутрішнього корпусу котушки.
Спосіб застосування: Працює в будь-якому положенні на 360о (дном вгору). Котушку необхідно розібрати. Струсіть балон 3-5 сек. Промийте деталі і поверхні очищувачем під тиском до моменту зникнення пилу, дрібного бруду. Для видалення старого мастила і стійких забруднень необхідно нанести очищувач, почекати 5-10 сек. і механічно видалити залишки. При необхідності повторити процедуру очищення. Після використання рекомендується обробити вузли за допомогою серії по догляду за котушками High Tech Aerosol.
Увага! Не можна використовувати на забарвлених, хромованих, пластикових і лакованих покриттях.
ОБЕРЕЖНО! БАЛОН ПІД ТИСКОМ! ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО!
Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього використання! Не допускайте попадання на шкіру, в разі потрапляння - промити великою кількістю води. Захищайте балон від впливу прямих сонячних променів та нагрівання вище + 50 °С! Не розпилюйте поблизу відкритого вогню і розпечених предметів! Не вдихайте, не розбирайте і не давайте дітям! Не спалюйте балон навіть після повного використання! Утилізувати як побутовий відхід! Зберігати при температурі від - 20 °С до  + 50 °С. Термін придатності: 60 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення і маса нетто вказані на дні балона.

Спрей High Tech Aerosol No Frost 200мл (3051) (4820159541966)
Спрей High Tech Aerosol No Frost 200мл (3051) (4820159541966)
Нет в наличии
Код товара: 191961
159 грн

Бренд: High Tech Aerosol

Код товара: 191961

Спрей антізамерзаючий HTA NO FROST - ідеально підходить для захисту всіх рибальських і моноволоконних волосіні, включаючи плаваючі, що занурюються і поверхневі волосіні. Знижує тертя - підвищує зносостійкість і швидкість виходу волосіні, дистанцію закидання вудки і плавний хід котушки. Дальність закидання збільшується до 30%. При мінусових температурах захищає шнур від обмерзання.
Спосіб застосування: Працює в будь-якому положенні на 360о (дном вгору). Струсіть балон 3-5 сек. Наносити на чисту поверхню. Обробіть волосіні спреєм, заздалегідь перед риболовлею для просочення всіх витків для досягнення максимального ефекту, поверхня повинна бути сухою. Зачекайте 1-2 хвилини, поки спрей вбереться в шнур повністю. Очікувати висихання не потрібно. При втраті ефекту, повторіть процедуру обробки під час риболовлі.
ОБЕРЕЖНО! БАЛОН ПІД ТИСКОМ! ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО!
Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього використання! Захищайте балон від впливу прямих сонячних променів та нагрівання вище + 50 °С! Не розпилюйте поблизу відкритого вогню і розпечених предметів! Не вдихайте, не розбирайте і не давайте дітям! Не спалюйте балон навіть після повного використання! Утилізувати як побутовий відхід! Зберігати при температурі від - 20 °С до  + 50 °С. Термін придатності: 60 місяців з дати виготовлення. Дата виготовлення і маса нетто вказані на дні балона.

Спрей High Tech Aerosol Foam Bore Cleaner 500мл (4011) (4820159542017)
Спрей High Tech Aerosol Foam Bore Cleaner 500мл (4011) (4820159542017)
Нет в наличии
Код товара: 191955
300 грн

Бренд: High Tech Aerosol

Код товара: 191955

High Tech Aerosol Gun Care Spray - це лінійка аерозолів для догляду за зброєю, створена спільно з професіоналами НТА MUNICH GmbH. Завдяки складовим і сировинним компонентам, розробленим в США, продукти лінійки відповідають всім сучасним вимогам обслуговування механізмів зброї.
Піна для зброї «HTA FOAM BORE CLEANER» застосовується для чищення внутрішньої поверхні каналу ствола нарізної та гладкоствольної зброї. Підходить для мисливської, спортивної, бойової, сигнальної, антикварної зброї дрібного і крупного калібру.
Очищає від мідних відкладень, порохового нагару, частково розчиняє залишки латуні, свинцю і бруду. Щільна консистенція піни дозволяє проникати у важкодоступні місця, надійно і довго підтримує поверхню каналу ствола в ідеальному стані. Не містить в складі аміак. Не токсична. Завдяки спеціальній гнучкій трубці метод очищення по зручності та безпеці перевершує очищення жорсткими йоржами.
Увага! Не допускайте потрапляння піни в механізм затвора ударно-спускового механізму, на дерев’яні і лаковані поверхні.
Спосіб застосування: Працює в будь-якому положенні на 360 градусів (навіть догори дном). Переконайтеся в тому, що зброя розряджена і магазин вийнятий! Дайте зброї охолонути. Заглушіть зріз ствола ганчіркою або фальшпатроном. Струсіть балон 3-5 секунд і нанесіть піну в канал ствола з боку патронника до появи піни з боку дульного зрізу. Залиште зброю в горизонтальному положенні на 25-35 хвилин, щоб піна подіяла. При сильних забрудненнях повторіть процес зі збільшенням часу витримки до 45-55 хвилин. Видаліть залишки піни за допомогою патчів . Результат реакції на залишки міді - поява синього забарвлення піни або патчів. Після застосування рекомендується нейтралізувати агресивні залишки допомогою очищувача «НТА DEGREASER & CLEANER» і обробити зброю маслами «HTA NEUTRAL SYNTHETIC OIL» або «HTA RUST PREVENT».
ОБЕРЕЖНО! БАЛОН ПІД ТИСКОМ! ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО!
Запобіжні заходи:
Захищайте балон від впливу прямих сонячних променів і нагрівання вище +50°С! Не розпил