Gorenje

Товары, представленные брендом:

Новинка
Супер цена
Пылесос Gorenje VCEA21GPLW

Выгода 0.00 %

Пылесос Gorenje VCEA21GPLW
В наличии
Код товара: 209486
4 599 грн

Бренд: Gorenje

Код товара: 209486

Велика щітка XpandZone
Х-образний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Це підвищує ефективність прибирання та економить час.

Контейнер для пилу
Прозорі стінки великого контейнера дозволяють бачити, коли його потрібно очистити. Витрусіть пил, встановіть контейнер на місце і користуйтеся ним стільки, скільки хочете.

Прогумовані коліщатка
Прогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях.

Автозмотування шнура
Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням всіх пилососів Gorenje.

Новинка
Блендер Gorenje B800ORAB
Блендер Gorenje B800ORAB
В наличии
Код товара: 207397
2 699 грн

Бренд: Gorenje

Код товара: 207397

4-лопасне лезо
Гостре і надійне
Лезо з нержавіючої сталі легко подрібнює навіть лід і ніколи не розчаровує. Висока швидкість обертання у поєднанні зі спеціально розробленим глечиком з Тритану (Tritan) змушує інгредієнти переміщатися донизу для ідеального змішування.

Плоска панель управління
Знайдіть ідеальну швидкість
Управління розташоване на одному рівні із поверхнею корпусу і оточене елегантним світлодіодним світлом для доповнення дизайну приладу. Використовуйте його для вибору між трьома швидкостями та функцією автоматичної зупинки.

Новинка
Блендер Gorenje B800GBK
Блендер Gorenje B800GBK
В наличии
Код товара: 207388
2 299 грн

Бренд: Gorenje

Код товара: 207388

Щоб такий потужний блендер залишався на місці, він повинен має стійку конструкцію і гумові ніжки.  Завдяки цьому пристрій не рухається під час роботи або коли ви знімаєте глечик.
Захисний перемикач гарантує, що блендер не почне працювати, поки ви не будете готові. Блендер включається тільки, якщо чаша правильно встановлена ??і зафіксована на підставці.
Всі блендери мають високоякісні, гострі і надійні ножі, які справляються з усіма видами овочів, фруктів і м’яса. За допомогою спеціальних насадок можна навіть подрібнювати лід, горіхи і перемелювати кави.