GARMIN

Товары, представленные брендом:

Смарт-часы Garmin Forerunner 245 Black/Slate (010-02120-10)
Смарт-часы Garmin Forerunner 245 Black/Slate (010-02120-10)
Нет в наличии
Код товара: 212438
8 522 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212438

Garmin Forerunner 245 — біговий смарт-годинник з GPS і розширеними функціями для тренувань.

Оцінка поточного стану тренування дає змогу визначити, чи достатньо ви себе навантажуєте; додаткові функції для відстеження ефективності занять
Дає змогу отримувати безоплатні адаптивні плани тренувань у застосунку Garmin Coach або створюйте власні тренування за допомогою онлайнової спортивної спільноти Garmin Connect
Розширені дані бігової динаміки*, включно з розподілом часу контакту із землею, довжиною кроку, коефіцієнтом вертикальних коливань та іншим
Функції, пов’язані з безпекою і стеженням**, (наприклад, виявлення аварій) для зручного передавання поточних координат
Період роботи батареї: до 7 днів у режимі смарт-годинника; до 24 годин у режимі GPS
Ви бігаєте, а Forerunner 245 — думає. Це пристрій пізнаватиме вас усе більше й більше — кілометр за кілометром. Смарт-годинник відстежують ваші статистичні дані, здійснює розрахунки та видає всю потрібну інформацію про вашу ефективність, спортивну форму, попередні тренування й навіть цілі. Вам залишається просто вийти на вулицю й почати пробіжку.

Розширений аналіз показників ефективності
Яка вам потрібна кількість тренувань? Модель Forerunner 245 пропонує персоналізовані рекомендації з тренувань і відновлення для прийняття обґрунтованих рішень під час підготовки до змагань. Пристрій відстежує ваш показник VO2 max і показує, у який спосіб спека й умови високогір’я можуть впливати на показники. Чим вище значення VO2 max, тим кращих результатів можна очікувати, що відбивається в показнику «стан ефективності». Значення «статус тренування» оцінює дані останніх тренувань та індикатори ефективності, щоб ви могли визначити, чи є тренування продуктивними, оптимальними або надмірними. Аеробний і анаеробний ефект тренування показує, у який спосіб тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості та потужності. За допомогою показника «час відновлення» ви можете визначити, коли будете готові до наступного серйозного нав

Смарт-часы Garmin Vivoactive 4 Black with Slate Hardware (010-02174-13)
Смарт-часы Garmin Vivoactive 4 Black with Slate Hardware (010-02174-13)
Нет в наличии
Код товара: 212436
10 203 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212436

Цілодобово стежте за здоров"ям з найширшим комплектом функцій для моніторингу здоров"я.
З легкістю завантажуйте музику на свій годинник та слухайте її за допомогою бездротових навушників.
Урізноманітніть свої тренування за допомогою 20 попередньо завантажених спортивних додатків GPS для занять на вулиці та в приміщенні.
Отримуйте прості у виконанні, анімовані тренування прямо на екрані свого годинника.
Батарея: до 8 днів в режимі смарт годинника; до 6 годин в режимі GPS з музикою.
Моніторинг енергії Body Battery та стеження за стресом
Переглядайте свій рівень енергії протягом дня і за допомогою цих даних правильно розподіляйте періоди активності та відпочинку. Дізнайтесь, як пройшов ваш день: спокійно, збалансовано або у стресі. Цілоденний моніторинг стресу виявляє наявність стресових реакцій та реакцій відновлення, які існують у вашому організмі як фізіологічні явища. Це означає, що ви можете швидко побачити, скільки вашого часу проходить для подолання стресу. Оскільки стрес є важливою і неминучою частиною життя, тому мета полягає у встановленні здорового балансу між стресом і відпочинком. Якщо напруга зростає, годинник нагадає про необхідність розслабитись та запропонує виконати короткі дихальні вправи.

Стеження за диханням
Спостерігайте за диханням протягом дня під час тренування або сну, на заняттях фітнесом або виконуючи дихальні вправи.

Розумний годинник GARMIN vivoactive 4 пропонує широкий спектр структурованих дихальних вправ. Коли ви хочете розслабитись або, навпаки, зосередитись, перейдіть на годиннику до дихальних вправ і він почне відстежувати ваш рівень стресу і ваше дихання.

Пульсоксиметр Pulse Ox та спостереження за сном
Датчик Pulse Ox1 вимірює рівень насичення крові киснем цілодобово, допомагаючи вам краще розуміти, як ваш організм засвоює кисень. Отримайте повну картину того, наскільки якісно ви спите, відстежуючи фази легкого, глибокого та швидкого сну, а також досліджуйте рівень насичення організму киснем під час сну (за допомого

Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
Нет в наличии
Код товара: 208943
7 610 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208943

Цей простий у використанні розумний годинник з GPS призначений для людей з будь-яким рівнем підготовки, щоб відстежувати свою статистику і переслідувати свої фитнес-цели.

Цей легкий і зручний розумний годинник ідеально підходить як для бігу, так і для повсякденного життя.

Чи бігаєте ви на 5 км або тренуєтеся по-іншому, цей спортивний силіконовий ремінець забезпечує максимальний комфорт.

Бренд: GARMIN

Код товара: 208942

Динамічна функція PacePro допомагає в плануванні пробіжок по різному типу рельєфу
Напередзавантажені гірськолижні карти для більш 2,000 курортів по всьому світу
Вимірювання даних бігової і велосипедної динаміки з використанням нових можливостей
Навігація по всьому світу з декількома супутниковими системами GNSS і датчиками для активного відпочинку
Синхронізація з музичними потоковими сервісами для прослуховування улюблених мелодій без телефону

ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ
Міцна конструкція з використанням сучасних досягнень техніки - в тому числі, постійно включений дисплей 1.3" (на 17% більше в порівнянні з попередніми моделями fenix). У годиннику використовується кільце навколо циферблата з нержавіючої сталі або з DLC-покриттям. Пристрій протестовано відповідно до військовими стандартами США.

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO
Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати необхідний темп в залежності від ухилу під час кросового бігу.

УПРАВЛІННЯ ЖИВЛЕННЯМ
Ця функція показує, яким чином різні настройки і датчики впливають на період роботи батареї годин, щоб ви могли вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

СПОРТИВНІ ПОКАЗНИКИ
Перегляд розширених спортивних показників, включаючи дані біговій динаміки, значення VO2 max з коригуванням на спеку і високогір"ї, рекомендації по відновленню та інше.

СПОРТИВНІ ДОДАТКИ
Використовуйте предзагруженной профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових і гірських лиж, гольфу і т.д.

ТОПОГРАФІЧНІ І ГІРСЬКОЛИЖНІ КАРТИ
Використовуйте топографічні карти для навігації; переглядайте назви і рівні складності трас на більш ніж 2,000 гірськолижних курортах по всьому світу.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO
Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутніх підйомах, включаючи ухил, відстань і набір висоти.

ПОЛЯ ДЛЯ ГОЛЬФА
Годинники забезпечують доступ до кольорових карт CourseView для більш 41,000 предзагруженной полів д

Смарт-часы Garmin Venu Sq Shadow Gray/Slate (010-02427-10)
Смарт-часы Garmin Venu Sq Shadow Gray/Slate (010-02427-10)
Нет в наличии
Код товара: 208941
6 783 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208941

Розумний погляд для вашого зап"ястя
Цей годинник з витонченим дизайном підходять для будь-якого наряду і в будь-який час дня. Вони оснащені яскравим кольоровим дисплеєм і додатковим постійним режимом, тому ви можете побачити все з першого погляду.

Розроблено для вас
Цей розумний годинник створений для того, щоб йти в ногу з вашим способом життя, від міцного скла Corning Gorilla Glass 3 до легкої алюмінієвої рамки і зручного силіконового ремінця.

Вбудовані спортивні програми
Відстежуйте всі способи вашого пересування за допомогою більш ніж 20 попередньо встановлених додатків для GPS і занять спортом в приміщенні, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні, гольф та багато іншого.

Фітнес відстеження
Поки ви виходите на вулицю, Venu Sq відстежує кроки, хвилини інтенсивності, витрачені калорії і багато іншого.

Розумні повідомлення
Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та оповіщення прямо на свій годинник, якщо вони підключені до сумісного смартфону. Ви навіть можете відповідати на текстові повідомлення, якщо у вас є телефон Android.

Безпека і відстеження
Коли ваш годинник і телефон пов"язані, ваше поточне місце розташування може бути відправлено вашим контактам вручну або - під час активного відпочинку - автоматично за допомогою вбудованого виявлення інцидентів.

Безконтактні платежі Garmin Pay
Проходьте через каси і вибирайте транспортні системи за допомогою рішення для безконтактних платежів Garmin Pay через які беруть участь постачальників.

Термін служби батареї
Залишайтеся в русі довше завдяки автономній роботі, якої вистачає до 6 днів в режимі розумних годин, до 14 годин в режимі GPS і до 6 годин в режимі GPS з музикою.

Вологозахист
Цей годинник водонепроникні до 5 АТМ, що робить їх ідеальними для плавання, душа або спа-дня.

Смарт-часы Garmin Tactix Delta (010-02357-01)
Смарт-часы Garmin Tactix Delta (010-02357-01)
Нет в наличии
Код товара: 208934
33 345 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208934

GPS-годинник Garmin tactix Delta виготовлений згідно з військовими стандартами США, має міцний і водночас стильний дизайн та пропонує спеціалізовані тактичні функції, картографію, музику, мультиспортивні та інтелектуальні функції.

Виготовлений згідно з військовим стандартом MIL-STD-810 по захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів)
Тактичний функціонал: режим нічного бачення, Jumpmaster, прихований режим Stealth, проєкція маршрутних точок, тощо
Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв’язку у складних місцях
Вимірюйте продуктивність бігу та їзди на велосипеді за допомогою сучасних технологій
Інтелектуальні функції при сполученні зі смартфоном - платежі, музика та сповіщення
Збільшений період роботи батареї - до 21 дня в режимі смарт-годинника
Годинник tactix Delta відрізняється міцним, витонченим дизайном, включають опукле сапфірове скло із захистом від утворення подряпин, сталеве кільце навколо циферблата з чорним DLC-покриттям і сталеву задню кришку з чорним PVD-покриттям. Пристрій оснащений великим дисплеєм 1,4"(на 36% більше попередніх моделей Tactix).

Режим нічного бачення
З легкістю перемикайтеся між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.

Прихований режим Stealth
У цьому режимі зберігаються всі функції годинника, але припиняється збереження і передача розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв"язок.

Аварійна кнопка
Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтеся аварійною кнопкою, яка видалить всю пам"ять користувача на пристрої.

Режим Jumpmaster
Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті з навігацією до цілі після стрибку.

Формат подвійного позиціювання
Двох форматні GPS- координати та вбудовані топографічні карти забезпечують безпрецедентну ситуаційну обізнаність. Легко з

Смарт-часы Garmin Venu 2 Black + Slate (010-02430-21)
Смарт-часы Garmin Venu 2 Black + Slate (010-02430-21)
Нет в наличии
Код товара: 196878
14 375 грн 14 348 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196878

Коли живеш здоровим, живеш краще. Цей розумний годинник з GPS має розширені функції моніторингу здоров’я і фитнеса, які допоможуть вам краще зрозуміти, що відбувається усередині вашого тіла.

Красивий дисплей AMOLED пожвавлює цей годинник навіть при яскравому сонячному світлі. Спробуйте використати постійний режим, щоб дисплей завжди був видний.

З міцного Corning Gorilla Glass 3 до гладкого обідка з нержавіючої сталі і зручної силіконової стрічки, це SmartWatch готовий до чого завгодно.

Смарт-часы Garmin Instinct Solar Tactical Moss (010-02293-04)
Смарт-часы Garmin Instinct Solar Tactical Moss (010-02293-04)
Нет в наличии
Код товара: 196872
14 969 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196872

Garmin Instinct Solar Camo являє собою смарт-годинник з GPS з яким підкорюють стихії, ламаюють правила і довше працюють завдяки неймовірному часу автономної роботи з використанням сонячної енергії

Міцність військового стандарту по захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (глибина занурення до 100 метрів)
Підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв"язку у складних місцях
Тренуйтеся розумніше з вбудованими спортивними профілями прямо на вашому зап"ясті
Стежте за своїм пульсом, слідкуйте за рівнем кисню в крові з пульсоксиметром Pulse Ox
Залишайтесь на зв"язку завдяки смарт-повідомленням4 та автоматичному завантаженню даних в Garmin Connect
До 54 днів роботи3 в режимі смарт-годинника. Оцініть безпрецедентний період роботи між зарядками з використанням сонячної енергії.

Garmin Instinct Solar Camo має підсилений волокном полімерний корпус, стійке до подряпин скло Corning Gorilla та акумулятор, що живиться від сонця, а сміливі кольори, висококонтрастні дисплеї та спеціально розроблений дизайн додають вишуканості та надійності цій версії смарт-годинника.

Сонячна батарея
Годинники Instinct Solar забезпечують безпрецедентний час роботи батареї при знаходженні на відкритому повітрі завдяки підзарядці від сонячної енергії.

Військовий стандарт 810
Виготовлений згідно з військовим стандартом 810 в плані захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів).

Управління живленням
Дізнайтеся, як різні параметри й датчики впливають на тривалість роботи батареї годинника, щоб ви могли на ходу вносити необхідні зміни для збільшення часу між підзарядками.

Вбудовані спортивні додатки
Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для серфінгу, плавання, бігу, їзди на велосипеді, походів, веслування, силових тренувань та багато іншого.

Пульс під контролем
Вдосконалена оптична технологія виміру пульсу із зап"ястка Garmin Elevate дозволить отримати

Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-10)
Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-10)
Нет в наличии
Код товара: 196864
7 610 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196864

Цей простий у використанні розумний годинник з GPS призначений для людей з будь-яким рівнем підготовки, щоб відстежувати свою статистику і переслідувати свої фитнес-цели.

Цей легкий і зручний розумний годинник ідеально підходить як для бігу, так і для повсякденного життя.

Чи бігаєте ви на 5 км або тренуєтеся по-іншому, цей спортивний силіконовий ремінець забезпечує максимальний комфорт.

Смарт-часы Garmin Venu 2S Mist Grey + Passivated (010-02429-12)
Смарт-часы Garmin Venu 2S Mist Grey + Passivated (010-02429-12)
Нет в наличии
Код товара: 196840
14 250 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196840

Коли живеш здоровим, живеш краще. Цей розумний годинник з GPS має розширені функції моніторингу здоров’я і фитнеса, які допоможуть вам краще зрозуміти, що відбувається усередині вашого тіла.

Красивий дисплей AMOLED пожвавлює цей годинник навіть при яскравому сонячному світлі. Спробуйте використати постійний режим, щоб дисплей завжди був видний.

З міцного Corning Gorilla Glass 3 до гладкого обідка з нержавіючої сталі і зручної силіконової стрічки, це SmartWatch готовий до чого завгодно.