GARMIN

Товары, представленные брендом:

Новинка
Смарт-часы Garmin Swim 2 Whitestone (010-02247-11)
Смарт-часы Garmin Swim 2 Whitestone (010-02247-11)
В наличии
Код товара: 212440
7 239 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212440

Плавайте будь-де, тренуйтеся скрізь з Garmin Swim 2, розумним годинником GPS для плавання. Використовуйте його в басейні або у відкритій воді, щоб контролювати частоту серцевих скорочень на зап’ясті і переконатися, що ви на треку, записавши відстань, темп, кількість ударів, тип удару та відстань за удар. Все, що потрібно зробити, це додати воду.

Годинник для плавання Garmin Swim 2 Whitestone

Моніторинг серцевого ритму під водою на зап’ясті під час плавання
Режим плавання в басейні: записує відстань, темп, кількість ударів, тип удару та SWOLF (ефективність плавання по приладах)
Режим плавання у відкритій воді: використовує вбудований GPS для плавання в озерах, океанах чи річках; записує відстань, темп, рахунок ходу, SWOLF, швидкість ходу та відстань ходу
Пропонує розширені функції для підтримки темпу, ведення навчань та багато іншого
Включає безкоштовний онлайн-аналіз, створення тренувань, зберігання та обмін в онлайн-спільноті Garmin Connect
Термін служби батареї: до 7 днів у режимі Smart Watch, 13 годин у режимі GPS та оптичного серцевого ритму (OHR) та 72 години в режимі пулу та OHR
ПУЛЬСОМЕТР НА ЗАПЯСТТЯ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ЧАСТОТИ ПУЛЬСУ ПІД ВОДОЮ
Garmin Swim 2 із технологією серцевого ритму Elevate™ вимірює частоту серцевих скорочень на зап’ясті 24/7, у тому числі під час плавання. Під час плавання в реальному часі дивіться на пульс, перевіряйте свої середні та максимальні значення під час відпочинку, а потім аналізуйте частоту пульсу після плавання у Garmin Connect.

БАССЕЙНІ І ВІДКРИТІ ВОДОМИ
Там, де є вода, цей годинник відстежує ваші тренування. Використовуючи вбудований GPS, ви можете тренуватися в озерах, океанах та річках, записуючи відстань, темп, кількість ударів, частоту ударів, дистанцію ходу та результат SWOLF, щоб оцінити ефективність плавання. Якщо ви віддаєте перевагу плаванню в басейні, скористайтеся всіма цими та додатковими функціями басейну, у тому числі новою функцією автоматичного відпочинку, яка автоматично відстежує ваш відпочинок та інтервали плавання – натискання кнопок не потрібно.

ПРОДВИГУНІ ФУНКЦІЇ ДЛЯ ПЛАВАННЯ
Просунута підготовка заслуговує на розширені функції, тому ми додали ще більше до розумних годинників Garmin Swim 2. Критична швидкість плавання наближається до вашої анаеробної порогової швидкості, і ви можете використовувати її для керівництва тренуваннями та відстеження прогресу. Покрокові оповіщення дозволяють легко залишатися на цілі та досягати цілей. Реєстрація вправ дозволяє вам відстежувати час та відстань для вправ, таких як удар ногою, плавання однією рукою або вправа на хвилястість. А коли вам потрібна перерва, Garmin Swim 2 дозволяє відстежувати відпочинок за допомогою двох типів таймерів відпочинку.

СПЕЦІАЛЬНІ ГОДИННИКИ ДЛЯ ПЛАВАННЯ
Garmin Swim 2 був розроблений, щоб ніколи не уповільнювати вас у воді – він тонкий та легкий. Постійно включена повнокольорова технологія Garmin Chroma Display, що полегшує читання навіть під прямим сонячним промінням. Завдяки надійному п’ятикнопковому інтерфейсу, ви можете легко починати тренування, переглядати різні дані, реєструвати тренування або змінювати налаштування, не турбуючись про вплив води.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ’ЯЗКУ
Купайтеся, не залишаючи важливих розумних функцій позаду. Після того, як в парі з сумісного смартфона, ви можете залишатися на зв’язку за допомогою смарт - повідомлень та автоматичного додавання до Garmin Connect інтернет - спільноти. Програма дозволяє переглядати докладні показники та відслідковувати прогрес протягом тривалого часу. Ви також можете поділитися своїми даними про тренування зі своїми тренерами, друзями або друзями та членами сім’ї.

ЦІЛОДОБА НОШЕННЯ
Крім можливостей плавання, розумний годинник Garmin Swim 2 пропонує функції моніторингу здоров’я та відстеження фітнесу, які відмінно підходять для повсякденного носіння. Такі функції, як відстеження стресу протягом дня і розширений моніторинг сну, допомагають плавцям керувати своїм загальним здоров’ям, надаючи важливу інформацію, яка може бути використана для максимізації тренувань. Встановіть цілі руху, відстежуйте кроки, слідкуйте за батареєю тіла, виконуйте кероване дихання та використовуйте його для відстеження тренувань – включаючи їзду на велосипеді та біг – поза водою.

Новинка
Смарт-часы Garmin Fenix 6X Pro Sapphire Black DLC with Chestnut Leather Band (010-02157-14)
Смарт-часы Garmin Fenix 6X Pro Sapphire Black DLC with Chestnut Leather Band (010-02157-14)
В наличии
Код товара: 212439
35 198 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212439

Спортивні показники
Перегляд розширених спортивних показників, включаючи дані біговій дінамікі1, значення VO2 max з коригуванням на спеку і високогір"ї, рекомендації по відновленню та інше.

Управління живленням
Ця функція показує, яким чином різні настройки і датчики впливають на період роботи батареї годин, щоб ви могли вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

Спортивні програми
Використовуйте предзавантажені профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових і гірських лиж, гольфу і т.д.

Функція ClimbPro
Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутніх підйомах, включаючи ухил, відстань і набір висоти.

Підтримка декількох супутникових систем GNSS
Годинники використовують кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для можливості розрахунку місця розташування в більш складних умовах, ніж при застосуванні однієї системи GPS.

Датчики ABC
Буде запропоновано для навігації датчики ABC, включаючи альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою і трьохосевий електронний компас.

Функції безпеки і спостереження
Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, або якщо годинник зареєстрували аварію, то функції допомоги і виявлення аварій3 передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

Послуга Garmin Pay
Сплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay через провайдерів-учасників.

Сповіщення від смартфона
Переглядайте електронні листи, текстові повідомлення і попередження прямо на екрані годин при сполученні з сумісним пристроєм.

Пульсометр на зап"ясті
Покращена технологія оптичного пульсометра1 дозволяє вимірювати інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

Датчик Pulse Ox
Датчик Pulse Ox2, який використовується для оцінки акліматизації до умов високогір"я і спостереження за сном, направляє промінь світла на ваше зап"ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

Новинка
Смарт-часы Garmin Forerunner 245 Black/Slate (010-02120-10)
Смарт-часы Garmin Forerunner 245 Black/Slate (010-02120-10)
В наличии
Код товара: 212438
8 522 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212438

Garmin Forerunner 245 — біговий смарт-годинник з GPS і розширеними функціями для тренувань.

Оцінка поточного стану тренування дає змогу визначити, чи достатньо ви себе навантажуєте; додаткові функції для відстеження ефективності занять
Дає змогу отримувати безоплатні адаптивні плани тренувань у застосунку Garmin Coach або створюйте власні тренування за допомогою онлайнової спортивної спільноти Garmin Connect
Розширені дані бігової динаміки*, включно з розподілом часу контакту із землею, довжиною кроку, коефіцієнтом вертикальних коливань та іншим
Функції, пов’язані з безпекою і стеженням**, (наприклад, виявлення аварій) для зручного передавання поточних координат
Період роботи батареї: до 7 днів у режимі смарт-годинника; до 24 годин у режимі GPS
Ви бігаєте, а Forerunner 245 — думає. Це пристрій пізнаватиме вас усе більше й більше — кілометр за кілометром. Смарт-годинник відстежують ваші статистичні дані, здійснює розрахунки та видає всю потрібну інформацію про вашу ефективність, спортивну форму, попередні тренування й навіть цілі. Вам залишається просто вийти на вулицю й почати пробіжку.

Розширений аналіз показників ефективності
Яка вам потрібна кількість тренувань? Модель Forerunner 245 пропонує персоналізовані рекомендації з тренувань і відновлення для прийняття обґрунтованих рішень під час підготовки до змагань. Пристрій відстежує ваш показник VO2 max і показує, у який спосіб спека й умови високогір’я можуть впливати на показники. Чим вище значення VO2 max, тим кращих результатів можна очікувати, що відбивається в показнику «стан ефективності». Значення «статус тренування» оцінює дані останніх тренувань та індикатори ефективності, щоб ви могли визначити, чи є тренування продуктивними, оптимальними або надмірними. Аеробний і анаеробний ефект тренування показує, у який спосіб тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості та потужності. За допомогою показника «час відновлення» ви можете визначити, коли будете готові до наступного серйозного навантаження. Також можна переглянути загальні тренувальні навантаження, які вимірюють обсяг тренувань за останні 7 днів і порівнюють його з оптимальним обсягом для вашої спортивної форми й останніх тренувань.

Ще більше способів для тренування
Онлайн спортивна спільнота Garmin Connect пропонує інструменти, які дають змогу зробити ваші бігові тренування продуманішими. Ви можете створювати власні тренування або завантажувати безоплатні плани тренувань прямо на годинник. Якщо ж ви маєте певну мету (наприклад, для забігу на дистанцію 5 км), скористайтеся функцією Garmin Coach. Ви зможете отримувати рекомендації від досвідчених тренерів і безоплатні плани тренувань, настроюються відповідно до вашої спортивної форми та цілей. Це надійний спосіб дістатися до фінішної межі. До складу тренувального плану також включена функція прогнозування часу, який ви можете показати на змаганнях. А якщо ви хочете перейти з бігу на інші типи занять? У Forerunner 245 передбачені профілі для велоспорту, плавання в басейні, веслування в закритих приміщеннях і навіть для занять на еліптичних тренажерах і степері.

Аналізуйте вашу бігову форму
Смарт-годинник Forerunner 245 містить інструменти, потрібні для поліпшення бігової форми. Пристрій вимірює важливі показники бігової дінаміки, включно із частотою кроків, довжиною кроку, часом і розподілом часу контакту із землею, вертикальними коливаннями й коефіцієнтом вертикальних коливань. Ці дані є ключем до розуміння вашої форми, щоб ви могли досягти кращого результату в кожній пробіжці та на кожних змаганнях. Для можливості вимірювання цих показників за допомогою Forerunner 245 потрібно використовувати сумісний нагрудний пульсометр або компактний датчик даних бігової динаміки, який кріпиться на талії.

Ще більше можливостей настроювання
У нашому магазині Connect IQ ви можете знайти для годинника Forerunner 245 додаткові застосунки, віджети, циферблати та інше. Весь контент надається безоплатно. Нові застосунки додаються щодня. Ви можете доповнити пристрій такими застосунками, як Uber для виклику машини, SmartThings для увімкнення світла вдома й AccuWeather MinuteCast для перегляду прогнозу погоди.

Залишайтеся на зв’язку під час пробіжок
Модель Forerunner 245 містить важливі інтелектуальні функції. Після створення пари із сумісним смартфоном ви зможете переглядати на екрані годинника текстові повідомлення, поновлення соціальних мереж, електронні листи та іншу інформацію. Нові функції, пов’язані з безпекою і стеженням, дають змогу легко повідомляти свої координати призначеним контактам, коли вам потрібна допомога, — вручну або автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення аварій**. Тож під час пробіжок ви зможете відчувати себе набагато спокійніше.

Діліться інформацією й беріть участь у змаганнях
Синхронізуючи ваші заняття із застосунком Garmin Connect, ви не тільки зберігаєте дані. Чудова онлайн-спільнота Garmin Connect дає змогу шанувальникам спорту обмінюватися результатами, брати участь у змаганнях, підбадьорювати одне одного та ділитися досягненнями через соціальні мережі. Ви можете отримати доступ до безоплатного застосунку Garmin Connect через комп’ютер або смартфон.

Спостереження за здоров’ям і поліпшене відстеження параметрів сну
Смарт-годинник Forerunner 245 включає інструменти, які дадуть вам змогу спостерігати за загальним станом здоров’я й нічним сном***. Завдяки цим інструментам ви зможете отримати максимальну користь із тренувань. Модель Forerunner 245 стала першим біговим годинником, обладнаним датчиком Pulse Ox****. Цей датчик, розташований на зап’ясті, оцінює насичення крові киснем і допомагає визначити, наскільки добре організм засвоює кисень, особливо під час сну. Щоб ви могли оцінити якість вашого сну, пристрій Forerunner 245 дає змогу відстежувати фази сну (поверховий, глибокий і швидкий (REM)), а також ваші рухи впродовж ночі. Крім того, у пристрої передбачені функції для цілодобового відстеження рівня стресу. Якщо рівень стресу починає рости, ви можете виділити кілька хвилин і скористатися таймером для розслаблювальних дихальних вправ, щоб заспокоїти розум і тіло. Інструмент Body Battery допоможе оптимізувати енергію вашого організму. Ця функція збирає дані для вимірювання кількості енергії, накопиченої на поточний момент, щоб ви могли планувати періоди активності та відпочинку впродовж усього дня.

Відстежуйте менструальний цикл
Найближчим часом у застосунок Garmin Connect буде додана можливість відстеження менструального циклу. За допомогою цієї функції ви зможете спостерігати за даними циклу, записувати фізіологічні та емоційні симптоми та вести нотатки для різних типів циклу — регулярного, нерегулярного та переходу до менопаузи. Також ви будете отримувати важливі відомості про тренування й харчування під час кожної фази вашого циклу. Використовуючи застосунок Connect IQ*****, ви зможете переглядати інформацію про цикл (нагадування, додаткові відомості та симптоми для поточного дня) прямо на екрані годинника.

* У разі використання з Датчиком даних бігової динаміки (RD Pod) або з пульсомірів HRM-Run, або HRM-Tri (продаються окремо)
** При сполученні із сумісним смартфоном; див. вимоги й обмеження функцій, пов’язаних із безпекою і стеженням
*** Точність стеження за активністю
**** Ваш пристрій не є медичним обладнанням, і його не призначено для використання в цілях діагностики або спостереження за станом здоров’я; см. Garmin.com/ataccuracy. Датчик Pulse Ox доступний не в усіх країнах.
***** Сумісні пристрої: Forerunner 645 Music, vivoactive 3, vivoactive 3 Music і fenix 5 Plus Series. Найближчим часом такі пристрої стануть сумісними: fenix 5 Series, fenix Chronos, Forerunner 935, Forerunner 945, Forerunner 645, Forerunner 245 і Forerunner 245 Music.

Новинка
Смарт-часы Garmin Swim 2 Slate (010-02247-10)
Смарт-часы Garmin Swim 2 Slate (010-02247-10)
В наличии
Код товара: 212437
7 239 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212437

Новинка
Смарт-часы Garmin Vivoactive 4 Black with Slate Hardware (010-02174-13)
Смарт-часы Garmin Vivoactive 4 Black with Slate Hardware (010-02174-13)
В наличии
Код товара: 212436
10 203 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 212436

Цілодобово стежте за здоров"ям з найширшим комплектом функцій для моніторингу здоров"я.
З легкістю завантажуйте музику на свій годинник та слухайте її за допомогою бездротових навушників.
Урізноманітніть свої тренування за допомогою 20 попередньо завантажених спортивних додатків GPS для занять на вулиці та в приміщенні.
Отримуйте прості у виконанні, анімовані тренування прямо на екрані свого годинника.
Батарея: до 8 днів в режимі смарт годинника; до 6 годин в режимі GPS з музикою.
Моніторинг енергії Body Battery та стеження за стресом
Переглядайте свій рівень енергії протягом дня і за допомогою цих даних правильно розподіляйте періоди активності та відпочинку. Дізнайтесь, як пройшов ваш день: спокійно, збалансовано або у стресі. Цілоденний моніторинг стресу виявляє наявність стресових реакцій та реакцій відновлення, які існують у вашому організмі як фізіологічні явища. Це означає, що ви можете швидко побачити, скільки вашого часу проходить для подолання стресу. Оскільки стрес є важливою і неминучою частиною життя, тому мета полягає у встановленні здорового балансу між стресом і відпочинком. Якщо напруга зростає, годинник нагадає про необхідність розслабитись та запропонує виконати короткі дихальні вправи.

Стеження за диханням
Спостерігайте за диханням протягом дня під час тренування або сну, на заняттях фітнесом або виконуючи дихальні вправи.

Розумний годинник GARMIN vivoactive 4 пропонує широкий спектр структурованих дихальних вправ. Коли ви хочете розслабитись або, навпаки, зосередитись, перейдіть на годиннику до дихальних вправ і він почне відстежувати ваш рівень стресу і ваше дихання.

Пульсоксиметр Pulse Ox та спостереження за сном
Датчик Pulse Ox1 вимірює рівень насичення крові киснем цілодобово, допомагаючи вам краще розуміти, як ваш організм засвоює кисень. Отримайте повну картину того, наскільки якісно ви спите, відстежуючи фази легкого, глибокого та швидкого сну, а також досліджуйте рівень насичення організму киснем під час сну (за допомогою датчика Pulse Ox1).

Стеження за менструальним циклом для жінок
У додатку Garmin Connect™ власниці годинника vivoactive 4 можуть відстежувати свій цикл, записувати в журнал фізичні та емоційні симптоми й отримувати рекомендації стосовно тренувань та харчування під час кожної фази циклу. Інформація про менструальний цикл надходить прямо на зап"ясток. Наприклад, нагадування про початок циклу, дані про нього та симптоми, які ви занотували в журнал.

Відстеження водного балансу
Збереження водного балансу дуже важливе для здоров"я. Записуйте в журнал, скільки води за день ви споживаєте та спостерігайте, як корисна звичка стає частиною вашого життя.

Пульсометр на зап"ястку
Вбудований пульсометр GARMIN ELEVATE постійно стежить за вашим серцевим ритмом. Годинник сповістить, якщо у періоди віпочинку пульс залишається високим. Також, за допомогою пульсометра пристрій визначає, наскільки важким було ваше тренування.

Призначений для щоденного носіння
Цей смарт годинник можна носити цілодобово, 7 днів на тиждень завдяки швидкозмінним ремінцям та надміцному Corning Gorilla Glass 3. Ви можете не знімати свій vivoactive 4, навіть коли приймаєте душ, адже він витримує тиск води до 5 атмосфер. Завжди активний, з відмінною читаністю на сонці дисплей Garmin Chroma Display забезпечує легкий перегляд даних при будь-якому освітленні.

Анімовані тренування на вашому зап"ястку
Більше не треба шукати відео або тренерів, щоб наочно побачити, як правильно виконувати вправи. Цей годинник включає прості для виконання анімовані кардіо, силові вправи, тренування з йоги та пілатесу, які ви можете переглядати на своєму екрані. Просто оберіть потрібне анімоване тренування серед попередньо завантажених у годинник або завантажте ще більше з онлайн ком"юніті Garmin Connect

Тренуйтесь так, як вам подобається найбільше
Завдяки більш ніж 20 попередньо завантаженим спортивним програмам, GPS та програмам для занять в приміщенні, серед яких ходьба, біг, велоспорт, плавання, гольф та інші — цей годинник допоможе вам відстежувати кожне ваше тренування. Ви навіть можете створювати власні тренування у мобільному додатку Garmin Connect.

Смарт нотифікації
Отримуйте повідомлення про електронні листи, SMS, вхідні виклики та інші оповіщення прямо на свій годинник при синхронізації зі смартфоном. Ви можете навіть відповідати на текстові повідомлення, якщо у вас Android смартфон.

Музика
Завантажуйте улюблені пісні на свій годинник, включаючи плейлисти з сервісів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка). Підключіть годинник до бездротових навушників (продаються окремо) та насолоджуйтесь прослуховуванням.

Функції безпеки та стеження
При сполученні зі смартфоном ви можете вручну відправляти своє місцезнаходження обраним контактам або, якщо займаєтесь на вулиці, ваш годинник робитиме це автоматично завдяки вбудованій функції incident detection (детектор аварій).

Garmin Pay
Швидко та зручно розплачуйтесь за покупки з безконтактними платежами Garmin Pay4 для платіжних карток від банків-учасників.

Магазин Connect IQ
Створіть індивідуальний стиль для свого годинника, завантаживши у нього додатки, віджети, циферблати або можете завантажити програми, такі як Uber і SmartThings, тощо. Це дуже легко та абсолютно безкоштовно.

Garmin Coach
Персональний тренер з бігу на вашому зап"ястку для дистанцій 5 км, 10 км та півмарафону. У Garmin Connect зайдіть у розділ Заняття - Плани тренувань. Плани тренувань легко синхронізуються з сумісним пристроєм Garmin і будуть підлаштовуватись під користувача в залежності від його проміжних результатів. Функція абсолютно безкоштовна.

Новинка
Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
Смарт-часы Garmin Forerunner 55 Aqua (010-02562-12)
В наличии
Код товара: 208943
7 610 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208943

Цей простий у використанні розумний годинник з GPS призначений для людей з будь-яким рівнем підготовки, щоб відстежувати свою статистику і переслідувати свої фитнес-цели.

Цей легкий і зручний розумний годинник ідеально підходить як для бігу, так і для повсякденного життя.

Чи бігаєте ви на 5 км або тренуєтеся по-іншому, цей спортивний силіконовий ремінець забезпечує максимальний комфорт.

Новинка
Смарт-часы Garmin Fenix 6 Pro Solar Edition Mineral Blue with Whitestone Band (010-02410-19)
Смарт-часы Garmin Fenix 6 Pro Solar Edition Mineral Blue with Whitestone Band (010-02410-19)
В наличии
Код товара: 208942
32 433 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208942

Динамічна функція PacePro допомагає в плануванні пробіжок по різному типу рельєфу
Напередзавантажені гірськолижні карти для більш 2,000 курортів по всьому світу
Вимірювання даних бігової і велосипедної динаміки з використанням нових можливостей
Навігація по всьому світу з декількома супутниковими системами GNSS і датчиками для активного відпочинку
Синхронізація з музичними потоковими сервісами для прослуховування улюблених мелодій без телефону

ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ
Міцна конструкція з використанням сучасних досягнень техніки - в тому числі, постійно включений дисплей 1.3" (на 17% більше в порівнянні з попередніми моделями fenix). У годиннику використовується кільце навколо циферблата з нержавіючої сталі або з DLC-покриттям. Пристрій протестовано відповідно до військовими стандартами США.

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO
Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати необхідний темп в залежності від ухилу під час кросового бігу.

УПРАВЛІННЯ ЖИВЛЕННЯМ
Ця функція показує, яким чином різні настройки і датчики впливають на період роботи батареї годин, щоб ви могли вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

СПОРТИВНІ ПОКАЗНИКИ
Перегляд розширених спортивних показників, включаючи дані біговій динаміки, значення VO2 max з коригуванням на спеку і високогір"ї, рекомендації по відновленню та інше.

СПОРТИВНІ ДОДАТКИ
Використовуйте предзагруженной профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових і гірських лиж, гольфу і т.д.

ТОПОГРАФІЧНІ І ГІРСЬКОЛИЖНІ КАРТИ
Використовуйте топографічні карти для навігації; переглядайте назви і рівні складності трас на більш ніж 2,000 гірськолижних курортах по всьому світу.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO
Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутніх підйомах, включаючи ухил, відстань і набір висоти.

ПОЛЯ ДЛЯ ГОЛЬФА
Годинники забезпечують доступ до кольорових карт CourseView для більш 41,000 предзагруженной полів для гольфу по всьому світу; крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

НАВІГАЦІЯ
Слідуйте за маршрутом або дистанції за допомогою інструкцій для руху від повороту до повороту, щоб ви були заздалегідь попереджені про майбутні маневри.

ПІДТРИМКА КІЛЬКОХ СУПУТНИКОВИХ СИСТЕМ GNSS
Годинник використовує кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для можливості розрахунку місця розташування в більш складних умовах, ніж при застосуванні однієї системи GPS.

ДАТЧИКИ ABC
Буде запропоновано для навігації датчики ABC, включаючи альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою і трехосевой електронний компас.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ І СТЕЖЕННЯ
Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, або якщо годинник зареєстрували аварію, то функції допомоги і виявлення аварій передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ
Зберігайте до 2,000 пісень або отримуйте доступ до потоковим додатків від сумісних сервісів, включаючи Spotify, Deezer і Amazon Music; слухайте улюблену музику через навушники з технологією BLUETOOTH.

ПОСЛУГА GARMIN PAY
Сплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay через провайдерів-учасників.

ОПОВІЩЕННЯ ВІД СМАРТФОНІВ
Переглядайте електронні листи, текстові повідомлення і попередження прямо на екрані годин при сполученні з сумісним пристроєм.

ПУЛЬСОМЕТР НА ЗАП"ЯСТІ
Покращена технологія оптичного пульсометра дозволяє вимірювати інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

МОНІТОР ЕНЕРГІЇ BODY BATTERY
Оптимізуйте запаси енергії свого організму, використовуючи показники варіабельності частоти пульсу, стресу, сну та інші дані, для визначення свого стану на поточний момент - чи готові ви до навантаження або маєте потребу у відпочинку.

МАГАЗИН CONNECT IQ
Завантажуйте циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ.

РЕЖИМ «ЕКСПЕДИЦІЯ»
У режимі «Експедиція» пристрій споживає мінімальну кількість енергії, підтримуючи роботу GPS-приймача, щоб годинник могли функціонувати тижні між зарядками.

БАТАРЕЯ
Внутрішня акумуляторна літій-іонна батарея забезпечує до 14 днів роботи в режимі смарт-годин, 10 годин у режимі GPS з музикою і до 48 днів в режимі збереження енергії.

Новинка
Смарт-часы Garmin Forerunner 945 Tri Bundle (010-02063-11)
Смарт-часы Garmin Forerunner 945 Tri Bundle (010-02063-11)
В наличии
Код товара: 208940
20 321 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208940

Візьміть музику на пробіжку
Збираючись на пробіжку, захопіть з собою вашу улюблену музику. Отримуйте на пристрій ретельно складені списки відтворення від деяких музичних сервісів (наприклад, Deezer і Spotify) для прослуховування музики без реклами. У пам"яті годин може зберігатися до 1000 пісень. Також ви можете передавати музику на годинник з власної бібліотеки комп"ютера. Потім помістіть в чергу улюблені списки відтворення для зручного прослуховування через навушники з технологією Bluetooth.

Домагайтеся максимальної ефективності
Пристрій Forerunner 945 спостерігає за вашими показниками ефективності і пропонує рекомендації, які допоможуть зробити ваші тренування більш продуманими. Смарт-годинник відстежують показник VO2 max і коригують це значення в залежності від температури і висоти. Значення «статус тренування» оцінює дані останніх тренувань і індикатори ефективності, щоб ви могли визначити, чи є тренування продуктивними, оптимальними або надмірними. Аеробний і анаеробний ефект тренування показує, яким чином тренування впливають на розвиток витривалості, швидкості і потужності. За допомогою показника «час відновлення» ви можете визначити, коли будете готові до наступної серйозному навантаженні. Також можна переглянути загальну тренувальне навантаження, яка вимірює об"єм тренувань за останні 7 днів і порівнює його з оптимальним обсягом для вашої спортивної форми і останніх тренувань. У модель Forerunner 945 додана нова функція - фокус тренувального навантаження, - яка розподіляє ваші останні тренування по різним категоріям на основі структури і інтенсивності занять.

Вбудовані датчики
Дивно, скільки різних даних можуть відслідковувати такі легкі годинник, як Forerunner 945. Пристрій здатний приймати супутникові сигнали від декількох мереж (GPS, ГЛОНАСС і Galileo), що забезпечує впевнений розрахунок координат в більш складних умовах, ніж при використанні однієї системи GPS. Також прилад включає пульсометр і датчик Pulse Ox5, що вимірюють дані на зап"ясті. Датчик Pulse Ox визначає рівні насичення крові киснем для підтримки розширеного спостереження за параметрами сну і акліматизацією до умов високогір"я.

Тренування і тренувальні плани
При підготовці до марафону або навіть ще більш довгій дистанції ви можете створювати власні плани тренувань або завантажувати готові безкоштовні плани на годинник. Крім того, модель Forerunner 945 підтримує адаптивні тренувальні плани Garmin Coach. Ви зможете отримувати рекомендації від досвідчених тренерів і безкоштовні плани тренувань, настроюються відповідно до вашої спортивною формою та цілями. Це надійний спосіб дістатися до фінішної межі. До складу тренувального плану також включена функція прогнозування часу, яке ви здатні показати на змаганнях.

Аналізуйте вашу бігову форму
Смарт-годинник Forerunner 945 включають інструменти, необхідні для поліпшення біговій формі. Пристрій вимірює важливі показники біговій дінамікі2, включаючи частоту кроків, довжину кроку, час і розподіл часу контакту з землею, вертикальні коливання і коефіцієнт вертикальних коливань. Ці дані є ключем до розуміння вашої форми, щоб ви могли досягти кращого результату в кожній пробіжці і на кожних змаганнях. Для можливості вимірювання цих показників за допомогою Forerunner 945 необхідно використовувати сумісний нагрудний пульсометр або компактний датчик даних бігової динаміки, який кріпиться на талії.

Новинка
Смарт-часы Garmin Fenix 6 Sapphire Black DLC with Black Band (010-02158-11)
Смарт-часы Garmin Fenix 6 Sapphire Black DLC with Black Band (010-02158-11)
В наличии
Код товара: 208938
29 640 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208938

Технологія PacePro
Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати необхідний темп в залежності від ухилу під час кросового бігу.

Управління живленням
Ця функція показує, яким чином різні настройки і датчики впливають на період роботи батареї годин, щоб ви могли вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

Спортивні показники
Перегляд розширених спортивних показників, включаючи дані біговій динаміки, значення VO2 max з коригуванням на спеку і високогір’ї, рекомендації по відновленню та інше.

Спортивні програми
Використовуйте предзагруженні профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових і гірських лиж, гольфу і т.д.

Топографічні та гірськолижні карти
Використовуйте топографічні карти для навігації; переглядайте назви і рівні складності трас на більш ніж 2,000 гірськолижних курортах по всьому світу.

Функція ClimbPro
Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутніх підйомах, включаючи ухил, відстань і набір висоти.

Поля для гольфу
Годинник забезпечує доступ до кольорових карт CourseView для більш 41,000 предзагруженной полів для гольфу по всьому світу; крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

Навігація від повороту до повороту
Слідуйте за маршрутом або дистанції за допомогою інструкцій для руху від повороту до повороту, щоб ви були заздалегідь попереджені про майбутні маневри.

Розрахунок кругових маршрутів
Введіть бажане відстань, і пристрій видасть кругові маршрути, які приведуть вас назад до початкової точки. Функція розрахунку популярних маршрутів Trendline ™ допоможе вам використовувати кращі місцеві стежки.

Підтримка декількох супутникових систем GNSS
Годинник використовує кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для можливості розрахунку місця розташування в більш складних умовах, ніж при застосуванні однієї системи GPS.

Датчики ABC
Буде запропоновано для навігації датчики ABC, включаючи альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою і трехосевой електронний компас.

Функції безпеки і спостереження
Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, або якщо годинник зареєстрували аварію, то функції допомоги і виявлення аварій передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

Музичні програми
Зберігайте до 2,000 пісень або отримуйте доступ до потоковим додатків від сумісних сервісів, включаючи Spotify, Deezer і Amazon Music; слухайте улюблену музику через навушники з технологією BLUETOOTH.

Послуга Garmin Pay
Сплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay через провайдерів-учасників.

Смарт-часы Garmin Venu 2S Slate Bezel + Graphite (010-02429-10)
Смарт-часы Garmin Venu 2S Slate Bezel + Graphite (010-02429-10)
В наличии
Код товара: 208937
14 250 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208937

Коли живеш здоровим, живеш краще. Цей розумний годинник з GPS має розширені функції моніторингу здоров’я і фитнеса, які допоможуть вам краще зрозуміти, що відбувається усередині вашого тіла.

Красивий дисплей AMOLED пожвавлює цей годинник навіть при яскравому сонячному світлі. Спробуйте використати постійний режим, щоб дисплей завжди був видний.

З міцного Corning Gorilla Glass 3 до гладкого обідка з нержавіючої сталі і зручної силіконової стрічки, це SmartWatch готовий до чого завгодно.

Новинка
Смарт-часы Garmin Tactix Delta (010-02357-01)
Смарт-часы Garmin Tactix Delta (010-02357-01)
В наличии
Код товара: 208934
33 345 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208934

GPS-годинник Garmin tactix Delta виготовлений згідно з військовими стандартами США, має міцний і водночас стильний дизайн та пропонує спеціалізовані тактичні функції, картографію, музику, мультиспортивні та інтелектуальні функції.

Виготовлений згідно з військовим стандартом MIL-STD-810 по захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів)
Тактичний функціонал: режим нічного бачення, Jumpmaster, прихований режим Stealth, проєкція маршрутних точок, тощо
Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв’язку у складних місцях
Вимірюйте продуктивність бігу та їзди на велосипеді за допомогою сучасних технологій
Інтелектуальні функції при сполученні зі смартфоном - платежі, музика та сповіщення
Збільшений період роботи батареї - до 21 дня в режимі смарт-годинника
Годинник tactix Delta відрізняється міцним, витонченим дизайном, включають опукле сапфірове скло із захистом від утворення подряпин, сталеве кільце навколо циферблата з чорним DLC-покриттям і сталеву задню кришку з чорним PVD-покриттям. Пристрій оснащений великим дисплеєм 1,4"(на 36% більше попередніх моделей Tactix).

Режим нічного бачення
З легкістю перемикайтеся між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.

Прихований режим Stealth
У цьому режимі зберігаються всі функції годинника, але припиняється збереження і передача розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв"язок.

Аварійна кнопка
Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтеся аварійною кнопкою, яка видалить всю пам"ять користувача на пристрої.

Режим Jumpmaster
Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті з навігацією до цілі після стрибку.

Формат подвійного позиціювання
Двох форматні GPS- координати та вбудовані топографічні карти забезпечують безпрецедентну ситуаційну обізнаність. Легко звіряйте своє місцеположення, переглядайте дані одразу у двох системах координат — UTM та MGRS.

Проєкція маршрутних точок
Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватися пізніше для навігації.

Супутникова навігація
Одночасне використання супутникових систем навігації GPS, GLONASS та Galileo забезпечує надійне позиціювання у найскладніших місцях, навіть там, де одному лише GPS важко впоратись.

Датчики ABС
Пройдіть наступним маршрутом за допомогою датчиків ABС, включаючи альтиметр для отримання даних щодо висоти, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

Режим "Експедиція"
Зберігайте заряд батареї зі спеціальним режимом "Експедиція", щоб заряду вистачило на всю подорож, навіть якщо вона триває кілька тижнів.

Топо та лижні карти
Використайте топографічні карти для навігації у своїх пригодах. Переглядайте назви трас і оцінки складності для 2000 лижних курортів по всьому світу.

Функція ClimbPro
Використовуйте вбудований інструмент-планувальник підйомів СlimbPro для перегляду актуальної інформації щодо поточних та майбутніх підйомів, включаючи нахил, дистанцію та набір висоти.

Поля для гольфу
Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу по всьому світу та отримайте функцію прицілювання за допомогою кнопки та розрахунок відстані з функцією PlaysLikeDistance.

Навігація від повороту до повороту
Дотримуйтесь маршруту чи курсу за допомогою покрокових вказівок, які повідомляють вас заздалегідь, коли настає наступний поворот.

Функція розрахунку кругових маршрутів
Введіть бажану відстань і за допомогою функції Round-Trip Routing отримайте запропоновані маршрути, які повернуть вас до початкової точки. Сервіс популярних маршрутів Trendline допоможе вам віднайти найцікавіші місцеві стежки та маршрути.

Вбудовані спортивні додатки
Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях, тощо.

Анімовані тренування
Цей годинник оснащений легкими для наслідування анімованими кардіо, силовими вправами, зайняттям йогою і пілатесом, які можна подивитися на екрані годинника.

Показники ефективності
Переглядайте розширені тренувальні метрики, такі як бігова динаміка, VO2 max з коригуванням на високу температуру і висоту, рекомендації щодо відновлення та багато іншого.

Технологія PacePro
Нова функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп в залежності від висоти та типу рельєфу під час кросового бігу.

Пульсометр на зап"ясті
Отримайте дані про серцевий ритм1 разом із попередженнями з вбудованим оптичним пульсометром Garmin Elevate. Якщо серцевий ритм залишається занадто високим або занадто низьким, поки ви відпочиваєте. Оцініть, як працює ваше серце під час навантажень, навіть під водою.

Пульсоксиметр Pulse Ox
Датчик Pulse Ox2 дозволяє оцінити, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на висоті та наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

Контроль дихання
Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ та заняття йогою.

Моніторинг енергії Body Battery
Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Управління живленням
Перегляньте, як різні параметри та датчики впливають на тривалість роботи акумулятора годинника, щоб вносити зміни для збільшення часу між заряджаннями.

Батарея
Внутрішня літієва батарея, що перезаряджається, забезпечує до 21 дня автономної роботи в режимі smartwatch, 15 годин у режимі GPS з музикою та до 80 днів у режимі економії заряда акумулятора.

Новинка
Смарт-часы Garmin Tactix Delta Solar (010-02357-11)
Смарт-часы Garmin Tactix Delta Solar (010-02357-11)
В наличии
Код товара: 208933
37 050 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208933

GPS-годинник Garmin tactix Delta Solar пропонує спеціалізовані тактичні функції, картографію, музику, мультиспортивні та інтелектуальні функції. Годинник виготовлений згідно з військовими стандартами США, має міцний і водночас стильний дизайн, підсилений волокном полімерний корпус, безель пристрою з нержавіючої сталі з DLC-покриттям, стійке до подряпин сапфірове скло та акумулятор, що живиться від сонця.

Отримайте заряд від сонячного світла, щоб ваш розумний годинник міг працювати як можна довше.
Виготовлений згідно з військовим стандартом MIL-STD-810 по захисту від високих або низьких температур, ударів та впливу води (до 100 метрів)
Тактичний функціонал: режим нічного бачення, Jumpmaster, прихований режим Stealth, проекція маршрутних точок, тощо
Вбудовані 3-осьовий компас та барометричний альтиметр, підтримка систем глобальної навігації (GPS, GLONASS та Galileo) для забезпечення надійного зв"язку у складних місцях
Стежте за своїм пульсом, слідкуйте за рівнем кисню в крові з пульсоксиметром Pulse Ox, тренуйтесь з попередньо завантаженими спортивними профілями
З платежами, музикою і повідомленнями на вашому зап"ястку.
Залишайтесь на зв"язку завдяки смарт -повідомленням
Отримайте до 24 днів автономної роботи в режимі смарт-годинника при сонячній зарядці

Годинник tactix Delta Solar відрізняється міцним, витонченим дизайном, сталевою рамкою з чорним DLC покриттям і стійким до подряпин сапфіровим склом з технологією накопичення сонячної енергії.

Режим нічного бачення
З легкістю перемикайтеся між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.

Прихований режим Stealth
У цьому режимі зберігаються всі функції годинника, але припиняється збереження і передача розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв"язок.

Аварійна кнопка
Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтеся аварійною кнопкою, яка видалить всю пам'ять користувача на пристрої.

Режим Jumpmaster
Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті з навігацією до цілі після стрибку.

Формат подвійного позиціювання
Двох форматні GPS- координати та вбудовані топографічні карти забезпечують безпрецедентну ситуаційну обізнаність. Легко звіряйте своє місцеположення, переглядайте дані одразу у двох системах координат — UTM та MGRS.

Проєкція маршрутних точок
Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватися пізніше для навігації.

Супутникова навігація
Одночасне використання супутникових систем навігації GPS, GLONASS та Galileo забезпечує надійне позиціювання у найскладніших місцях, навіть там, де одному лише GPS важко впоратись.

Датчики ABС
Пройдіть наступним маршрутом за допомогою датчиків ABС, включаючи альтиметр для отримання даних щодо висоти, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

Режим "Експедиція"
Зберігайте заряд батареї зі спеціальним режимом "Експедиція", щоб заряду вистачило на всю подорож, навіть якщо вона триває кілька тижнів.

Топо та лижні карти
Використайте топографічні карти для навігації у своїх пригодах. Переглядайте назви трас і оцінки складності для 2000 лижних курортів по всьому світу.

Функція ClimbPro
Використовуйте вбудований інструмент-планувальник підйомів СlimbPro для перегляду актуальної інформації щодо поточних та майбутніх підйомів, включаючи нахил, дистанцію та набір висоти.

Поля для гольфу
Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 41 000 полів для гольфу по всьому світу та отримайте функцію прицілювання за допомогою кнопки та розрахунок відстані з функцією PlaysLikeDistance.

Навігація від повороту до повороту
Дотримуйтесь маршруту чи курсу за допомогою покрокових вказівок, які повідомляють вас заздалегідь, коли настає наступний поворот.

Функція розрахунку кругових маршрутів
Введіть бажану відстань і за допомогою функції Round-Trip Routing отримайте запропоновані маршрути, які повернуть вас до початкової точки. Сервіс популярних маршрутів Trendline™ допоможе вам віднайти найцікавіші місцеві стежки та маршрути.

Сонячна батарея
Батарея годинника tactix Delta Solar, що заряджається на основі сонячного впливу може забезпечити в режимі смарт-годинника до 21 дня автономної роботи в приміщенні або до 24 днів при сонячній зарядці. У режимі GPS отримуйте 15 годин у приміщенні або 16 годин при сонячній зарядці.

Управління живленням
Перегляньте, як різні параметри та датчики впливають на тривалість роботи акумулятора годинника, щоб вносити зміни для збільшення часу між заряджаннями.

Вбудовані спортивні додатки
Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях, тощо.

Показники MTB динаміки
Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних параметрів для катання на гірських велосипедах. Складність поїздки з використанням даних GPS та акселерометра визначає функція для гірських велосипедів - Grit. Функція Flow дозволяє оцінити плавність спуску по трасі. Таким чином, ви отримуєте дані, які можна проаналізувати та поліпшити наступного разу.

Створюйте відео кожної хвилі
Будьте готові зловити кілька хвиль. Модель tactix Delta Solar працює з Surfline Sessions, що дозволяє створювати відео кожної хвилі за допомогою камери Surfline, а потім відправляти його на ваш iPhone. Просто приєднайте годинник до свого облікового запису в додатку Surfline, натисніть «Почати».

Режим сходження BACKCOUNTRY
Цей профіль може розрізняти катання на лижах та альпінізм і виводить на екран показники, характерні для сходження або спуску.

Анімовані тренування
Цей годинник оснащений легкими для наслідування анімованими кардіо, силовими вправами, зайняттям йогою і пілатесом, які можна подивитися на екрані годинника.

Показники ефективності
Переглядайте розширені тренувальні метрики, такі як бігова динаміка, VO2 max з коригуванням на високу температуру і висоту, рекомендації щодо відновлення та багато іншого.

Технологія PacePro
Нова функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп в залежності від висоти та типу рельєфу під час кросового бігу.

Акліматизація
Цей віджет показує поточну висоту, висоту акліматизації, а також корельоване значення пульсоксиметра, частоту пульса і частоту дихання. Таким чином, ви знатимете, наскільки добре організм переносить поточну висоту.

Пульсометр на зап"ясті
Отримайте дані про серцевий ритм1 разом із попередженнями з вбудованим оптичним пульсометром Garmin Elevate. Якщо серцевий ритм залишається занадто високим або занадто низьким, поки ви відпочиваєте. Оцініть, як працює ваше серце під час навантажень, навіть під водою.

Пульсоксиметр Pulse Ox
Датчик Pulse Ox2 дозволяє оцінити, як ваш організм пристосовується до розрідженого повітря на висоті та наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

Контроль дихання
Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ та заняття йогою.

Моніторинг енергії Body Battery
Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Смарт-нотифікації
Отримуйте електронні листи, SMS, повідомлення від різноманітних додатків і месенджерів прямо на годинник при сполученні з сумісним смартфоном.

Музичні додатки
Пристрій дозволяє зберігати у своїй пам"яті до 2000 пісень, а також програвати треки з сумісних музичних додатків, включаючи Amazon Music, Spotify та Deezer. Слухайте через навушники за допомогою технології BLUETOOTH.

Garmin Pay
Швидко та зручно здійснюйте платежі за допомогою вбудованої системи безконтактних платежів Garmin Pay з платіжними картками від банків-учасників.

Функції безпеки та стеження
Якщо ви не відчуваєте себе у безпеці, або якщо годинник зареєстрував аварію, функції допомоги і визначення аварій передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

Магазин безкоштовних додатків Connect IQ
Розширте можливості свого годинника, безкоштовно завантажуючи циферблати, поля даних, додатки і віджети у магазині Connect IQ. Додаток Connect IQ можна завантажити в Google Play та AppStore.

Новинка
Смарт-часы Garmin Fenix 6S Pro Solar Edition Amethyst Steel with Shale Gray Band (010-02409-15)
Смарт-часы Garmin Fenix 6S Pro Solar Edition Amethyst Steel with Shale Gray Band (010-02409-15)
В наличии
Код товара: 208931
28 899 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 208931

Цей розумний годинник з лінзою для зарядки від сонячних батарей Power Glass і налаштованим режимами управління живленням можуть залишатися включеними і працювати протягом декількох тижнів.

Якість по дизайну
Міцна, але вишукана конструкція з великим 1,2-дюймовим дисплеєм протестована відповідно до військових стандартів США на термостійкість, стійкість до ударів і воді.

Преміум-матеріали
Підберіть образ до вашого образу життя за допомогою стильного безеля з нержавіючої сталі.

Спортивні програми
Використовуйте попередньо завантажені профілі занять для бігу по пересіченій місцевості, плавання, бігу, їзди на велосипеді, піших прогулянок, веслування, катання на лижах, гольфу, серфінгу, лазіння в приміщенні і багато чого іншого.

MTB динаміка
Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою показників катання на гірських велосипедах, а також спеціальних вимірювань Grit і Flow, які оцінюють складність траси і наскільки плавно ви спускаєтеся, даючи вам оцінку, яка буде вище в наступний раз.

Готові особливості
Будьте готові ловити хвилі. fenix 6S - Pro Solar Edition працює з Surfline Sessions, який створює відео кожної хвилі, на якій ви проїжджаєте перед камерою Surfline, щоб ви могли подивитися їх пізніше і побачити, як ви це робили.

Анімаційні тренування
Цей годинник оснащені простими анімованими кардіо-тренуваннями, силовими тренуваннями, йогою і пілатесом, які ви можете переглядати на екрані годин. Виберіть одну з попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажте більше в нашому онлайн-спільноті Garmin Connect.

Показники ефективності
Перегляд розширених показників тренування, включаючи динаміку бігу, радника по відновленню і багато іншого. Навіть оціните свій VO2 max з поправкою на спеку і висоту.

Директор
Подивіться, як різні настройки і датчики впливають на час автономної роботи вашого годинника, щоб ви могли вносити зміни, що дозволяють збільшити заряд акумулятора, на ходу.

Акумуляторна батарея
До 9 днів автономної роботи в приміщенні або до 10,5 днів при зарядці від сонячної батареї 3 в режимі розумних годин. У режимі GPS проведіть 25 годин в приміщенні або 28 годин при сонячній зарядці.

Новинка
Смарт-часы Garmin Fenix 6X Pro Black with Black Band (010-02157-01)

Выгода 97 грн

Смарт-часы Garmin Fenix 6X Pro Black with Black Band (010-02157-01)
В наличии
Код товара: 200829
28 179 грн 28 082 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 200829

Спортивні показники
Перегляд розширених спортивних показників, включаючи дані біговій дінамікі1, значення VO2 max з коригуванням на спеку і високогір"ї, рекомендації по відновленню та інше.

Управління живленням
Ця функція показує, яким чином різні настройки і датчики впливають на період роботи батареї годин, щоб ви могли вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

Спортивні програми
Використовуйте предзавантажені профілі занять для кросового бігу, плавання, бігу, велоспорту, ходьби, веслування, бігових і гірських лиж, гольфу і т.д.

Функція ClimbPro
Використовуйте функцію планування підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутніх підйомах, включаючи ухил, відстань і набір висоти.

Підтримка декількох супутникових систем GNSS
Годинники використовують кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для можливості розрахунку місця розташування в більш складних умовах, ніж при застосуванні однієї системи GPS.

Датчики ABC
Буде запропоновано для навігації датчики ABC, включаючи альтиметр для даних висоти, барометр для спостереження за погодою і трьохосевий електронний компас.

Функції безпеки і спостереження
Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, або якщо годинник зареєстрували аварію, то функції допомоги і виявлення аварій3 передадуть ваші координати контактам для екстрених ситуацій.

Послуга Garmin Pay
Сплачуйте покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay через провайдерів-учасників.

Сповіщення від смартфона
Переглядайте електронні листи, текстові повідомлення і попередження прямо на екрані годин при сполученні з сумісним пристроєм.

Пульсометр на зап"ясті
Покращена технологія оптичного пульсометра1 дозволяє вимірювати інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

Датчик Pulse Ox
Датчик Pulse Ox2, який використовується для оцінки акліматизації до умов високогір"я і спостереження за сном, направляє промінь світла на ваше зап"ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень.

Новинка
Смарт-часы Garmin Lily Sport Cream Gold-White (010-02384-10)

Выгода 25 грн

Смарт-часы Garmin Lily Sport Cream Gold-White (010-02384-10)
В наличии
Код товара: 196886
7 129 грн 7 104 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196886

Досить класичні, щоб заявити про себе. Досить сучасні, щоб ви залишалися на зв’язку.
Ви ще не бачили таких маленьких смарт-годин, які мали б стільки можливостей. Доторкніться, стильне візерункове скло зміниться яскравим сенсорним дисплеєм. Коли ви закінчите всі дії з пристроєм, дисплей знову зникне.

Спостереження за енергією Body Battery
Спостерігайте за рівнями вашої енергії протягом дня для визначення кращого часу для занять спортом і відпочинку.

Пульсометр на зап’ясті
Годинники постійно вимірюють частоту пульсу і можуть видавати попередження при занадто високому або низькому значенні цього параметра.

Відстеження стресу
Дізнайтеся, яким був ваш день: спокійним, збалансованим або повним стресу. Пристрій може запропонувати вам виконати коротку дихальну вправу, щоб розслабитися при високому рівні стресу.

Відстеження жіночого здоров’я
Використовуйте додаток Garmin Connect для відстеження менструального циклу або вагітності. Записуйте симптоми, отримуйте корисну інформацію про вправи і харчування і т.д. Ви можете переглядати і записувати дані безпосередньо за допомогою годинника.

Відстеження споживання води
Реєструйте щоденне споживання води прямо на годиннику. Ви навіть можете налаштувати нагадування про гідратацію, ставити цілі і переглядати свою історію і прогрес в додатку Garmin Connect.

Стеження за диханням
Спостерігайте за вашим диханням протягом всього дня, під час сну, а також дихальних вправ і занять йогою.

Пульсоксиметр
Пульсоксиметр дозволяє вимірювати насичення крові киснем в будь-який момент протягом дня, а також вночі під час сну. Таким чином, ви будете знати, наскільки добре організм засвоює кисень.

Дихальні вправи
Якщо ви хочете розслабитися або зосередитися, виконайте дихальну вправу. Годинники відстежують стрес і частоту дихання, щоб ви краще розуміли, як ви дихаєте.

Розширене спостереження за сном
Отримайте повну інформацію про ваш сон з розбивкою на етапи поверхневого, глибокого і швидкого сну, а також переглядайте дані пульсоксиметра і дихання.

Сповіщення від смартфона
Отримуйте на годинник електронні листи, текстові повідомлення і попередження при сполученні з сумісним смартфоном. При використанні телефону Android ви можете навіть відповідати на текстові повідомлення.

Функції безпеки та спостереження
При сполученні з телефоном можна передавати попередження «Допомога» з поточними координатами обраними вами контактам.

Перегляд календаря
При сполученні з сумісним смартфоном можна легко переглядати плани на день прямо на екрані годин.

Стеження за спортивними параметрами
Протягом дня годинник Lily відстежують кількість кроків, витрачені калорії, хвилини інтенсивних занять та інше.

Спортивні програми
У пристрої передбачені профілі для занять йогою, пілатесом, кардіотренуваннями, дихальними вправами, силовими тренуваннями і т.д.

GPS-приймач
Підключіть годинник до GPS-приймача сумісного смартфона, щоб ви могли отримувати точні дані під час прогулянок, велосипедних поїздок і пробіжок на свіжому повітрі.

Період роботи від батареї
Батарея пристрою забезпечує до 5 днів роботи між заряджаннями в режимі смарт-годин.

Водостійкість
Даний годинник має рівень водостійкості, який дозволяє не знімати їх в басейні, душі або спа-салоні.

Маленька і легка конструкція
Вага цих легких годин в корпусі 34 мм зовсім не відчуваються на руці - ви будете згадувати про них тільки завдяки привабливому зовнішньому вигляду.

Новинка
Смарт-часы Garmin Vivoactive 4S Powder Gray with Silver (010-02172-03)
Смарт-часы Garmin Vivoactive 4S Powder Gray with Silver (010-02172-03)
В наличии
Код товара: 196885
9 263 грн

Бренд: GARMIN

Код товара: 196885

Цілодобово стежте за здоров"ям з найширшим комплектом функцій для моніторингу здоров"я.
З легкістю завантажуйте музику на свій годинник та слухайте її за допомогою бездротових навушників.
Урізноманітніть свої тренування за допомогою 20 попередньо завантажених спортивних додатків GPS для занять на вулиці та в приміщенні.
Отримуйте прості у виконанні, анімовані тренування прямо на екрані свого годинника.
Батарея: до 7 днів в режимі смарт годинника; до 5 годин в режимі GPS з музикою.
Моніторинг енергії Body Battery та стеження за стресом
Переглядайте свій рівень енергії протягом дня і за допомогою цих даних правильно розподіляйте періоди активності та відпочинку. Дізнайтесь, як пройшов ваш день: спокійно, збалансовано або у стресі.Цілоденний моніторинг стресу виявляє наявність стресових реакцій та реакцій відновлення, які існують у вашому організмі як фізіологічні явища. Це означає, що ви можете швидко побачити, скільки вашого часу проходить для подолання стресу. Стрес є важливою і неминучою частиною життя, тому мета полягає у встановленні здорового балансу між стресом і відпочинком. Якщо напруга зростає, годинник нагадає про необхідність розслабитись та запропонує виконати короткі дихальні вправи.

Стеження за диханням
Спостерігайте за диханням протягом дня під час тренування або сну, на заняттях фітнесом або виконуючи дихальні вправи.

Розумний годинник GARMIN vivoactive 4S пропонує широкий спектр структурованих дихальних вправ. Коли ви хочете розслабитись або, навпаки, зосередитись, перейдіть на годиннику до дихальних вправ і він почне відстежувати ваш рівень стресу та ваше дихання.

Датчик Pulse Ox та спостереження за сном
Пульсоксиметр Pulse Ox1 вимірює рівень насичення крові киснем протягом дня та під час сну, допомагаючи вам краще розуміти, як ваш організм засвоює кисень. Отримайте повну картину того, наскільки якісно ви спите, відстежуючи фази легкого, глибокого та швидкого сну, а також досліджуйте рівень насичення організму киснем під час сну (за допомогою датчика Pulse Ox1).

Стеження за менструальним циклом для жінок
У додатку Garmin Connect власниці годинника vivoactive 4S можуть відстежувати свій цикл, записувати в журнал фізичні та емоційні симптоми й отримувати рекомендації стосовно тренувань та харчування під час кожної фази циклу. Інформація про менструальний цикл надходить прямо на зап"ястя, наприклад, нагадування про початок циклу, дані про нього та симптоми, які ви занотували в журнал.

Відстеження водного балансу
Збереження водного балансу дуже важливе для здоров"я. Записуйте в журнал, скільки води за день ви споживаєте та спостерігайте, як корисна звичка стає частиною вашого життя.

Пульсометр на зап"ястку
Вбудований пульсометр GARMIN ELEVATE постійно стежить за вашим серцевим ритмом. Годинник сповістить, якщо у періоди віпочинку пульс залишається високим. Також, за допомогою пульсометра пристрій визначає, наскільки важким було ваше тренування.

Призначений для щоденного носіння
Завдяки швидкозмінним ремінцям та надміцному Corning Gorilla Glass 3, цей смарт годинник можна носити цілодобово, 7 днів на тиждень. Ви можете не знімати свій vivoactive 4S, навіть коли пірнаєте у воду, адже він витримує тиск води до 5 атмосфер. Завжди активний, з відмінною читаністю на сонці дисплей Garmin Chroma Display™ забезпечує легкий перегляд даних при будь-якому освітленні.

Анімовані тренування на вашому зап"ястку
Більше не треба шукати відео або тренерів, щоб наочно побачити, як правильно виконувати вправи. Цей годинник включає прості для виконання анімовані кардіо, силові вправи, тренування з йоги та пілатесу, які ви можете переглядати на своєму екрані. Просто оберіть потрібне анімоване тренування серед попередньо завантажених у годинник або завантажте ще більше з онлайн ком"юніті Garmin Connect.

Тренуйтесь так, як вам подобається найбільше
Завдяки більш ніж 20 попередньо завантаженим спортивним програмам, GPS та програмам для занять в приміщенні, серед яких ходьба, біг, велоспорт, плавання, гольф та інші — цей годинник допоможе вам відстежувати кожне ваше тренування. Ви навіть можете створювати власні тренування у мобільному додатку Garmin Connect.

Смарт нотифікації
Отримуйте повідомлення про електронні листи, SMS, вхідні виклики та інші оповіщення прямо на свій годинник при синхронізації зі смартфоном. Ви можете навіть відповідати на текстові повідомлення, якщо у вас Android смартфон.

Музика
Завантажуйте улюблені пісні на свій годинник, включаючи плейлисти з сервісів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка). Підключіть годинник до бездротових навушників (продаються окремо) та насолоджуйтесь прослуховуванням.

Функції безпеки та стеження
При сполученні зі смартфоном ви можете вручну відправляти своє місцеположення обраним контактам або, якщо займаєтесь на вулиці, ваш годинник робитиме це автоматично завдяки вбудованій функції incident detection3 (детектор аварій).

Garmin Pay
Швидко та зручно розплачуйтесь за покупки з безконтактними платежами Garmin Pay4 для платіжних карток від банків-учасників.

Магазин Connect IQ
Створіть індивідуальний стиль для свого годинника, завантаживши у нього додатки, віджети, циферблати або можете завантажити програми, такі як Uber і SmartThings, тощо. Це дуже легко та абсолютно безкоштовно.

Garmin Coach
Персональний тренер з бігу на вашому зап"ястку для дистанцій 5 км, 10 км та півмарафону. У Garmin Connect зайдіть у розділ Заняття - Плани тренувань. Плани тренувань легко синхронізуються з сумісним пристроєм Garmin і будуть підлаштовуватись під користувача в залежності від його проміжних результатів. Функція абсолютно безкоштовна.