GaGa Games

Товары, представленные брендом:

Настольная игра GaGa Games Длина волны (GG207)
Настольная игра GaGa Games Длина волны (GG207)
В наличии
Код товара: 200262
1 250 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200262

Краща гра для вечірок 2019 - за версією Golden Geek, Dice Tower і Cardboard Republic. Краща гра на читання думок - на думку GaGaTeam. Три хвилини - щоб прочитати правила, чотири секунди - щоб почати грати, вічність - щоб отримувати задоволення. Знайомтеся - Довжина Хвилі!

Довжина Хвилі - це гучна новинка 2019 року. Як і всі найкращі паті-ігри, Довжина Хвилі оманливе проста. Розібратися в правилах можна буквально за кілька хвилин, але вже в середині партії ви зрозумієте: ця гра куди глибше, ніж здається на перший погляд. Грати в неї можна практично будь-яким складом, від 2 осіб до нескінченності, а крім командного режиму передбачений ще і кооперативний.

Основний компонент гри - унікальний механізм. Він складається з: обертового екрану, на якому зображена кольорова зона; ширми, яка закриває екран від очей гравців; стрілки, яка вашими стараннями повинна вказати в центр кольорової зони.

Тільки один гравець знає, де за ширмою ховається кольорова зона. Цей гравець - ми називаємо його телепатом - повинен допомогти своїй команді направити стрілку в потрібне місце.

На початку раунду телепат бере з колоди карту з протилежностями. Припустимо, йому попалася пара «Гаряче - Холодне». Кольорова зона знаходиться ближче до поняття «гаряче», а значить, як підказка потрібно назвати щось гаряче - але не зовсім! Телепат може сказати «кава» - адже його зазвичай п’ють гарячим. Але існують речі і гарячіше ...

Завдання команди - обговорити підказку телепата і прийняти рішення: куди потрібно направити червону стрілку, щоб опинитися якомога ближче до центру кольоровий зони. Ви можете висувати найрізноманітніші і божевільні версії, намагаючись зрозуміти, що діється в голові телепата. Може, він п’є тільки холодну каву? Чи брав він в розрахунок сонце або лаву?

Момент відкриття ширми - самі емоційні секунди раунду. Торжествуючі крики, розчаровані зітхання, сміх - ціла буря емоцій за одним столом. І в цьому - вся Довжина Хвилі: до неможливості проста гра, наповнена гарячими суперечками, бурхливими обговореннями і справжньою магією слів і асоціацій.

До речі, особливе тактильне задоволення - це сам механізм. Він виконаний з якісного, приємного на дотик пластика, екран обертається з легкою вібрацією, стрілка крутиться плавно, клацаючи, немов тумблер радіоприймача. Хочеться торкатися знову і знову.

Комплектація
126 двосторонніх карт
2 маркера підрахунку очок
Унікальний механізм читання думок
Маркер вгадування неактивній команди
Правила гри

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200261

"Алкополія. Тур по Барам" - весела гра для любителів гарячих вечірок. Вам пропонується зробити непростий тур по питним закладам, виконуючи в кожному з них за завданням. Вас чекають фанти, міні-ігри, непередбачувані і каверзні питання! Виконуючи завдання бару, ви залишаєте собі його карту. Той, хто виявиться найстійкішим і зможе раніше за інших зібрати колекцію з 5 однакових барів або по 3 однакових бару 3 різних видів, буде оголошений переможцем!

Будьте уважні - гра відноситься до категорії 18+!

Настольная игра GaGa Games Париж. Город огней (GG211)
Настольная игра GaGa Games Париж. Город огней (GG211)
В наличии
Код товара: 200230
600 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200230

Париж - це настільна гра на двох, дія якої відбувається в Парижі в кінці 19 століття, під час "Всесвітньої виставки" 1889, коли поява електрики в громадських місцях викликала справжній успіх в місті. Електрика поширювалося по місту, створюючи відомий нам образ нічного Парижа.
Краса найбільш освітлених будівель відразу кидається в очі. У першій фазі гри, гравець або розміщує на поле вуличну гальку певного кольору і форми, на якій потім зможе будувати свої будівлі, або резервує одну з будівель під будівництво.
У другій фазі гравці розміщують свої будівлі на вулицях міста, стежачи за тим , щоб кожна будівля було освітлено максимальною кількістю ліхтарів. Чим більше ліхтарів - тим більше підкреслена краса архітектурних елементів вашого будинку. Також у другій фазі гри можна скористатися однією з листівок, кожна з яких дає більш доступного режиму. Гравець, який побудував більшу кількість добре освітлених будівель перемагає.

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200229

Будувати свій зоопарк - непросте завдання. Особливо якщо його мешканцями будуть не безневинні звірятка, а справжнісінькі динозаври!

"Ласкаво просимо в ДіноСвіт" - це справжня стратегія, яка змусить вас розкинути мізками. Побудуйте власний Дінопарк, озброївшись лише кубиками і олівцем! Це гра в жанрі roll’n’write, дослівно - "кинь і запиши". Кожен раунд вам належить кидати кубики і використовувати випавші на них значення, щоб будувати вольєри з динозаврами, прокладати між ними доріжки і залучати відвідувачів. І все це - за допомогою одного олівця.

Правда, є деякі складності. Динозаври так і норовлять вирватися з вольєрів, конкуренти переманюють гостей, а на кубиках часом випадають зовсім не ті значення, які потрібні. Спробуйте вирішити ці проблеми і знайти крихкий баланс між видовищністю і безпекою - тільки так можна зробити ваш Дінопарк кращим в цьому рукаві галактики!

Комплектація:

9 олівців
4 кубика
100 аркушів гравців (40 простих, 60 складних)
89 карт

Новинка
Настольная игра GaGa Games Пей! Пей! Пей! (GG199)
Настольная игра GaGa Games Пей! Пей! Пей! (GG199)
В наличии
Код товара: 190022
372 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 190022

Пий! Пий! Пий! - п’яна гра, яка зробить вашу вечірку по-справжньому незабутньою. Вас чекає більше двохсот карток з божевільними завданнями, смішними ситуаціями і самими дивними картинками. А ще цілих чотири режими гри. Гарантуємо: сумним ніхто не залишиться. Тверезим - теж, головне, щоб не закінчився алкоголь!

Новинка
Настольная игра GaGa Games Неустрашимые. Нормандия (GG206)
Настольная игра GaGa Games Неустрашимые. Нормандия (GG206)
В наличии
Код товара: 190021
1 015 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 190021

Висадка в Нормандії - одна з найвідоміших операцій Другої світової, знайома багатьом по іграх, книгах, пісеням і фільмам. Чого варта одна тільки сцена з "Врятувати рядового Райана"! Союзні війська десантуються на узбережжі Нормандії, наступаючи прямо на грандіозні оборонні споруди Вермахту. Сотні і тисячі британських і американських солдатів гинуть під шквальним вогнем, падаючи на непривітну чужу землю або захлинаючись солоною водою. А після висадки - завзяте просування вглиб окупованої Франції, запеклі сутички за кожен населений пункт ... Німецькі війська не збираються легко віддавати завойовані території.

"Безстрашні: Нормандія" - це карткова стратегія тактичного рівня, ключова механіка якої - побудова колоди. Гравцям належить очолити взвод однієї зі сторін - США і Третього Рейху, - і брати участь в тактичних боях на місцевості, один за іншим розігруючи 12 унікальних сценаріїв битв. У кожному сценарії гравці починають в різних стартових умовах, на різній місцевості і з різними тактичними завданнями. Солдати в грі представлені у вигляді карт вашої колоди, які потрібно використовувати, щоб віддавати загонам накази - а коли карти в колоді закінчуються, загін вважається знищеним. Кожен солдат в грі носить своє власне ім’я, що наділяє його індивідуальністю - тому втрачати товаришів по зброї зовсім не хочеться. Прості правила з елегантними і глибокими механіками впевнено завоювали серця любителів стратегій - гра отримала премію Golden Geek Awards в номінації "Кращий варгейм" і 8 балів на сайті BoarGameGeek. "Безстрашні: Нормандія" розрахована на двох гравців, а партія займає в середньому 45-60 хвилин. Очоліть взвод на полі бою і приведіть своїх хлопців до перемоги!

Комплектація:
108 карт
18 квадратів поля
4 кубика
85 жетонів
Правила гри
Книга сценаріїв

Новинка
Настольная игра GaGa Games Чужая планета (Not Alone) (GG056)
Настольная игра GaGa Games Чужая планета (Not Alone) (GG056)
В наличии
Код товара: 189975
638 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189975

Чужа Планета - це справжнісінький космічний трилер, який багато так чекали. Перед вами швидка і захоплююча гра, просочена духом олдскульний фантастики. Якщо ви завжди хотіли відчути себе героєм творів Роберта Хайнлайна або Гаррі Гаррісона, то це саме те, що вам потрібно. Ласкаво просимо на Чужу Планету, де ваша основна мета - залишитися в живих до прибуття рятувальної капсули.

Планета являє собою набір з десяти унікальних локацій, які частково межують одна з одною. Один з гравців стає істотою, господарем планети, і жадає підкорити собі непроханих гостей. Інші герої - учасники космічної експедиції, які опинилися в обіймах ворожого світу і всіма силами намагаються вибратися цілими і неушкодженими. Кожен раунд ділиться на три фази. Спочатку члени екіпажу таємно вибирають, на який локації вони сховаються. Потім Істота відправляється на полювання, вистежуючи прибула експедицію. Відкривайте карти: спіймані космонавти втрачають волю, а ті, хто зумів уникнути неприємної зустрічі, отримують бонуси, виходячи зі свого місця розташування. Драйву додають дві спеціальні колоди: нападу і виживання, які допомагають вийти за межі звичайних можливостей.

Ігровий процес асиметричний - в залежності від ролі вас чекають абсолютно різні враження. Наприклад, ви - Істота, яке вороже ставиться до чужинців. Ви відразу розумієте, що поспішати не варто, адже на вашому боці сама планета. Ви приймаєте холоднокровні рішення, з особливою цинічністю відрізаючи вижили від найбільш цінних локацій. Ви ловите космічних мандрівників по одному, придушуючи їх волю і змушуючи схилитися перед вашим розумом. Для повного щастя вам доступні всі їхні переговори, тому залишається тільки з усмішкою слухати їхні плани з порятунку, щоб потім одним дією позбавити їх будь-якої надії.

Комплектація
1 ігрове поле
97 карт
21 фішка
3 жетона
10 промокарт

Новинка
Напольная игра GaGa Games ТВСТР (Твистер) (GG053)
Напольная игра GaGa Games ТВСТР (Твистер) (GG053)
В наличии
Код товара: 189974
240 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189974

ТВСТР - це відмінний спосіб розвеселити і дітей, і дорослих, і до того ж повправлятися у спритності та гнучкості! Танцюй так, ніби ніхто не бачить, співай так, як ніби ніхто не чує, і грай в Твістер так, як ніби ти чемпіон світу з гімнастики! Твстр (Twister, Твістер) універсальний тим, що, укупі з простими правилами і швидкої підготовкою до гри, він, без сумніву, буде цвяхом програми будь-якої вечірки, будь то сімейне свято, дитячий день народження або дружні посиденьки. Весела руконожная плутанина, динамічний ігровий процес, лаконічний дизайн - ця гра стане незамінним і бюджетним варіантом порадувати себе і порадувати оточуючих.
Комплектація настільної гри ТВСТР (підлогова гра):
Ігровий килимок
Рулетка зі стрілкою
коробка з правилами гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games Повелитель Токио (GG072)
Настольная игра GaGa Games Повелитель Токио (GG072)
В наличии
Код товара: 189973
1 284 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189973

Рятуйся хто може! У Токіо безчинствують монстри! Давненько Країна висхідного сонця не стикалася з таким нападом. Місто стало епіцентром сутички величезних роботів, мавп і рептилій. Гравці виступлять в ролі цих самих чудовиськ, а їх завданням буде прославитися за рахунок тотального знищення столиці Японії.

Візьміть під свій контроль одне з чудовиськ, наприклад, Кіберкісу. І з грацією роботизованою, але няшная кішечки уривайтеся в саму гущу подій! Кидайте спеціальні кубики, які підкажуть вам, чим зайнятися в цей хід: трощити інших монстрів або будівлі навколо вас. Якщо хочеться збільшити градус веселості, то можна додати спеціальні карти і скористатися, скажімо, нунчаками з приміської електрички.

Якщо руйнування міста не приносить задоволення, то можна вибити дух із своїх гігантських "колег". Хто залишиться останнім живим монстром на уламках тліючих руїн, той і переможе в партії.

Обруште свою лють на батьківщину Годзіли, аніме і манги, нехай все дізнаються, хто тепер король Токіо!

Комплектація
Ігрове поле
66 карт
28 жетонів
8 кубиків
6 планшетів
6 підставок
6 фігурок монстрів
Набір маркерів енергії
Правила гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games Мафия. Большой город (GG035)
Настольная игра GaGa Games Мафия. Большой город (GG035)
В наличии
Код товара: 189971
176 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189971

Більше, ніж просто мафія
У цю Мафію можна грати, як завжди, вшістьох або компанією до 18 осіб (можна і більше, але ведучому буде вже складніше). Більш того, в ній є набір карт для стандартної, знайомої всім з дитинства Мафії. Але є там і десятки карт з новими персонажами, які мають різні властивості і вміють різні речі. Так що з цієї Мафії можна зробити довгу рольову гру. Карти з класними портретами додають атмосфери, а ви можете посилювати її костюмами, музикою, зміною освітлення.

Ух ти, давайте візьмемо екстрасенсів і сектантів!
Ви самі вирішуєте, які ролі будуть в грі. Правила лише рекомендують вам набори карт для кращого балансу. Зрозуміло, що злочинців повинно бути все-таки менше, ніж городян, інакше вони швидко досягнуть успіху в убивствах і виграють.

Ви напевно знаєте, що вночі роблять такі персонажі як Мафія, Доктор, Детектив і Маніяк. Вони зустрічаються в кожній колоді Мафії. А ось, що можуть деякі нові герої:
Месник не прокидається вночі, він входить в список мирних жителів. Але якщо його вб’ють, але днем він прокинеться, покаже свою карту і перед остаточним виходом з гри замочить кого-то, кого вважає своїм вбивцею,
Охоронець прокидається вночі, вибирає одного гравця. Якщо виявляється, що в його мета стріляли, то замість нього вмирає Охоронець,
Коханка прокидається, кого-то вибирає і затягує в ліжко. Якщо її коханого перевірятимуть цієї ночі, провідний дасть невірну відповідь.
Так що гра стала ще цікавіше, загадковіше, в чомусь складніше (хоча ви самі можете регулювати рівень складності, вводячи тільки певних героїв).

А в ході гри все залишилося як і раніше: вдень все прокидаються, бачать, кого вбили, обговорюють, хто міг це зробити, вершать суд і стратять когось одного. Вночі деякі відкривають очі в певному порядку за вказівкою ведучого, скоюють злочини або добрі справи, а потім чекають ранку в надії, що на цей раз вони не помилилися з вибором.

Склад гри
7 карт мирних жителів,
12 карт особливих городян (Агент, Суддя, Детектив, Журналіст, Доктор, Охоронець, Патрульний, Екстрасенс, Прихильниця, Сищик, Везунчик, Месник),
5 карт мафії,
5 карт картелю,
6 карт особливих злочинців (Адвокат, Коханка, Шукач, Перевертень, Бос, Ватажок),
4 карти відщепенців (Маніяк, Отруйник, Сектант, Революціонер),
Карта ведучого з правилами гри.

Новинка
Настольная игра GaGa Games Липкие хамелеоны (GG130)
Настольная игра GaGa Games Липкие хамелеоны (GG130)
В наличии
Код товара: 189970
671 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189970

Липкі Хамелеони - це якраз той випадок, коли розвага, придумане для дітей, не на жарт затягує і дорослих. Веселий спосіб перевірити вашу спритність і реакцію. Відправляйтеся в джунглі на полювання, щоб зловити найсмачніше комаха, але остерігайтеся ос і конкурентів.

Настільні ігри вже давно перестали бути просто набором картону і кубиків. Ми не раз перетворювалися в могутніх чарівників, хоробрих лицарів або мудрих правителів. А якщо перевтілитися в тварин? Ось це привід для справжніх веселощів, адже вам належить стати хамелеоном і ловити комах в джунглях, використовуючи не тільки свою реакцію, але і липкий мову. З таким «гаджетом» ніяка муха від вас не сховається.

Так, ви все правильно прочитали, кожен гравець отримує справжнісінький мову - липку гумку, за допомогою якої і буде ловити свою здобич. Місцеві липучки зроблені дуже якісно - вони досить липкі, щоб підхоплювати картонки, але при цьому не залишають жирних слідів.

Отже, оголошуємо сезон полювання відкритим! Кидайте кубики, щоб визначити вашу мету: перший кубик вибирає тип комахи, а другий - колір. Жучки розкладені в хаотичному порядку на столі, тому вибирайте потрібного уважно і швидко, щоб випередити конкурентів. Головне - не наштовхнутися на рій бджіл. Якщо вони до вас пристануть, то обов’язково вкусять, а ви не зможете отримати улюблений делікатес.

Комплектація
8 липких язиків (включаючи 2 запасних)
30 жетонів комах
5 жетонів ос
30 жетонів смачненького
Кубик комах
Кубик кольору
Правила гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games ИлиТо (GG001)
Настольная игра GaGa Games ИлиТо (GG001)
В наличии
Код товара: 189969
230 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189969

Що крутіше - вміти літати або проходити крізь стіни? Чи варто пожертвувати життям незнайомця, щоб врятувати себе частину тіла? ІліТо - це гра непростих питань, палкі суперечки навколо яких зроблять 10 хвилин або 6 годин незабутніми.

ІліТо - не просто гра, це чудодійний засіб по зміцненню дружніх зв’язків, детальному пізнання похмурих потемок чужої душі і значному поліпшенню якості будь-якої вечірки, концесії, посиденьок, зустрічі, рауту і будь-який інший форми заходів, які ви відвідуєте;) Однак не думайте, що процес згуртування вашого колективу, великого чи маленького, буде простим і безболісним - для того щоб досягти повної дружній нірвани, вам доведеться спершу дуже сильно попотіти і, можливо, навіть не раз феєрично посваритися. Ну а ви як хотіли?

Коробка з ІліТо вмістила в себе не просто 60 карт, вона вмістила в себе 60 нерозв’язних конфліктів, кожен з яких був би здатний зрівняти з землею Трою за лічені хвилини. Наприклад, що б ви вибрали: знати точну дату своєї смерті або обставини своєї смерті? Або що вам миліше: завжди говорити все, що у вас на думці, або бути німим? Компромісів бути не може - приймайте рішення так, як ніби відразу ж, після того, як ви топнет ногою і оголосите своє «заднє слово», то, що ви вибрали, тут же і відбудеться. Страшно? Ще й як!

Сам ігровий механізм простий до непристойності: один з гравців тягне будь-яку карту з колоди і озвучує те, що на ній написано, не роблячи вибору на користь однієї або другої альтернативи. Потім всі інші учасники гри по черзі оголошують, що б вони вибрали з двох запропонованих варіантів (якими б непривабливими або, навпаки, рівносильно приємними, вони не здавалися, вибір зробити доведеться) і аргументують, чому. Ну а після того, як всі, крім першого гравця, висловилися, починається безжальна і неприборкана бійня, яка може затягнутися надовго.

Комплектація
60 карт
3 карти правил

Новинка
Настольная игра GaGa Games Букводжем (GG212)
Настольная игра GaGa Games Букводжем (GG212)
В наличии
Код товара: 189968
626 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189968

Замішаємо алфавіт і зваримо делікатесний десерт, щоб відчути солодкий смак перемоги! Перед вами "Букводжем" - інноваційна гра для всієї родини або ж веселій компанії, причому важлива умова, що всі гравці повинні будуть працювати в команді, об’єднавши свої зусилля, щоб в результаті оголосити себе переможцями!

На початку гри кожному учаснику загадується секретне слово і упереміш лунають карти з відповідними літерами. На початку раунду, відкриваючи по одній карті, гравці розміщують їх на пластикових підставках сорочкою до себе, щоб всі інші учасники змогли їх бачити. Таким чином, кожен з гравців бачить все відкриті літери, крім своєї. Незалежно від кількості учасників в кожній окремо взятій партії, гравці бачать рівно по п’ять букв.

А тепер головне питання - чи можна скласти з таких букв слово? Ну зрозуміло! І навіть не одне, а цілу купу! Колективно обговоривши, хто з гравців буде підказувати, передають право ходу заданої учаснику. Той, в свою чергу, використовуючи барвисті жетони з цифрами, викладає їх перед буквами, підказуючи загадане слово. Всі інші намагаються зрозуміти, що це за слово і в результаті обчислити свою власну букву. Свої припущення кожен з гравців вписує в власний лист. У тому випадку, якщо хтось вважає, що вирахував свою букву, він записує її, після чого кладе карту обличчям вниз і відкриває наступну.

Так, раунд за раундом, у всіх гравців в результаті є припущення про тих буквах, які їм дісталися. З них в фіналі потрібно скласти слово. В ідеалі повинно вийти слово, яке спочатку загадувати, ну або хоча б букви відгадати правильно. Оскільки всі гравці діяли спільно, то і перемогу вони ділять порівну. Правила гри пропонують також систему підрахунку очок, якщо вам захочеться з’ясувати, хто вніс найбільший вклад в загальний командний результат.

Комплектація
68 карт букв
Карта-джокер
8 обважнених покерних фішок з цифрами
6 червоних пластикових маркерів
9 зелених пластикових маркерів
6 підставок під карти
6 олівців
Блокнот для запису здогадок
4 пам’ятки для підготовки
Правила гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games Tzolk`in. Календарь Майя (GG040)
Настольная игра GaGa Games Tzolk`in. Календарь Майя (GG040)
В наличии
Код товара: 189967
1 946 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189967

Цолькін: Календар Майя - досягнення древніх Майя
Майя - стародавня цивілізація Мезоамерики, відома своєю писемністю, архітектурою і мистецтвом, а також математичної і астрономічної системам. Жителі племені будували кам’яні міста, більшість з яких вони покинули перш, ніж прийшли європейці. Майя застосовували ієрогліфічну систему письма, частина якої збереглася, в основному це написи на пам’ятниках. Крім того, дана цивілізація запам’яталася створенням ефективної системи землеробства.

Саме значуще і прославлене винахід Майя - календар Цолькін, яким користувалося не тільки плем’я, а й інші народи Центральної Америки. Сьогодні, завдяки настільній грі Цолькін: Календар Майя (Tzolk’in: The Mayan Calendar), у вас з’явиться шанс повернутися в 2000-й рік до нашої ери і стати вождем племені, щоб розвивати науку, оберігати народ і писати історію давньої цивілізації своєю рукою .

День за днем…
Ігрове поле - неймовірна комбінація з різних деталей, зібравши яку, ви отримаєте крутейший календар, шестерінки якого рухаються! Перед початком гри фішки і жетони відправте в банк, поля і джунглі засейте відповідними тайлами, монументи і будівлі першої епохи розкладіть в потрібних розподілах, а календар зупиніть на позначці «день їжі».

Учасникам належить стати лідерами одного з племені древньої цивілізації Майя і привести його до процвітання. Вони отримують на руки по набору компонентів обраного племені, а саме: поле, 4 тайла багатства, 3 робочих і 8 маркерів, за допомогою яких можна буде відзначати своє поточне становище на треках храмів, технологій і переможних очок.

В першу фазу раунду гравці можуть або відправляти своїх робочих на шестерінки календаря, або забирати їх звідти. Розміщувати робочого потрібно завжди на перше вільне розподіл, а після - заплатити в банк кількість зерна, що дорівнює номеру комірки. Розміщення кожного наступного робочого також буде оплачуватися по «прайс-листу» вашого поля. Якщо гравець починає хід всього з двома фішками зерна в запасі, то замість дій з робітниками, він може витратити хід на вимолювань зерна у богів.

Якщо у вас не залишилося вільних робочих, ви можете забрати їх і натомість виконати дію. Так, дія, вказане на вашому розподілі, можна виконати безкоштовно, в той час, як за кожне попереднє доведеться віддати зерно. Забирати робочих можна і просто так, але тоді учасник не отримає ніякої вигоди, адже саме виконуючи дії, можна заробляти ресурси і переможні очки, освоювати технології, будувати пам’ятники й розраховувати на милість богів. Коли всі гравці виконали хід, календар повертається на один день проти годинниковою стрілкою, а все шестерінки і знаходяться на них робочі рухаються вперед.

Чотири рази за гру Цолькін: Календар Майя в племені проводяться особливі дні - дні їжі, вони відзначені спеціальною позначкою на зубчики шестерінки. У день їжі гравці по закінченню ходу годують своїх робочих, заплативши за їх харчування по 3 зерна, якщо ж хтось залишиться голодним, доведеться повернутися на 3 кроки назад по треку переможних очок.

Гра Цолькін: Календар Майя - наведіть шестерінки
Коли шестерня Цолькін зробить повне коло і повернеться на стартову позицію, партія завершиться. Тоді учасникам залишиться перевести зароблені за гру ресурси в переможні очки, додати до них позицію на треку переможних очок і визначити кращого лідера племені.

Цолькін: Календар Майя - мабуть, сама незвичайна і неповторна настільна гра. Можливо, хтось знайде спільні риси з грою Кам’яний Століття або Такеноко, проте підхід до створення поля і особливість гри, побудованої на системі рухаються шестерень, ніхто ще не повторював! Купити гру Цолькін: Календар Майя однозначно варто всім, хто любить економічні стратегії з можливістю планувати і прораховувати дії. Ця гра обов’язково стане однією з топових ігор вашої колекції!

Комплектація гри «Tzolk'in. The Mayan Calendar (Цолькін. Календар Майя) »:
1 ігрове поле з 4-х частин
6 пластикових шестерень
Лист з наклейками
65 дерев'яних кубиків ресурсів
13 пластикових черепів
32 картки будівель
13 карток монументів
24 циліндра робочих
32 дерев'яних маркера
28 плиток збору врожаю
21 плитка стартових ресурсів
65 жетонів зерна
4 картки з підказками
Маркер першого гравця
Правила гри

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189966

Приберіть дітей подалі від ігрового столу. Тому що ті бесіди, що будуть тут вестися, явно не для їхніх вух! Настав час випустити назовні найбрудніші і вульгарні думки. Нехай вони змусять густо почервоніти сором’язливих і вразливих гравців!

У настільній грі "Кодові імена. Глибоко під прикриттям", як і в інших серіях цієї настолки, вам належить пізнати секретних агентів, що впровадили в ряди обивателів. Для цього ведучий називає різні підказки, за якими команди повинні обчислити кодові імена агентів. Також не варто забувати, що крім агентів в грі присутні і мирні жителі, і навіть вбивця! Теми підказок і кодових імен будуть самими що ні на є дорослими і відвертими, саме тому вашій веселій компанії забезпечено чимало захоплюючих і запальних моментів за ігровим столом!

Також в грі присутні порожні картки, куди ви зможете вписати абсолютно будь-які слова, які видасть ваша фантазія, зробивши тим самим гру ще більш відв’язній!

Комплектація
16 карток агентів двох кольорів
Картка подвійного агента
7 карток мирних жителів
картка вбивці
40 карток з ключем
Підставка для картки
195 карток з 390 словами
5 порожніх карток
Правила гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games Codenames. Duet (Кодовые Имена. Дуэт) (GG073)
Настольная игра GaGa Games Codenames. Duet (Кодовые Имена. Дуэт) (GG073)
В наличии
Код товара: 189965
646 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189965

Улюблена багатьма серія "Кодові імена" поповнилася ще однією відмінною грою, яка не залишить байдужою жодну веселу компанію. Цього разу ніякої ворожнечі між гравцями! Об’єднуйтеся, щоб виконати завдання, але поспішайте, час обмежений!

Ворожі агенти вже в наших рядах. Доведеться посилити заходи безпеки. Гравцям необхідно дізнатися секретний шифр в найцікавішій настільній грі "Кодові імена. Дует". Новій грою популярної серії "Кодові імена" тепер можна насолоджуватися в самому тісному колі.

Комплектація
200 карт з 400 словами
100 двосторонніх карт з ключем
15 карт агентів
Карта вбивці
11 жетонів часу
Блокнот з картами місій
Підставка під карти

Новинка
Настольная игра GaGa Games Угадай желание (GG095)
Настольная игра GaGa Games Угадай желание (GG095)
В наличии
Код товара: 189928
166 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189928

Вгадай Бажання — це ода математичної логіки і завзятий тренажер інтелекту і реакції. Швидко соображайте, ще швидше плескає по загаданій карті і тут же називайте правильну відповідь. Мислити зі швидкістю комп’ютера? Легко! Цим та іншим корисним навичкам вас навчить проста, але дуже весела гра Вгадай Бажання.

Комплектація настільної гри Вгадай бажання:
1 пам’ятка;
33 карти бажань;
20 нагрудних жетонів монет;
1 картка-підказка "рука"
правила

Новинка
Настольная игра GaGa Games Крошечные города. Tiny Town (GG209)
Настольная игра GaGa Games Крошечные города. Tiny Town (GG209)
В наличии
Код товара: 189920
1 366 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189920

Будуємо своє місто. На початку партії всі учасники отримують по планшету 4 на 4, а на стіл викладаються 7 довільних карт доступних будівель. У базовій версії 25 карт будівель. Таким чином, партії досить різноманітні. На картах зазначено, тип ресурсів і як їх потрібно розташувати на планшеті, щоб побудувати ці будівлі. У міру гри, учасники будуть викладати ресурси на вільні клітини, а коли їх накопичиться потрібна кількість – прибирати і замінювати миниатюркой будівлі. Кожен раунд один з гравців в порядку черги стає Головним будівельником і вибирає активний ресурс, який всі гравці можуть покласти на свій планшет. Гра закінчується, коли на планшетах гравців не залишиться доступних для будівництва або викладання ресурсів місць. Крихітні Міста (Tiny Towns) – дуже кризова гра, адже чим далі тягнеться партія, тим складніше знайти місце для вашого майбутнього будинку. Це відмінна сімейна настолка, яка поєднала прості правила, елегантні механіки і цікавий ігровий процес.

Комплектація
6 планшетів гравців;
25 карт будівель;
15 карт монументів;
15 карт ресурсів;
126 дерев’яних фішок будівель;
6 дерев’яних фішок монументів;
90 дерев’яних кубиків ресурсів;
1 фішка дерев’яного молотка головного будівельника;
1 блокнот для підрахунку переможних очок;
Правила гри.