GaGa Games

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра GaGa Games ИлиТо. Школьное (GG015)
Настольная игра GaGa Games ИлиТо. Школьное (GG015)
В наличии
Код товара: 207882
255 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 207882

Компактна гра з дуже простими правилами, яка змусить усіх від двієчника до відмінника замислитися над тим, що б вони вибрали: вміти проходити крізь стіни чи вміти пересувати предмети на відстані? Гра містить 60 карток, кожна з яких ставить гравців перед дуже непростим вибором. Ця захоплююча гра навчить школярів мислити критично, наводити аргументовані докази на підтримку своєї думки, міркувати, сперечатися і, звичайно ж, дозволить гравцям дізнатися багато нового про своїх друзів та однокласників!

Новинка
Настольная игра GaGa Games Липкие хамелеоны (GG130)
Настольная игра GaGa Games Липкие хамелеоны (GG130)
В наличии
Код товара: 189970
671 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189970

Липкі Хамелеони - це якраз той випадок, коли розвага, придумане для дітей, не на жарт затягує і дорослих. Веселий спосіб перевірити вашу спритність і реакцію. Відправляйтеся в джунглі на полювання, щоб зловити найсмачніше комаха, але остерігайтеся ос і конкурентів.

Настільні ігри вже давно перестали бути просто набором картону і кубиків. Ми не раз перетворювалися в могутніх чарівників, хоробрих лицарів або мудрих правителів. А якщо перевтілитися в тварин? Ось це привід для справжніх веселощів, адже вам належить стати хамелеоном і ловити комах в джунглях, використовуючи не тільки свою реакцію, але і липкий мову. З таким «гаджетом» ніяка муха від вас не сховається.

Так, ви все правильно прочитали, кожен гравець отримує справжнісінький мову - липку гумку, за допомогою якої і буде ловити свою здобич. Місцеві липучки зроблені дуже якісно - вони досить липкі, щоб підхоплювати картонки, але при цьому не залишають жирних слідів.

Отже, оголошуємо сезон полювання відкритим! Кидайте кубики, щоб визначити вашу мету: перший кубик вибирає тип комахи, а другий - колір. Жучки розкладені в хаотичному порядку на столі, тому вибирайте потрібного уважно і швидко, щоб випередити конкурентів. Головне - не наштовхнутися на рій бджіл. Якщо вони до вас пристануть, то обов’язково вкусять, а ви не зможете отримати улюблений делікатес.

Комплектація
8 липких язиків (включаючи 2 запасних)
30 жетонів комах
5 жетонів ос
30 жетонів смачненького
Кубик комах
Кубик кольору
Правила гри

Новинка
Настольная игра GaGa Games Tzolk`in. Календарь Майя (GG040)
Настольная игра GaGa Games Tzolk`in. Календарь Майя (GG040)
В наличии
Код товара: 189967
1 946 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189967

Цолькін: Календар Майя - досягнення древніх Майя
Майя - стародавня цивілізація Мезоамерики, відома своєю писемністю, архітектурою і мистецтвом, а також математичної і астрономічної системам. Жителі племені будували кам’яні міста, більшість з яких вони покинули перш, ніж прийшли європейці. Майя застосовували ієрогліфічну систему письма, частина якої збереглася, в основному це написи на пам’ятниках. Крім того, дана цивілізація запам’яталася створенням ефективної системи землеробства.

Саме значуще і прославлене винахід Майя - календар Цолькін, яким користувалося не тільки плем’я, а й інші народи Центральної Америки. Сьогодні, завдяки настільній грі Цолькін: Календар Майя (Tzolk’in: The Mayan Calendar), у вас з’явиться шанс повернутися в 2000-й рік до нашої ери і стати вождем племені, щоб розвивати науку, оберігати народ і писати історію давньої цивілізації своєю рукою .

День за днем…
Ігрове поле - неймовірна комбінація з різних деталей, зібравши яку, ви отримаєте крутейший календар, шестерінки якого рухаються! Перед початком гри фішки і жетони відправте в банк, поля і джунглі засейте відповідними тайлами, монументи і будівлі першої епохи розкладіть в потрібних розподілах, а календар зупиніть на позначці «день їжі».

Учасникам належить стати лідерами одного з племені древньої цивілізації Майя і привести його до процвітання. Вони отримують на руки по набору компонентів обраного племені, а саме: поле, 4 тайла багатства, 3 робочих і 8 маркерів, за допомогою яких можна буде відзначати своє поточне становище на треках храмів, технологій і переможних очок.

В першу фазу раунду гравці можуть або відправляти своїх робочих на шестерінки календаря, або забирати їх звідти. Розміщувати робочого потрібно завжди на перше вільне розподіл, а після - заплатити в банк кількість зерна, що дорівнює номеру комірки. Розміщення кожного наступного робочого також буде оплачуватися по «прайс-листу» вашого поля. Якщо гравець починає хід всього з двома фішками зерна в запасі, то заміст

Новинка
Настольная игра GaGa Games Угадай желание (GG095)
Настольная игра GaGa Games Угадай желание (GG095)
В наличии
Код товара: 189928
166 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189928

Вгадай Бажання — це ода математичної логіки і завзятий тренажер інтелекту і реакції. Швидко соображайте, ще швидше плескає по загаданій карті і тут же називайте правильну відповідь. Мислити зі швидкістю комп’ютера? Легко! Цим та іншим корисним навичкам вас навчить проста, але дуже весела гра Вгадай Бажання.

Комплектація настільної гри Вгадай бажання:
1 пам’ятка;
33 карти бажань;
20 нагрудних жетонів монет;
1 картка-підказка "рука"
правила

Настольная игра GaGa Games Миры Ктулху (GG050)
Настольная игра GaGa Games Миры Ктулху (GG050)
Нет в наличии
Код товара: 222329
335 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 222329

Ви - культісти великого культу Ктулху, і, разом з іншими учасниками, ви доведете свою відданість великій Лорду Безумства! За допомогою могутніх артефактів, неоціненну допомогу Старійшин і власної божевільної кмітливості ви позбавите розуму всіх своїх суперників. Головне, щоб в процесі всіх цих злодіянь НЕ сьехать з котушок самому.
В чому сенс?
Сенс в божевілля, друже мій. Тому що Ктулху - це божество, агітує за позбавлення розуму всіх нині живих. Коли настане його влада, все люди зійдуть з розуму, відкинуть всі принципи моралі, будуть кричати, вбивати і веселитися, розважаючи великого Ктулху.

Ваше завдання - лише опонента всіх одиниць Розуму і зробити його повністю Божевільним. У цій грі можна навчатися темної магії в Університеті Міскатоніка, зводити і руйнувати дощенту міста, закликати армії істот з паралельних всесвітів і просто отримувати задоволення від того, що ви зводите з розуму весь світ.

Для кого ця гра?
Це гра для всіх, у кого є почуття гумору (бажано чорного). Для тих, хто знайомий з Домініоном і жах Аркхем, ця гра принесе особливе задоволення.

Як грати?
Ви починаєте гру персонажем з невеликою кількістю Послідовників, громив і адептів. З кожним раундом ви збільшуєте свою могутність, добуваючи артефакти і закликаючи різних магічних істот.

Всі учасники ходять по черзі. У свій активний хід ви тягнете карту з особистої колоди, граєте цю карту і дивіться за результатами - що приносить вам цей хід. Ви можете втратити або отримати силу, а заодно трохи наблизити суперників до Безумству, відбираючи в них очки Розуму.

Хто виграє?
Перемагає той Єдиний і Неповторний Адепт Темряви, який примудрився звести з розуму всіх інших і при цьому сам залишився в майже-здоровому глузді (тобто хоча б з однією одиницею Розуму).

Як дію карти?
Всі істоти і персонажі, зображені на картах, мають певні очки впливу на розум (окуляри ментальної атаки) і окуляри сили втілення (аналог місцевої валюти). За допомогою окулярів сили втілення можна додавати в свою коман

Настольная игра GaGa Games Остров Кошек (GG189)
Настольная игра GaGa Games Остров Кошек (GG189)
Нет в наличии
Код товара: 207874

Бренд: GaGa Games

Код товара: 207874

Із дитинства ви чули легенди про острів, що повністю заселений котами. Не один корабель відправлявся у подорож, щоби його знайти, але нещодавно все-таки вдалося довести існування острова котів. Та щастя тривало недовго: Веш Темнорукий планує знищити цей клаптик землі, як і решту світу. Дати бій йому буде важко, але варто хоча би спробувати врятувати якомога більше пухнастих створінь у настільній грі Острів котів.

Врятуйте бідолашних котів!

Настільна гра Острів котів ? це карткова гра, у якій ви будете розміщати тетрісоподібні фігурки котиків у своєму кораблі. Всього на вас чекає 5 раундів-днів, протягом яких ви відіграєте наступні фази:

Риболовля ? отримайте 20 рибин. Котиків потрібно чимось годувати та заманювати до себе на судно.

Дослідження ? драфт карт. Кожен учасник бере по сім, вибирає з них дві, а решту передає наступному гравцеві. Так відбувається до того часу, поки всі знову назбирають 7 карт, які ви залишали протягом драфту. Після цього потрібно заплатити рибою за кожну карту, яку ви хочете лишити.

Читання завдань ? вам до рук могли потрапити якісь цікаві завдання для всіх учасників або лише для вас. У цій фазі загальні потрібно озвучити, а особисті покласти сорочкою догори біля себе.

Порятунок котів ? нарешті ми дібралися до найважливішого! Розігруючи зелені карти, ви зможете рятувати бідних пухнастих створінь із острова. Звісно, їх ще й треба приманити рибкою. Отримані фігурки котів потрібно розмістити одразу ж у своєму кораблі. Намагайтеся заповнювати каюти та закривати щурів, щоби не втратити переможні бали. Сім’ї пухнастиків однакового кольору поруч принесуть вам додаткові очки.

Рідкісні знахідки ? це ваша можливість отримати вартісні скарби або подружитися з ошаксами, які можуть стати котами будь-якого кольору.

Таким чином ви відіграєте 5 раундів. Наприкінці останнього з них ви підраховуєте переможні бали та визначаєте переможця.

Наймиліша рятувальна операція в історії

Острів котів ? це дуже мила настільна гра для всієї

Настольная игра GaGa Games Я никогда не (GG003)
Настольная игра GaGa Games Я никогда не (GG003)
Нет в наличии
Код товара: 207873
250 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 207873

Якщо до сьогоднішнього вечора ваше життя була нудною та одноманітною, то і сьогодні повеселитися не вийде – будете сидіти і сумними тверезими очима спостерігати за друзями, які встигли побачити більше вашого.

Настільно – алкогольна гра Я Ніколи Не пропонує учасникам поринути у своє минуле і позгадувати, що вони встигли побачити, що з ними траплялося, а чого, навпаки, не траплялося. Зрозуміло, весь цей ностальгічний або не дуже, флешбэк буде відбуватися під дзвін келихів і смак міцних напоїв.

Правила игры Я Никогда Не до безобразия просты: участники ходят по очереди, в свой ход активный игрок открывает верхнюю карту колоды и читает вслух одно из двух утверждений на выбор, например: «Я никогда не знакомился на улице или в транспорте». Теперь участники должны прореагировать на услышанную фразу. Все, кто хоть раз в жизни знакомился в подобном месте – пьют и делятся своими историями, как это было. Все, кто действительно никогда так не знакомился – сидят и грустят об утраченной возможности и, вероятно, записывают себе этот пункт в to-do-list на будущее.

Гра Я Ніколи Не в цілому нешкідлива, проте автори залишили позначку «18+». По-перше, із-за наявності алкогольних завдань в правилах гри, а, по-друге, в силу необхідної зрілості гравців для деяких тверджень. В першу чергу, звичайно, для затвердження «Я ніколи не використовував дискету». Бо звідки взагалі сучасні діти і підлітки знають, що це за предмет?

Переможців у грі Я Ніколи Не немає, як і переможених. Це захоплююча гра для вечірок, де головне не перемога, а участь!

Тоді треба терміново виправляти це непорозуміння! На відміну від інших алкогольних ігор, начебто Алкополия. Тур по Барах або Зелений мексиканець, мета гри Я Ніколи Не – не просто напоїти учасників до напівнепритомного стану або надати вечірці веселий градус, але й вивідати якомога більше чужих секретів. І не біда, що вже на наступний ранок ви не будете пам’ятати і половини почутих розповідей (рівно як і друзі не будуть пам’ятати ваших), сьогод

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200277

Розвесела сестра популярної настільної гри Вежа 54 - це алкогольна гра 54 градуси, яка допоможе підвищити градус веселості на будь-якій вечірці!

В ході гри вам потрібно буде не тільки витягати бруски з низу хиткою конструкції і переставляти їх наверх, але і виконувати непередбачувані алкогольні фанти. Конструктивне вирішення питання з організацією дозвілля для великої компанії дорослих несерйозних людей!

Настольная игра GaGa Games Мемори. Ферма (GG118)
Настольная игра GaGa Games Мемори. Ферма (GG118)
Нет в наличии
Код товара: 200269
153 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200269

Меморі Ферма — захоплююча та незвична версія улюбленої забави для всієї сім’ї, яка, до всього іншого, удосконалює корисні навички. Малята знайомляться з тваринами, запам’ятовуючи їх зовнішній вигляд і назви, разом з батьками тренують пам’ять і навіть змагаються в реакції і уважності.

Літо, запах бабусиних пиріжків та незвіданий світ сільського флори і фауни — ось роздолля для юних дачників. Це для дорослих півень — нічого особливого, а для них — буйство фарб в пір’ї і пронизливий будильник вранці. Або велика корова. Вона, виявляється, дає молоко, яке в тисячу разів смачніше будь-якого магазинного. Щоб залишити яскраві враження про літо на довгий час, тренуйте пам’ять з кумедними звірятами з Меморі Ферми.

Класика є класика, тому основні правила не викличуть труднощів — по черзі відкривайте пари карток і знаходите однакові картинки. Що ще може нас здивувати в знайомій з дитинства грі? Бонусний режим «Швидкі ручки»! Тут вам знадобляться не пам’ять, а уважність і реакція. Гравці по черзі відкривають картки, що лежать обличчям вниз, щоб потім, зустрівши збіг, швидко накрити ручками потрібне тварина.

Від кількості звірят на цій фермі, вже повірте, очі розбігаються. Не тільки приручені з тваринами, але й лісові жителі заглянули погостювати. Маленький їжачок забавно дріботить лапками, прагнучи забрати подалі стигле яблуко. А на лузі, поїдаючи свіжу траву, пасуться ко... причому і корови, і кози і коні. Спробуйте запам’ятати їх всіх!

Комплектація
24 картонних жетона
правила

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200261

"Алкополія. Тур по Барам" - весела гра для любителів гарячих вечірок. Вам пропонується зробити непростий тур по питним закладам, виконуючи в кожному з них за завданням. Вас чекають фанти, міні-ігри, непередбачувані і каверзні питання! Виконуючи завдання бару, ви залишаєте собі його карту. Той, хто виявиться найстійкішим і зможе раніше за інших зібрати колекцію з 5 однакових барів або по 3 однакових бару 3 різних видів, буде оголошений переможцем!

Будьте уважні - гра відноситься до категорії 18+!

Настольная игра GaGa Games Чпок (GG200)
Настольная игра GaGa Games Чпок (GG200)
Нет в наличии
Код товара: 200231
300 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200231

Напої міцніші, слова коротші
Ця гра не про алкоголь, але він тут припустимо і стане непоганим помічником-якщо ви трошки соромитеся. Скромність – абсолютно непотрібна штука для партії у цю гру. Та й взагалі, нахабство – друге щастя. А то й перше, якщо пощастить.

Що це за звук?
На що вистачить вашої уяви. Правила гри феноменально прості і пестять втомлене серце - буклета з тонкощами гри навіть не поклали в коробку. Ні, не забули, це свідомий саботаж. Усередині п’ять варіантів правил - але всі пов’язані з грою слова. Складайте їх з різних літер і на різні теми. Наприклад, ви дізнаєтеся, що ковтають ваші друзі і яке гірше місце для прогулянок у чому мати народила. І це ще найпристойніші питання.

Ми відкриті - для всього нового
Якщо ви зібралися на вечірку для тих, хто старше 18 років, а ще вам хочеться трешу та чаду, але при цьому не прокинутися вранці у селі Криводанівка у Новосибірській області – обов’язково візьміть цю гру. Втім, не факт, що вона утримає вас від мандрівок, але... Але спробувати варто. У будь-якому випадку, до Криводанівки треба якось веселитися - і по дорозі туди.

І вільний
Усередині сто карток. З них 68 із завданнями та ще 27 – з літерами. Якщо цікаво, то це 2,4473901924941339289033783825853e+247 можливих ситуацій. Ми не перевіряли, чи це порахував виробник. Можете перевірити самі – краще на практиці!

Настольная игра GaGa Games Париж. Город огней (GG211)
Настольная игра GaGa Games Париж. Город огней (GG211)
Нет в наличии
Код товара: 200230
600 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200230

Париж - це настільна гра на двох, дія якої відбувається в Парижі в кінці 19 століття, під час "Всесвітньої виставки" 1889, коли поява електрики в громадських місцях викликала справжній успіх в місті. Електрика поширювалося по місту, створюючи відомий нам образ нічного Парижа.
Краса найбільш освітлених будівель відразу кидається в очі. У першій фазі гри, гравець або розміщує на поле вуличну гальку певного кольору і форми, на якій потім зможе будувати свої будівлі, або резервує одну з будівель під будівництво.
У другій фазі гравці розміщують свої будівлі на вулицях міста, стежачи за тим , щоб кожна будівля було освітлено максимальною кількістю ліхтарів. Чим більше ліхтарів - тим більше підкреслена краса архітектурних елементів вашого будинку. Також у другій фазі гри можна скористатися однією з листівок, кожна з яких дає більш доступного режиму. Гравець, який побудував більшу кількість добре освітлених будівель перемагає.

Бренд: GaGa Games

Код товара: 200229

Будувати свій зоопарк - непросте завдання. Особливо якщо його мешканцями будуть не безневинні звірятка, а справжнісінькі динозаври!

"Ласкаво просимо в ДіноСвіт" - це справжня стратегія, яка змусить вас розкинути мізками. Побудуйте власний Дінопарк, озброївшись лише кубиками і олівцем! Це гра в жанрі roll’n’write, дослівно - "кинь і запиши". Кожен раунд вам належить кидати кубики і використовувати випавші на них значення, щоб будувати вольєри з динозаврами, прокладати між ними доріжки і залучати відвідувачів. І все це - за допомогою одного олівця.

Правда, є деякі складності. Динозаври так і норовлять вирватися з вольєрів, конкуренти переманюють гостей, а на кубиках часом випадають зовсім не ті значення, які потрібні. Спробуйте вирішити ці проблеми і знайти крихкий баланс між видовищністю і безпекою - тільки так можна зробити ваш Дінопарк кращим в цьому рукаві галактики!

Комплектація:

9 олівців
4 кубика
100 аркушів гравців (40 простих, 60 складних)
89 карт

Настольная игра GaGa Games Пей! Пей! Пей! (GG199)
Настольная игра GaGa Games Пей! Пей! Пей! (GG199)
Нет в наличии
Код товара: 190022
385 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 190022

Пий! Пий! Пий! - п’яна гра, яка зробить вашу вечірку по-справжньому незабутньою. Вас чекає більше двохсот карток з божевільними завданнями, смішними ситуаціями і самими дивними картинками. А ще цілих чотири режими гри. Гарантуємо: сумним ніхто не залишиться. Тверезим - теж, головне, щоб не закінчився алкоголь!

Настольная игра GaGa Games Неустрашимые. Нормандия (GG206)
Настольная игра GaGa Games Неустрашимые. Нормандия (GG206)
Нет в наличии
Код товара: 190021
1 015 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 190021

Висадка в Нормандії - одна з найвідоміших операцій Другої світової, знайома багатьом по іграх, книгах, пісеням і фільмам. Чого варта одна тільки сцена з "Врятувати рядового Райана"! Союзні війська десантуються на узбережжі Нормандії, наступаючи прямо на грандіозні оборонні споруди Вермахту. Сотні і тисячі британських і американських солдатів гинуть під шквальним вогнем, падаючи на непривітну чужу землю або захлинаючись солоною водою. А після висадки - завзяте просування вглиб окупованої Франції, запеклі сутички за кожен населений пункт ... Німецькі війська не збираються легко віддавати завойовані території.

"Безстрашні: Нормандія" - це карткова стратегія тактичного рівня, ключова механіка якої - побудова колоди. Гравцям належить очолити взвод однієї зі сторін - США і Третього Рейху, - і брати участь в тактичних боях на місцевості, один за іншим розігруючи 12 унікальних сценаріїв битв. У кожному сценарії гравці починають в різних стартових умовах, на різній місцевості і з різними тактичними завданнями. Солдати в грі представлені у вигляді карт вашої колоди, які потрібно використовувати, щоб віддавати загонам накази - а коли карти в колоді закінчуються, загін вважається знищеним. Кожен солдат в грі носить своє власне ім’я, що наділяє його індивідуальністю - тому втрачати товаришів по зброї зовсім не хочеться. Прості правила з елегантними і глибокими механіками впевнено завоювали серця любителів стратегій - гра отримала премію Golden Geek Awards в номінації "Кращий варгейм" і 8 балів на сайті BoarGameGeek. "Безстрашні: Нормандія" розрахована на двох гравців, а партія займає в середньому 45-60 хвилин. Очоліть взвод на полі бою і приведіть своїх хлопців до перемоги!

Комплектація:
108 карт
18 квадратів поля
4 кубика
85 жетонів
Правила гри
Книга сценаріїв

Напольная игра GaGa Games ТВСТР (Твистер) (GG053)
Напольная игра GaGa Games ТВСТР (Твистер) (GG053)
Нет в наличии
Код товара: 189974
240 грн

Бренд: GaGa Games

Код товара: 189974

ТВСТР - це відмінний спосіб розвеселити і дітей, і дорослих, і до того ж повправлятися у спритності та гнучкості! Танцюй так, ніби ніхто не бачить, співай так, як ніби ніхто не чує, і грай в Твістер так, як ніби ти чемпіон світу з гімнастики! Твстр (Twister, Твістер) універсальний тим, що, укупі з простими правилами і швидкої підготовкою до гри, він, без сумніву, буде цвяхом програми будь-якої вечірки, будь то сімейне свято, дитячий день народження або дружні посиденьки. Весела руконожная плутанина, динамічний ігровий процес, лаконічний дизайн - ця гра стане незамінним і бюджетним варіантом порадувати себе і порадувати оточуючих.
Комплектація настільної гри ТВСТР (підлогова гра):
Ігровий килимок
Рулетка зі стрілкою
коробка з правилами гри