FoxGate

Товары, представленные брендом:

Новинка
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3SC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3SC
В наличии
Код товара: 165336
620 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 165336

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1550 нм. Длина волны приема: 1310 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 3 км. Тип оптического разъема: SC

Новинка
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3SC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3SC
В наличии
Код товара: 165334
620 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 165334

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1310 нм. Длина волны приема: 1550 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 3 км. Тип оптического разъема: SC

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM
Нет в наличии
Код товара: 207718
435 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 207718

Основні можливості:
«Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.
Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
SC роз"єм.

Бренд: FoxGate

Код товара: 207734

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз"ємом LC.

Бренд: FoxGate

Код товара: 207728

Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP + підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз"ємом LC.

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
Нет в наличии
Код товара: 207719
435 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 207719

Для організації з"єднання за технологією DDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв"язку.

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 3 км (SFPd-1SM-1310nm-3SC) с функцией DDM
Нет в наличии
Код товара: 200099
324 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 200099

Основні можливості:
«Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.
Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
SC роз"єм.

Бренд: FoxGate

Код товара: 188971

Для організації з’єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв’язку. Наприклад, модуль SFP-1SM-1310nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм для передачі даних, тобто 1310TX / 1550RX. А модуль SFP-1SM-1550nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних і 1550 нм для передачі даних, тобто 1550TX / 1310RX.

Трансивери (Transceivers) SFP-1SM-1310nm-xxSC і SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 10,20,40,80,120,140 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз’ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку. Моделі з індексом d підтримують технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM
Нет в наличии
Код товара: 188970
324 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 188970

Для організації з"єднання за технологією DDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв"язку.

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC
Нет в наличии
Код товара: 198554
995 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198554

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1550 нм. Длина волны приема: 1310 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 20 км. Тип оптического разъема: LC

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20LC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20LC
Нет в наличии
Код товара: 198553
995 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198553

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1310 нм. Длина волны приема: 1550 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 20 км. Тип оптического разъема: LC

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3LC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3LC
Нет в наличии
Код товара: 198552
570 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198552

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1550 нм. Длина волны приема: 1310 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 3 км. Тип оптического разъема: LC

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3LC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3LC
Нет в наличии
Код товара: 198551
570 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198551

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1310 нм. Длина волны приема: 1550 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 3 км. Тип оптического разъема: LC

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20SC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20SC
Нет в наличии
Код товара: 198550
1 151 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198550

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1550 нм. Длина волны приема: 1310 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 20 км. Тип оптического разъема: SC

Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20SC
Одноволоконный SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20SC
Нет в наличии
Код товара: 198549
777 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198549

Система диагностики: DDM. Длина волны передачи: 1310 нм. Длина волны приема: 1550 нм. Скорость передачи: 1.25 Гб/с. Напряжение питания: 3.3 В. Дальность связи: 20 км. Тип оптического разъема: SC

Медиаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Медиаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Нет в наличии
Код товара: 198548
872 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198548

Стандарты: IEEE 802.3z/AB, 10/100/1000Base-T, 100/1000Base-FX. Витая пара UTP, FTP: Cat.5e или Cat.6 до 100 м. Наличие функции LFT (Link Fault Pass Through). Скорость передачи данных: 1000 Мбит/с и 100 Мбит/с в обе стороны. Светодиодные индикаторы: TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP
Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP
Нет в наличии
Код товара: 198547
700 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198547

Передача сигнала на длине волны 1550 нм. Стандарты: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Индикаторы: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. DIP переключатели: converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test. Автоопределение для Ethernet: 10/100 Мбит, Full/Half Duplex. Размеры: 94 x 70 x 26 мм

Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP
Медиаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP
Нет в наличии
Код товара: 198546
700 грн

Бренд: FoxGate

Код товара: 198546

Передача сигнала на длине волны 1310 нм. Стандарты: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Индикаторы: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. DIP переключатели: converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test. Автоопределение для Ethernet: 10/100 Мбит, Full/Half Duplex. Размеры: 94 x 70 x 26 мм