First

Товары, представленные брендом:

Машинка для стрижки First FA-5676-4
Машинка для стрижки First FA-5676-4
Нет в наличии
Код товара: 188359
1 059 грн

Бренд: First

Код товара: 188359

Універсальний набір для стрижки
Машинка для стрижки First FA-5676-4 створена для тих, хто змушений часто відвідувати перукарню з метою постійного підтримування короткої стрижки в потрібній довжині. Крім роботи з волосяним покровом на голові, дана техніка використовується для позбавлення волосся в носі, вухах, тонкого моделювання зрізів вусів, бороди і скронь. За рахунок такої багатофункціональності техніка точно знайде своє місце у вашому наборі гаджетів щоденної необхідності.
Комфортна робота без проводів
Акумуляторна конструкція дозволить легко працювати з машинкою, не обмежуючись певним радіусом, який передбачений довжиною мережевого шнура. Всього техніка може працювати 1 годину. Після цього їй знадобиться 8-годинний цикл зарядки. Ви можете використовувати для відновлення енергії нічний час, розмістивши пристрій на зарядній базі.
Насадки для різних операцій
Перед вами техніка, орієнтована на широке розмаїття операцій, які виконуються за допомогою 4 насадок з фіксованою довжиною зрізу волосини і 3 насадок, пристосованих для головки Т-образної будови.
Леза з нержавіючої сталі
Ріжучі елементи конструкції зроблені з нержавіючої сталі. Вона ідеально пристосована для виконання таких операцій, тому що являє собою зразок міцного нержавіючого металу, здатного тривалий час утримувати загострений стан лез.
Просте управління машинкою
Корпус машинки дуже ергономічний, тому при використанні приладу не виникає почуття втоми рук - зручна рукоять і збалансована вага допоможуть працювати з нею довго. На верхній частині в зоні досяжності пальців рук розташовуються кнопки, якими приводиться в дію техніка і вибирається оптимальний режим роботи.
Догляд за технікою після експлуатації
У комплектацію включені масло для змащення і щіточка для очищення, за допомогою яких можна полегшити догляд за машинкою.

Утюг First FA-5628-9
Утюг First FA-5628-9
Нет в наличии
Код товара: 186932
1 049 грн 999 грн

Бренд: First

Код товара: 186932

Кераміка високої якості
Праска First FA-5628-9 допоможе з легкістю підготувати одяг і текстильні вироби для шкарпетки, використання в побуті, продезінфікувати їх і надати структурі матеріалу приємною м’якості. Суха прасування здійснюється контактним способом за допомогою дотику з гладкою керамічною підошвою. Вона дозволить праски швидко ковзати по тканині, не ризикуючи її травмувати. Рівний розігрів всіх частин поверхні не дасть перегріти або спалити матеріал.
Відпарювання одягу
Система парової прасування відмінно продумана за рахунок декількох складових: резервуара для води (450 мл), перфорації в підошві для виходу струменів пари і регулятор інтенсивності його подачі. Використовуючи їх, ви зможете відпарювати речі горизонтально або вертикально постійним паром з силою 25 г /хв.
Розбризкування води спреєм
Для спрощення контактної прасування можна скористатися функцією зволоження тканини до того, як вона стикнеться з платформою під впливом температури. Це зручно для роботи з такими складами як бавовна, льон, натуральні варіанти, які мають підвищену жорсткість.
Система «Антікапля»
Краплі, що потрапляють на одяг при відпарюванні можуть повністю зіпсувати враження від самого процесу підготовки речі до шкарпетці, а також створити плями. Щоб цього не сталося, виробник створив захисний бар’єр, який не дасть воді вийти і резервуара, поки та не стане парою.
Повний захист від накипу
Накип не стане перешкодою для якісної роботи праски і хорошою прасування. Внутрішні механізми запобігають її освіту, а система самоочищення допоможе позбутися від наявних усередині відкладень.
Світлодіодна індикація
Індикатор дає розуміння того, що користувач може приступати до прасування - він загориться, коли підошва буде в достатній мірі розігріта.

Электрочайник First FA-5425-4
Электрочайник First FA-5425-4
Нет в наличии
Код товара: 186798
869 грн

Бренд: First

Код товара: 186798

2 пластикових стаканчика, ложка, сумка для перевезення в комплекті
складна ручка
Кришка, що знімається
Прихований нагрівальний елемент
Світловий індикатор
Автовідключення при закипанні і відсутності води
Захист від перегріву

Блендер First FA-5246-4
Блендер First FA-5246-4
Нет в наличии
Код товара: 186439
1 049 грн

Бренд: First

Код товара: 186439

Особливості:

Глек з високоміцного пластика
Швидкість обертання до 23800 об/хв
4 ножі з нержавіючої сталі

Блендер First FA-5243-2
Блендер First FA-5243-2
Нет в наличии
Код товара: 186438
1 349 грн 1 299 грн

Бренд: First

Код товара: 186438

Імпульсний режим роботи
Скляний глечик для блендера 1.0 л.
2 глечика з кришкою і ручкою по 0,6 л.
Ножі з нержавіючої сталі
Захист від випадкового включення