FeelIndigo

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра FeelIndigo Влучні підказки (FI21033)
Настольная игра FeelIndigo Влучні підказки (FI21033)
В наличии
Код товара: 189930
310 грн

Бренд: FeelIndigo

Код товара: 189930

Усі гравці разом намагаються заповнити ігрове поле картами підказок! Кожен гравець повинен вигадати підказку, яка має допомогти вам відгадати два кодові слова, що вказують на координати на полі. Якщо інші гравці відгадують, які два слова ви загадали, ви можете покласти свою карту підказки на відповідне місце ігрового поля. А як ні – карту треба скинути долілиць. Ваша мета полягає в тому, щоб заповнити поле якомога більшою кількістю підказок, правильно вгадавши розміщення кожної карти на полі.Ретельно вибирайте свої підказки й намагайтеся набрати якомога більше очок!

Комплектація Влучні підказки (Cross Clues) (Що в коробці?):
10 тайлів координат
25 карт підказок
50 карт кодових слів

Новинка
Настольная игра FeelIndigo Вечірка мопсів (IM16001)
Настольная игра FeelIndigo Вечірка мопсів (IM16001)
В наличии
Код товара: 189929
195 грн

Бренд: FeelIndigo

Код товара: 189929

Перед Вами швидка та весела гра в карти Вечірка мопсів. Головне завдання гравців - позбутися від своїх карт мопсів-тусовщиків і відправити їх тусити до будинків суперників.

З чого почати?
Дістаньте з коробки колоду карт мопсів-тусовщиків. Перед кожним гравцем викладається по три закриті карти, поверх них викладаються по три відкриті карти, а також гравці отримують на руки ще по три карти мопсів. Частину карт, що залишилася, розмістіть по центру стола.

Як тут узагалі грати?
Гравці ходять по черзі, скидаючи карти в загальну стопку. Кожна наступна карта повинна дорівнювати попередній або бути більшою за номіналом. Якщо Ваша карта дорівнює номіналу верхньої карти, її можна скинути і не в свій хід. Тому не втрачайте пильності. Після свого ходу гравці добирають у руку до трьох карт із колоди. Якщо у свій хід гравець не може зіграти карту, він забирає в руку всю загальну колоду карт.

Коли гра завершується?
Коли у гравця закінчилися карти на руках, а колода карт добору також порожня, він розігрує три відкриті карти, розташовані перед ним, а після цього і три закриті карти. Учасник, який першим вийде з гри, стає переможцем, а останній - тим, хто програв.

Кому підійде гра?
Вечірка мопсів - простий і веселий картковий філлер на прорахунок і легку стратегію. Ігри, у яких є можливість підкласти свиню (точніше мопса) товаришеві, користуються особливою популярністю серед молодіжних компаній хороших друзів. Візьміть цих милих собачок із собою в кафе, у дорогу або навіть на лекцію. Також можна подарувати цю гру другові чи подрузі.

Комплектація Вечірка Мопсів (Що в коробці?):
52 карти мопсів
Правила гри

Бренд: FeelIndigo

Код товара: 200274

Це просто вибухова гра, яка не дасть нудьгувати і підніме настрій від 0 до 100 за декілька хвилин.Паті-гейм, який стає настільним наркотиком, бо від нього просто неможливо відірватися!

Як грати    
Тако, кіт, коза, сир, піца! Запам’ятайте ці 5 слів.
Гравці по черзі викладають карти і кажуть «Тако», «Кіт», «Коза», «Сир», «Піца», «Тако», «Кіт», «Коза», «Сир», «Піца» тощо, аж поки не станеться збіг між картою та сказаним словом, як гравці наввипередки старатимуться накрити долонею центральний стос карт.
Хто накриє останній, мусить забрати їх усі.
Станьте першим, хто позбудеться всіх своїх карт. Однак будьте обережні! Ваш мозок може не раз пожартувати з вами. Ця захоплива гра така ж неповторна, як і її назва. Гарної гри!

Комплектація:
64 карти
1 книжка правил

Настольная игра FeelIndigo Хто напудив? (FI19027)
Настольная игра FeelIndigo Хто напудив? (FI19027)
Нет в наличии
Код товара: 189931
195 грн

Бренд: FeelIndigo

Код товара: 189931

Уявіть: ви процвітаючий гейм-розробник і створили прекрасний проект - власну настільну гру. Який тематиці її присвятити? Як не розгубитися в різноманітті оточуючих вас літературних творів, фентезі-сюжетів, детективних історій? Може податися в науку? Зробити гру про біології або фізики, про історичні реконструкціях або про морських баталіях? Піратах або динозаврів? Ні, все це абсолютно не те! Темою моєї настільної гри будуть какашки! - одного разу вирішив Джонатан Фавре-Годал.

Так і уявляється, що в один прекрасний день, повернувшись додому, він виявив сліди жахливого злочину на своєму килимі і грізно запитав, звертаючись до всіх своїх вихованців: «Хто це наробив?». Це воістину трагедія, друзі, тому, що тепер кожному, хто грає в «Хто напудив?» належить виправдовуватися за вчинену одним з звіряток бяку.

ЯК ГРАТИ
Роздамо всім по набору тварин-підозрюваних, і можна починати. Перший гравець викладе будь-якого свого звіра на стіл і скаже: «Мій пёсель не здійснював брудних справ, а ось чийсь папужка цілком міг». Тепер вирішальний момент: хто встигне викласти папужки раніше за інших?

Той, кому це вдалося, виправдовує свою птицю і повинен знову перевести стрілку на якогось звірка. Найцікавіше відбувається, коли тварини названого типу на руках закінчуються. Це означає, що винуватець знайдений - їм стає герой останньої картки, що лежить на столі. Її щасливий господар отримує жетон «зробленої» купки. У кого збереться три таких какашечних маркера, той і програв!

ДЛЯ КОГО
Всупереч своїй темі, гра чудово розважає дітлахів різного віку, а завдяки своїй темі - часом і дорослих. Хто б що не говорив, а викладати на швидкість картки жахливо весело в будь-якій компанії! Сімейні настільні ігри поповнилися новим відмінним екземпляром. Залишився один невирішене питання: рибка! Як ти змогла таке накоїти?

Комплектація Хто напудив? (Who did it?) (Що в коробці?):
36 карт
13 жетонів
Правила

Настольная игра FeelIndigo Кодові Імена (Codenames) (FI17021)
Настольная игра FeelIndigo Кодові Імена (Codenames) (FI17021)
Нет в наличии
Код товара: 189899
595 грн

Бренд: FeelIndigo

Код товара: 189899

"Кодові імена: гра слів – - захоплююча комунікативна гра, розвиває асоціативне мислення і поглиблює знання мови.
«Кодові імена: гра слів» - переможець престижних конкурсів «Spiel des Jares 2016» і «Golden geek 2016».
Захоплююча комунікативна гра, яка розвиває асоціативне мислення і поглиблює знання мови.

Як грати
Гравці діляться на дві команди. На столі викладається поле з 25 випадкових слів – кодових імен, за яким ховається секретний агент тієї чи іншої команди (червоної або синьої), мирний мешканець чи вбивця. Команди змагаються, щоб першими вступити в контакт з усіма своїми агентами. Зв’язкові по черзі дають підказки, які складаються з одного слова і можуть стосуватися декількох кодових імен. Їх товариші по команді намагаються вгадати слова правильного кольору, уникаючи слів протилежної команди. І кожна команда намагається уникнути вбивцю.

Мета гри
Відгадати всіх своїх агентів раніше, ніж це зробить команда противника, і не зустріти вбивцю.

У комплекті: 16 карток агентів, 1 картка подвійного агента, 7 карток мирних жителів, 1 картка вбивці, 40 карток-ключів, 1 підставка для картки, 200 карток з 400 словами, правила українською мовою.