Enot

Товары, представленные брендом:

Аккумуляторная батарея ENOT 12V 7AH (NP7.0-12) AGM
Аккумуляторная батарея ENOT 12V 7AH (NP7.0-12) AGM
Нет в наличии
Код товара: 206847

Бренд: Enot

Код товара: 206847

Акумулятор Enot 12В 7 Ач (NP7.0-12) володіє підвищеною потужністю, збільшеним терміном служби і вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Багаторічний досвід використання довів високий рівень якості. Перезаряджаються, високоефективні, герметичні і не потребують обслуговування. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Дана свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.

Аккумуляторная батарея ENOT 12V 12AH (NP12-12) AGM
Аккумуляторная батарея ENOT 12V 12AH (NP12-12) AGM
Нет в наличии
Код товара: 182784
556 грн 552 грн

Бренд: Enot

Код товара: 182784

Акумуляторні батареї серії ENOT 12V 12AH призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.

Аккумуляторная батарея ENOT 12V 7.5AH (NP7.5-12) AGM
Аккумуляторная батарея ENOT 12V 7.5AH (NP7.5-12) AGM
Нет в наличии
Код товара: 182744
364 грн

Бренд: Enot

Код товара: 182744

Акумулятор Enot 12В 7.5 Ач (NP7.5-12) володіє підвищеною потужністю, збільшеним терміном служби і вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Багаторічний досвід використання довів високий рівень якості. Перезаряджаються, високоефективні, герметичні і не потребують обслуговування. Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід"ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.

Дана свинцево-кислотна, необслуговуюча батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.

Аккумуляторная батарея ENOT 12V 17AH (NP17-12) AGM
Аккумуляторная батарея ENOT 12V 17AH (NP17-12) AGM
Нет в наличии
Код товара: 182742
919 грн

Бренд: Enot

Код товара: 182742

Акумуляторна батарея це невід"ємний елемент в системі безперебійного живлення. Завдяки акумуляторної батареї електронна техніка може працювати при відсутності напруги в електромережі протягом деякого часу. Акумуляторна батарея Enot 12 В, NP17-12 це свинцево кислотна герметична обслуговуюча акумуляторна батарея на 17 Ач, яка виготовлена ??з AGM технології. Дані акумулятори не вимагають додаткового доливання води, на відміну від звичайних автомобільних АКБ. AGM акумуляторні батареї характеризуються низьким рівнем саморозряду. В даних акумуляторах електроліт просочений скловатою, в результаті чого його можна транспортувати в будь-якому положенні. Даний акумулятор повністю підійде для систем безперебійного живлення газових або твердопаливних котлів. Оскільки акумулятор герметичний і необслуговуючій, його можна використовувати в домашніх умовах