DLINK

Товары, представленные брендом:

Новинка
Коммутатор D-Link DGS-1210-28 24port Gbit, 4SFP, Smart
Коммутатор D-Link DGS-1210-28 24port Gbit, 4SFP, Smart
В наличии
Код товара: 200096
5 836 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 200096

DGS-1210-28/28P/52/20 - це комутатори Web Smart наступного покоління з підтримкою технології D-Link Green. Дані комутатори підтримують розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі. Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту D-Link Network Assistant і Compact Command Lines. Комутатор DGS-1210-28/28P/52/20 підтримує Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для "голосового" трафіку. Модель DGS-1210-20/28 оснащена пасивною системою охолодження, яка забезпечує безшумну роботу і дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою. Моделі DGS-1210-28P і DGS-1210-52 в свою чергу оснащені безшумними інтелектуальними вентиляторами, які здатні змінювати швидкість обертання в залежності від температури, що дозволяє економити енергію і знизити витрати без впливу на продуктивність.

Економія енергії
Використовуючи технологію D-Link Green, комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 здатні економити енергію без шкоди для продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. Комутатор визначає статус з"єднання на кожному порту і забезпечує автоматичний перехід неактивних портів у сплячий режим. Завдяки використовуваному чіпсету комутатори DGS-1210-28/28P/52 дозволяють істотно скоротити енерговитрати.

Просте керування і функції рівня 2
Дані комутатори підтримують повний набір функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Aggregation Control Protocol (LACP). Функція управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Підтримуючи швидкість на кожному з портів до 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатори забезпечують високу продуктивність, необхідну для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлена петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості витої пари, а також типу несправності кабелю.

QoS, керування смугою пропуску
Комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 підтримують Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, і є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження. Auto Surveillance VLAN - це нова, провідна в галузі технологія, вбудована в комутатори Smart D-Link. Дана технологія об"єднує дані і передачу відеоспостереження через один комутатор Web Smart, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі і управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати "голосовий" трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів. На додаток, функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, які потребують високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.

Безпека мережі
Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів. Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі і допомагає захистити мережу, відфільтровуючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес. Комутатори також підтримують функцію запобігання атакам ARP Spoofing, що захищає від атак в мережі Ethernet, які можуть викликати зміну трафіку або його затримку шляхом відправки помилкових ARP-повідомлень. Для запобігання атакам ARP Spoofing комутатор використовує функцію Packet Control ACLs для блокування пакетів, що містять помилкові ARP-повідомлення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверам.

Зручне керування
Використання утиліти SmartConsole1/D-Link Network Assistant2 дозволяє адміністраторам віддалено керувати мережею на рівні портів. Утиліта D-Link Network Assistant підтримує функції автоматичного виявлення та відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2. Утиліта забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі, що дозволяє виконати налаштування та базове встановлення знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля та оновлення програмного забезпечення. Комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 також підтримують програму D-View 6.0 і спрощений інтерфейс командного рядка (CLI) через Telnet. D-View 6.0 є системою мережевого управління, яка дозволяє керувати найбільш важливими параметрами, такими як працездатність, надійність, гнучкість і безпека.

Новинка
Коммутатор D-Link DES-1100-16 (16*100Мбит, easysmart)
Коммутатор D-Link DES-1100-16 (16*100Мбит, easysmart)
В наличии
Код товара: 200088
2 069 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 200088

Кращу продуктивність і масштабованість. Лінійка комутаторів EasySmart представлена моделями DES-1100-16 з 16 портами 10/100 Мбіт/с, DES-1100-24 з 24 портами 10/100 Мбіт/с і DES-1100-26 з 24 портами 10/100 Мбіт/с і 2 гігабітними комбо-портами. Комутатори допомагають користувачам легко і швидко розгорнути мережу завдяки простому управлінню за допомогою утиліти SmartConsole або через Web-інтерфейс. Комутатор серії DES-1100 являє собою закінчене і недороге рішення для мереж малого і середнього бізнесу (SMB). DES-1100 є підходящим рішенням для розгортання мереж підприємств, наприклад, для філій і приміщень для ділових зустрічей, де потрібне просте управління.

Функції управління включають управління на основі Web-інтерфейсу та утиліту SmartConsole. Дана серія комутаторів також підтримує ряд функцій рівня 2, включаючи Port Mirroring, Статистику і IGMP Snooping для скорочення багатоадресного трафіку і збільшення продуктивності мережі. Всі моделі комутаторів виконані в компактному металевому корпусі і оснащені інноваційною пасивною системою охолодження.

Ефективне енергозбереження
Серія комутаторів EasySmart дозволяє більш ефективно економити електроенергію порівняно з іншими моделями. DES-1100-16 економить на 27.32% більше енергії та DES-1100-24 - на 10.7%, ніж звичайний несправжній комутатор D-Link. Це дозволяє економніше експлуатувати пристрій. Крім того, це дозволяє комутаторам EasySmart включати вентилятори і працювати в тихому режимі, як результат, пристрої мають більш тривалий термін служби.

Відмовостійкість/Збільшення продуктивності
Комутатори підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping і дзеркалювання портів. Також ця серія підтримує функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлена петля. Серія комутаторів DES-1100 підтримує стандарт 802.1p (QoS), який дозволяє здійснювати класифікацію трафіку в реальному часі на 8 рівнів пріоритетів і 2 черги.

Безпека мережі
Комутатори серії DES-1100 підтримують 802.1Q VLAN і VLAN на основі порту. Функція контролю смуги пропускання дозволяє мережевим адміністраторам визначити рівень пропускної здатності для кожного порту. Функція дозволяє задавати обмеження вхідного/вихідного трафіку з кроком до 512 кбіт/с. Функція Контролю шторму необхідна для обмеження широкомовного, багатоадресного або невідомого одноадресного трафіку в разі перевищення заданого порогу. Комутатор блокує або відкидає пакети, велика кількість яких можуть призвести до перевантаження мережі. Дзеркалювання портів допомагає адміністраторам полегшити діагностику трафіку або відстежувати продуктивність комутатора і змінювати при необхідності.

Гнучке керування
Комутатори EasySmart надають просте і легке управління мережею за допомогою утиліти SmartConsole або через Web-інтерфейс, що забезпечує віддалене управління мережею на рівні портів. Утиліта SmartConsole дозволяє користувачам виявити кілька комутаторів D-Link Web Smart в одному і тому ж сегменті мережі L2. Використання цієї утиліти виключає необхідність змінювати IP-адресу комп"ютера і забезпечує легку початкову установку комутаторів Smart. Комутатори, що належать одному і тому ж сегменту мережі і з"єднані до локального комп"ютера користувача, відображаються на екрані з можливістю негайного доступу. При цьому доступні розширені налаштування та основні налаштування виявлених пристроїв, наприклад, зміна пароля та оновлення програмного забезпечення.

Новинка
Модуль D-Link SFP 330T/10KM 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)
Модуль D-Link SFP 330T/10KM 1port 1000BaseLX SM Fiber WDM (10км)
В наличии
Код товара: 188966
729 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 188966

Двонаправлені гігабітні SFP-трансивери 330T/10KM для оптичного кабелю – це трансивери, розроблені для установки в порти SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевих пристроїв з метою передачі та прийому даних по оптоволоконних кабелях. Ці трансивери виконані в компактному корпусі і забезпечують швидку і надійну передачу даних на дальні відстані, а також гнучкість в установці, необхідну в сучасних оптоволоконних мережах.
Ідеальне рішення для застосування на далеких відстанях
Трансивери 330T/10KM можуть використовуватися для з’єднання між собою комутаторів, серверів і оптичних модулів в мережах навчальних закладів або мережах MAN (Metropolitan Area Network). Забезпечуючи передачу даних по оптоволоконному кабелю на відстані до 10 км, ці трансивери забезпечують роботу з мінімальним спотворенням сигналу і без втрати продуктивності на протяжних оптичних каналах зв’язку.
Надійна передача даних
Трансивери  забезпечують прийом і передачу даних по одному волокну, використовуючи дві різні довжини хвиль. Ці приймачі використовуються в парі. На одному кінці трансивер використовує одну довжину хвилі для передачі і другу довжину хвилі - для прийому даних. На зворотному кінці іншої трансивер працює навпаки.
Відповідність стандартам
Трансивери 330T/10KM використовують стандартний симплексний роз’єм (LC-коннектор для підключення оптоволоконного кабелю. Вони відповідають промисловим стандартам і сумісні з гігабітними комутатори D-Link. Можливість заміни в гарячому режимі дозволяє мережевим адміністраторам підключати і відключати трансивери від портів SFP, не відключаючи при цьому живлення пристрою, до якого здійснюється підключення. Міцний корпус
Трансивери 330T/10KM поміщені в металевий корпус SFP (Small Form Pluggable) для підвищення надійності і довговічності пристрою.

Новинка
Коммутатор D-Link DES-1005P (4хFE PoE 802.3af/802.3at, 1xFE, Max 60W)
Коммутатор D-Link DES-1005P (4хFE PoE 802.3af/802.3at, 1xFE, Max 60W)
В наличии
Код товара: 188928
1 049 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 188928

Швидке з"єднання з Інтернетом
5-потровий комутатор D-Link DES-1005P з одним портом PoE дозволяє користувачам легко підключати і подавати харчування через Ethernet (PoE) на пристрій, такий як бездротова точка доступу (AP), IP-камера або IP-телефон. Комутатор також дозволяє підключати до мережі додаткові Ethernet пристрої, такі як комп"ютери, принтери і мережеві сховища даних (NAS). Розроблений спеціально для домашніх користувачів і малого бізнесу, цей компактний комутатор РОЕ працює майже безшумно, що дозволяє помістити його практично в будь-якій кімнаті або офісі.

Power over Ethernet (PoE)
Перший порт DES-1005P підтримує стандарт IEEE 802.3af PoE. Порт PoE подає живлення потужністю 15,4 Вт, що дозволяє користувачам підключити до DES-1005P пристрій, сумісний зі стандартом 802.3af. Це дозволяє розміщувати пристрої у важкодоступних місцях (стелі, стіни тощо) незалежно від розташування розеток живлення і мінімізувати прокладання кабелю.

Автоматичне визначення MDI/MDIX
Всі порти підтримують автоматичне визначення полярності MDI/MDIX. Це виключає необхідність у використанні кроссировочні кабелі або портів uplink. Будь-який порт можна підключити до сервера, концентратора, маршрутизатора або комутатора, використовуючи прямий Ethernet-кабель на основі кручений пари

Скорочення енергоспоживання
5-портовий комутатор DES-1005P підтримує технологію D-Link GreenTM, що забезпечує зниження енергоспоживання і продовжує термін експлуатації пристрою без зниження продуктивності і функціональних можливостей пристрою. Комутатор зменшує споживання електроенергії залежно від статусу з"єднання і довжини кабелю. Завдяки автоматичному відключенню живлення портів при відсутності з"єднання відбувається збереження значної кількості енергії на неактивних портах або портах, підключених до вимкнених комп"ютерів. Залежно від довжини кабелю, визначеної автоматично, комутатор дозволяє скоротити енергоспоживання без зниження продуктивності. Використання пасивної системи охолодження забезпечує безшумну роботу і дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою.

Новинка
Коммутатор D-Link DGS-1100-06/ME (5*Гбит, 1*SFP, easysmart)
Коммутатор D-Link DGS-1100-06/ME (5*Гбит, 1*SFP, easysmart)
В наличии
Код товара: 188891
2 067 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 188891

Налаштовуваний комутатор DGS-1100-06/ME оснащений 5 портами 10/100/1000Base-T і 1 SFP-портом. Призначений для розгортання мереж Metro Ethernet, даний комутатор виконаний в надійному корпусі і підтримує функції Multicast для надання IPTV-сервісу. 5 портів 10/100/1000 Мбіт/с оснащені вбудованим захистом від статичної електрики до 6 кВ. Наявність оптичного порту SFP надає можливість побудови мереж FTTx.

Multicast
DGS-1100-06/ME надає можливість роботи з IPTV-сервісами або будь-якими іншими, заснованими на передачі багатоадресного трафіку, що користуються зростаючим попитом на ринку, завдяки підтримці таких функцій як IGMP Snooping, Limited IP Multicast (Обмеження багатоадресної розсилки по I Використання цих функцій дозволяє забезпечити оптимальну смугу пропускання зі збереженням високої якості передачі даних. Функція Limited IP Multicast дозволяє створити профілі багатоадресної розсилки і зв"язати їх з портом або діапазоном портів для того, щоб дозволити або відхилити запити на з"єднання до тієї чи іншої групи (каналу), що відправляються користувачами. Використання профілів значно спрощує управління IPTV сервісом у разі, якщо користувач змінює пакет послуг. При використанні функції ISM VLAN (IGMP Snooping Multicast VLAN) багатоадресний трафік з метою ефективного витрачання смуги пропускання передається в окремому VLAN. При використанні функції ISM VLAN потрібне налаштування як на комутаторі доступу, так і на L3 комутаторі рівня агрегації. Економія смуги пропускання досягається в разі перегляду одного і того ж каналу клієнтами в різних VLAN, при цьому не потрібна окрема копія багатоадресного трафіку для кожного з них у разі використання ISM VLAN. Функція MLD Snooping покращує ефективність багатоадресної розсилки і дозволяє скоротити витрати при переході до IPv6.

Висока продуктивність і відмовостійкість
Комутатор DGS-1100-06/ME підтримує широкий набір функцій, що забезпечують безперебійну роботу і спрощують управління. Підтримка Loopback Detection запобігає освіті петель у мережі. DGS-1100-06/ME також підтримує QoS (Quality of Service). Пакети можна класифікувати на основі вмісту і розподіляти в черзі з різним пріоритетом обробки. Механізм пріоритезації допомагає диференціювати трафік на основі вимог до якості обслуговування.

Функція керування смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам визначати пропускну здатність для кожного порту з мінімальним значенням 64 кбіт/с для вихідного і вхідного трафіку. Комутатори також підтримують функціонал захисту від шторму (Storm Control), який дозволяє позбутися зайвого трафіку

Безпека
DGS-1100-06/ME також підтримує функції безпеки. Завдяки використанню механізму Static MAC можна дозволити доступ тільки авторизованим пристроям. Port Security дозволяє обмежити кількість MAC-адрес, що вивчаються на порту, і запобігти flood-атакам, спрямованим на переповнення таблиці комутації.

Автентифікація
DGS-1100-06/ME підтримує автентифікацію 802.1x на основі порту/хосту, а також автентифікацію на основі локальної бази або RADIUS-сервера. Адміністратори також можуть помістити неавторизованих користувачів в Guest VLAN і призначити їм обмежені права доступу.

Керування
Налаштування комутатора можна виконати через Telnet, SNMP і HTTP. Зручний Web-інтерфейс забезпечує простоту управління.

Протокол LLDP (Link Layer Discovery Protocol) дозволяє мережевому обладнанню сповіщати локальну мережу про своє існування і характеристики, таким чином, відповідно до результату пошуку можна легко застосувати налаштування до виявлених пристроїв і отримати графічне зображення топології. Крім цього, комутатор підтримує функцію діагностики кабелю для перевірки стану мережевих кабелів і виявлення причини порушення працездатності.

Пошук і усунення несправностей
Комутатор DGS-1100-06/ME дозволяє адміністраторам виконувати швидку діагностику, пошук і усунення несправностей. Функція діагностики дозволяє визначити довжину підключеного кабелю, а також відобразити інформацію про його стан. Підтримка цієї функції забезпечує зручний пошук і усунення проблем. Крім цього, DGS-1100-06/ME підтримує стандарт IEEE802.3ah, протокол канального рівня, що надає адміністраторам можливість моніторингу стану мережі і швидкого виявлення несправностей на портах комутатора.

Новинка
Сетевой адаптер D-Link DUB-E100 1port 10/ 100BaseTX, USB 2.0
Сетевой адаптер D-Link DUB-E100 1port 10/ 100BaseTX, USB 2.0
В наличии
Код товара: 188674
352 грн

Бренд: DLINK

Код товара: 188674

D-Link DUB-E100 - це адаптер Fast Ethernet 10/100 Мбіт/с для високошвидкісної шини USB 2.0, спеціально розроблений для підключення до вільного порту USB (Universal Serial Bus) настільного або портативного комп"ютера. Ґрунтуючись на стандарті USB 2.0, адаптер DUB-E100 збільшує швидкість передачі даних порівняно з більш ранніми USB-адаптерами для мереж Fast Ethernet до реальної швидкості 10/100 Мбіт/с.

Як USB-пристрій, адаптер DUB-E100 виключає необхідність використання шин ISA, PCI або PC Card для підключення настільного або портативного комп"ютера до локальної мережі. Установка і подальше використання адаптера спрощується завдяки реалізації в USB ідеї "шина поза корпусом комп"ютера", що ідеально підходить для підключення периферійних пристроїв до комп"ютера. Для встановлення адаптера не потрібно відкривати корпус комп"ютера або налаштовувати переривання IRQ. DUB-E100 являє собою найпростіший спосіб з"єднання комп"ютера до мережі Ethernet. DUB-E100 містить стандартний роз"єм RJ-45, забезпечуючи швидкий і простий спосіб підключення до локальної мережі Ethernet 10 Мбіт/с або Fast Ethernet 100 Мбіт/с через концентратор або комутатор. Вбудований кабель USB 2.0 підключає адаптер безпосередньо до настільного або портативного комп"ютера.