Divoom

Товары, представленные брендом:

Акустическая система Divoom Voombox-Power Black (617148)
Акустическая система Divoom Voombox-Power Black (617148)
Нет в наличии
Код товара: 180184
3 299 грн

Бренд: Divoom

Код товара: 180184

Divoom Voombox-Power - сучасна портативна акустика, яка генерує сильне, чітке і чисте музичне звучання. Можливості акустики поширювати звук на 360° одночасно дозволяють насолоджуватися вашою улюбленою музикою з будь-якого боку від Voombox-Power. Додатково ви можете розташувати колонки в двох різних кімнатах і синхронізувати їх звучання.

Основні переваги:
Максимальний захист від вологи і бризок
Поширення звуку на 360°
Підтримка технології NFC
Літій-іонний акумулятор ємністю 6000 mAh

Грає в будь-яку погоду
Беріть колонку з собою на вечірку на задньому дворі або біля басейну, на спортивні ігри з вашими друзями або на пляж. Voombox-Power повністю задовольнить ваші потреби в музиці. Два шовкових динаміка, два пасивних випромінювача і професійна настройка за допомогою DSP народжують прекрасну музику з глибокими посиленими басами і розширеним діапазоном звукових частот. Завдяки підтримці Bluetooth 4.2 колонка здійснює з"єднання з сумісними пристроями на високій швидкості. Діапазон прийому Voombox-Power - до 10 метрів. Divoom Voombox-Power підтримує зручну технологію NFC, за допомогою якої мобільного пристрою не потрібно створювати пару з акустикою - для старту відтворення досить покласти смартфон на колонку.

Звук на 360 градусів
Потужний літій-іонний акумулятор Voombox-Power ємністю 6000 mAh розрахований на роботу акустики до 8 годин в режимі безперервного програвання. При цьому в разі потреби вона підзарядить ваш мобільний пристрій за принципом стандартної портативної батареї. Безпосередня підзарядка Voombox-Power здійснюється через USB-кабель. Особливістю Voombox-Power є розширені можливості аудіо, які забезпечують повний спектр звучання. Ще однією зручною функцією колонки є можливість здійснювати прийом вхідних дзвінків за допомогою вбудованого мікрофона.