DIVI

Товары, представленные брендом:

Кабель DIVI USB - Lightning/MicroUSB/USBType-C, 3А, 1.5м, Black (Р442-15-black)
Кабель DIVI USB - Lightning/MicroUSB/USBType-C, 3А, 1.5м, Black (Р442-15-black)
Нет в наличии
Код товара: 192510
419 грн

Бренд: DIVI

Код товара: 192510

Кабель DIVI Р442 - універсальний кабель, який одночасно здатний заряджати три пристрої з різними роз’ємами: Type-C, Micro USB і Lightning. Він має USB-A роз’єм з одного боку і три штекера: Type-C, Micro USB і Lightning з іншого боку. Призначений для швидкої зарядки ваших пристроїв через різні порти.

Швидка зарядка
Кабель підтримує швидку зарядку для ваших пристроїв з максимальною швидкістю 5В / 1А, 5В / 2А, 5В / 3А (Max). Це на 50% вище ніж у звичайних кабелів, без додаткового навантаження на смартфон.

Підключення USB-A - Type-C - Micro USB - Lightning
Завдяки наявності USB-A коннектора на одному кінці кабелю і Type-C, Micro USB і Lightning конекторів на іншому, ви можете заряджати всі свої девайси як від адаптера живлення так і від USB-портів комп’ютера або ноутбука.

Преміальні матеріали кабелю
Цей багатожильний екранований кабель має в своєму складі 112 нитки з чистої міді високої якості, а також корозійно-стійкі коннектори виготовлені з цинкового сплаву багаторазово підвищують його міцність і довговічність, а також забезпечують стабільність зарядки без втрат.

Стильна і міцна оболонка кабелю
Кабель має елегантне і міцне нейлонове плетіння з термостійких якісних матеріалів: нейлону і TPE. Оптимальна довжина кабелю дозволяє використовувати його не знаходячись поблизу джерела живлення.

Smart-чіп
Вдосконалений Smart-чіп в парі з коннектором з цинкового сплаву забезпечують низьку температуру кабелю і захист від перегріву підключених пристроїв. Також, кабель має вбудований захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перенапруги і перезарядки підключених пристроїв.

Спеціальний дизайн
Спеціальний дизайн кабелю забезпечує його підвищену зносостійкість і міцність, а також посилений захист в місцях частих перегинів, завдяки чому кабель витримує більш ніж в 5 разів більшу кількість згинань-розгинань і більш ніж в 7 разів - підключень в роз’єми пристроїв без негативних наслідків ніж звичайні кабелі . А ступінчаста форма коннектора кабелю д