Cosmodrome Games

Товары, представленные брендом:

Бренд: Cosmodrome Games

Код товара: 189956

Імаджинаріум Союзмультфільм Улюблені мультфільми дитинства у відмінній грі - гарний настрій забезпечено! Для маленьких фантазерів: підходить дітям від 6 років. Наймиліші, забавні і казкові картинки - тут, в комплекті з адаптованими правилами! На картах цієї гри ви побачите знайомі сценки і улюблених героїв з творів Союзмультфільму. Вони роблять звичний «Імаджинаріум» ще більш цікавим, адже у кожного з нас можуть бути свої асоціації з «Ну, постривай!», «Крокодилом Геною» і іншими чудовими мультфільмами.

Якщо «Імаджинаріум» - це світ чарівних фантазій, то «Імаджинаріум: Cоюзмультфільм» - це подорож у світ добра і трохи в минуле. Адже без героїв Союзмультфільму не обходився жоден день стількох поколінь дітей! Втім, всі ми в душі залишаємося дітьми, навіть виростаючи. Тому, незважаючи на дитячу тематику, ця гра сподобається і вам, дорослим і серйозним людям!

У чому відмінність від звичайного «Імаджинаріуму»?
На всіх картках в колоді зображені персонажі з улюблених мультфільмів, а на ігровому полі є спеціальні знаки, які накладають на хід гри деякі дивні обмеження. Якщо коротко - Ослик Іа, папуга Кеша, Щука і Ємеля будуть диктувати вам, що робити.

Кому підійде?
Всім, хто виріс на радянських мультфільмах і хоче зануритися в спогади про дитинство.
Батькам, які хочуть ближче познайомити своїх дітей з радянської та російської мультиплікацією.
Сім’ям з маленькими дітьми. Грати в «Імаджинаріум Союзмультфільм» можна навіть з дошкільнятами!
Усім шанувальникам «Імаджинаріуму».

Комплектація
Ігрове поле
98 карт асоціацій
7 літаючих слоників
49 жетонів голосувань
7 нумераторів
Правила гри