CORSAIR

Товары, представленные брендом:

Новинка
Корпус Corsair Obsidian 1000D Black (CC-9011148-WW) без БП
Корпус Corsair Obsidian 1000D Black (CC-9011148-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206726
21 236 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206726

Obsidian Series 1000D - це чудовий корпус формату Super-Tower для ПК. Він відрізняється легендарним дизайном з використанням загартованого скла, забезпечує можливість інтелектуального управління освітленням і вентиляторами, а також створення просто неймовірних збірок з двома системами одночасно.

Чудовий корпус формату Super-Tower для ПК
Легендарні чіткі лінії корпусу, чотири виконані з тонованого загартованого скла панелі і гармонійно вбудоване RGB-підсвічування роблять Obsidian 1000D найпривабливішим з усіх існуючих корпусів Obsidian Series.

Потокова передача і гра одночасно
Корпус Obsidian 1000D може повністю вміщати одночасно системи E-ATX і Mini-ITX, що дозволяє виконувати потокову передачу відео і грати без будь-яких проблем, використовуючи всього один корпус. Дві материнські плати, два блоки живлення, два повноцінних ПК в одному корпусі.

Вбудовані інтелектуальні системи управління вентиляторами і підсвічуванням
Вбудований контролер вентиляторів і підсвічування Corsair Commander PRO дозволяє з неймовірною точністю управляти практично кожним компонентом вашої системи за допомогою програмного забезпечення Corsair iCUE.

Трикамерний дизайн
Підтримка зібраної на основі ПК 1000D системи в акуратному стані не зажадає від вас значних зусиль: в конструкцію входить скляна профільна дверцята для заднього відсіку, лоток для материнської плати E-ATX і лоток подвійного призначення, який підтримує материнську плату Mini-ITX і служить кришкою для блоку живлення.

Передня панель, що не втрачає актуальності з часом
Оснащена світлодіодним RGB-підсвічуванням передня панель містить два порти USB 3.1 Gen-2 Type-C і чотири порти USB 3.0, що залишає простір для майбутніх модифікацій і забезпечує зворотну сумісність.

Розмір має значення
Корпус 1000D відрізняється дисковим простором, яке може вмістити до п"яти 3.5-дюймових жорстких дисків і шести 2.5-дюймових твердотільних накопичувачів, кожен в призначеному спеціально для нього відсіку.

Інтелектуальне управління. Безмежні можливо

Новинка
Корпус Corsair Carbide Spec-Omega RGB White/Black (CC-9011141-WW) без БП
Корпус Corsair Carbide Spec-Omega RGB White/Black (CC-9011141-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206725
6 655 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206725

Carbide Series Spec-Omega RGB являє собою корпус для ПК в форматі Mid-Tower, що володіє вражаючим геометричним дизайном і унікальною бічною панеллю з загартованого скла. Вікно з загартованого скла на передній панелі і програмовані профілі підсвічування RGB роблять цей корпус Spec неповторним.

Неповторний корпус Spec з впізнаваним стилем
Асиметричний геометричний дизайн і вбудована світлодіодна смуга RGB надає Spec-Omega RGB виразний, унікальний і сучасний вигляд.

Використовуйте вбудовані профілі підсвічування або створюйте власні
Вхідний в комплект поставки цифровий контролер підсвічування RGB Lighting Node PRO дає можливість легко вибирати нові режими підсвічування з великого набору вбудованих ефектів або ж створювати свої за допомогою програмного забезпечення iCUE.

Широкі можливості охолодження
Простір для установки шести радіаторів розміром 120 мм або радіатора Hydro Series розміром до 360 мм спереду, 240 мм зверху і 120 мм ззаду.

Загартована естетика
Завдяки передній і бічній панелі, виконаним з загартованого скла, ви зможете виставити вашу систему напоказ, в той час як входить в комплект кожух для блоку живлення приховає кабелі і диски, щоб зберегти чистоту внутрішнього простору.

Величезна кількість світлодіодних індикаторів RGB
30 світлодіодних індикаторів RGB на передній панелі і два включених в комплект вентилятора Corsair HD120 RGB забезпечують повну настроюваність RGB.

Ефективне охолодження
Охолодіть вашу систему за допомогою компонування Direct Airflow Path, яка забезпечує ідеальний обдув, охолоджуючи найгарячіші компоненти швидко і ефективно.

Інтелектуальне управління. Безмежні можливості.
Високопродуктивне програмне забезпечення Corsair iCUE вдихне життя в вашу систему завдяки динамічному RGB-підсвічуванню з синхронізацією з усіма вашими сумісними з iCUE пристроями, включаючи вентилятори, світлодіодні смуги RGB, пам"ять DDR4, клавіатури, миші і багато іншого.

Новинка
Корпус Corsair Crystal Series 280X Tempered Glass White (CC-9011136-WW) без БП
Корпус Corsair Crystal Series 280X Tempered Glass White (CC-9011136-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206723
4 999 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206723

Міцний, елегантний і стриманий
Компактний корпус Carbide Series 280X призначений для збирання високопродуктивних систем з мінімалістським дизайном.

Зручність збірки і організації внутрішнього простору
Спрощення та прискорення збірки забезпечується завдяки простій і інтуїтивно зрозумілій організації внутрішнього простору.

Широкі можливості охолодження
Простір для установки радіатора розміром до 280 мм.

Дисковий простір з можливістю розширення
У сталевих відсіках міцній конструкції для дисків є достатньо простору для додаткових дисків.

Раціональне і мінімалістське зовнішнє оформлення
Компактні панелі надають елегантності зовнішнім виглядом.

Вбудована система прокладки кабелів
Відсіки для прокладки кабелів забезпечують акуратність і простоту збірки.

Технологія Direct Airflow Path
Тримачі для дисків не перешкоджають потоку повітря на компоненти, які нагріваються сильніше за все.

Гарячий дизайн.  ефективне охолодження
Скористайтеся перевагами технології Direct Airflow Cooling, а також великим простором для радіаторів спереду, зверху і ззаду.  Оцініть ефективність охолодження і безшумність роботи завдяки величезному потенціалу охолодження, що забезпечується корпусом 280X.

акуратність збірки
Компактні зовнішні панелі надають елегантності зовнішнім виглядом корпусу з раціональним мінімалістським дизайном.  Непомітні відсіки для прокладки кабелів дозволяють максимально спростити збірку акуратною системи.

Новинка
Корпус Corsair Obsidian 500D RGB SE Premium Black (CC-9011139-WW) без БП
Корпус Corsair Obsidian 500D RGB SE Premium Black (CC-9011139-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206721
10 927 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206721

Obsidian Series 500D RGB SE являє собою корпус для ПК формату Mid-Tower преміум класу для найвимогливіших користувачів, оснащений алюмінієвою конструкцією, панелями з тонованого загартованого скла і приголомшливим RGB-підсвічуванням завдяки блоку управління Corsair Commander PRO.

Яскраве RGB-підсвічування
Три вентилятора LL120 з RGB-підсвічуванням створюють симфонію приголомшливих RGB-кольорів з можливістю установки до шести вентиляторів.

Стильний, чорний і привабливий
Легендарний стиль лінійки Obsidian Series з приголомшливою передньою панеллю з тонованого загартованого скла і чіткими лініями корпусу, підкресленими чудовим RGB-підсвічуванням.

Вбудовані інтелектуальні системи управління вентиляторами і підсвічуванням
Вбудований контролер вентиляторів і підсвічування Corsair Commander PRO дозволяє з неймовірною точністю управляти практично кожним компонентом вашої системи за допомогою програмного забезпечення Corsair iCUE.

Створено, щоб бути краще
Виконані з міцного алюмінію верхня панель і ручки на дверях роблять зовнішній вигляд корпусу витонченим і елегантним.
Знімні лотки для вентилятора і радіатора
Установка вентиляторів і радіаторів стала набагато простіше завдяки знімним лотків, що вміщує до п"яти 120-міліметрових або до чотирьох 140-міліметрових вентиляторів.

Підтримання низької температури компонентів
Технологія Direct Airflow Path дозволяє направляти потоки холодного повітря на найбільш нужденні в охолодженні елементи ПК.

Передня панель, що не втрачає актуальності з часом
Високошвидкісний порт USB 3.1 Type-C і додаткові роз"єми для всіх сучасних периферійних пристроїв.

Дисковий простір з можливістю розширення
Прості у використанні кріплення для установки до двох жорстких дисків формату 3.5 дюйма і двох твердотільних накопичувачів формату 2.5 дюйма.

Прокладка кабелів стала ще простіше
Завдяки кришці блоку живлення і задній кришці для кабелів, що входить в комплект, ви зможете заховати кабелі за лотком для материнської плати, надавши своїй системі аку

Новинка
Блок питания Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W (2021)
Блок питания Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W (2021)
В наличии
Код товара: 199399
5 760 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 199399

Охолодження магнітної левітації в поєднанні з високою ефективністю
Повністю модульні блоки живлення CORSAIR RMx Series створені з компонентів найвищої якості, завдяки чому забезпечують ефективне живлення вашого ПК за стандартом 80 PLUS Gold і практично безшумне функціонування.

ВЕНТИЛЯТОР 135 ММ З ТЕХНОЛОГІЄЮ МАГНІТНОЇ ЛЕВІТАЦІЇ
Висока продуктивність, низький рівень шуму і неперевершена надійність завдяки вентилятору, оснащеному підшипником з технологією магнітної левітації, і спеціально розробленим роторам.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
При максимальному ККД більше 90% блоки живлення серії RMx Series виробляють менше шуму і менше тепла, а це означає менше занепокоєння і більше часу на ігри.

ПОВНІСТЮ МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ З ДЕКІЛЬКОМА РОЗ’ЄМАМИ EPS12V
Повністю модульна система кабелів передбачає підключення лише тих кабелів, які необхідні для роботи системи, а великий набір кабелів в комплекті поставки забезпечує широкі можливості сумісності з сучасними графічними картами і материнськими платами.
Блоки живлення цієї серії також сумісні з 12-контактним кабелем живлення для новітніх топових графічних процесорів.

РЕЖИМ НУЛЬОВОЇ ШВИДКОСТІ ОБЕРТАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
При низьких і середніх навантаженнях вентилятор охолодження повністю відключається, забезпечуючи практично безшумну роботу системи, але як тільки навантаження збільшується, вентилятор включається і підтримує необхідний рівень температури для критично важливих компонентів.

Новинка
Блок питания Corsair RM550X (CP-9020177-EU) 550W
Блок питания Corsair RM550X (CP-9020177-EU) 550W
В наличии
Код товара: 182322
3 655 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182322

Повністю модульний блок живлення форм-фактора ATX RMx Series RM550x 80 PLUS Gold
Повністю модульні блоки живлення серії CORSAIR RM550x Series створені з компонентів найвищої якості, і завдяки цьому вони забезпечують ефективне харчування вашого ПК за стандартом 80 PLUS Gold і практично безшумне функціонування.

Новинка
Блок питания Corsair TX550M (CP-9020133-EU) 550W
Блок питания Corsair TX550M (CP-9020133-EU) 550W
В наличии
Код товара: 182287
3 000 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182287

Полумодульні блоки живлення TX Series ідеально підходять для настільних ПК базового рівня, де вирішальну роль відіграють низький рівень шуму, мінімальне енергоспоживання і максимальна простота установки. Всі конденсатори японського виробництва розраховані на температуру 105°C і забезпечують безперебійну подачу живлення і довготривалу надійність. Ефективність, підтверджена сертифікацією 80 PLUS Gold, дозволяє скоротити експлуатаційні витрати і знизити тепловиділення. Плоскі модульні кабелі з чорної опліткою і чітко означеними роз"ємами спрощують збірку системи і забезпечують приголомшливий зовнішній вигляд.

Новинка
Блок питания Corsair RM750 (CP-9020234-EU) 750W
Блок питания Corsair RM750 (CP-9020234-EU) 750W
В наличии
Код товара: 182279
4 455 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182279

СЕРТИФІКАЦІЯ GOLD, БЕЗШУМНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ
Повністю модульні блоки живлення CORSAIR RM Series з наднизьким рівнем шуму і декількома роз’ємами EPS12V забезпечують ефективне і стабільне живлення вашого ПК за стандартом 80 PLUS Gold, а також достатні можливості підключень для найвимогливіших сучасних оновлень ПК.

ПРОПОНУЄТЬСЯ В ЧОРНОМУ КОЛЬОРІ
Вам потрібен непомітний варіант або сучасний мінімалізм? Блоки живлення RM Series пропонуються в чорному кольорі.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПРАКТИЧНО БЕЗШУМНОЇ РОБОТИ
Оснащений підшипником з гвинтовою нарізкою, вентилятор діаметром 140 мм зі спеціально розрахованої кривої роботи забезпечує мінімальний рівень шуму навіть при роботі з повним навантаженням.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
При максимальному ККД більше 90% блоки живлення серії RM виробляють менше шуму і менше тепла, а це означає менше турбот і більше часу на ігри.

ПОВНІСТЮ МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ З ДЕКІЛЬКОМА РОЗ’ЄМАМИ EPS12V
Повністю модульна система кабелів передбачає підключення лише тих кабелів, які необхідні для роботи системи, а великий набір кабелів в комплекті поставки забезпечує широкі можливості сумісності з сучасними графічними картами і материнськими платами.

Блоки живлення цієї серії також сумісні з 12-контактним кабелем харчування CORSAIR для новітніх топових графічних процесорів.

РЕЖИМ НУЛЬОВИЙ ШВИДКОСТІ ОБЕРТАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА
У режимах малої і середньої навантаження вентилятор охолодження повністю відключається для підтримки практично безшумної роботи системи. Як тільки навантаження збільшується, вентилятор включається і підтримує необхідний рівень температури для критично важливих компонентів.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Кожен блок живлення RM Series забезпечує стабільну і надійну подачу харчування і найвищу продуктивність завдяки ретельно пророблений топології LLC з перетворенням постійного струму в постійний і промисловим конденсаторів, розрахованим на роботу при температурі до 105 ° C. Підтримка сплячого режиму Microsoft Modern Standby дозволяє

Новинка
Блок питания Corsair TX750M (CP-9020131-EU) 750W
Блок питания Corsair TX750M (CP-9020131-EU) 750W
В наличии
Код товара: 182273
3 968 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182273

Сімейство блоків живлення Corsair TX розроблено з використанням всіх передових технологій і компонентів, зазвичай асоціюються з високопродуктивними блоками харчування. Такі характеристики, як наявність виділеної однополярної шини живлення +12 В, забезпечують максимальну сумісність з новітніми розробками в області системних компонентів. Енергоефективна компоновка, здатна забезпечити ККД більше 80% при 20%, 50% і 100% навантаження, робить блоки живлення сімейства TX ідеальними з точки зору співвідношення ціни і якості. Наявність практично безшумного потужного 120-міліметрового терморегуліруемого вентилятора, повністю забезпечує необхідний обдування системи, гарантує задоволення будь-яких вимог до надійності і стабільності роботи. Будь ви геймер, збирач високопродуктивних систем або оверклокер, ви не будете розчаровані.

Новинка
Блок питания Corsair CX750F RGB (CP-9020218-EU) 750W
Блок питания Corsair CX750F RGB (CP-9020218-EU) 750W
В наличии
Код товара: 182262
3 355 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182262

Повністю модульні блоки живлення CORSAIR CX-550F RGB Series, сертифіковані за стандартом 80 PLUS Bronze, забезпечують ефективне живлення системи, дозволяють створити яскраву индивидуализированную підсвічування за допомогою вентилятора RGB 120 мм і мають лаконічним дизайном.

Блоки живлення CX-F RGB висвітлюють внутрішні компоненти ПК за допомогою восьми світлодіодів RGB з можливістю індивідуального налаштування і мають повністю модульні кабеля, якими легко керувати.

ЯСКРАВЕ ПІДСВІЧУВАННЯ І ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ
Кожен блок живлення CX-F RGB оснащений вентилятором 120 мм з яскравим підсвічуванням і вісьмома світлодіодами RGB з можливістю індивідуальної настройки, які створюють прекрасне спрямоване освітлення для компонентів системи.

ТРИ МЕТОДУ УПРАВЛІННЯ ПІДСВІЧУВАННЯМ
Натисніть кнопку, передбачену на задній панелі, підключіть пристрій до контролера підсвічування CORSAIR iCUE RGB (купується окремо) або використовуйте вбудований в материнську плату засіб управління ARGB, до якого додається адаптерний кабель. Керуйте підсвічуванням на свій смак.

ЕФЕКТИВНЕ ЖИВЛЕННЯ І ПОВНІСТЮ МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Повністю модульні блоки живлення CORSAIR CX-F RGB Series, сертифіковані за стандартом 80 PLUS Bronze, забезпечують ефективне живлення системи і дозволяють використовувати мінімальну кількість кабелів, завдяки чому система зберігає акуратний вигляд.

ОПТИМІЗАЦІЯ ДЛЯ РОБОТИ З НАЙНИЗЧИМ РІВНЕМ ШУМУ
Блок живлення CX-F оснащений вентилятором RGB 120 мм з функціями точного налаштування та спеціальної кривої управління, яка дозволяє утримувати рівень шуму на мінімальних значеннях.

Новинка
Блок питания Corsair CX650F RGB White (CP-9020226-EU) 650W
Блок питания Corsair CX650F RGB White (CP-9020226-EU) 650W
В наличии
Код товара: 182261
3 259 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182261

Повністю модульні блоки живлення CORSAIR CX-650F серії RGB забезпечують надійне живлення вашої системи за стандартом 80 PLUS Bronze, поряд з яскравим налаштованим освітленням від 120-мм вентилятора RGB і бездоганним зовнішнім виглядом.

Новинка
Блок питания Corsair CX550F RGB White (CP-9020225-EU) 550W
Блок питания Corsair CX550F RGB White (CP-9020225-EU) 550W
В наличии
Код товара: 182259
3 249 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182259

ВИБЕРІТЬ СЯЙВО
Блоки живлення CX-F RGB висвітлюють внутрішні компоненти ПК за допомогою восьми світлодіодів RGB з можливістю індивідуального налаштування і мають повністю модульними кабелями, якими легко керувати.
ТРИ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПІДСВІЧУВАННЯМ
Натисніть кнопку, передбачену на задній панелі, підключіть пристрій до контролера підсвічування CORSAIR iCUE RGB (купується окремо) або використовуйте вбудований в материнську плату засіб управління ARGB, до якого додається адаптерний кабель. Керуйте підсвічуванням на свій смак. ЕФЕКТИВНЕ ЖИВЛЕННЯ І ПОВНІСТЮ МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Повністю модульні блоки живлення CORSAIR CX-F RGB Series, сертифіковані за стандартом 80 PLUS Bronze, забезпечують ефективне живлення системи і дозволяють використовувати мінімальну кількість кабелів, завдяки чому система зберігає акуратний вигляд.

Новинка
Блок питания Corsair CX750F RGB White (CP-9020227-EU) 750W
Блок питания Corsair CX750F RGB White (CP-9020227-EU) 750W
В наличии
Код товара: 182248
3 755 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182248

Повністю модульні блоки живлення CORSAIR CX-750F серії RGB забезпечують надійне живлення вашої системи за стандартом 80 PLUS Bronze, поряд з яскравим налаштованим освітленням від 120-мм вентилятора RGB і бездоганним зовнішнім виглядом.

Новинка
Блок питания Corsair CV550 (CP-9020210-EU) 550W
Блок питания Corsair CV550 (CP-9020210-EU) 550W
В наличии
Код товара: 182237
1 855 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182237

НАДВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Блоки живлення серії CV пройшли сертифікацію за стандартом 80 PLUS Bronze і здатні надати на 88% живлення більше, виділяючи при цьому менше зайвого тепла і знижуючи витрати на електроенергію.

Безперервна та надійне подання енергії
Як і всі інші блоки живлення CORSAIR, пристрої CV Series стабільно виконують свою функцію: забезпечують безперервну подачу живлення на повній потужності, незалежно від того, на скільки ват розрахован ваш пристрій.

Практично безшумна робота
120-міліметровий вентилятор з низьким рівнем шуму обертається на високих швидкостях, тільки якщо ваш блок живлення піддається високому навантаженні, спеціально вповільнюючись для більш тихого функціонування, коли ПК виконує менш ресурсомісткі завдання.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182019

CORSAIR iCUE H150i RGB PRO XT - це комплексний модуль рідинного охолодження ЦП, розроблений спеціально для роботи з мінімальним рівнем шуму і максимальним охолодженням процесора. Він оснащений 360-міліметровим радіатором, трьома вентиляторами CORSAIR ML120 з ШІМ-керуванням і 16 RGB-світлодіодами.

Високоефективні пластини охолодження и потужний насос
Пристрій оснащений термічно оптимізованою пластиною охолодження і насосом, спеціально розробленим для забезпечення роботи ЦП на високих тактових частотах і максимального охолодження пристрою при високих навантаженнях.

Вентилятори з технологією магнітної левітації
Вентилятори CORSAIR ML Series забезпечують поліпшений повітряний потік і максимальну ефективність охолодження ЦП.

Динамічне багатозонне RGB-підсвічувана головка насоса
16 світлодіодів RGB з можливістю індивідуального налаштування висвітлюють головку насоса і дозволяють створювати приголомшливі індивідуальні ефекти підсвічування, які відповідають зовнішньому вигляді системи.

РЕЖИМ ZERO RPM
Нові профілі охолодження Zero RPM, доступні для вибору за допомогою програмного забезпечення CORSAIR iCUE, забезпечують можливість повної зупинки вентиляторів при низькій температурі, щоб виключити шум.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181965

ВИСОКОПРОДУТИВНА ГОЛІВКА НАСОСА З RGB-ПІДСВІЧУВАННЯМ
Голівка насоса охолодження ELITE CAPELLIX уміщає 33 надяскравих RGB-світлодіоди CAPELLIX, завдяки чому вона відмінно поєднується з RGB-вентиляторами. Якщо ви додасте до них ще і високоефективну систему охолодження з низьким рівнем шуму, то ваша збірка знайде відмінний зовнішній вигляд і ще більш високу продуктивність.

Мідна розподільна пластина охолодження
Оптимізована конструкція пластини охолодження і високощільний масив нарізних ребер охолодження з товщиною кілька мікрон (128 ребер охолодження на дюйм) забезпечать високу ефективність охолодження при будь-яких навантаженнях.

ЗмінітЬ зовнішній вигляд системи
До кожного модулю охолодження ЦП ELITE CAPELLIX додається дві окремі кришки для насоса. Попередньо встановлена ??кришка насоса має стильну і глянсову чорну поверхнею, а прозора додаткова кришка дозволяє сяяти вашим світодіодам CAPELLIX куди яскравіше.

ЗРОБІТЬ КОРПУС СВОЄЇ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ
Опануйте усією силою iCUE завдяки контролеру iCUE Commander CORE (входить в комплект), який дозволяє регулювати швидкість обертання і управляти RGB-підсвічуванням не тільки вентиляторами ML RGB, що входять в комплект, але і додатково придбаних вентиляторів CORSAIR RGB (ви можете встановити до шести вентиляторів).

Додаткові вентилятори купуються окремо.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181964

ВИСОКОПРОДУТИВНА ГОЛІВКА НАСОСА З RGB-ПІДСВІЧУВАННЯМ
Голівка насоса охолодження ELITE CAPELLIX уміщає 33 надяскравих RGB-світлодіоди CAPELLIX, завдяки чому вона відмінно поєднується з RGB-вентиляторами. Якщо ви додасте до них ще і високоефективну систему охолодження з низьким рівнем шуму, то ваша збірка знайде відмінний зовнішній вигляд і ще більш високу продуктивність.

Мідна розподільна пластина охолодження
Оптимізована конструкція пластини охолодження і високощільний масив нарізних ребер охолодження з товщиною кілька мікрон (128 ребер охолодження на дюйм) забезпечать високу ефективність охолодження при будь-яких навантаженнях.

ЗмінітЬ зовнішній вигляд системи
До кожного модулю охолодження ЦП ELITE CAPELLIX додається дві окремі кришки для насоса. Попередньо встановлена ??кришка насоса має стильну і глянсову чорну поверхнею, а прозора додаткова кришка дозволяє сяяти вашим світодіодам CAPELLIX куди яскравіше.

ЗРОБІТЬ КОРПУС СВОЄЇ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ
Опануйте усією силою iCUE завдяки контролеру iCUE Commander CORE (входить в комплект), який дозволяє регулювати швидкість обертання і управляти RGB-підсвічуванням не тільки вентиляторами ML RGB, що входять в комплект, але і додатково придбаних вентиляторів CORSAIR RGB (ви можете встановити до шести вентиляторів).

Додаткові вентилятори купуються окремо.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181932

Corsair Air з високим статичним тиском призначений для роботи в обмеженому просторі. Вентилятор ідеально підходить для охолодження радіаторів, а також повітрозабірних отворів в відсіках жорстких дисків та інших місцях, де кулер встановлюється впритул до джерела тепла.