CORSAIR

Товары, представленные брендом:

Новинка
Корпус Corsair Crystal 570X RGB Black (CC-9011098-WW) без БП
Корпус Corsair Crystal 570X RGB Black (CC-9011098-WW) без БП
В наличии
Код товара: 223289
10 255 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 223289

Безперечна пишність
Бездоганне загартоване скло, в яке поміщений увесь корпус, дозволяє бачити кожен компонент системи, включаючи три яскравих вентилятори SP120 RGB зі світлодіодним підсвічуванням і вбудований контроллер світлодіодів.

Останній рубіж
Простір для установки до шести вентиляторів для корпусу і повна сумісність з радіаторами розміром 360, 280 і 120 мм. Знімні лотки для вентиляторів спереду і вгорі корпусу забезпечують додатковий простір або можливість установки пристрою охолодження зовні корпусу.

Безмежні можливості для збирачів
Чотири панелі із загартованого скла з кожного боку корпусу
Можливо, це найелегантніший корпус за всю історію CORSAIR.
Загартоване скло, в яке поміщений увесь корпус, дозволяє бачити кожен компонент системи.

Прямий канал для потоку повітря для ефективнішого охолодження центрального і графічного процесорів
Підкресліть красу своєї системи завдяки чудовим ефектам світлодіодного підсвічування.
Три вентилятори SP120 RGB зі світлодіодним підсвічуванням і вбудований контроллер світлодіодів вигідно підкреслюють компоненти системи.

Практично безмежний простір
Простір для установки до шести вентиляторів для корпусу, радіаторів практично
будь-якого розміру і знімні лотки для вентиляторів дозволяють встановити все, що необхідно.

Спрощене прокладення кабелів
Канали для прокладення кабелів і кришки з кабельними стягуваннями на липучці в комплекті для акуратного прокладення кабелів.

Технологія Direct Airflow Path
Утримувачі для дисків переміщені вгору і не заважають потоку холодного повітря від передніх припливних вентиляторів до компонентів, що сильно нагріваються.

Мінімум зусиль для установки
Завдяки встановленню дисків без інструментів і доступу до пилового фільтру в трьох місцях збирання системи в корпусі CORSAIR Crystal 570X виконується легко, а очищення - ще простіше. Налагодження та технічне обслуговування займуть менше часу, що дасть можливість довше насолоджуватися своїм ПК.

Новинка
Блок питания Corsair AX1600i Digital ATX (CP-9020087-EU) 1600W
Блок питания Corsair AX1600i Digital ATX (CP-9020087-EU) 1600W
В наличии
Код товара: 210770
31 999 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 210770

CORSAIR AX1600i є неперевершений цифровий блок живлення формату ATX, створений виключно з кращих компонентів і найбільш сучасних транзисторів на основі нітриду галію, що гарантує коефіцієнт ефективності не нижче 94%.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 209752

Рідкісне охолодження ЦП з РК-дисплеєм CORSAIR iCUE H100i ELITE забезпечує потужне, індивідуалізоване охолодження для ЦП з індивідуальним РК-екраном і двома передовими вентиляторами CORSAIR ML120 RGB ELITE PWM.

Новинка
Клавиатура Corsair K60 RGB Pro Black (CH-910D019-RU) USB
Клавиатура Corsair K60 RGB Pro Black (CH-910D019-RU) USB
В наличии
Код товара: 207000
4 555 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 207000

СТВОРІТЬ ПІДСВІЧУВАННЯ НА СВІЙ СМАК
Висвітлить свій настільний ПК яскравим RGB-підсвічуванням.
Управління за допомогою CORSAIR iCUE
Управління яскравим динамічним RGB-підсвічуванням, вдосконалене програмування макросів та синхронізація підсвічування з усіма сумісними периферичними пристроями, вентиляторами та іншими пристроями CORSAIR на рівні всієї системи. Випробуйте неперевершений рівень занурення в іграх, що підтримують інтеграцію з iCUE: підсвічування RGB динамічно реагує на внутрішні ігрові дії та події в режимі реального часу.

ЯРКЕ СВІТЛО
Виділяйтеся з натовпу завдяки CHERRY MV – прозорий матеріал дозволяє набагато ефективніше розсіювати світло та демонструвати весь потенціал підсвічування RGB за допомогою CORSAIR iCUE.
Перемикачі клавіш CHERRY MV оснащені вісьмома напрямними, які гарантують стабільність натискань, а плавна крос-лінійна активація та швидке повернення кнопки забезпечать вас точністю, продуктивністю та комфортом під час гри.

КРАСА ТА НАДІЙНІСТЬ
Чорний матовий корпус з анодованого алюмінію надає клавіатурі стильного та сучасного вигляду і забезпечує перевірену в битвах довговічність.

ЄДИНИЙ СТИЛЬ ЗБІРКИ
Програмне забезпечення CORSAIR iCUE поєднує всі налаштування, перетворюючи вашу ігрову станцію на цільну екосистему з ефектом повного занурення та інтуїтивно зрозумілим керуванням.

Новинка
Корпус Corsair Carbide Spec-Omega RGB White/Black (CC-9011141-WW) без БП
Корпус Corsair Carbide Spec-Omega RGB White/Black (CC-9011141-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206725
8 099 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206725

Carbide Series Spec-Omega RGB являє собою корпус для ПК в форматі Mid-Tower, що володіє вражаючим геометричним дизайном і унікальною бічною панеллю з загартованого скла. Вікно з загартованого скла на передній панелі і програмовані профілі підсвічування RGB роблять цей корпус Spec неповторним.

Неповторний корпус Spec з впізнаваним стилем
Асиметричний геометричний дизайн і вбудована світлодіодна смуга RGB надає Spec-Omega RGB виразний, унікальний і сучасний вигляд.

Використовуйте вбудовані профілі підсвічування або створюйте власні
Вхідний в комплект поставки цифровий контролер підсвічування RGB Lighting Node PRO дає можливість легко вибирати нові режими підсвічування з великого набору вбудованих ефектів або ж створювати свої за допомогою програмного забезпечення iCUE.

Широкі можливості охолодження
Простір для установки шести радіаторів розміром 120 мм або радіатора Hydro Series розміром до 360 мм спереду, 240 мм зверху і 120 мм ззаду.

Загартована естетика
Завдяки передній і бічній панелі, виконаним з загартованого скла, ви зможете виставити вашу систему напоказ, в той час як входить в комплект кожух для блоку живлення приховає кабелі і диски, щоб зберегти чистоту внутрішнього простору.

Величезна кількість світлодіодних індикаторів RGB
30 світлодіодних індикаторів RGB на передній панелі і два включених в комплект вентилятора Corsair HD120 RGB забезпечують повну настроюваність RGB.

Ефективне охолодження
Охолодіть вашу систему за допомогою компонування Direct Airflow Path, яка забезпечує ідеальний обдув, охолоджуючи найгарячіші компоненти швидко і ефективно.

Інтелектуальне управління. Безмежні можливості.
Високопродуктивне програмне забезпечення Corsair iCUE вдихне життя в вашу систему завдяки динамічному RGB-підсвічуванню з синхронізацією з усіма вашими сумісними з iCUE пристроями, включаючи вентилятори, світлодіодні смуги RGB, пам"ять DDR4, клавіатури, миші і багато іншого.

Новинка
Корпус Corsair 465X RGB Black (CC-9011188-WW) без БП
Корпус Corsair 465X RGB Black (CC-9011188-WW) без БП
В наличии
Код товара: 206724
7 098 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 206724

Безрамкова бічна і передня панелі з загартованого скла
Міцний сталевий корпус, обладнаний двома панелями з загартованого скла преміум-класу, демонструє компоненти обладнання та вентилятори RGB. У корпусі передбачені вентиляційні зазори, які забезпечують потужний повітряний потік.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ, БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ
Вхідний в комплект модуль iCUE Lighting Node CORE контролює до шести вентиляторів RGB без загального розгалуджувача живлення. У програмному забезпеченні CORSAIR iCUE можна створювати чудові ефекти підсвічування без додаткової настройки обладнання.

ТЕХНОЛОГІЯ DIRECT AIRFLOW PATH
Вентилятор, в конструкції якого не передбачені перешкоди, забезпечує пряму подачу холодного повітря до самих нагрітимх компонентів комп’ютера.

ПОРЯДОК У ВСЬОМУ
Завдяки зручному розташуванню кабельних каналів і стяжок спрощується прокладка і впорядкування кабелів, а також оптимізується повітряний потік.

Акуратна збірка
Захистіть систему від пилу за допомогою трьох фільтрів, зручно розташованих зверху, знизу і спереду.

Новинка
Блок питания Corsair RM1000x (CP-9020201-EU) 1000W (2021)
Блок питания Corsair RM1000x (CP-9020201-EU) 1000W (2021)
В наличии
Код товара: 199407
9 399 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 199407

ОХОЛОДЖЕННЯ З ТЕХНОЛОГІЄЮ магнітної левітації В ПОЄДНАННІ З ВИСОКОЇ ЕФЕКТИВНІСТЮ
Повністю модульні блоки живлення серії CORSAIR RMx Series створені з використанням компонентів найвищої якості, завдяки яким вони забезпечують ефективне харчування вашого ПК за стандартом 80 PLUS Gold і потужне охолодження за допомогою вентиляторів з технологією магнітної левітації.

ВЕНТИЛЯТОР 135 ММ З ТЕХНОЛОГІЄЮ магнітної левітації
Висока продуктивність, низький рівень шуму і неперевершена надійність завдяки вентилятору, оснащеному підшипником з технологією магнітної левітації, і спеціально розробленим роторам.

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ
При максимальному ККД більше 90% блоки живлення серії RMx Series виробляють менше шуму і менше тепла, а це означає менше занепокоєння і більше часу на ігри.

ПОВНІСТЮ МОДУЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ З декількома роз’ємами EPS12V
Повністю модульна система кабелів передбачає підключення лише тих кабелів, які необхідні для роботи системи, а великий набір кабелів в комплекті поставки забезпечує широкі можливості сумісності з сучасними графічними картами і материнськими платами.

Блоки живлення цієї серії також сумісні з 12-контактним кабелем живлення для новітніх топових графічних процесорів.

РЕЖИМ НУЛЬОВИЙ ШВИДКОСТІ ОБЕРТАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА (ZERO RPM)
При низьких і середніх навантаженнях вентилятор охолодження повністю відключається, забезпечуючи практично безшумну роботу системи, але як тільки навантаження збільшується, вентилятор включається і підтримує необхідний рівень температури для критично важливих компонентів.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Кожен блок живлення RMx Series забезпечує стабільну і надійну подачу харчування і найвищу продуктивність завдяки ретельно пророблений топології LLC з перетворенням постійного струму в постійний і автентичним електролітичним японським конденсаторів, розрахованим на роботу при температурі до 105 ° C. Підтримка сплячого режиму Microsoft Modern Standby дозволяє миттєво пробудити ПК і підвищити ефективність роботи

Новинка
Блок питания Corsair CX550M (CP-9020102-EU) 550W
Блок питания Corsair CX550M (CP-9020102-EU) 550W
В наличии
Код товара: 182283
3 275 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182283

При розробці блоків живлення серії Corsair Builder особлива увага приділялася їх сумісності при складанні або модернізації настільних ПК. Що володіють усіма характерними для кращих блоків живлення властивостями, вони є ідеальним вибором для систем, де важливі безперервне і надійне електроживлення і низький рівень шуму. Низький рівень шуму Ефективна і інтелектуальна конструкція вентилятора джерела живлення 80PLUS Bronze дозволяє домогтися відсутності або низького рівня шуму під час роботи. Швидка установка і покращений зовнішній вигляд Модульна кабельна система дозволять використовувати тільки необхідні кабелі. Це дозволяє заощадити простір і прибрати непотрібні кабелі для забезпечення чудового зовнішнього вигляду і поліпшення обтікання повітряним потоком. Надійність і сумісність Модульні джерела живлення CX Series створені і перевірені в відповідності зі строгими стандартами для забезпечення безпроблемної установки і безперебійної роботи. Чудовий зовнішній вигляд Матове чорне покриття, чорна обплетення кабелів і чорні роз"єми дозволяють надати системі строгий, високотехнологічний зовнішній вигляд. Розробка і контроль якості Corsair Кожен джерело живлення Corsair розроблений проектною групою в Каліфорнії і створений в точній відповідності із заявленими характеристиками. Найважливіше увагу, яка приділяється розробці і перевірці наші знаменитих надпотужних джерел живлення, властиво і модульним джерел живлення CX Series, оскільки стабільність і надійність функціонування системи важливі незалежно від її вартості. Модульна кабельна система Оскільки периферійні кабелі живлення не жорстко змонтовані в джерелі живлення, можна підключати тільки необхідні кабелі для використовуваних плат PCI-E і пристроїв зберігання. Решта кабелі залишаються в коробці, а не в корпусі ПК, де вони можуть втручатися і перешкоджати потоку повітря. Терморегуліруемий вентилятор великого діаметра Після установки джерела живлення про нього можна забути. Використання терморегуліруемого вентилятора забе

Новинка
Блок питания Corsair TX650M (CP-9020132-EU) 650W
Блок питания Corsair TX650M (CP-9020132-EU) 650W
В наличии
Код товара: 182272
3 899 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182272

Сімейство блоків живлення Corsair TX розроблено з використанням всіх передових технологій і компонентів, зазвичай асоціюються з високопродуктивними блоками харчування. Такі характеристики, як наявність виділеної однополярної шини живлення +12 В, забезпечують максимальну сумісність з новітніми розробками в області системних компонентів. Енергоефективна компоновка, здатна забезпечити ККД більше 80% при 20%, 50% і 100% навантаження, робить блоки живлення сімейства TX ідеальними з точки зору співвідношення ціни і якості. Наявність практично безшумного потужного 120-міліметрового терморегуліруемого вентилятора, повністю забезпечує необхідний обдування системи, гарантує задоволення будь-яких вимог до надійності і стабільності роботи. Будь ви геймер, збирач високопродуктивних систем або оверклокер, ви не будете розчаровані.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 182019

CORSAIR iCUE H150i RGB PRO XT - це комплексний модуль рідинного охолодження ЦП, розроблений спеціально для роботи з мінімальним рівнем шуму і максимальним охолодженням процесора. Він оснащений 360-міліметровим радіатором, трьома вентиляторами CORSAIR ML120 з ШІМ-керуванням і 16 RGB-світлодіодами.

Високоефективні пластини охолодження и потужний насос
Пристрій оснащений термічно оптимізованою пластиною охолодження і насосом, спеціально розробленим для забезпечення роботи ЦП на високих тактових частотах і максимального охолодження пристрою при високих навантаженнях.

Вентилятори з технологією магнітної левітації
Вентилятори CORSAIR ML Series забезпечують поліпшений повітряний потік і максимальну ефективність охолодження ЦП.

Динамічне багатозонне RGB-підсвічувана головка насоса
16 світлодіодів RGB з можливістю індивідуального налаштування висвітлюють головку насоса і дозволяють створювати приголомшливі індивідуальні ефекти підсвічування, які відповідають зовнішньому вигляді системи.

РЕЖИМ ZERO RPM
Нові профілі охолодження Zero RPM, доступні для вибору за допомогою програмного забезпечення CORSAIR iCUE, забезпечують можливість повної зупинки вентиляторів при низькій температурі, щоб виключити шум.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181965

ВИСОКОПРОДУТИВНА ГОЛІВКА НАСОСА З RGB-ПІДСВІЧУВАННЯМ
Голівка насоса охолодження ELITE CAPELLIX уміщає 33 надяскравих RGB-світлодіоди CAPELLIX, завдяки чому вона відмінно поєднується з RGB-вентиляторами. Якщо ви додасте до них ще і високоефективну систему охолодження з низьким рівнем шуму, то ваша збірка знайде відмінний зовнішній вигляд і ще більш високу продуктивність.

Мідна розподільна пластина охолодження
Оптимізована конструкція пластини охолодження і високощільний масив нарізних ребер охолодження з товщиною кілька мікрон (128 ребер охолодження на дюйм) забезпечать високу ефективність охолодження при будь-яких навантаженнях.

ЗмінітЬ зовнішній вигляд системи
До кожного модулю охолодження ЦП ELITE CAPELLIX додається дві окремі кришки для насоса. Попередньо встановлена ??кришка насоса має стильну і глянсову чорну поверхнею, а прозора додаткова кришка дозволяє сяяти вашим світодіодам CAPELLIX куди яскравіше.

ЗРОБІТЬ КОРПУС СВОЄЇ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ
Опануйте усією силою iCUE завдяки контролеру iCUE Commander CORE (входить в комплект), який дозволяє регулювати швидкість обертання і управляти RGB-підсвічуванням не тільки вентиляторами ML RGB, що входять в комплект, але і додатково придбаних вентиляторів CORSAIR RGB (ви можете встановити до шести вентиляторів).

Додаткові вентилятори купуються окремо.

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181913

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ПЛАСТИНИ ОХЛАЖДЕНИЯ І ПОТУЖНИЙ НАСОС
Пристрій оснащений термічно оптимізованою пластиною охолодження і насосом, спеціально розробленим для забезпечення роботи ЦП на високих тактових частотах і максимального охолодження пристрою при високих навантаженнях.

ВЕТИЛЯТОРИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ МАГНІТНОЇ ЛЕВІТАЦІЇ
Вентилятори CORSAIR ML Series забезпечують поліпшений повітряний потік і максимальну ефективність охолодження ЦП.

ДИНАМІЧНЕ БАГАТОЗОННЕ RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ ГОЛОВКИ НАСОСА
16 світлодіодів RGB з можливістю індивідуального налаштування висвітлюють головку насоса і дозволяють створювати приголомшливі індивідуальні ефекти підсвічування, які відповідають зовнішнім виглядом системи.

РЕЖИМ ZERO RPM
Нові профілі охолодження Zero RPM, доступні для вибору за допомогою програмного забезпечення CORSAIR iCUE, забезпечують можливість повної зупинки вентиляторів при низькій температурі, щоб виключити шум.

ПІД КОНТРОЛЕМ СВОЄЇ ЗБІРКИ
Програмне забезпечення iCUE дозволяє налаштовувати RGB-підсвічування модуля охолодження і синхронізувати його на всіх сумісних з iCUE пристроях, регулювати швидкість роботи насоса і вентилятора, а також відстежувати температуру ЦП та холодоагенту - і все це за допомогою єдиного інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Новинка
Корпус Corsair Carbide SPEC-04 Tempered Glass Black/Red (CC-9011117-WW) без БП
Корпус Corsair Carbide SPEC-04 Tempered Glass Black/Red (CC-9011117-WW) без БП
В наличии
Код товара: 181599
3 079 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 181599

Приголомшливий стиль
Суворий геометричний дизайн продуктів SPEC-04 серії Carbide забезпечує стильний і незвичайний зовнішній вигляд.

ЧУДОВИЙ ВИД, СТАБІЛЬНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Через елегантну затоновану скляну панель видно містку внутрішню частину з місцем для установки до п"яти 120-міліметрових вентиляторів і пристроїв зберігання великого обсягу.

Готовий до зборки
Поєднання витонченої бічної панелі введення/виводу і USB-порту 3.0, вирізів для прокладання кабелів, кабельних стяжок і вбудованих пилових фільтрів дозволяє зібрати систему з таким же стильним дизайном, як і у SPEC-04.

ПРИСТРОЇ ЗБЕРІГАННЯ ВЕЛИКОГО ОБСЯГУ
Ваша система та провода виглядають акуратно завдяки легким в установці трьом відсіках для жорстких дисків і двох - для твердотільних дисків.

Новинка
Гарнитура Corsair Gaming Void Elite Surround Carbon (CA-9011205-EU)
Гарнитура Corsair Gaming Void Elite Surround Carbon (CA-9011205-EU)
В наличии
Код товара: 180669
2 949 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 180669

Пориньте у світ подій з CORSAIR VOID ELITE SURROUND, оснащеним індивідуально налаштованими 50-міліметровими неодимовими аудіодінамікамі, зручною сіткою з мікрофібри з амбушюрами з піни з ефектом пам’яті і всеспрямованим мікрофоном.

Новинка
Гарнитура Corsair HS50 Pro Stereo Gaming Headset Green (CA-9011216-EU)
Гарнитура Corsair HS50 Pro Stereo Gaming Headset Green (CA-9011216-EU)
В наличии
Код товара: 180607
2 055 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 180607

РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ КОМФОРТУ
Регульовані амбушюри з плюшу з ефектом пам"яті забезпечують видатний рівень комфорту, необхідний для гри протягом багатьох годин.

ЧУДОВА ЯКІСТЬ ЗВУКУ
Високоякісні, спеціально налаштовані 50-міліметрові неодимові динаміки дозволять вам розрізнити всі відтінки звуку навіть серед шумів поля битви.

Оживити аудіо
Завдяки сумісності з об"ємним звуком Windows Sonic створюється 360-градусне аудіо з ефектом присутності для повного занурення в ігровий процес.

Новинка
Гарнитура Corsair HS50 Pro Stereo Gaming Headset Carbon (CA-9011215-EU)
Гарнитура Corsair HS50 Pro Stereo Gaming Headset Carbon (CA-9011215-EU)
В наличии
Код товара: 180483
2 899 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 180483

РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ КОМФОРТУ
Регульовані амбушюри з плюшу з ефектом пам"яті забезпечують видатний рівень комфорту, необхідний для гри протягом багатьох годин.

ЧУДОВА ЯКІСТЬ ЗВУКУ
Високоякісні, спеціально налаштовані 50-міліметрові неодимові динаміки дозволять вам розрізнити всі відтінки звуку навіть серед шумів поля битви.

Оживити аудіо
Завдяки сумісності з об"ємним звуком Windows Sonic створюється 360-градусне аудіо з ефектом присутності для повного занурення в ігровий процес.

Комплект для модернизации LGA1700 Corsair (CW-8960091)
Комплект для модернизации LGA1700 Corsair (CW-8960091)
Нет в наличии
Код товара: 223475
1.85 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 223475

Цей комплект для модернізації стійок дозволяє використовувати існуючі утримуючі кронштейни та задні панелі LGA1200/LGA115x для сучасних кулерів CORSAIR AIO з новими процесорами Intel Alder Lake-S, для яких потрібні монтажні комплекти для сокету LGA1700. Будь ласка, ознайомтеся з технічними характеристиками нижче, щоб отримати інформацію про сумісність.

У цей комплект не входять кронштейни або задня панель, необхідні для встановлення LGA1200/115x/1700. Якщо вам потрібен весь комплект для утримання, див. модель CW-8960093.

Вентилятор Corsair ML120 Pro RGB (CO-9050075-WW), 120x120x25мм, 4-pin, черный
Вентилятор Corsair ML120 Pro RGB (CO-9050075-WW), 120x120x25мм, 4-pin, черный
Нет в наличии
Код товара: 221125
1 455 грн

Бренд: CORSAIR

Код товара: 221125

Вентилятори Corsair ML Series з технологією магнітної левітації і спеціально розробленими роторами відрізняються неперевершеною продуктивністю і безшумністю. Завдяки інноваційній конструкції вентилятори ML Series забезпечують високий статичний тиск поряд з потужним повітряним потоком, що дозволяє досягти чудових робочих характеристик.