CANDY

Товары, представленные брендом:

Новинка
Варочная поверхность Candy CHG6BRBB
Варочная поверхность Candy CHG6BRBB
В наличии
Код товара: 262241
4 899 грн

Бренд: CANDY

Код товара: 262241

Що таке Candy?
Candy: історія успіху — від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi.
Все почалося 1945 року, коли Candy створила першу італійську пральну машину. Відтоді ми стали невіддільною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які спрощують повсякденний побут.
Італійське походження відчувається в кожному побутовому приладі. На шести власних заводах в Європі й Азії ми виробляємо техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проектування, творчий потенціал і вишуканий стиль, характерні для італійської культури.

Молода сім"я
Значення сім"ї в італійській культурі неможливо переоцінити. Сім"я, друзі й розваги — головні цінності в житті будь-якого італійця. Саме тому в Candy ми створюємо наші продукти з думкою про те, щоб ви могли більше часу приділяти відпочинку та сім"ї і водночас реалізовувати свої найсміливіші кулінарні мрії.

Сучасні технології
На сьогодні Candy є одним із провідних європейських брендів побутової техніки в галузі інновацій, технологічних і функціональних вирішень, пропонуючи повний асортимент великогабаритної побутової техніки – такої, що стоїть окремо, та вбудованої. Candy Group продовжує вдосконалювати свої технології, втілюючи їх у зручні та легкі у використанні системи, покликані поліпшити якість життя користувачів.

Простота у використанні та догляд
Всю техніку вирізняє італійський дизайн і чудовий результат роботи. Впродовж усього часу місія компанії не змінюється й полягає в задоволенні потреб людей за допомогою інноваційного, але легкого у використанні та доступного продукту. Сьогодні, у століття цифрових технологій, Candy вчить по-новому взаємодіяти та спілкуватися з побутовою технікою — просто та зручно, на інтуїтивно зрозумілому рівні.

Духовой шкаф Candy FCP 625 XL/E
Духовой шкаф Candy FCP 625 XL/E
Нет в наличии
Код товара: 262243
10 999 грн

Бренд: CANDY

Код товара: 262243

Candy FCP625XL/E - електрична духова шафа з конвекцією і грилем. Внутрішнє покриття духовки - міцна емаль класу А. Керувати і стежити за роботою апарату легко завдяки зручному программатору і сенсорного дисплея.

КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ А +
Клас енергоспоживання А + духової шафи Candy дозволить вам насолоджуватися цим з мінімальними витратами електрики.

НОВІ ПРОГРАМИ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ
Насолоджуйтесь цим з новими програмами приготування їжі, такими як «Cook Light» - приготування легкої їжі, програма для піци і багатьма іншими. Готуйте із задоволенням разом з Candy!

СИСТЕМА ОЧИСТКИ AQUACTIVA
Режимом парового очищення AquActiva ідеально підійде для щоденного догляду за вашим духовою шафою. AquActiva - простий, економічний, швидкий і екологічний спосіб очищення внутрішнього простору духової шафи паром, який не потребує абсолютно ніяких миючих засобів.

Духовой шкаф Candy FIDC N625 L
Духовой шкаф Candy FIDC N625 L
Нет в наличии
Код товара: 262242
11 799 грн

Бренд: CANDY

Код товара: 262242

Особливості:
Цифровий дисплей з сенсорним керуванням, Ручки, що утоплюються, Знімні металеві решітки, Тангенціальне охолодження, Система очищення пором Aquactiva

Варочная поверхность Candy CTP6SC4/E1
Варочная поверхность Candy CTP6SC4/E1
Нет в наличии
Код товара: 251573
8 499 грн

Бренд: CANDY

Код товара: 251573

ІНДУКЦІЯ
Candy представляє серію простих та гнучких у використанні інтелектуальних індукційних варильних поверхонь. Вони реалізовані новітні технології, зокрема сенсорне управління нагріванням. До того ж вони безпечні та енергоефективні: електромагнітні котушки під керамічною поверхнею активуються тільки якщо на них ставлять посуд із металевим дном.

ПАНЕЛЬ
Простота користування досягається завдяки унікальній панелі керування, що дозволяє налаштувати 4 зони нагріву на варильній поверхні Candy.

Подвійна зона
Функція Twin Power Zone у варильній поверхні Candy - гнучка зона, що зв'язує дві зони для найбільших каструль до 40*20 см.

СКЛОКЕРАМІКА
Помилковим є думка, що склокераміка - неміцний і ненадійний матеріал. Через ці забобони найчастіше і відбувається помилковий вибір варильної поверхні, про що надалі доводиться шкодувати. Склокераміка - це матеріал, який виготовляється зі скла, кераміки та інших домішок, що робить його дуже міцним і надійним. Це також забезпечує цілеспрямованість тепла та допомагає зменшити енерговитрати. Склокерамічна поверхня буде відмінним вибором для тих хто любить зручність, якість та комфорт у повсякденній рутині. Зручно та легко миється! Індукційна варильна поверхня виконана зі склокераміки з елегантним та простим дизайном. Її особливо легко чистити, оскільки вона залишається гладкою та холодною, щоб їжа не прилипала.

ТАЙМЕР
Електричні, індукційні та навіть деякі газові варильні панелі оснащуються таймером. Таймер – це пристрій, що дозволяє запрограмувати час приготування

БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙ
Захист від дітей необхідний для того, щоб обмежити доступ маленьких непосід до побутової техніки. Цікаві діти дуже люблять крутити ручки та натискати на кнопки. Якщо обладнання вимкнено, це не страшно, але працюючий прилад становить для них велику небезпеку.

РІЗНІ РОЗМІРИ КОНФОРОК
Завдяки різним розмірам конфорок можна легко використовувати сковороди будь-якого розміру при приготуванні їжі.

ФУНКЦІЯ BOOSTER
Функція Бустера ва

Бренд: CANDY

Код товара: 219365

Мікрохвильова піч Candy CPMW2070M виконана в білому кольорі і буде гармонійно виглядати в будь-якому сучасному інтер'єрі. Завдяки своїм компактним розмірам модель не займе багато місця і ідеально підійде навіть для невеликої кухні. Управління приладом здійснюється за допомогою зручних поворотних перемикачів, що підвищує комфорт при експлуатації.