BRAUN

Товары, представленные брендом:

Блендер Braun MQ 5060 WH BL Twist
Блендер Braun MQ 5060 WH BL Twist
Нет в наличии
Код товара: 199769
2 799 грн

Бренд: BRAUN

Код товара: 199769

Тепер для того, щоб приготувати смачну і корисну їжу, достатньо скористатися малою побутовою технікою для кухні. Пристрої цього сегмента дозволяють за мінімум часу впоратися з найрізноманітнішими процесами, які стосуються роботи з продуктами харчування. Виробник Braun вже протягом багатьох років радує користувачів такою технікою, яка б робила приготування їжі більш простим і цікавим заняттям. Модель блендера Braun MQ 5060 WH BL TWIST не є винятком і дозволяє без особливих зусиль впоратися з такими завданнями як: змішування, подрібнення і збивання самих різних продуктів і рідин. Пристрій оснащений усіма необхідними функціями, які роблять його кращим у своїй серії, незважаючи на те, що ціна Braun MQ 5060 WH BL TWIST досить доступна.

Блендер Braun JB 3060 WH Tribute
Блендер Braun JB 3060 WH Tribute
Нет в наличии
Код товара: 186410
3 199 грн

Бренд: BRAUN

Код товара: 186410

Скляний термоглечик
Braun JB3060 - стаціонарний блендер серії Tribute. Прилад виконано в біло-зеленому кольорі. Складається пристрій з двох частин: моторна і сам глечик. Останній виконаний з термоскла. А це означає, що ви зможете готувати гарячі супи, соуси, напої з льодом. Обсяг такого глечика - 1,75 літра. Його трикутна форма сприяє тому, що маса всередині нього циркулює в горизонтальному і в вертикальному напрямку. Отже, буде забезпечено ефективне подрібнення. Ціною мінімальних зусиль ви зможете приготувати смачний коктейль і багато іншого.

П"ять швидкостей і функція турбо
Ця модель блендера має п"ять швидкостей. Для оптимального подрібнення вибирайте відповідну. Також прилад оснащений функцією Турбо, для більш кращого контролю процесу приготування. Показник потужності - 800 Вт, плюс гострі ножі з нержавіючої сталі - блендер швидко впорається з поставленим завданням.

Зручно користуватися
Легко і швидкими рухами розбирається прилад перед миттям. Гумові ніжки на основі перешкоджають ковзанню по робочій поверхні. Завдяки системі безпеки працювати з приладом буде абсолютно не небезпечно. Купуючи цей шейкер ви зможете приготувати такі страви: смузі, дитяче харчування, різні коктейлі.

Гладильная доска Braun DLADS1605
Гладильная доска Braun DLADS1605
Нет в наличии
Код товара: 125717
3 999 грн

Бренд: BRAUN

Код товара: 125717