Benq

Товары, представленные брендом:

BenQ 23.8" GW2480 IPS Black
BenQ 23.8" GW2480 IPS Black
Нет в наличии
Код товара: 180086
5 880 грн

Бренд: Benq

Код товара: 180086

BenQ GW2480 - це 23,8 дюймовий монітор з ультратонкими рамками та продуманою ергономікою. У сукупності з ексклюзивною технологією Eye-Care, яка запобігає мерехтінню (флікерінг) і забезпечує більший комфорт для очей і меншу стомлюваність, монітор BenQ GW2480 оснащений технологією Brightness Intelligence Technology, яка гарантує яскраві та чіткі зображення при будь-якому рівні освітлення. Завдяки ідеальній комбінації технологій LED-екрану і IPS-матриці монітора, GW2480 передає зображення високої якості з насиченими, реалістичними кольорами, більш глибокими чорними відтінками та більш контрастними деталями.

Фактура
Завдяки якісним матеріалам корпусу монітор стійкий до подряпин.

Опора монітора
Витончена та функціональна опора монітора без зайвих і відволікаючих деталей.

Ультратонка рамка
Завдяки ультратонким рамкам монітор BenQ GW2480 передає вражаюче, практично безмежне зображення та має стильний зовнішній вигляд, який гармонійно впишеться в сучасний інтер"єр.

Система укладання сполучних кабелів
Прихована для очей система укладання сполучних кабелів всередині стійки опори монітора. Зручно, функціонально та стильно.

Широкі кути огляду з технологією IPS
Одним з переваг IPS-матриці (In-Plane Switching) є точна передача кольору зображень на екрані монітора BenQ GW2480 при будь-яких кутах огляду. Розширені горизонтальні та вертикальні кути огляду в 178° забезпечують комфортний перегляд контенту та насичену передачу кольору зображень навіть для кількох користувачів.

Технологія Brightness Intelligence
Технологія Brightness Intelligence Technology (B.I.Tech.) автоматично встановлює рівень яскравості монітора таким чином, щоб зображення на екрані залишалося оптимально чітким і при цьому комфортним для ваших очей.

Відмінне зображення
Brightness Intelligence Technology (B.I.Tech.) автоматично налаштовує яскравість монітора в залежності від проглядається контенту. Темні області стають більш чіткими і насиченими без зайвого висвічування світлих ділянок.

Комфортний перегляд