Arial

Товары, представленные брендом:

Настольная игра Arial Джуманджи (4820059911463)
Настольная игра Arial Джуманджи (4820059911463)
Нет в наличии
Код товара: 200257
269 грн

Бренд: Arial

Код товара: 200257

ра Джуманджи створена за мотивами дитячої книги Кріса Ван Оллсбурга і дуже схожа на ту саму чарівну гру, яку діти знайшли на горищі. У цій грі немає небезпеки, вона не відправить вас на декілька років в дикі джунглі, а у будинку несподівано не з’являтимуться дикі леви, але від цього розвага не стає менш захоплюючою. Гра на усьому протязі триматиме учасників в напрузі і дивувати. У грі не обійшлося без магії. Щоб упізнати яку несподіванку приготували вам джунглі, просто помістите карту "Небезпеки" в декодер, і на ній, магічним чином, з’явиться текст. Грати в загадкову гру, яка асоціюється з гуркотом барабанів тубільців, цікаво усім поколінням - дітям, їх батькам, будь-якій веселій компанії.

Комплектація:
ігрове поле
декодер
кубики
годинник
фішки
картки

Настольная игра Arial Манчкин (10501)
Настольная игра Arial Манчкин (10501)
Нет в наличии
Код товара: 200238
450 грн

Бренд: Arial

Код товара: 200238

МЕГАПОПУЛЯРНА ГРА
Легендарна гра від Стіва Джексона. За кількістю проданих копій - а це понад 100 мільйонів примірників! - дана гра, напевно, займає перше місце в світі. Безліч перевидань, доповнень і тематичних випусків - Суперманчкін, Зомбі, Вампіри, Стимпанк, Ктулху тощо. Популярність цієї гри воістину безмежна - в неї грають і дорослі, і діти, і новачки, і гіки, які мають самоіронію. Будучи пародією на настільні рольові ігри, «Манчкін» здатний розвеселити будь-кого. Простий, кумедний і неймовірно захоплюючий процес з прокачуванням героя, легкою зміною раси, класу і навіть зміною статі за бажанням.

ВИБИВАЙТЕ ДВЕРІ І БИЙТЕСЯ... АБО КЛИЧТЕ НА ДОПОМОГУ... АБО ТІКАЙТЕ...
Гра «Манчкін» триває до тих пір, поки хтось із гравців не досягне десятого рівня, тим самим ставши переможцем. Щоб підвищити свій рівень треба або битися з монстрами, або застосовувати бонусні карти скарбів, які знову-таки даються за перемогу над монстрами. Якщо рівень монстра перевищує рівень гравця, той просить про допомогу інших гравців або дає драпака. Коли герой тікає, він кида кубик і надіється на щасливий випадок. Невдала втеча може призвести до зниження рівня або, ще гірше, смерті... Але не будемо про погане. Отже, в свій хід гравець вибиває двері, інакше кажучи - бере карту з колоди дверей. Карта може виявитися монстром, прокляттям, новою расою або класом. Якщо монстра не виявилося за дверима, не біда - завжди можна додати його на поле бою з «руки» і поборотися з ним. Також гравець може наслати прокляття на інших гравців або застосувати бонусні карти, що підвищують рівень або збільшують захист.

РАСИ І КЛАСИ, МАНАТКИ І ПРОКЛЯТТЯ
У базовій грі "Манчкін" гравці можуть бути дварфами, хафлінгами, ельфами або ж залишатися людьми. У рідкісних випадках гравець може бути напівкровкою, тобто мати відношення відразу до двох рас. Аналогічна ситуація з класами - крадій, клірик, чарівник або воїн. Карта «Суперманчкін» дозволяє мати два класи одночасно. У розпорядженні гравців може бути безліч бон

Настольная игра Arial Супер Башня (Дженга) (4820059910114)
Настольная игра Arial Супер Башня (Дженга) (4820059910114)
Нет в наличии
Код товара: 200237
298 грн

Бренд: Arial

Код товара: 200237

Настільна гра Arial Супер Вежа- неймовірно весела і динамічна гра на кмітливість і спритність, в якій для початку необхідно побудувати з 54 дерев’яних блоків 18-поверхову вежу. Потім вежу необхідно надбудовувати, використовуючи в якості будівельного матеріалу блоки, які витягуються з нижніх поверхів. З кожним ходом вежа втрачає свою стійкість, кожен хід може привести до обвалу всієї будівлі! Якщо це трапиться на вашому ходу – ви програєте. Переможцем же вважається той, кому вдалося покласти останній блок без обвалення вежі. Тактичне мислення, кмітливість, почуття балансу і спритність – все, що потрібно, щоб виграти в настільну гру" Дженга-Супер вежа" Аріал!

Один з гравців складає вежу, використовуючи кутову форму, складаючи по 3 блоки в ряд хрест-навхрест. Необхідно витягнути будь-який блок, який знаходиться нижче найвищого ряду. По черзі витягуються блоки і складаються на верху. Спорудження поправляти не Можна. Але якщо блок зрушать з місця, його необхідно відразу перемістити на верх Вежі. Необхідно змішати якомога більшу кількість блоків і будувати вежу все більш високу і більш високу, поки хтось з учасників не порушить конструкцію! Останній гравець, який перемістив останній блок і вежа встояла, оголошується переможцем.

Комплектація:
54 дерев’яних блоків для будівництва вежі;
кутова форма.

Настольная игра Arial Ферма (4820059910206)
Настольная игра Arial Ферма (4820059910206)
Нет в наличии
Код товара: 200236
230 грн

Бренд: Arial

Код товара: 200236

Гра Arial Ферма Розрахована для 2-4 гравців від 8 років, можливий вибір рівня складності гри, регульований правилами.

Отже, гравці перетворюються в умілих фермерів. Потрібно збирати тварин і поселяти їх в свої будинки. Яких тварин розводити і обмінювати кожен вирішує сам. Хто першим заселить хоча б по одній тварині в кожен з «будинків» – стає переможцем. Зробити це будуть заважати докучливі вовк і лисиця.

Завдяки простим правилам і захоплюючій динаміці гра сподобається абсолютно всім. Вона неодмінно стане в нагоді на дитячому святі!

Комплектація: 4 ігрових поля, 128 фішок тварин, 2 дерев’яні бруски, правила гри.

Бренд: Arial

Код товара: 190017

"Ерудит" — одна з найвідоміших та найпопулярніших настільних ігор у світі протягом не одного десятиліття. З цією грою ви цікаво та приємно проведете час та покажете свою ерудованість.

В даній версії гри є можливість грати трьома мовами: українською, російською та англійською.

Суть гри полягає у створенні слів за принципом кросворда. Для цього використовують фішки з літерами. Літери мають різну цінність у грі, в залежності від частоти використання. Крім того, на полі є клітинки, які збільшують цінність як окремих літер, так і всього слова. Мета гри — набрати найбільшу кількість балів.

Фішки з літерами мають бездоганну якість, виготовлені вручну з карпатського буку.

Комплектація:
ігрове поле
комплект фішок з літерами українською, російською та англійською мовами
мішечок для фішок
4 підставки для фішок
правила гри

Настольная игра Arial Крокодил (4820059911197)
Настольная игра Arial Крокодил (4820059911197)
Нет в наличии
Код товара: 189932
106 грн

Бренд: Arial

Код товара: 189932

Arial Крокодил - це популярна гра для компанії. Завдання гри – пояснити слово, словосполучення або назва, показуючи їх жестами та мімікою, рухати будь-якою частиною тіла, зображувати руками слово в повітрі або на будь-якій поверхні, показувати на свій одяг і предмети, показувати словосполучення за словами.

Особливості настільної гри:
кількість гравців: від 4-х чоловік;
вік: від 10-ти років.

Комплектація: 138 карток зі словами різної складності і 24 додаткові картки 8 видів.