Zoch

Товары, представленные брендом:

Настольная игра Zoch Сырный замок (4650000320224)
Настольная игра Zoch Сырный замок (4650000320224)
Нет в наличии
Код товара: 189987
1 010 грн

Бренд: Zoch

Код товара: 189987

В одному старому замку жив талановитий майстер-сировар. І такі він створював смачні сири, що слава про його майстерність облетіла весь світ. З усіх кінців світу приїжджали до нього гурмани і цінителі делікатесів. Натхненний сировар продовжував удосконалювати свою майстерність. На світ з’являлися все нові і нові смачні сорти сиру, які займали почесне місце в колекції майстра.

Дуже швидко слух про знамениту сирної колекції долетіла до найголовніших шанувальників сиру. Мова йде, звичайно ж, про мишей. Гризуни не змогли встояти перед спокусою спробувати ароматні ласощі і спорядили загін відважних сміливців, яким належить проникнути в замок і відшукати заповітні сири. Але все не так просто, як здається, адже колекція добре захована і чи вдасться до неї дістатися - велике питання!

Гравцям, які візьмуть на себе роль спритних мишок, належить через дах замку проникнути в таємний лабіринт і отримати в свої цупкі лапки найбільш ласі шматочки сиру. При цьому мишкам потрібно не тільки відшукати заповітний сир, але також весь час тримати вушка на маківці - адже конкуренти не дрімають і в будь-який момент можуть урвати шматочок з-під носа. І навіть зіштовхнути вас в підступну пастку, з якої, на жаль, не вдасться вибратися!

Гра розвиває пам’ять, вчить прораховувати стратегію на кілька ходів вперед, і дуже підкуповує оригінальною ігровою механікою. Відмінний вибір для сімейного проведення часу разом з дітьми.

Комплектація
4 картонні сторожові вежі
28 сирних тайлів
34 пересувних тайла
18 дахів трьох видів
16 мишенят чотирьох кольорів
Правила гри