StoneMaier

Товары, представленные брендом:

Настольная игра StoneMaier Крила (STM910)
Настольная игра StoneMaier Крила (STM910)
Нет в наличии
Код товара: 207899
1 600 грн

Бренд: StoneMaier

Код товара: 207899

«Крила» – це українська локалізація всесвітньо відомого хіта «Wingspan», який розповідає про захоплююче заняття – спостереження за різними птахами у дикій природі. Гра настільки сподобалася поціновувачам настілок, що відхопила безліч нагород на порталі Boardgamegeek, у тому числі стала лауреатом премії «Гра Року».

На початку гри кожен із учасників отримає персональний планшет, де він і розселятиме птахів для спостереження за ними. Роздайте гравцям по 5 карт птахів, а решту карт перетасуйте у спільну колоду, відкрийте з неї три верхні карти і розмістіть в межах загальної досяжності. Визначте також цілі на гру за допомогою спеціальних жетонів та персональних карт цілей, а також сформуйте кормову базу, кинувши кубики корму у стильну башту у вигляді годівниці. Гравці ходять по черзі, розміщуючи птахів у звичному їм ареалі, або активуючи вже зіграні карти на планшеті. На цьому етапі слід ретельно планувати свої дії, а також стежити за цілями на раунд. Одні птахи люблять селитися в лісі, інші – у полі, а треті взагалі не уявляють свого життя без ставка, озера чи іншої водойми. Одні в’ють свої гнізда з трав, а інші облаштовують житло серед очеретів. Також варто звертати увагу на корм, адже якщо птах не отримає потрібного їй харчування, він не оселиться у вашому заповіднику. Взагалі, основна механіка гри пов’язана на створенні ефективного "движка" з карт птахів та активації їх активних та пасивних унікальних властивостей, за допомогою яких ви зможете заробляти переможні бали.

Партія в «Крила» триває 4 раунди, і складається загалом із 26 ходів. Наприкінці кожного з раундів ви отримуєте певну кількість програм за досягнуті цілі. В останньому раунді додайте до загального показника рахунки також накопичені на картах птахів яйця та виконані персональні цілі, а потім за найбільшою кількістю програмного забезпечення визначте переможця. Говорячи про компоненти гри, дуже важко утриматися від захоплення, що переповнює. Чудові ілюстрації птахів на картах з їх коротким описом, ба