Redmond

Товары, представленные брендом:

Фен Redmond RF-CB526
Фен Redmond RF-CB526
Нет в наличии
Код товара: 211363
1 099 грн

Бренд: Redmond

Код товара: 211363

Потужний сучасний фен REDMOND RF-CB526 допоможе вам в лічені хвилини висушити волосся, а також - з легкістю зробити повсякденне або святкове укладання. Завдяки різним температурним режимам RF-CB526 ідеально підійде для усіх типів волосся.

Фен з преміальної серії Chrome & Bronze виконаний в ексклюзивному дизайні: матовий чорний корпус приладу прикрашений розкішними бронзовими деталями.

RF-CB526 працює на рівні професійних пристроїв з салонів краси. Фен забезпечений потужним AC- двигуном, який забезпечує колосальну силу обдування. RF-CB526 створює стабільний потужний потік повітря і не знижує його навіть при тривалій роботі.

Завершуючи укладання, включите режим "Холодне обдування": потужний потік холодного повітря дозволить зафіксувати усі локони в потрібній формі і надовго закріпити укладання навіть без використання спеціальних косметичних засобів.

Під час роботи фен RF-CB526 виробляє негативно заряджені іони, які, потрапляючи на волосся, нейтралізують дію статичної електрики. Завдяки цьому навіть після тривалої сушки ваше волосся не електризуватиметься і не розпушуватиметься, а укладання вийде акуратним.