Picooc

Товары, представленные брендом:

Весы напольные Picooc S3
Весы напольные Picooc S3
Нет в наличии
Код товара: 207469
1 999 грн

Бренд: Picooc

Код товара: 207469

Ваги PICOOC S3 відповідають найвищим стандартам
Ваги підлогові PICOOC S3 - це втілення вбудованого інтелекту і елегантного дизайну. Ваги дізнаються і пам"ятають кожного члена сім"ї.

Швидкий зв"язок зі смартфоном
Ваги оснащені здвоєним Wi-Fi і Bluetooth модулем. Обидва способи з"єднання працюють швидко і ефективно. Вам не потрібно зайвий раз брати в руки гаджет: просто станьте на ваги. Ваги PICOOC S3 самоактивуються і передають результати зважування на смартфон автоматично. Пристрій зв"язується зі смартфоном по домашньої мережі протягом 5 секунд: все неймовірно просто.

Всього три секунди, і результат готовий
Ваги PICOOC S3 працюють під управлінням двоядерного чіпа, що вимірює вміст жиру в організмі. Чіп виробляє відповідні заміри і обчислення всього за три секунди, це в середньому в три рази швидше, ніж аналогічні пристрої.

Висока точність вимірювань
Ультрасучасні датчики мають поліпшену провідністю і зводять похибку вимірювань до мінімуму. Датчики мають товщину всього 0,2 мм, тому ви практично не відчуєте їх при зважуванні. Абсолютно прозорі, датчики не спотворюють яскравий блиск скла.

Завжди достовірна інформація
Чутливі датчики реагують на найменші зміни маси тіла. Станьте на ваги, і ви будете мати найактуальнішою інформацією про свою вагу.

Ваги PICOOC перетворюють інтер"єр
Ваги PICOOC S3 оснащені яскравим LED дисплеєм, який гармонійно інтегрований в тонкий корпус з білого загартованого скла. Ваги по праву стануть елегантною прикрасою інтер"єру.

Комфортне зважування
Ступні комфортно розташовуються на збільшеній робочої поверхні. Ваги мають квадратну форму зі стороною приблизно 33 см і закругленими кутами. Цілісна конструкція з стійкими ніжками забезпечує стабільне положення ваг і запобігає їх випадкове перевертання під час зважування.

Весы напольные Picooc mini
Весы напольные Picooc mini
Нет в наличии
Код товара: 187015
799 грн

Бренд: Picooc

Код товара: 187015

Розумні ваги PICOOC Mini
Ваги PICOOC Mini - це техніка, здатна до біоімпендансному аналізу (обчислення різних параметрів людського тіла), укладена в суперкомпактний елегантний корпус. Кожна зі сторін квадратного корпусу моделі складає всього 260 мм при товщині в 20 мм.

Ультрашвидкий настройка по Bluetooth
Вбудований Bluetooth модуль дозволяє з"єднати ваги з додатком на смартфоні для передачі даних зважування та їх подальшого аналізу.

Компактний корпус, надійна збірка
Робоча поверхня являє собою панель із загартованого скла з врізаними металевими пластинами для контакту з тілом. Збільшені ніжки ваг забезпечують додаткову стійкість, і, як результат, більш точний результат зважування.
 
Високоточні вимірювання
Ваги підлогові PICOOC Mini оснащені високоточним датчиком, який виробляє виміри жирової маси в організмі. Датчик знімає потрібні показники і миттєво виробляє відповідні обчислення.

Яскраві навіть в темряві
Результати зважування на LED дисплеї з яскравим підсвічуванням зручно читані навіть при поганому освітленні в кімнаті.