MAMIBOT

Товары, представленные брендом:

Робот-полотер Mamibot Sweepur 120
Робот-полотер Mamibot Sweepur 120
Нет в наличии
Код товара: 221136
7 806 грн

Бренд: MAMIBOT

Код товара: 221136

Mamibot Sweepur 120 - це робот-підлоготер 2017 року випуску з функцією миття підлоги, здатний забезпечити таку ж ретельне прибирання, як і виконану людськими руками.

Простота експлуатації
Добре видаляє крихти і волосся. Просте управління трьома кнопками.

Ефективність
Спеціальний режим роботи з Y-подібним рухом дозволяє пристрою уникнути повторної прибирання ділянок. Завдяки супер-тонкому корпусу, робот легко проникає під меблі. Форма пристрої і його очисних серветок гарантує відмінну очистку кутів приміщення.

Інтелектуальна навігація
Блок GPS-навігації GyroNavi дозволяє пристрою дотримуватися запланованого маршруту мийки. Приміщення великою площею розбиваються роботом на ділянки, очищення яких проводиться поетапно в потрібному режимі. Саме так працює даний робот-підлоготер.

Низький рівень шуму
Практично безшумна робота - це ще одна перевага, яким володіє робот-підлоготер. Його "гучність" становить всього 20 Дб.

Безпека і самостійність
Власникам багаторівневих квартир або будинків з драбинами не варто турбуватися за поведінку підлоготера, оскільки вбудовані в нього гіроскоп і інфрачервоні датчики просто не дозволять йому впасти.

Режими роботи: авто, рух по Y-траєкторії

Робот-пылесос Mamibot PreVac650 Gold
Робот-пылесос Mamibot PreVac650 Gold
Нет в наличии
Код товара: 187056
4 899 грн

Бренд: MAMIBOT

Код товара: 187056

Mamibot PreVac650 сучасний робот-пилосос, який має в своєму арсеналі два окремих бака і є унікальним по дизайну і функціональності. Підходить для різних поверхонь, в тому числі плитки, килимів, дерев"яних підлог і т.д.

4 режими роботи
Пристрій «вміє» чистити підлогу в автоматичному режимі, рухаючись зигзагоподібно, в режимі очищення країв, виведення плям.

Резервуар для води
Великий вбудований бак для води, ємністю 300 мл. Завдяки цьому здійснюється вологе очищення протягом 2 годин роботи, забезпечуючи ідеальнаю чистоту.

Великий дисплей
LCD-дисплей для управління, а також, для відображення часу, робочого стану, помилок, стану батареї.

Міцні колеса для переміщення з кімнати в кімнату
Міцні колеса здатні подолати перешкоди, висотою в 2 см. Mamibot PreVac650 може легко переміститися з кімнати в кухню, або ж піднятися на товстий килим.

Розклад прибирання на весь тиждень
Робот-пилосос дозволяє створювати розклад на весь тиждень, тому ви зможете запрограмувати план прибирання на найближчі 7 днів і задати різний час прибирання для кожного дня. Навіть якщо вас немає вдома, робот-пилосос приступає до роботи, щоб завжди підтримувати чистоту і порядок.
Просто задайте необхідну програму, і робот-пилосос все зробить сам, самостійно орієнтуючись по кімнаті, а ви в цей час зможете відпочивати або займатися своїми справами!
При низькому рівні заряду акумулятора робот-пилосос автоматично повертається на док-станцію для виконання зарядки, після чого він буде знову готовий до роботи.

Потужний літій-іонний акумулятор для автономної роботи до 120 хвилин
Li-Ion акумулятор, потужністю 2600 мАч, не вимагає настільки ж довгої зарядки, як стандартні елементи живлення, і володіє довгим терміном служби. Час роботи робота-пилососа становить 120 хвилин.

Щетка Mamibot Main Brush Set для Mamibot PreVac650
Щетка Mamibot Main Brush Set для Mamibot PreVac650
Нет в наличии
Код товара: 186994
424 грн 422 грн

Бренд: MAMIBOT

Код товара: 186994

Змінна щітка на Робот-пилосос Mamibot PreVac650.

Пульт Mamibot Remote Control для Mamibot EXVAC660
Пульт Mamibot Remote Control для Mamibot EXVAC660
Нет в наличии
Код товара: 186992
259 грн

Бренд: MAMIBOT

Код товара: 186992

Пульт для Mamibot EXVAC660.