Liberty

Товары, представленные брендом:

Духовой шкаф Liberty HO 718 B
Духовой шкаф Liberty HO 718 B
В наличии
Код товара: 207598
7 599 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 207598

XXL - збільшено обсяг духовок LIBERTY GRANDIS- 65 або 70 літрів
Завдяки збільшеному об"єму нової серії духовок LIBERTY GRANDIS ваші страви готуються ще швидше, а також ви можете готувати не тільки невеликих курчат, а також великих індиків.

Механічний таймер
Механічний таймер ідеально підійде тим, хто цінує функціональність (4 програми) і простоту управління. Тепер вам не потрібно боятися, що в вас промайне світло і обрана вами програма зіб"ється.

Покриття Crystal Clean
Внутрішня поверхня духовки покрита спеціальною розробленою емаллю Crystal Clean, яка максимально стійка до взаємодії з жирами і кислотами, а також надзвичайно легко очищається

Вытяжка Liberty Slide 265 B
Вытяжка Liberty Slide 265 B
В наличии
Код товара: 200018
2 399 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 200018

Загальні характеристики
Телескопічна витяжка від виробника LIBERTY позбавить від неприємних запахів під час приготування їжі. Робота пристрою не потривожить відпочинок оточуючих, оскільки максимальний рівень шуму не перевищує 48 дБ. Висувна панель збільшує площу очищення повітря, підвищуючи ефективність витяжки. Продуктивність даної моделі складає 550 м3/год.

Вигляд і керування
Модель LIBERTY Slide 265 отримала міцний корпус, універсальний дизайн якого поєднується з будь-яким сучасним інтер"єром. Практична в повсякденному використанні панель управління має фронтальне розташування. Вона представлена у вигляді перемикачів, за допомогою яких можна швидко керувати роботою пристрою. Для захисту мотора від попадання жиру і бруду в моделі встановлено алюмінієвий фільтр.

Особливості роботи
Телескопічна витяжка LIBERTY Slide 265 підтримує роботу в одному з двох режимів: відведення або рециркуляції. Режим відведення відрізняється вищою продуктивністю порівняно з роботою в режимі рециркуляції. Залежно від ступеня забруднення повітря неприємними запахами, користувач може вибрати одну з двох передбачених швидкостей очищення.

Новинка
Вытяжка Liberty Slide 265 AVTL
Вытяжка Liberty Slide 265 AVTL
В наличии
Код товара: 200017
3 569 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 200017

Загальні характеристики
Телескопічна витяжка від виробника LIBERTY позбавить від неприємних запахів під час приготування їжі. Робота пристрою не потривожить відпочинок оточення, оскільки максимальний рівень шуму не перевищує 48 дБ. Висувна панель збільшує площу очищення повітря, підвищуючи ефективність витягу. Продуктивність цієї моделі складає 550 м3/ч.

Зовнішній вигляд і управління
Модель Liberty Slide 265 AVTL отримала міцний корпус бежевого кольору, універсальний дизайн якого поєднується з будь-яким сучасним інтер"єром. Практична в повсякденному використанні панель управління має фронтальне розташування. Вона представлена у вигляді перемикачів, за допомогою яких можна швидко управляти роботою пристрою. Для захисту мотора від попадання жиру і бруду в моделі встановлений алюмінієвий фільтр.

Особливості роботи
Телескопічна витяжка Liberty Slide 265 AVTL підтримує роботу в одному з двох режимів: відведення або рециркуляції. Режим відведення відрізняється більш високою продуктивністю в порівнянні з роботою в режимі рециркуляції. Залежно від міри забруднення повітря неприємними запахами, користувач може вибрати одну з двох передбачених швидкостей очищення.

Новинка
Духовой шкаф Liberty HO 835 B
Духовой шкаф Liberty HO 835 B
В наличии
Код товара: 188199
7 199 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 188199

XXXL – збільшений об"єм духовок  LIBERTY – 75 літрів
Завдяки збільшеному об"єму нової серії духовок LIBERTY  ваші страви готуються ще швидше, а також ви можете готувати не тільки невеликих курчат, а навіть великих індичок.

Втоплювані ручки
Втоплювані ручки убезпечують вас від випадкового торкання та непотрібної зміни режиму, полегшують процес очищення духовки, зменшують імовірність попадання їжі на ручки. І найголовніше, не виділяються із стильного дизайну фасаду вашої духовки.

Хромовані направляючі
Безпечний та легкий доступ до будь-якої страви в момент приготування. Завдяки спеціальній конструкції направляючих немає необхідності притримувати витягнуте деко. Ви без додаткових зусиль дістаєте страву, щоб додати потрібні інгредієнти або перевірити готовність.

Новинка
Вытяжка Liberty Slide 255 X
Вытяжка Liberty Slide 255 X
В наличии
Код товара: 188187
2 459 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 188187

Щоб мирна вечеря не захмарилася спогляданням брудних меблів і стін в районі плити, необхідно встановити вбудовувана витяжка Liberty SLIDE 255. Саме вона якісно і швидко очистить повітря від жирових випарів. А приємний колір нержавіючої сталі, поза сумнівом, зроблять цей витяг ефектним елементом декору. З нею Ваша кухня набуде неймовірно модного і оригінального вигляду, а вона досить компактна. Ви також її легко і просто зможете вбудувати її в шафу і вона яка не змінить загального дизайну Вашої кухні кухні.

З витяжкой Вам не страшні ніякі експерименти на кухні! Можна без проблем варити, смажити, запікати, тому що жахливі жирові компоненти, проникаючі в повітря, тут же зникатимуть завдяки роботі алюмінієвого фільтру. Розміри витяжки Liberty SLIDE 255 дозволяють встановити над вузькими плитами 50 см. Так, її ширина складає 50 см, що прекрасно покриває робочу поверхню плити. А ця важлива умова для ефективного очищення повітря на кухні.

На цьому зручність витяжки не закінчується. У її конструкції передбачено підсвічування - 2 лампи. Завдяки ним Ви можете додати освітлення в робочу зону плити і спокійно готувати в темний час доби. Для регулювання її роботи існує 3 режими швидкості. Ви можете без проблем очищати повітря, користуючись мінімальним режимом. Але якщо Вам належить готувати до свята або Ви просто вирішили побалувати свою сім"ю грандіозною трапезою, то слід скористатися максимальний режимом швидкості.

Новинка
Вытяжка Liberty Excellence 60 W
Вытяжка Liberty Excellence 60 W
В наличии
Код товара: 188165
7 777 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 188165

Моторизований привід і стильний дизайн
Витяжка LIBERTY Excellence - це стильний дизайн потужної (1000 м3/год) витяжки з моторизованим приводом передньої панелі для вашої кухні зі скляним фасадом із загартованого скла.

Дисплей, таймер, сенсорна панель керування і дистанційний пульт
За допомогою сенсорної панелі або пульту дистанційного керування ви можете вибрати 3 рівні швидкості вентиляції. Номер вибраної швидкості буде показано на дисплеї.

Оскільки рекомендується залишити витяжку включеною протягом 5-10 хвилин після закінчення приготування, то надзвичайно корисним буде використання таймера. Час таймера можна змінювати від 1 до 60 хвилин.

У режимі очікування на дисплеї буде показано поточний час.

Крім інформативної сенсорної панелі витяжка обладнана і звуковим індикатором роботи.

Робота в режимі рециркуляції
У разі неможливості підключення до вентиляційних каналів витяжка може бути обладнана вугільними (протизапаховими) фільтрами.

Новинка
Вытяжка Liberty Charlotte 60 B
Вытяжка Liberty Charlotte 60 B
В наличии
Код товара: 187894
4 179 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187894

Продуктивність 700 м3/год.
Світлодіодні лампи.
Сенсорне управління.
Таймер.
3 режими роботи.
Алюмінієвий фільтр.
Ширина 60 см.
Колір: чорне скло.

Варочная поверхность Liberty PI 3055 (311)
Варочная поверхность Liberty PI 3055 (311)
В наличии
Код товара: 199994
4 899 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 199994

Не платіть за нагрів повітря. Коефіцієнт корисної дії – 90%

При користуванні індукційною поверхнею втрати тепла мінімальні, а швидкість нагрівання надзвичайно висока.

Безпека понад усе:

-       Конфорка вмикається тільки при наявності посуду. Як тільки посуд забирається з конфорки – конфорка автоматично відключається. Нагрівається дно посуду, а не поверхня.

-       Захист від випадкових натискань дітьми

-       Холодна конфорка – нагрівається лише посуд, в якому ви готуєте. Тепер вам не потрібно задумуватись над розміром каструлі – обираєте вашу улюблену і готуєте. Головне, щоб діаметр її був менший ніж конфорка.

-       Індикатор залишкового тепла – попереджає про ненавмисні опіки

-       Автоматичне відключення при відсутності посуду – дисплей автоматично вимикається, якщо відповідна каструля не була встановлена.

-       Захист від перегріву (коли допустима температури буде перевищена поверхня автоматично припинить роботу)

-       Максимальний час роботи за замовчуванням (від 2 до 8 годин в залежності від потужності – навіть якщо ви забули страву на поверхні)

Таймер

Ви можете використовувати таймер на вбудованій поверхні LIBERTYв якості сповіщувача – ви просто задаєте через через який ви почуєте звуковий сигнал. Також ви можете задавати час закінчення приготування страви і вам не прийдеться переживати, що ви пропустите момент, коли потрібно вимкнути конфорку.

Сенсорне управління потужністю

За допомогою декількох дотиків ви можете максимально точно встановити потрібний рівень потужності для приготування кожної страви окремо.

Легкість очищення

-       сама поверхня не нагрівається, тому на ній нічого не пригорає

-       абсолютно гладка поверхня дозволяє очищати її за допомогою лише декількох рухів

Витончений дизайн

Склокерамічна індукційна поверхня LIBERTY – це нові технології у вас на кухні. Вона стане чудовим доповненням до інтер’єру та підкреслить вишуканий дизайн вашої кухні.

Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCB(401)
Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCB(401)
В наличии
Код товара: 199985
4 699 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 199985

Газ на склі Liberty Quadro
Варильні поверхні LIBERTY серії Quadro є відмінним варіантом для тих, хто отримує задоволення від традиційних методів приготування їжі і сучасних технологій. Абсолютна гладка поверхня легко очищається, її вид не змінюється з часом і прослужить вам багато років.

Конфорка WOK
Суперпотужна конфорка WOK допоможе вам приготувати блюдо удвічі швидше, ніж на звичайній газовій конфорці як в спеціальному WOK- посуду так і в звичайній великій каструлі.
Переваги приготування їжі використовуючи WOK- посуд в першу чергу оцінять люди, що ведуть здоровий спосіб життя. Їжа швидше готується і піддається рівномірній тепловій обробці завдяки чому зберігаються вітаміни. Крім того можна отримати хрустку скориночку з меншою кількістю жиру, що теж є перевагою здорового харчування.
Приготування їжі на WOK- конфорці - це простий і швидкий спосіб різноманітити свій раціон і поглянути на звичні вам продукти і блюда з нового боку.

Чавунні грати
Нові суцільні чавунні грати нададуть вашій вбудованій поверхні сучасному вигляду і практичності. Чавунні грати стійкіші до високих температур, мають поліпшену теплопровідність, що забезпечує повне використання тепла, що виділяється, з мінімальними його втратами. Чавунні грати (особливо суцільні) забезпечують підвищену стійкість посуду на плиті і легку перестановку з однієї конфорки на іншу.
Великим плюсом чавунних грат є те, що вони не втрачають свого первинного виду з часом користування.

Розмещение конфорок
Класичне розміщення газових конфорок, коли конфорка максимальної потужності знаходиться у ближньому до вас ряду.
Таке розміщення є зручним для користування, а розміщення ручок чимдалі від великої конфорки максимально зменшує ризик їх ушкодження.

Особливості:
1 WOK- конфорка.
Газ-контроль.
Электроподжиг.
Чавунні грати.
Загартоване чорне скло.
Розміри 584х510х100 мм.
Потужність конфорок 1,8; 3,4; 1,8; 1 кВт

Новинка
Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCW (420)
Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCW (420)
В наличии
Код товара: 187860
4 999 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187860

Газ на склі Liberty Quadro
Варильні поверхні LIBERTY серії Quadro є відмінним варіантом для тих, хто отримує задоволення від традиційних методів приготування їжі і сучасних технологій. Абсолютна гладка поверхня легко очищається, її вид не змінюється з часом і прослужить вам багато років.

Конфорка WOK
Суперпотужна конфорка WOK допоможе вам приготувати блюдо удвічі швидше, ніж на звичайній газовій конфорці як в спеціальному WOK- посуду так і в звичайній великій каструлі.
Переваги приготування їжі використовуючи WOK- посуд в першу чергу оцінять люди, що ведуть здоровий спосіб життя. Їжа швидше готується і піддається рівномірній тепловій обробці завдяки чому зберігаються вітаміни. Крім того можна отримати хрустку скориночку з меншою кількістю жиру, що теж є перевагою здорового харчування.
Приготування їжі на WOK- конфорці - це простий і швидкий спосіб різноманітити свій раціон і поглянути на звичні вам продукти і блюда з нового боку.

Чавунні грати
Нові суцільні чавунні грати нададуть вашій вбудованій поверхні сучасному вигляду і практичності. Чавунні грати стійкіші до високих температур, мають поліпшену теплопровідність, що забезпечує повне використання тепла, що виділяється, з мінімальними його втратами. Чавунні грати(особливо суцільні) забезпечують підвищену стійкість посуду на плиті і легку перестановку з однієї конфорки на іншу.
Великим плюсом чавунних грат є те, що вони не втрачають свого первинного виду з часом користування.

Розмещение конфорок
Класичне розміщення газових конфорок, коли конфорка максимальної потужності знаходиться у ближньому до вас ряду.
Таке розміщення є зручним для користування, а розміщення ручок чимдалі від великої конфорки максимально зменшує ризик їх пошкодження.

Новинка
Варочная поверхность Liberty PI 6040 B (503)
Варочная поверхность Liberty PI 6040 B (503)
В наличии
Код товара: 187816
7 539 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187816

Склокерамічна поверхня SCHOTTCERAN (С)
У склокерамічних поверхнях LIBERTY використовується скло всесвітньої відомої компанії SCHOTT (Німеччина)
- найбільш поширена емаль у світі
- продано понад 120 000 000 поверхонь у 150 країнах світу
- оригінальне виробництво з 1971 року
- висока екологічність (при виробництві не використовуються токсичні матеріали і миш"як)
- зроблено в Німеччині і використовується провідними брендами світу.
Не платіть за нагрів повітря. Коефіцієнт корисної дії - 90%
При використанні індукційної поверхнею втрати тепла мінімальні, а швидкість нагріву надзвичайно висока.
Безпека понад усе:
- конфорка вмикається тільки при наявності посуду. Як тільки посуд забирається з конфорки - конфорка автоматично відключається. Нагрівається дно посуду, а не поверхня.
- Захист від випадкових натискань дітьми
- Холодна конфорка - нагрівається тільки посуд, в якому ви готуєте. Тепер вам не потрібно замислюватися над розміром каструлі - вибираєте вашу кохану і готуєте. Головне, щоб діаметр її був менше ніж конфорка.
- Індикатор залишкового тепла - попереджає про ненавмисні опіки
- Автоматичне відключення при відсутності посуду - дисплей автоматично вимикається, якщо відповідна каструля не встановлена.
- Захист від перегріву (коли допустима температури буде перевищена поверхня автоматично припинить роботу)
Типовий час (від 2 до 8:00 залежно від потужності - навіть якщо ви забули страву на поверхні)
таймер
Ви можете використовувати таймер на вбудованій поверхні LIBERTYв якості сповіщувача - ви просто задаєте час через який ви почуєте звуковий сигнал. Також ви можете задавати час закінчення приготування страви і вам не доведеться переживати, що ви пропустите момент, коли потрібно вимкнути конфорку.
надзвичайна міцність
Тести проведені в Німеччині гарантують надзвичайну міцність скла. Емаль німецької компанії SCHOTT розрахована на падіння каструлі діаметром 12 см вагою 1,8 кг з висоти 15 см або металевої кулі діаметром 5 см вагою 0,5 кг з висоти 50 см.
Сенсорне управління потужністю
За допомогою декількох дотиків ви можете максимально точно встановити потрібний рівень потужності для приготування кожної страви окремо.
легкість очищення
- сама поверхня не нагрівається, тому на ній нічого не пригорає
- абсолютно гладка поверхня дозволяє очищати її за допомогою лише декількох рухів
витончений дизайн
Склокерамічна індукційна поверхня LIBERTY - це нові технології у вас на кухні. Вона стане прекрасним доповненням до інтер"єру і підкреслить вишуканий дизайн вашої кухні.

Новинка
Варочная поверхность Liberty PG6140AVR(510)
Варочная поверхность Liberty PG6140AVR(510)
В наличии
Код товара: 187815
4 549 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187815

Чавунні грати
Нові суцільні чавунні грати нададуть вашій вбудованій поверхні сучасному вигляду і практичності. Чавунні грати стійкіші до високих температур, мають поліпшену теплопровідність, що забезпечує повне використання тепла, що виділяється, з мінімальними його втратами. Чавунні грати(особливо суцільні) забезпечують підвищену стійкість посуду на плиті і легку перестановку з однієї конфорки на іншу.
Великим плюсом чавунних грат є те, що вони не втрачають свого первинного виду з часом користування.

Розмещение конфорок
Класичне розміщення газових конфорок, коли конфорка максимальної потужності знаходиться у ближньому до вас ряду.
Таке розміщення є зручним для користування, а розміщення ручок чимдалі від великої конфорки максимально зменшує ризик їх пошкодження.

Новинка
Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCAV (421)
Варочная поверхность Liberty PG6141G-CCAV (421)
В наличии
Код товара: 187814
5 099 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187814

Газ на склі Liberty Quadro

Варильні поверхні LIBERTY серії Quadro є відмінним варіантом для тих, хто отримує задоволення від традиційних методів приготування їжі і Сучане технологій. Абсолютна гладка поверхня легко очищається, її вид не міняється з часом і прослужить вам багато років.

Доміно LIBERTY Quadro

Серія доміно розроблена спеціально для невеликих кухонь. При цьому вона забезпечує індивідуальний підхід до організації робочої зони на кухні і дозволить використати простір ваших кулінарних переваг.

конфорка WOK

Суперпотужні конфорка WOK допоможе вам приготувати блюдо удвічі Швидкий чим на звичайній газовій конфорці як в спеціальному WOK- посуду так і в звичайній великій каструлі.

Переваги приготування їжі використовуючи WOK- посуд в першу чергу оцінять люди, що ведуть здоровий спосіб життя. Їжа швидше готується і піддається рівномірній тепловій обробці завдяки чому зберігаються вітаміни. Крім того можна отримати хрустку скориночку з меншою кількістю жиру, що теж є перевагою здорового харчування.

Приготування їжі на WOK- конфорці - це простий і швидкий спосіб різноманітити свій раціон і поглянути на звичні вам продукти і блюда з нового боку.

чавунні грати

Нові суцільні чавунні грати нададуть вашій вбудованій поверхні сучасний вигляд і практичність. Чавунні грати стійкіші до високих температур, мають поліпшену теплопровідність, що забезпечує повне використання тепла, що виділяється, з мінімальними його втратами. Чавунні грати(особливо суцільні) забезпечують підвищену стійкість посуду на плиті і легку перестановку з однієї конфорки нана іншу.

Великим плюсом чавунних грат є те, що вони не втрачають свого первинного виду з часом користування.

Новинка
Варочная поверхность Liberty PI 6055 (310)
Варочная поверхность Liberty PI 6055 (310)
В наличии
Код товара: 187783
7 899 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187783

Не платіть за нагрів повітря. Коефіцієнт корисної дії – 90%

При користуванні індукційною поверхнею втрати тепла мінімальні, а швидкість нагрівання надзвичайно висока.

Безпека понад усе:

-       Конфорка вмикається тільки при наявності посуду. Як тільки посуд забирається з конфорки – конфорка автоматично відключається. Нагрівається дно посуду, а не поверхня.

-       Захист від випадкових натискань дітьми

-       Холодна конфорка – нагрівається лише посуд, в якому ви готуєте. Тепер вам не потрібно задумуватись над розміром каструлі – обираєте вашу улюблену і готуєте. Головне, щоб діаметр її був менший ніж конфорка.

-       Індикатор залишкового тепла – попереджає про ненавмисні опіки

-       Автоматичне відключення при відсутності посуду – дисплей автоматично вимикається, якщо відповідна каструля не була встановлена.

-       Захист від перегріву (коли допустима температури буде перевищена поверхня автоматично припинить роботу)

-       Максимальний час роботи за замовчуванням (від 2 до 8 годин в залежності від потужності – навіть якщо ви забули страву на поверхні)

Таймер

Ви можете використовувати таймер на вбудованій поверхні LIBERTYв якості сповіщувача – ви просто задаєте через через який ви почуєте звуковий сигнал. Також ви можете задавати час закінчення приготування страви і вам не прийдеться переживати, що ви пропустите момент, коли потрібно вимкнути конфорку.

Сенсорне управління потужністю

За допомогою декількох дотиків ви можете максимально точно встановити потрібний рівень потужності для приготування кожної страви окремо.

Легкість очищення

-       сама поверхня не нагрівається, тому на ній нічого не пригорає

-       абсолютно гладка поверхня дозволяє очищати її за допомогою лише декількох рухів

Витончений дизайн

Склокерамічна індукційна поверхня LIBERTY – це нові технології у вас на кухні. Вона стане чудовим доповненням до інтер’єру та підкреслить вишуканий дизайн вашої кухні.

Новинка
Варочная поверхность Liberty PG6141G-W (811)
Варочная поверхность Liberty PG6141G-W (811)
В наличии
Код товара: 187779
6 089 грн

Бренд: Liberty

Код товара: 187779

Варильна поверхня газова Liberty PG6141G-W (811) має поверхню зі скла білого кольору і чавунні решітки, за якими легко доглядати.

Автоматичне електрозапалювання спрощує використання приладу. Газ-контроль забезпечує безпеку.