iGames

Товары, представленные брендом:

Настольная игра iGames Салат. Рецепт успіху (2004)
Настольная игра iGames Салат. Рецепт успіху (2004)
Нет в наличии
Код товара: 189981
329 грн

Бренд: iGames

Код товара: 189981

Салат Удачі - це проста карткова настільна гра з яскравими картинками на збір сетів. Гра однаково захоплююче розкладається як для двох учасників, так і для шести. А прості правила дозволять приєднатися до створення салатів гравців будь-якого досвіду в настільних іграх!

Рецепти та інгредієнти.
Всі карти двосторонні: з одного з боку можна знайти зелень і овочі, які підходять для ваших салатів, а з іншого - рецепти. Як ви вже здогадалися, в перебігу гри потрібно буде збирати карти так, щоб у вас було достатньо інгредієнтів, що підходять під вибрані рецепти.

Ріжемо салати.
Отже, перед початком партії всі карти перемішуються і розміщуються приблизно рівними трьома стопками на стіл так, що зверху завжди були рецепти. Після чого з кожної стопки знімаються по дві карти і формується «овочевий ринок» картинками овочів вгору.

Всі учасники гри ходять по черзі, роблячи одне з двох дій:
Гравець бере одну верхню карту з будь-стопки і кладе перед собою «рецептом» вгору. В кінці гри такі карти будуть означати умови, при яких він отримує або втрачає переможні бали.
Або гравець бере дві карти овочів з ринку, негайно заповнюючи його до межі знову, взятими з колод картами.

Як тільки на ринку не залишиться жодної карти на продаж, гравці приступають до підрахунку своїх переможних балів і з’ясування, хто переможець.

Салат Удачі - це проста гра з високою реіграбельності, яка порадує всіх!

Комплектація настільної гри Салат. Рецепт Успіху:
108 двосторонніх карт овочів / рецептів
правила