Hansa

Товары, представленные брендом:

Духовой шкаф Hansa BOESS694077
Духовой шкаф Hansa BOESS694077
Нет в наличии
Код товара: 216055
8 649 грн

Бренд: Hansa

Код товара: 216055

Посудомоечная машина Hansa ZWM 416 WH
Посудомоечная машина Hansa ZWM 416 WH
Нет в наличии
Код товара: 213117
8 499 грн

Бренд: Hansa

Код товара: 213117

З новою посудомийною машиною Hansa ZWM 416 WH миття посуду не відволікатиме від процесу заняттям іншими справами.
Особливості моделі
Посудомийна машина білого кольору відрізняється своєю великою місткістю, економічністю, комфортом, чудовою функціональністю та досить тихою роботою. Шість різних програм миття: від стандартної до делікатної та велика кількість додаткових функцій роблять цю техніку просто чудовою помічницею домашнього побуту. За один раз може вимити 9 стандартних комплектів посуду.
Зменште вже зараз свій вплив на екологію – а заразом і свої комунальні рахунки. Ця сучасна модель машини має високий клас споживання електроенергії, що свідчить про економію води та високу енергоефективність. Система автоматичного чищення фільтра точно допоможе продовжити термін служби виробу, запобігтиме блокуванню та можливій появі помилок при функціонуванні пристрою. Завдяки спеціальній системі Aqua Stop, вода з цього обладнання не потрапить назовні. За допомогою режиму турбосушка вимитий посуд підсушиться миттєво.

Плита Hansa FCMW58023
Плита Hansa FCMW58023
Нет в наличии
Код товара: 207519
7 499 грн

Бренд: Hansa

Код товара: 207519

Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки - це практичне і сучасне рішення. Стійкі, міцні вони гарантують просте і безпечне використання. Ви без проблем можете мити їх навіть в посудомийній машині.

Емаль, що легко очищується
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а так само забезпечує простоту у використанні, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищується, в якості стандартної в усіх наших духових шафах.

ГАЗ-КОНТРОЛЬ
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.

Рецепти на дверцятах
Завдяки рецептам на внутрішній стороні дверцят ви можете швидко подивитися і перевірити параметри приготування прямо на дверцятах духової шафи. Залежно від типу страви рекомендації вкажуть споживачеві такі параметри, як: режим нагріву, температура приготування, необхідний рівень встановлення деко / решітки і час готування конкретного блюда. Лазерна технологія нанесення цих підказок дозволяє мити скло в посудомийній машині.

Плита Hansa FCGW510550
Плита Hansa FCGW510550
Нет в наличии
Код товара: 187453
6 999 грн

Бренд: Hansa

Код товара: 187453

ЛЕГКООЧИЩУВАНА ЕМАЛЬ
Це рішення підтримує внутрішню частину чистою, а також забезпечує простоту використання, так як за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо легкоочищувану емаль в якості стандартної в усіх наших духових шафах.

КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ A
Hansa дбає про природне довкілля, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи і плити мають клас енергоефективності А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.

МІЦНІ ЧАВУННІ РЕШІТКИ
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх дуже легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.

ЛЕГКООЧИЩУВАНА ДВЕРЦЯ
Завдяки новій конструкції дверці, з неї можна безпечно і просто вийняти скло без зняття всієї дверці. Використання двох засувок у верхній частині дверці дозволяє обійтися без застосування будь-яких інструментів, і це можна зробити самостійно. Тепер доглядати за чистотою духової шафи зовсім просто.

ГАЗ-КОНТРОЛЬ
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.

РЕЦЕПТИ НА ДВЕРЦІ
Рецепти на внутрішній стороні дверці духової шафи - це практичне керівництво, яке завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб, і час її приготування.

ВИСУВНИЙ ЯЩИК ДЛЯ ПОСУДУ НА РОЛИКОВИХ НАПРЯМНИХ
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.

ПОВОРОТНА РУЧКА АВТОМАТИЧНОГО ЗАПАЛЮВАННЯ
Поворотна ручка запалювання - дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалає автоматично.

СТАНДАРТНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ
Підсвічування духової шафи, розташоване на задній стінці камери, дозволяє чітко розглянути страви, що в ній готуються.

ДЕКО ДЛЯ ВИПІЧКИ PROCOOK
Гексагональна структура деко procook, розроблена компанією Hansa, є сучасним рішенням для приготування біль

Варочная поверхность Hansa BHC36106
Варочная поверхность Hansa BHC36106
Нет в наличии
Код товара: 187811
4 719 грн

Бренд: Hansa

Код товара: 187811

Стрічковий нагрівальний елемент
Hi-Light
нагрівається під дією струму і слідом за собою нагріває німецьку склокераміки, від якої тепло надходить до посуду, а вже від посуду - до їжі. 4 етапи нагріву їжі: традиційна технологія приготування на конфорка.