Elgato

Товары, представленные брендом:

Хромакей Elgato Green Screen (10GAF9901)
Хромакей Elgato Green Screen (10GAF9901)
Нет в наличии
Код товара: 189655
4 999 грн

Бренд: Elgato

Код товара: 189655

lgato Green Screen - це фон хромакей, який призначений для комбінованих зйомок з використанням різних спецефектів. Завдяки зйомці на «зеленому екрані» і спеціальному програмному забезпеченню для ПК, що працює з хромакеєм, ви зможете легко видалити фон, замінивши його на потрібне зображення, ефект або трансляцію. Якщо ви ведете свій відеоблог або, наприклад, Стрім, записуючи проходження комп"ютерних ігор - фон хромакей стане для вас незамінним інструментом у створенні магічних спецефектів.

Дивуйте спецефектами
Elgato Green Screen компактний і зручний у використанні. Фон має надійну і просту конструкцію і стійкі ніжки, що дозволяє скористатися фоном в будь-якому місці за лічені секунди. Просто підніміть ручку алюмінієвого корпусу на потрібну вам висоту, а пневматична рама автоматично зафіксує полотно на місці. В розкладеному вигляді розмір Elgato Green Screen становить 148х180 см. Саме полотно виготовлене з щільного 100% поліестеру, який не схильний до утворення складок. Завдяки спеціальному футляру, хромакей можна швидко скласти і прибрати, не зайнявши при цьому багато місця, адже розмір складеної конструкції становить усього 148х10,5х11,5 см.

До простого використання Elgato Green Screen є кілька рекомендацій. Наприклад, в одязі людини, який знімається на тлі хромакея, не повинно бути зеленого кольору. Інакше програмне забезпечення прибере не тільки зелений фон, але і відповідний елемент одягу. Також важливо пам"ятати про освітлення. Воно повинно бути рівномірним по всьому зеленому полотну, а об"єкт зйомки не повинен відкидати тінь. А щоб уникнути тіні на фоні, рекомендується дотримуватися відстані від об"єкту зйомки до хромакея близько метра.

Контроллер Elgato Stream Deck (10GAA9901)
Контроллер Elgato Stream Deck (10GAA9901)
Нет в наличии
Код товара: 184936
8 799 грн

Бренд: Elgato

Код товара: 184936

Elgato Stream Deck - це зручна командна панель, яка спрощує процес трансляції потокового відео в Мережу. За допомогою всього 15 LCD-клавіш можна здійснювати до 210 різних команд, які самостійно призначаються за допомогою фірмового ПЗ. Пристрій призначений спеціально для стримерів і має широкий функціонал, дозволяючи миттєво перемикатися між додатками для стріму, соціальними мережами, вікнами браузера і т.д.

Elgato Stream Deck підтримує такі популярні сервіси стріму як Twitch, Twitter, OBS, Tipeeestream і власний сервіс Game Capture від Elgato. Кожна клавіша контролера налаштовується під певну команду, для цього існує фірмове ПЗ. У програмі також задаються команди для сполучень клавіш і їх яскравість. Всього контролер підтримує до 210 різних команд, куди входять запуск стріму, перемикання між сервісами, соціальними мережами, відправка твіту, перемикання з веб-камери на екран гри, запуск медіа, а також настройка різних графічних, відео- та аудіоефектів.

Контролер сумісний з OS Windows і MacOS. Девайс не має вбудованої батареї, він отримує енергію від ПК. Однак при бажанні до нього можна підключити і додатковий зовнішній блок живлення, який не входить в комплект поставки і купується додатково.