Ekwb

Товары, представленные брендом:

Трубка EKWB EK-DuraClear 9,5/15,9mm 3M RETAIL (3831109850978)
Трубка EKWB EK-DuraClear 9,5/15,9mm 3M RETAIL (3831109850978)
Нет в наличии
Код товара: 220076

Бренд: Ekwb

Код товара: 220076

EKWB EK-DuraClear – це м’яка трубка для ентузіастів, які займаються проектуванням та монтажем систем рідинного охолодження, що використовують гнучке розведення для циркуляції пофарбованого холодоагенту. Кольорова рідина, що охолоджує, додасть конструкції індивідуальність, а широкий вибір колірної гами буде відмінно поєднуватися з встановленими в ПК комплектуючими.

Унікальність продукту полягає у його фірмовій якості: відмінної опірності бактеріальної адгезії, що запобігає зростанню мікрофлори на внутрішній стінці трубки. Це дозволяє застосовувати EK-DuraClear у широкому спектрі замкнутих систем охолодження, що робить її найкращим вибором для кожного просунутого гуру СВО.

Особливості трубки EK-DuraClear:

Висока міцність і підвищена гнучкість, що дозволяє уникнути перегинів контуру в місцях із щільним компонуванням і, як наслідок, зменшення продуктивності охолодження.
Прозорість, що не падає з часом. Це особливо важливо при використанні забарвленого холодоагенту EK-Ekoolant.
Відсутність логотипу по всій довжині трубки як непотрібного декоруючого елемента.
Стійкість до ультрафіолету.
Спеціальне антибактеріальне покриття.
Екологічна безпека та нетоксичність для навколишнього середовища.

Радиатор EKWB EK-CoolStream CE 420 (Triple) (3831109860380)
Радиатор EKWB EK-CoolStream CE 420 (Triple) (3831109860380)
Нет в наличии
Код товара: 220075

Бренд: Ekwb

Код товара: 220075

EKWB EK-CoolStream CE 420 – трисекційний радіатор, який поєднує унікальний мінімалістичний дизайн CSQ та складні інженерні розрахунки для побудови ефективної системи рідинного охолодження (СВО). Цей продукт компанії EK поєднує оптимальне співвідношення ціни та продуктивності, що робить цей радіатор серії EK-CoolStream CE ідеальним вибором для будь-якої комп’ютерної системи з водяним охолодженням.

EK-CoolStream CE 420 у зв’язці з фірмовими вентиляторами EK-Vardar 140 мм гарантує ефективне відведення тепла з водяного контуру, забезпечуючи виняткову продуктивність під час роботи навіть на низьких обертах.

Продукт має кращу здатність відведення зайвого тепла в класі радіаторів товщиною 45 мм: подвійні мідні ребра забезпечують високу площу розсіювання, а камери охолодження з паралельним розведенням зменшують опір водяного потоку.

Завдяки тому, що на порти радіатора EK-CoolStream CE 420 із заводу вже встановлено необхідні подовжувачі G1/4, користувач може використовувати будь-який фірмовий компресійний фітинг G1/4 (рекомендується серія EK-ACF), що значно спрощує введення даного блоку в експлуатацію.

Бренд: Ekwb

Код товара: 220074

Плоский насос-резервуар EKWB EK-Quantum Kinetic FLT 240 D5 PWM D-RGB - Plexi є новим революційним рішенням лінійки продуктів EK-Quantum Volume FLT D5, оснащених адресним багатобарвним підсвічуванням. Ці плоскі резервуари серії FLT D5 забезпечать більшу гнучкість під час встановлення, оскільки вони не вимагають свердління нових монтажних отворів у вашому корпусі. Головна відмінність від звичайних EK-Quantum Volume FLT полягає в наявності оригінального інтегрованого насоса D5, здатного забезпечувати витрати холодоагенту до 1500 літрів на годину при максимальному тиску до 3,9 метрів.

Резервуар із вбудованим насосом EK-Quantum Kinetic FLT 240 D5 PWM D-RGB виготовлений з високоякісно обробленого прозорого акрилу з проставками з гумових ущільнювачів у місцях прилягання збірних частин. На лицьовій частині під невеликою вузькою фігурною смужкою із чорного анодованого алюмінію ховається адресна світлодіодна стрічка D-RGB, що підтримує сучасні технології керованого RGB-підсвічування, сумісного з більшістю материнських плат провідних виробників: Aura Sync, RGB-Fusion, RGB Mystic Light.

Продукт оснащений шістьма портами зі стандартними різьбленнями G1/4", які, залежно від орієнтації пристрою, можуть використовуватися як In/Out-порти, а також порти для заповнення системи та зливу холодоагенту. Крім всього, з тильного боку FLT 240 D5 PWM D-RGB розташовані отвори для кріплень двох 120 мм вентиляторів, що можна використовувати для розширення вже існуючого функціоналу вашої СВО.

Нові комбіновані продукти серії FLT D5 доступні у трьох різних розмірах: 120 мм, 240 мм та 360 мм.

Бренд: Ekwb

Код товара: 220072

EK-Quantum Torque Extender Static MF 14 – це спеціальний подовжувач для портів G1/4" BSP. Він дозволяє приєднати сумісні фітинги для розширення просторових варіантів розведення контуру охолодження для вашої системи.

Компресійне кільце має накатку для зручності ручної затяжки та надійної герметизації з’єднання. Всі частини виробу виготовлені з нікельованої латуні. Універсальне різьблення G1/4" BSP забезпечує сумісність з усіма іншими фірмовими продуктами EK Water Blocks.

Фитинг EKWB EK-Quantum Torque Rotary 90° - Black (3831109814475)
Фитинг EKWB EK-Quantum Torque Rotary 90° - Black (3831109814475)
Нет в наличии
Код товара: 220071

Бренд: Ekwb

Код товара: 220071

EKWB EK-Quantum Torque Rotary 90° – це кутовий фітінг-адаптер з кутом в 90° для вирівнювання трубок СВО. Він дозволяє під’єднати сумісні фітинги для розширення просторових варіантів розведення контуру охолодження для вашої системи. Перехідник має можливість обертатися на 360°, це дозволяє максимально гармонійно розмістити всі елементи системи охолодження в системному блоці.

Компресійне кільце має накатку для зручності ручного затягування і надійної герметизації з’єднання. Ущільнювальні кільця виготовлені з якісної гуми. Всі частини продукту виготовлені з нікельованої латуні. універсальне різьблення G1/4" BSP забезпечує сумісність з усіма іншими фірмовими продуктами EK Water Blocks.