DXRacer

Товары, представленные брендом:

Кресло для геймеров DXRAcer G Series D8200 GC-G001-N-B2-NVF Black
Кресло для геймеров DXRAcer G Series D8200 GC-G001-N-B2-NVF Black
Нет в наличии
Код товара: 184780
10 999 грн

Бренд: DXRacer

Код товара: 184780

ПРЕМІУМ МАТЕРІАЛИ
Кожне крісло DXRacer G Series розробляється і виготовляється вручну з використанням продуманих деталей і високоякісних матеріалів. PU-шкіра преміум-класу цього крісла не тільки допомагає створювати необхідну підтримку вашої спини, зберігаючи м’якість, але і сприяє вентиляції.

4D РЕГУЛЬОВАНИЙ ПІДЛОКІТНИК
Ергономічні регульовані підлокітники 4D переміщаються вгору / вниз, вліво / вправо, вперед / назад, а також можуть повертатися навколо своєї осі, щоб ви змогли вибрати їх ідеальне положення для себе, забезпечуючи належну амортизацію між рукою і ліктем.

Нахил спинки ДО 135 °
Завдяки відкидається на 135 ° спинці сидіння можна легко регулювати кут сидіння під час ігрових сесій. Крісло при нахилі легко адаптується до ваги вашого тіла, що дозволяє легко і комфортно відкинутися назад.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ механізм хитання
З легкістю відрегулювати висоту та нахил крісла за допомогою високоякісного багатофункціонального механізму хитання. Функція блокування нахилу дозволяє не тільки відкинути сидіння і спинку назад, а й зафіксувати їх в зручному для вас положенні.

ПОЛІУРЕТАНОВІ РОЛИКИ З захистом від подряпин
Ролики з поліуретановим покриттям розроблені для більш тихої роботи і більшої стійкості до сторонніх предметів і сміття. Вони міцні, тихі, бездоганно плавні і мобільні.