DoJoy

Товары, представленные брендом:

Настольная игра DoJoy ЦУ-Е-ФА! (DJ-BG12)
Настольная игра DoJoy ЦУ-Е-ФА! (DJ-BG12)
Нет в наличии
Код товара: 189959
425 грн

Бренд: DoJoy

Код товара: 189959

Чи багато ви знаєте настільних ігор, в які дорослим було б цікаво грати разом з дітьми? Наша гра «Цу-є-фа» саме така.

Правила в грі - елементарні. Діти 5 років за лічені хвилини занурюються в гру, а малюки 4 років грають з підказками батьків. Ігрові партії короткі, так що гра не встигає набриднути!

Одночасно в грі може брати участь від 2 до 4 осіб.

На ігровому полі в сутичці сходяться команди. У кожної фігурки в кулаці за спиною затиснутий предмет: камінь, ножиці або папір. Чим озброєний суперник? Зброю він ховає за спиною. Єдиний спосіб перевірити це - напасти!

Будете відбиватися від ножиць бумагой- ваша пісенька проспівана! Нападе з каменем на ножиці - тоді суперникові кришка! При зіткненнях чоловічок з більш «сильним» предметом залишається в грі, а той, хто програв персонаж - знімається з поля.

У кожній команді є капітан - чоловічок з прапором. Спіймати прапор суперника і не дати в образу свого капітана - завдання не з простих.

А ще в грі є сором’язливі камікадзе! Чоловічок з динамітом переможе, хто б на нього ні напав, але атакувати самому у нього духу не вистачить. Але бігати їм по полю і дражнити суперника не забороняється;)

Найвеселіші моменти гри - коли на поле стикаються фігурки з однаковими предметами. У цьому випадку учасники гри скидаються на пальцях, визначаючи хто залишиться на ігровому столі.

«Камінь, ножиці, папір - ЦУ-Е-ФА!» - весела гра для всієї родини, розвиваюча уважність, пам’ять, логіку і кмітливість. Найпопулярніша наша гра на ігротеках і фестивалях.

Азарт, стратегія, блеф і везіння - в цій грі є все!

Настольная игра DoJoy Фефекты Фикции (DJ-BG10)
Настольная игра DoJoy Фефекты Фикции (DJ-BG10)
Нет в наличии
Код товара: 189958
555 грн

Бренд: DoJoy

Код товара: 189958

Гравці відправляються в подорож, виконують завдання казкових персонажів. Хлопці активно використовують уяву, розвивають мова, дрібну моторику, пам’ять, увагу і творче мислення.

Всі завдання проходять в ігровій формі і учасники допомагають один одному виконувати завдання. Тих, хто програв у грі немає! Це здорово, адже юні гравці дуже не люблять програвати.

У коробці з грою ви знайдете докладний опис завдань гри. Також ми підготували відеоправіла гри, тривалість яких ледь перевищує 8 хвилин.

Вас чекають 26 видів ігрових завдань!

Артикуляційна гімнастика.
Виклади візерунок з паличок і шнурків.
Повтори віршик.
Дорисуй половинку візерунка.
Виправ помилку у фразі.
Придумай пропозицію, використовуючи задані слова.
Розвиток спритності.
І багато іншого.
Всього в грі більше 350 завдань!

Гра спрямована на комплексний розвиток мови і інтелекту. У захоплюючій грі дитина з цікавістю навчається не тільки вимовляти звуки правильно, а й вивчає нові слова, активно використовує уяву, розвиває пам’ять, увагу і творче мислення.

Ігровий світ і мета гри
У центрі ігрового поля розташовується замок богатирів, який оточують чотири казкові країни. У цих країнах живуть Баба Яга, Лісовик, Водяний і Змій Горинич.

Мета гри - обійти всіх лиходіїв на карті, виконуючи їх завдання, і повернутися в рідний замок.

Це логопедична гра?
«Фефекти фікції» можна назвати логопедичної грою, так як її основна мета - розвиток мовлення у дитини. Однак, гра буде надзвичайно корисна і цікава і дітям не мають проблем з вимовою звуків. У грі багато завдань, що відповідають за розвиток дрібної моторики, уяви, інтелекту і навіть спритності.

У комплект гри входять
Ігрове поле.
3 ігрові фігурки богатирів.
120 карток із завданнями.
24 рахункові палички.
Набір з шнурків.
2 пакетика для карток.
1 ігровий кубик.
Правила гри.

Настольная игра DoJoy Инглиш-финглиш (DJ-BG13)
Настольная игра DoJoy Инглиш-финглиш (DJ-BG13)
Нет в наличии
Код товара: 189957
555 грн

Бренд: DoJoy

Код товара: 189957

Богатирі потрапили в чужоземну країну, де всі говорять на невідомому мовою. Допоможи героям пройти всі випробування!

Більше 360 захоплюючих завдань допоможуть хлопцям освоїти англійську мову і розширити словниковий запас.

Завдання мають різну складність і охоплюють 12 груп лексики: сім’я, їжа, тварини, погода, одяг, будинок, транспорт та інші. Грати буде цікаво як новачкам, так і тим, хто не перший рік вивчає мову.

Гравцям належить вгадувати слова, знаходити антоніми, пояснювати слова жестами, відповідати на веселі запитання, спритно рухатися і виконувати багато інших завдання.

Важливість знання англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. До його вивчення слід приступати в ранньому віці, так як в цей період він засвоюється набагато легше. А простіше і ефективніше за все дитина засвоює знання під час гри. Гра створює прекрасні умови для вивчення мови.

У грі ви знайдете безліч різноманітних і цікавих завдань, які допоможуть дітям з різним рівнем підготовки відмінно і з користю провести час. Грати буде цікаво як новачкам, так і тим, хто не перший рік вивчає мову.

А для батьків, які не вивчали мову раніше, ми підготували відповіді до завдань, які допомагають контролювати вимову і переклад використовуваних в грі слів і пропозицій.

В КОМПЛЕКТ ГРИ ВХОДЯТЬ
Ігрове поле.
3 ігрові фігурки богатирів.
120 карток із завданнями.
70 пазликів з буквами.
Ігровий барабан зі стрілкою.
2 пакетика для карток.
1 ігровий кубик.
Правила гри з відповідями на всі завдання.