Deerma

Товары, представленные брендом:

Новинка
Отпариватель Deerma Garment Steamer 2-in-1 White DEM-HS200
Отпариватель Deerma Garment Steamer 2-in-1 White DEM-HS200
В наличии
Код товара: 187045
1 699 грн

Бренд: Deerma

Код товара: 187045

Портативний парогенератор
Deerma DEM-HS200 - портативний парогенератор від Xiaomi. Такий компактний відпарювач допоможе ефективно доглядати за своїм одягом, завжди виглядати охайно з випрасуваними деталями на одязі. Не дивлячись на невеликі розміри, відпарювач оснащений подвійною силою подачі пари за рахунок спеціальної конструкції - двох повітропроводів, які подають в 2 рази більше пара. Подача пара вимірюється в значенні 20 г/хв.

Технічні характеристики
Deerma DEM-HS200 - це ручний парогенератор, який важить всього 700 грам, таке легке пристрій допоможе ефективно маніпулювати їм, щоб рука не втомлювалася прасувати у висячому положенні. Є можливість як вертикального, так і горизонтальної прасування. Пристрій оснащений внутрішнім резервуаром для води об"ємом 110 мл. Потужність приладу складає 1000 Вт. Пара подається під тиском в 0,5 бар, таке тиск здатний одномоментно задути десяток свічок.

Гігієна білизни
Deerma DEM-HS200 піклується не тільки про прасування вашого одягу, а й про знезараження її від різних мікробів. Парогенератор продукує температуру, що виходить з водою, яка перевищує 180°С. Такий показник доводить, що пар від відпарювача може вбити до 99% різного виду бактерій і вірусів. Це особливо актуально, коли в будинку є маленькі діти.

Функціонал
Deerma DEM-HS200 можна купити за доступною ціною, товар знаходиться в середньому ціновому сегменті. Прилад оснащений датчиком температури, який виміряють її в режимі реального часу. Він необхідний для неможливості перегріву пристрою, так як має набір запобіжників і якщо температура перевищує необхідний рівень, автоматично вимикає пристрій.

Новинка
Пылесос Deerma Handheld Anti-mite Vacuum Cleaner (CM800)
Пылесос Deerma Handheld Anti-mite Vacuum Cleaner (CM800)
В наличии
Код товара: 186897
1 199 грн

Бренд: Deerma

Код товара: 186897

Не залишає кліщам ні єдиного шансу
У пилососі Deerma поєднуються 4 ефективних способи боротьби з пиловими кліщами: світло, жар, вібрація та всмоктування. Комплексний захист включається всього однією кнопкою, швидко видаляючи всіх кліщів з тканини.

Ультрафіолетове випромінювання
Ультрафіолетова лампа з кварцового скла випромінює світло довжиною хвилі 253.7 нм, що проникає наскрізь через кліщів та їхні яйця, а також вносить згубні зміни в їх ДНК, таким чином знищуючи більш 99.9% кліщів.

Гаряче повітря з температурою 50 °С проникає глибоко в тканину
Коли температура ліжку піднімається вище температури життєдіяльності кліща (30 °С), активність кліщів знижується аж до їх загибелі. Тому пилосос Deerma використовує повітря температурою 50 °С, глибоко проникає через ковдру і матрац, щоб повністю очистити їх від кліщів.

Високочастотна вібрація — 8000 ударів в хвилину
Щоб міцно чіплятися за тканину, кліщі застосовують спеціальні гачки на кінцях ніжок. Тому в пилососі Deerma особливий механізм створює 8000 ударів в хвилину, які буквально вибивають тканину з-під ніг кліща, глибоко і швидко очищаючи від них постільні приналежності.

Сила всмоктування 13 кПа
Коли вібрація відчіплює кліща від волокон тканини, він обов’язково спробує втекти, проте сила всмоктування пилососа в 13000 Паскалей швидко схопить і відправить його в мішок разом зі звичайною пилом, зібраної з тканини.

Двоступенева фільтрація випускає тільки чисте повітря
На першому місці фільтрації циклонний відцентровий потік видаляє з повітря великі частки забруднень. На другому ступені HEPA-фільтр очищає повітря від найдрібніших частинок. Вся пил, бруд і залишки кліщів замикаються в пилососі, а назовні видувається тільки чисте повітря.

Захист від УФ-випромінювання
Для безпеки і захисту від попадання УФ-випромінювання на людину, ультрафіолетова лампа автоматично вимикається, коли пилосос піднімається з поверхні ліжка.

Зручніше тримати і боротися з кліщами
Ручка пилососа Deerma спеціально подовжена для більшої зручності утримання. Форма її вигину була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людської руки, щоб навіть після тривалої експлуатації зап’ястя не втомлювалось.