Deeper

Товары, представленные брендом:

Эхолот Deeper PRO+ Sonar (ITGAM0303)
Эхолот Deeper PRO+ Sonar (ITGAM0303)
Нет в наличии
Код товара: 191950
7 283 грн 7 049 грн

Бренд: Deeper

Код товара: 191950

Deeper Pro + c GPS - ехолот бездротового зв’язку, який працює з удосконаленою технологією з використанням високочастотної передачі. Вона дозволяє Deeper Pro + передавати швидко, але і більш коректні дані. Чим вище частота сканування, тим якісніше виходить пристрою захопити всі види руху і рельєф.


Береговий режим GPS дозволяє використовувати ехолот для риболовлі зі спінінгом з берега. Нова технологія дає можливість збирати і обробляти дані рельєфу дна водойми, перебуваючи на суші.

Інформація передається навіть у той час, коли вода дуже болотиста і каламутна. Так само, технологія дозволяє працювати на дистанції до 105 метрів. Ця технологія дозволяє рибалкам мати повне уявлення про весь нижньому контурі озера в будь-якому рибальському місці.

Він призначений для сканування всієї товщини води, допомагаючи виміряти глибину, температуру, нижні особливості водойми. Бездротова Wi-Fi зв’язок в двохчастотному ехолоті прекрасно працює в прісних і солоних середовищах.

Пам’ять гаджета може зберігати в собі необмежену кількість даних глибини, температури, структури дна, види риби. Детальний дно і товщина води, наявність каменів або ущелин і головне, фіксування великих риб.

Огляд DEEPER PRO + WiFi + GPS дозволяє досліджувати будь-яку точку річки чи ставка, щоб визначити кращу локацію для риболовлі. Він знаходиться на поверхні води і підтримує з’єднання зі смартфоном без проводів. Так, відображається інформація на екрані Вашого смартфона Android або планшета з подібною ОС.

Тримайте Deeper Pro в Ваших снастях, і Ви завжди будете мати перевагу над Вашими рибальськими приятелями.