Asmodee

Товары, представленные брендом:

Новинка
Настольная игра Asmodee Кольт Экспресс (LS73)
Настольная игра Asmodee Кольт Экспресс (LS73)
В наличии
Код товара: 189900
1 095 грн

Бренд: Asmodee

Код товара: 189900

Зустрічайте настільну гру "Кольт Експрес", буквально пронизану духом вестерна!

По безкрайніх просторах прерій, випускаючи сірі клуби диму, їде поїзд-експрес компанії "Юніон Пасифік". У вагонах, похитуючись, їдуть 47 пасажирів з різною кількістю готівки і прикрас при собі, а також заповітний кейс, що таїть в собі тижневу зарплату співробітників вугільної компанії. Коротше кажучи, тут є, чим поживитися!

Відчайдушні головорізи наздоганяють склад на конях, перебираються на дах, а звідти в вагони. Лунають постріли і перелякані крики пасажирів. Бандити ще не знають, що в поїзді знаходиться шериф Семюель Форд, готовий дати відсіч грабіжникам. Хоча, навіть якщо б і знали, їх це навряд чи б зупинило.

Відстрілюючись від шерифа і ранячи попутно своїх конкурентів, гравці прагнуть нахапати якнайбільше і стати найбагатшим бандитом Дикого Заходу.

УВАГА! У правилах настільної гри Кольт Експрес на стор. 4 виявлена ??помилка!

Неправильно:
У свій хід гравець повинен: Викласти зі своєї руки карту дії лицьовою стороною вгору (якщо не вказано інакше) в загальну стопку. Взяти в руку 3 додаткові карти зі своєї колоди.

Правильно:
У свій хід гравець повинен виконати одну з наступних дій: Викласти зі своєї руки карту дії лицьовою стороною вгору (якщо не вказано інакше) в загальну стопку АБО взяти в руку 3 додаткові карти зі своєї колоди.

Комплектація
Набір елементів для складання шести вагонів, локомотива і декорацій
7 дерев’яних фігурок, що зображують бандитів і шерифа
Колода карт
Жетони видобутку
Правила гри

Настольная игра Asmodee Dixit (LFCACB160)
Настольная игра Asmodee Dixit (LFCACB160)
Нет в наличии
Код товара: 222383

Бренд: Asmodee

Код товара: 222383

Гра Диксит - чудова гра на вгадування асоціацій, яка не тільки приносить задоволення, але і дарує позитивні емоції від спілкування з гравцями. Фантазерами сьогодні стануть усі! Гра повністю розкриває творчий потенціал учасників.

Комплектація
84 карти, 8 планшетів для голосування, 1 ігрове поле, правила.

Настольная игра Asmodee Dobble (DOBB01UA)
Настольная игра Asmodee Dobble (DOBB01UA)
Нет в наличии
Код товара: 222326
312 грн

Бренд: Asmodee

Код товара: 222326

Це дуже проста і весела гра для будь-якої компанії. Вона завоювала свою популярність саме завдяки легкості правил, дуже швидким партіям, а також тим, що від неї дуже важко відірватися. В маленькій металевій коробочці знаходяться 55 круглих карточок. На кожній з них є вісім різних зображень. Задача гравців полягає в тому, щоб знайти однакові картинки на двох карточках. Вони можуть бути різних розмірів та у різних положеннях, але обов’язково у кожних двох карточках є однакові зображення.

Варіанти гри. Автори потурбувалися і про те, щоб урізноманітнити гру, і пропонують у правилах цілих п’ять варіантів гри. Найпростіший: кожному гравцю роздають по одній карточці, а решта колоди кладеться в центрі. Гравці по черзі відкривають верхню карту. Хто перший знайшов збіг, забирає карточку собі. Переможцем вважається той, хто до кінця гри назбирає найбільше цих самих карточок. В інших міні-іграх навпаки, карти потрібно скидати чи навіть підкидати іншим гравцям. Також автори пропонують ввести систему рейтингів, щоб визначити найкращого гравця.

В чому цікавинка? Звісно, прочитавши попередні абзаци, можна подумати, що Dobble (Доббл) це звичайна гра, таких дуже багато. Але було б помилкою так вважати. Зазвичай після першої партії обов’язково йде друга, далі – третя, а потім ви губитесь у часі і забуваєте, що взагалі то збиралися займатися іншими справами. Не дарма вона така популярна. І не просто так її пакують в зручні металеві коробочки – це для легкості транспортування. Щоб можна було взяти з собою до друзів чи навіть на природу. А легкість правил та швидкість дозволяє долучити до гри будь-кого. Якщо зробити висновок з усього вищесказаного: Dobble (Доббл) підійде кожному, хто любить весело проводити час.

Комплектація Доббл (Dobble) (Що в коробці?):
55 круглих карт
правила гри

Настольная игра Asmodee Dixit (LFCACA323)
Настольная игра Asmodee Dixit (LFCACA323)
Нет в наличии
Код товара: 207878

Бренд: Asmodee

Код товара: 207878

Гра Диксит - чудова гра на вгадування асоціацій, яка не тільки приносить задоволення, але і дарує позитивні емоції від спілкування з гравцями. Фантазерами сьогодні стануть усі! Гра повністю розкриває творчий потенціал учасників.

Комплектація
84 карти, 8 планшетів для голосування, 1 ігрове поле, правила.

Настольная игра Asmodee 7 Чудес (новая версия) (LFCACA160)
Настольная игра Asmodee 7 Чудес (новая версия) (LFCACA160)
Нет в наличии
Код товара: 189948
1 872 грн

Бренд: Asmodee

Код товара: 189948

Всі чули про сім чудес світу стародавнього світу, але на жаль до нашого часу "дожило" тільки одне з них. Ця гра дозволить вам не тільки побачити ці дива, але і докласти свою руку до їх створення!

Секрет її популярності простий - вона досить легка в освоєнні, партія триває близько 45 хвилин, але при цьому кожен раз вона буде по-новому захоплювати вас в свій ігровий процес, пропонуючи кожного разу несподівані комбінації дій, підносячи сюрпризи, а також нові завдання для стратегічного рішення.

Привертає, що гра буде цікавою при будь-якій кількості гравців - будь їх усього двоє або ж відразу сім.

Перед вами покращене і доповнене видання 2020 року. Воно відрізняється новим приємним дизайном, гра стала доступною для людей з ослабленим колірним сприйняттям (у кожної карти тепер є свій символ, відповідний певному кольору). Також у кожного з чудес світу є "денна" і "нічна" сторона.

Як грати?
Дві тисячі років тому ви - ватажок своєї держави, оточеного войовничими сусідами, які намагаються обійти вас в усіх важливих сферах (економіка, культура, релігія, війна, наука) - вирішили побудувати чудо світу, щоб увічнити своє місто, і назавжди вписати його в історію світу. І почалася "гонка". Бродячі філософи, проповідники і армії найманців будуть шукати застосування своїх сил за помірне і "не дуже" винагороду, актори виступатимуть на щойно збудованих підмостках театрів, розважаючи ваших підданих, але остерігайтеся інших гравців, які можуть встигнути забрати найкращих представників перерахованих вище сфер діяльності . Ви можете торгувати зі своїми сусідами по праву і ліву руку, до речі саме з ними ж доведеться і воювати, оскільки інші сусіди знаходяться далі ваших можливостей.

Хто переміг?
За всі ваші старання ви будете віддячили заповітними переможними очками. Кожне чудо світу має унікальну специфіку і дає різні бонуси на час гри або ж велика кількість очок в кінці, так що спробуйте не забути про його будівництво, а це можливо, адже в грі так багато способів вибитися