Anker

Товары, представленные брендом:

Новинка
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Liberty 3 Pro Dusk Purple (A3952GQ1/A3952HQ1)
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Liberty 3 Pro Dusk Purple (A3952GQ1/A3952HQ1)
В наличии
Код товара: 210983
4 999 грн

Бренд: Anker

Код товара: 210983

Anker Soundcore Liberty 3 Pro створені із застосуванням ексклюзивної технології коаксіальних драйверів ACAA другого покоління, що забезпечує точну та природну передачу звуку без перешкод. Збалансований арматурний драйвер Knowles та динамічний 10.6-мм випромінювач з діафрагмою з біоволокна відповідають за деталізований звук із насиченими низами та широкою сценою. Адаптивне активне шумозаглушення, система скидання тиску та зручна посадка завдяки ергономічному корпусу дозволить поринути у улюблену музику з головою.

Об’ємний 3D-звук
Відчуйте себе в самому центрі улюбленої пісні, фільму або гри завдяки технології 3D-звуку. Алгоритм об’ємного звучання Soundcore обробляє аудіодані в режимі реального часу, щоб збільшити звукове поле та оптимізувати простір між різними аудіоелементами.

Підтримка LDAC
Liberty 3 Pro підтримують кодек LDAC для якісної передачі звуку без затримок. Синхронізація зі смартфонами виконується за протоколом Bluetooth 5.2. Втричі більше даних передається з вашого пристрою в навушники, щоб жодна деталь пісні не вислизнула від вас.

Адаптивне керування звуком
Використовуйте переваги персоналізованого налаштування звучання. Технології HearID ANC та HearID Sound аналізують ваш слуховий профіль та дозволять створити комфортне для вашого слуху звучання та рівень шумозаглушення.

HearID Sound
HearID Sound аналізує ваш слух, щоб створити персоналізований профіль звуку, який точно відповідає вашим уподобанням. Він також може бути застосований до всіх улюблених налаштувань еквалайзера для додаткового налаштування.

HearID ANC
HearID ANC аналізує ваш слуховий профіль та рівень тиску у вухах, щоб створити індивідуальний профіль, який оптимізує шумозаглушення та знижує зовнішній шум так, як комфортно саме вам. Користувачеві також доступні три режими прозорості, які підлаштовуються під навколишнє оточення.

Fusion Comfort Fit
Навушники Liberty 3 Pro мають триточкову ергономічну форму та спеціальні канали для зняття тиску у вухах для комфортного носіння протягом усього дня. Силіконові амбушюри 4 розмірів та гнучкі вушні вкладиші забезпечують надійне прилягання та комфортну посадку.

До 32 годин відтворення
До 8 годин автономної роботи та 3 повних зарядів у компактному кейсі дозволять використовувати навушники як на прогулянці, так і в довгій подорожі. Зарядіть кейс за допомогою кабелю USB-C або бездротового зарядного пристрою.

Функція Multipoint
Liberty 3 pro можна підключити до двох пристроїв Bluetooth одночасно і легко перемикатися між ними. Таким чином, ви не пропустите вхідні дзвінки на одному пристрої, насолоджуючись музикою на іншому.

Новинка
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Life Dot 2 Black (A3922G11)
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Life Dot 2 Black (A3922G11)
В наличии
Код товара: 206532
1 499 грн

Бренд: Anker

Код товара: 206532

На одному заряді навушники Life Dot 2 здатні відтворювати музику протягом 8 годин. А завдяки кейсу, в якому зберігаються і заряджаються навушники, цей час можна збільшити до 100 годин.

Насолоджуйтесь збалансованим звучанням з чудовим насиченим басом, з виразними середніми і чистими високими частотами завдяки 8-мм динамічним випромінювачам.

Унікальні насадки AirWings розроблені з використанням ультрам"якого силікону, який підходить практично для будь-якого вуха.

Навушники Life Dot 2 підтримують швидку зарядку - десять хвилин в кейсі дають дев"яносто додаткових хвилин прослуховування музики.

Використовуйте обидва навушника одночасно або кожен навушник незалежно, щоб автоматично перейти в режим моно.

Завдяки захисту від води за стандартом IPX5 ви можете не переживати за ваші навушники, якщо потрапите в них під дощ

Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Life Note 3 Black (A3933G11)
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Life Note 3 Black (A3933G11)
В наличии
Код товара: 206519
2 999 грн

Бренд: Anker

Код товара: 206519

BassUp
Навушники з шумозаглушенням Life Note 3 оснащені 11-міліметровими динаміками та нашою ексклюзивною технологією BassUp, що забезпечує насичений звук із приголомшливими низькими частотами.

Багаторежимне шумозаглушення
Синхронізуйте шумоглушення з вашим місцезнаходженням для оптимальної роботи. Кожен із режимів «Транспорт», «На вулиці» та «У приміщенні» призначений для блокування дражливих фонових шумів у будь-якому середовищі.

Поліпшена продуктивність викликів
Навушники з шумозаглушенням Life Note 3 мають 6 мікрофонів та ексклюзивний алгоритм для усунення фонових шумів. Ваш голос буде чітко чути під час дзвінків, відеочатів, прямих трансляцій тощо.

Новинка
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Liberty Air 2 Pro White (A3951G21)
Bluetooth-гарнитура Anker SoundСore Liberty Air 2 Pro White (A3951G21)
В наличии
Код товара: 180529
4 499 грн

Бренд: Anker

Код товара: 180529

Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro — Bluetooth-навушники з системою активного шумозаглушення.

Особливості:
- технологія PureNote;
- 6 мікрофонів для дзвінків;
- 26 годин відтворення;
- персоналізований HearID еквалайзер;
- підтримка бездротової зарядки.

Система активного шумозаглушення
Виберіть свій сценарій за допомогою програми Soundcore і насолоджуйтеся чистим звуком без стороннього шуму.

Технологія драйверів PureNote
Отримайте 45% приросту басів і на 30% більше широти звукового пейзажу. Драйвери, покриті 10 загартованими наношарами, забезпечують неймовірну жорсткість для створення приголомшливої ??точності і чіткості звуку.

Інтелектуальний аналіз HearID
HearID інтелектуально аналізує слух і створює індивідуальну звукову настройку спеціально для користувача. Візьміть під повний контроль звук за допомогою регульованого еквалайзера або 22 попередньо встановлених звукових профілів.

Надзвичайна автономність до 21 години
Отримайте 6 годин відтворення від однієї зарядки навушників і до 3 підзарядок від зарядного кейса при вимкненому режимі шумозаглушення.

Чітки дзвінки
Набір з 6 мікрофонів з шумозаглушенням гарантують, що ваш голос буде ізольований і переданий з високою чіткістю.