Amigo Spiel

Товары, представленные брендом:

Бренд: Amigo Spiel

Код товара: 200278

На перший погляд, всі гноми схожі: маленькі, бородаті, золото люблять, наполегливо стукають своїми кирками в підземних тунелях в пошуках золотої жили ... Але не випадково ж обрушився тунель, хтось явно навмисно розбив лампу, підстроїв пастку, зламав інструменти. .. в шахті з’явилися гноми-шкідники! Гравці будуть добувати золото в нелегкій боротьбі протягом трьох раундів, і всякий раз ролі гномів будуть розподілятися заново, так що шкідником зможе побувати кожен золотошукач. Гра повна інтриг і навіть підступності, вона не на жарт захоплює учасників.

Комплектація    
44 карти тунелів
27 карт дій
28 карт скарбів
7 карт гномів-шукачів
4 карти гномів-шкідників
правила гри

Настольная игра Amigo Spiel Гномы-Вредители Дуэль (32133)
Настольная игра Amigo Spiel Гномы-Вредители Дуэль (32133)
Нет в наличии
Код товара: 189947
315 грн

Бренд: Amigo Spiel

Код товара: 189947

Дзвін кирки, відлуння голосів відскакує від стін тунелю, дивні шарудіння в темряві ... Хто тут? Так це ж гноми бродять по підземеллям в пошуках золотої жили! Ось тільки золота на всіх не вистачить, та й ділитися ніхто не хоче. Золота лихоманка почалася!

Зустрічайте всесвітньо відому гру "Гноми-шкідники" в новій версії для 2 гравців (а також з варіантами гри для одного гравця)!

Комплектація
74 карти
2 двосторонні карти тунелів
34 карти тунелів
18 карт дій
18 карт золотої жили
2 карти гномів
8 двосторонніх жетонів гномів
2 жетона ключа
2 фігурки гномів
Правила гри

Бренд: Amigo Spiel

Код товара: 189946

З доповненням!
Ще більше персонажів, можливостей, скарбів в конкурентній і хитрою грі про гномів, яку обожнюють у всьому світі. У красивою металевій коробці (вона прям готова стати подарунком) зручно влаштувалася і базова версія гри Гноми-шкідники, яка багатьом знайома, і велике класне додаток. Оксамитовий органайзер, карти щільні і приємні на дотик, та ще й картонні фішки з’явилися! Гаразд, поторкаєте потім самі, давайте поборемося за золото - розкласти тепер можна навіть на 12 осіб.

Гноми, як відомо, шахтарі
І вони женуться за коштовностями, пробиваючи тунель в горі. Тільки от невдача, в вашу компанію роботяг затесалися справжні шкідники! Вони всіма можливими способами заважають команді пробитися до золотій жилі: то шматок тунелю підривають, то лампу розіб’ють, то ще якусь підставу зроблять. Переможе, звичайно, той гном, хто збере до кінця гри більше всіх золота.

Гноми-шкідники. Делюкс
А де точно зберігається золото, ви не знаєте, так що іноді будуєте проходи навмання. Хіба що, є деякі способи, які дозволяють підглянути, де ж знаходяться коштовності, а де просто камені.

У вас в руках є карти, і кожен хід ви можете
Продовжити тунель,
Зіграти карту дії на тунель або іншого гравця,
Скинути непотрібну карту.
З доповненням все ще цікавіше
Коли набридне грати в основну версію, приберіть з неї в коробку карти золотих самородків і всіх гномів. Решта дістаньте і розподіліть (Бережіть свої ролі, тоді вийде справжня гномів мафія):

Тепер гра відбувається між двома командами, які, навіть не будучи шкідниками, можуть заважати один одному,
Гном-бос взагалі грає за всіх, йому вигідно, щоб хоч хтось збирав золото,
Ділку не важливо, хто перемагає, шукачі золота або шкідники, так що він може допомагати і тим, і іншим, ще більше заплутуючи ситуацію на столі,
Геологу, звичайно, плювати на виграла сторону, йому треба будувати тунель і знаходити дорогоцінні камені, щоб потім за них отримати золото,
Кожен може стати Злодієм, якщо попадеться відповідна карта, і змо